|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792 |
Też mam do Eski pytanie, mianowicie u jakiego bukmachera obracasz takimi kwotami? Pytam z ciekawości i potrzeby znalezienia buka który nie daje limitów. Najlepszym bukmacherem do grania za wieksza kase jesli chodzi o 'polskich' bukow to jest to expekt. Sporo u nich wygralem i dalej moge grac, byl okres ze mialem limity nalozone ale od jakiegos czasu znowu moge grac dosc wysokimi kwotami. Jesli chodzi o bukow ktorzy wogole nie maja limitow - to poprostu takich nie ma. Nie wazne czy buk z USA czy EU. Takie buki bez limitow mozna znalezc w Azji najwyzej... aha limitow nie ma rowniez Betfair ale to nie jest bukmacher tylko gielda zakladow - ktos musi 'kupic' twoj zaklad i to zalezy od ludzi czy mozesz zagrac tak czy inaczej, ale to temat rzeka - jest sp;oro mozliwosci wyciagniecia kasy z batfair ale to juz trzeba troche myslec i kombinowac. Ja narazie nie mam na to czasu wiec gram 'normalnie'. Aha... limity u bukmacherow rowniez zaleza od obrotu, jesli duzo ludzi gra dany mecz to masz mozliwsoc postawienia duzej kasy i wtedy nie ma limitow. Np liga mistrzow czy wazne ligi np. anglia jakies debry hiszpani itd.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 55
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Mar 2006
Posty: 55 |
Eska co roku grasz tylko kilka druzyn ? Czy w trakcie sezonu modyfikujesz druzyny do systemu ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 11
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Apr 2006
Posty: 11 |
Dziwne ze o wszystko pytacie Eske, jakby był bogiem jakimś, wiecie jak gra, teraz sami wypracujcie swój system. Najlepiej by było gdyby jeszcze co tydzien podawal Wam mecze i stawki tak? Ludzie...
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792 |
Eska co roku grasz tylko kilka druzyn ? Czy w trakcie sezonu modyfikujesz druzyny do systemu ? Wszystko masz napisane w poprzednich postach.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311 |
Dziwne ze o wszystko pytacie Eske, jakby był bogiem jakimś, wiecie jak gra, teraz sami wypracujcie swój system. Najlepiej by było gdyby jeszcze co tydzien podawal Wam mecze i stawki tak? Ludzie... Nie wiem czy się orientujesz, ale granie progresją nie jest proste. Parę wpadek i masz bankruta. Eska może bogiem nie jest, ale progresją umie grać, a należy uczyć się od lepszych. I dobrze jakby mecze podawał, bo kończą się ligi remisujące i trzeba kombinować <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> (Eska, żartowałem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />) Czy ta argumentacja jest wystarczająca? Pozdro!
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 11
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Apr 2006
Posty: 11 |
Chodzi mi o to że trzeba nauczyc sie grac samemu a zdawac sie na to aby ktos caly czas prowadzil za reke. Sam wiem ze granie progresja nie jest latwe ale w końcu trzeba myslec nad tym co sie robi i bezmózgi buków nie dadzą rady ogrywac, czyż nie?
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 53
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Feb 2006
Posty: 53 |
Dwa lata temu Lens miało 18 meczy bez remisu:) To apropos tego, że są pewne zespoły do grania na progres X <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792 |
Dwa lata temu Lens miało 18 meczy bez remisu:) To apropos tego, że są pewne zespoły do grania na progres X <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> I co to wnosi do tematu? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Nic... Przeciez nie gramy sezonu 2 lata temu tylko aktualny sezon - powiedz mi jaka nadjluzsza seria bez remisu byla w tym roku jesli chodzi o Lens. Wiadomo ze analizujemy dany sezon jak wybieramy druzyne a nie co bylo 2 lata temu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 53
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Feb 2006
Posty: 53 |
No dobra a jak wybrałeś to Lens? Na jakiej podstawie wiedziałeś, że będzie ono miało dużo remisów?:P
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792 |
Wszystko jest opisane wczesniej...
btw: w weekend Lens znowu mialo remisik <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,789
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,789 |
ESKA bardzo słusznie robi. Czeka 4,5 kolejek w nowym sezonie i patrzy co się dzieje w lidze. Wtedy dokonuje się wyboru zespołu, który w progresji na X ma nam przynieść zyski. Popieram także, że warto sobie teraz po sezonie ligowym zachować tabele rozgrywek z tego sezonu. Pomoże nam w wyborze naszej druzyny w nowym sezonie. A ktoś pytał dlaczego akurat Lens. Poprostu Lens notowało w tym sezonie dużo remisów i dlatego taki wybór. Oczywiście nie jest powiedziane, że w następnych rozgrywkach Lens będzie miało taką samą passe. Dlatego tak ważny jest czas. Trzeba poczekać i zobaczyć jak wygląda sytuacja w lidze. Teraz jeśli chodzi o progresje na x warto zwrócić uwagę na Irlandie. W Eircom League dużo remisów mają zespoły St. Patrick's 5x na 10 kolejek, Sligo Rovers 5x (beniaminek) i Longford Town 4x na 8 kolejek. Myśle, że warto przyjrzeć się bliżej tym zespołą i już próbować swoich sił w progresji. Pozdrawiam.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 1,676
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: May 2003
Posty: 1,676 |
ESKA bardzo słusznie robi. Czeka 4,5 kolejek w nowym sezonie i patrzy co się dzieje w lidze. Wtedy dokonuje się wyboru zespołu, który w progresji na X ma nam przynieść zyski. Popieram także, że warto sobie teraz po sezonie ligowym zachować tabele rozgrywek z tego sezonu. Pomoże nam w wyborze naszej druzyny w nowym sezonie. A ktoś pytał dlaczego akurat Lens. Poprostu Lens notowało w tym sezonie dużo remisów i dlatego taki wybór. ...podobnie jak w ubiegłym sezonie Inter.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 53
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Feb 2006
Posty: 53 |
Mówiliście o metodzie grania zespołu, który ma 3-5 spotkań bez remisu. Według mnie ta metoda nic nie daje. Co prawda jeśli ta drużyna będzie miała 15 meczów bez remisu to będziemy mieli tylko 10 stopni progresji, a gdybyśmy grali od początku to 15. Jednak wybierając te zespoły mające passę bez remisu, mamy taką samą szansę na dotarcie do 15 stopnia co przy graniu od razu po remisie. Powód jest prosty statystycznie drużyny remisują tak samo często w 1 meczu po remisie, jak i po 2,3,4,5 bez remisu...
Co o tym sądzicie?
|
|
|
Link skopiowany do schowka