Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 5 1 2 3 4 5
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792
E
Pooh-Bah
Pooh-Bah
E Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792
nie wiem jak to wyliczyles ale:
100,00
200,00
400,00
800,00
1600,00
3200,00
6400,00
12800,00
25600,00
51200,00 <----- 10ty poziom i dopiero 51 tys.

zawsze wchodzi do 5tego poziomu... nie mialem sytuacji zeby nie weszlo. Gram juz sporo czasu -kilka lat, przez ten czas mozna naprawde duzo zarobic na progresji graja agresywnie, taki mialem plan albo sie odbic naprawde do przodu, albo stracic kase - za ktora bym nie plakal. Wybralem agresywne granie i teraz nie zaluje. A co do tego to postawilby 100tys jak by byla potrzeba-ale jak mowie na 'pewna' dryzyne ktora nigdy mnie nie zawiodla w danym sezonie. Ale jak mowie 'pewnych' druzyn ktore nie remisuja 10 spotkan pod rzad ;-)

Bonus: Unibet
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Quote
nie wiem jak to wyliczyles ale:
100,00
200,00
400,00
800,00
1600,00
3200,00
6400,00
12800,00
25600,00
51200,00 <----- 10ty poziom i dopiero 51 tys.


Razem z postawionymi wcześniej to wychodzi około 102 400

Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792
E
Pooh-Bah
Pooh-Bah
E Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792
aha, no tak chodzi o calkowita sume-to wtedy racja. Ale na jeden mecz to jest 51 tys. Takim sposobem gram TYLKO jedna 2 druzyny pewne nie stawiam na nie wyprobowane druzyny takimi stawkami

Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Quote
zawsze wchodzi do 5tego poziomu... nie mialem sytuacji zeby nie weszlo. Gram juz sporo czasu -kilka lat, przez ten czas mozna naprawde duzo zarobic na progresji graja agresywnie,

naprawde??
czysto teoretycznie jest to mozliwe, w praktyce nie.
Zreszta to chyba Ty w zeszlym sezonie pod koniec miales jakas fatalna passe jakiejs wloskiej druzyny i jak pamietam nie skonczylo sie 5 poziomie... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
Quote
no ja gram zwykla progresja x2 - czyli co mecz stawka x2. A ze ta druzyna remisuja czesto praktycznie co 2-3 spotaknia to mozna grac duzymi stawkami bo wiadomo ze i tak zremisuje wiec mozna wieksza stawia niz wykle grac, oczywiscie w granicach swojego budzetu bo zawsze istnieje ryzyko (chociaz niewielkie) ze druzyna zlapie zla passe na remisy ;-)

Ogolnie to jest druzyna ktora traktuje jako pewniaka, jak mi inne progresje nie wchodza, np. mialem tak z gornikiem zabrze juz chyba 10 poziom to zmienilem na lens i cala kase postawilem na Lens - czesto tak robie i jeszcze sie nie zawiodlem ;-)

sory,ale bzdury piszesz,nie widze różnicy między Lens a Stoke,kazda ekipa ,może wpaść w taką serię bez remisu.Nie rozumiem jak możesz piszac o Lens "pewniak",owszem narazie tak jest,ze często remisują,ale tak samo możesz się wbić na mine,jak na każdej innej progresji,zresztą nie wiem,kto Ci przyjmnie 51 tys. na remis,chyba "Masa" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792
E
Pooh-Bah
Pooh-Bah
E Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792
dobra koniec :-) Napisalem jak ja gram i styka. Jesli nie widzisz roznicy miedzy stoke a lens to romalnie respect stary...

a co do przyjmowania zakladow to chociazby poczciwy expekt mi przyjmowal. Teraz juz tam nie gram bo mam limit na max 1 tys. Nie slyszales tez o bukach typu bet365? Dla nich 50 tys to jest nic. A jesli chodzi o polskojezyczne to taka kwote mozna bez problemu postawic rowniez w sportingbet.

pozdro

Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792
E
Pooh-Bah
Pooh-Bah
E Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792
Quote
Quote
zawsze wchodzi do 5tego poziomu... nie mialem sytuacji zeby nie weszlo. Gram juz sporo czasu -kilka lat, przez ten czas mozna naprawde duzo zarobic na progresji graja agresywnie,

naprawde??
czysto teoretycznie jest to mozliwe, w praktyce nie.
Zreszta to chyba Ty w zeszlym sezonie pod koniec miales jakas fatalna passe jakiejs wloskiej druzyny i jak pamietam nie skonczylo sie 5 poziomie... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

sorka nie zauwazylem tego, juz odpowiadam

tak to ja a druzyna to udinese- dlaczego wpadlem w taka pulapke (10 meczy bez X) wlasnie dlatego ze pojechalem za namowa innych druzyne ktora miala dluzsza passe bez remisu i malo remisuje w lidze. Jak widac malo mi sie to oplacilo bo musialem grac za duze stawki- wlasnie wtedy wplacalem po 50 tys na expekta. No ale progresja sie skonczyla na 10 czy 11 poziomie - cale szczescie. Od tamtego czasu mam nauczke ze granie tego typu nie ma sensu i mozna latwo zbankrutowac. OD tego czasu minelo sporo dni i juz nie mialem takiej sytuacji, bo gram wg moich zasad ktore jak narazie BARDZO mi odpowiadaja- nie mowie ze kazdy musi tak grac - podalem jedynie pod rozwage, kazdy ma swoj mozg i wiem najlepiej co mu odpowiada. Jak mowie statystyi mowia same za siebie, nie trzeba tutaj nic udowadniac.

A mowienie ze stoke jest taka sama druzyna jak lens czy inter w zeszlym sezonie jest dla mnie pomylka...

Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
Eska chodzi mi nie o to,że nie widze teraz różnicy między Stołkami a Lensami-bo jest oczywista,ale biega mi o to,że sytuacja może się bardzo szybko zmienić,Stoke zremisuje w sobote i zacznie tera co dwa tygodnie dzielić się punktami z rywalem,a takie Lens wyłapie serie 15 bez remisu(choć we Francji to trudne <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ),i że to nie jest żadna pewka jak piszesz i szybko ci się może kasa nie zgadzać na koncie...
Ale ogólnie nic nie mam do twojej gry,skoro czerpiesz z tego zysk i umiesz wyczuć drużyny,to ok,ale dla mnie właśnie ryzykowne jest takie rozumowanie,bo jak trafisz na taką serie 20 bez remisu,a zaczniesz grać od 10 meczu,to jakoś wybrniesz z tego,ale w twoim systemie to by była kleska i jakieś 100 000 w plecy,

pozdrawiam

Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792
E
Pooh-Bah
Pooh-Bah
E Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792
no wielu tak myslalo przy 10 meczach bez x na stoke i jakos nie wybrneli.

oraz

Moge sie z toba zalozyc o co chcesz ze lens nie bedzie mialo w tym sezonie seri 15 meczy bez remisu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

O co sie chesz zalozyc :>

Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792
E
Pooh-Bah
Pooh-Bah
E Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792
'bo jak trafisz na taką serie 20 bez remisu,a zaczniesz grać od 10 meczu,to jakoś wybrniesz z tego,ale w twoim systemie to by była kleska i jakieś 100 000 w plecy,'

no i tutaj sie mylisz bo jesli jakas druzyna nie remisuje mi do 10 spotkan bo bez wzgledu na nic zmieniam ja na inna bo nie ufam taki druzyna i sa one dla mnie nie odpowiednie do progresji bo jak nie remisuje 10 to moze i nie remisowac 30 bo po 10 juz grala z polowa druzyn ze swojej ligi i widac ze nie lubi z nimi remisowac.

Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,789
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,789
Wiem o tym dokładnie jednak wyliczająć sobie czarny scenariusz wiesz kiedy powiedzieć wygrałem swoje cofam się w tył o kilka kroków, aby wyjąć swoją wygraną stawke. I nie koniecznie musisz na grze wyjść na minusie wszystko zależy od naszego trafnego typowania. Poza tym wątpie aby trafiła się seria 10 nie trafionych kuponów.
Pozdrawiam.

Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,789
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,789
ESKA jeśli chodzi o STOKE to będzie to kolejny nie wypał tego sezonu. Sam się skusiłem i w jednej kolejce zagrałem ten zespół. A jeśli chodzi o LENS to gratuluje tej drużyny moim zdaniem zwróć jeszcze uwage na Southampton z Championship League.
Pozdrawiam.

Dołączył: May 2005
Posty: 29,390
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 29,390
Quote
ESKA jeśli chodzi o STOKE to będzie to kolejny nie wypał tego sezonu. Sam się skusiłem i w jednej kolejce zagrałem ten zespół. A jeśli chodzi o LENS to gratuluje tej drużyny moim zdaniem zwróć jeszcze uwage na Southampton z Championship League.
Pozdrawiam.
Z Southampton to teraz moze byc roznie, zwlaszcze ze zmienia sie im trener

Dołączył: Sep 2005
Posty: 836
old hand
old hand
Dołączył: Sep 2005
Posty: 836
Eska mógłbyś zapodać kilka screen-ów żebyśmy mogli uwierzyć w twoje stawki? Wtedy uciszysz wielu, w tym i mnie.

Dołączył: Dec 2005
Posty: 77
S
journeyman
journeyman
S Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 77
Widze ESKA ze grasz bardzo profesjonalnie.
Grasz chlopczyku widze z trendem a nie na przelamanie AKO 3.00 - i to sie chwali.

Tez moze wyloze powiedzmy 50K na taka gre. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

PS.
Podstawa - grac druzyny z pierwszych lig gdzie idzie mnostwo siana. Nigdy nie ruszac jakichs wiejskich rozgrywek ligowych (np. rozkladajac 10000 pln na 20 bukow) - bo buki sa czujne i takie numery nie przejda. Ustawia skur&%*%*%*% i poplyniesz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" />

Powodzenia zycze!

Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792
E
Pooh-Bah
Pooh-Bah
E Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792
Ignorator - jesli moge cos polecic jeszcze to Z ligi niemieckiej stutgart - ponad 63% remisow w sezonie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

DObra jeszcze jest Egaleo z ligi greckiej.

_potepiony_ - nie bede wklejal screenow bo juz to robilem w poscie o udinese (czas jakis temu) - post zostal skasowany. Dalem screeny to tez niektorzy mowili- ze przeciez moglem to zrobic jakims programem graficznym sobie wpisac dowolna kwote... wiec nie bede juz nic wklejal. Zreszta nie zalezy mi na tym czy ktos mi wierzy czy nie.


szast-prast - dokladnie ja tez gram tylko 1wsze ligi - wlasnie dlatego ze mozna zagrac za wieksze siano - jest mniej limitow niz np. na druga lige. Bo jest np. mecz jakis po takich samych kursach i przyblizonej mozliwosci remisu i na ten z 1wszej ligi buk nie daje mi limitow a na ten z 2giej przesyla do akceptacji i czesto zawiesza i oddaje czesc stawki - mowie tutaj o bukach 'polskich' bo zagraniczne z tej listy zaufania z A+ to mozna grac za potezne siano ktorego do konca zycia bym chyba nie zarobil, no ale tam trzeba grac w obcej walucie, dlatego staram sie grac w 'polskich' bukach jesli tylko sie da. Chociaz jest to coraz trudniejsze i musze zalozyc konto w batfair i jakims jeszcze innym zeby nie martwic sie o akceptacjie kuponu.

Dołączył: Dec 2005
Posty: 77
S
journeyman
journeyman
S Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 77
Eska - na 2:1 nie graj na pale progresji.

Bierz zawsze 2 druzyny co maja podobne umiejetnosci ale w danej rozgrywce nie chodzi o remis.

Taki mecz to Arsenal - Chelsea.

I jedni powinni strzelic i drudzy. Juz masz 1:1

Ale Chelsea ich z duzym prawdopodobienstwem lyknie bo Jose zechce sie skoncentrowac na CL a ma na czym - bo bedzie gral z Barcelona i teraz musi miec komplet punktow zeby na finiszu sie nie martwic.

Wiec zalezy mu zeby wygrac to ale Arsenal nie jest tak bardzo slaby zeby przegrac 1:3. I poza tym to mecz o prestiz.

Tak musisz sam kombinowac. h2h < 2004 sie nie liczy bo Chelsea to teraz dominator. Przegrac nie przegra - a wygrac powinna ledwo co ale powinna.

Na pale nie graj 2:1 bo poplyniesz.

I nastepny - Manchester United 2:1 - bo odpadli z pucharow i tylko im liga zostala - poza tym gromili Aston Ville od dawien dawna. Graja w kratke - co widac - 0 remisow praktycznie - albo wygrywaja albo przegrywaja - poplyneli z Benfika - to teraz szmaty wygraja. Zobaczysz.

Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792
E
Pooh-Bah
Pooh-Bah
E Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792
no wlasnie zapytalem bo moze ktos ma doswiadczenie w takiej progresji, nie gralem nigdy tak - ale kursy sa ciekawe, no ale nie wiem jak to w praktyce wyglada i czy sie oplaca

Dołączył: Sep 2005
Posty: 10,306
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 10,306
Eska jakie mecze grasz progresja?
lens stutgart i ?

Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792
E
Pooh-Bah
Pooh-Bah
E Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792
gre- Egaleo - II
hisz- Zaragoza II
fra- Nice - I
Ger- Stuttgart I
ger- Hannover 96 I

aktualnie mam takie

Strona 2 z 5 1 2 3 4 5

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (forty, latajaca_holenderka, betowiec, Sensei), 910 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,169
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1