|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997 |
Na tym Flowers raczej mozna wygrac jak Free Spiny sie trafi. Bo wtedy tak jak Piter wkleil, Wildy seriami spadaja w wiekszosci. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 126
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2009
Posty: 126 |
tak , chyba w lutym lub marcu ( jedyne)
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213 |
tak , chyba w lutym lub marcu ( jedyne) no to dla depozytorow
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195
$
|
|
$
Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195 |
ok co do flowers  freespiny nie chcą mi nigdy spaść to trzeba polować na nie i sprawdzić, na stawce 5x wiekszej z lepszym srodkiem to juz jest wygrana warta polowania 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,410 Likes: 11
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,410 Likes: 11 |
ok co do flowers  freespiny nie chcą mi nigdy spaść to trzeba polować na nie i sprawdzić, na stawce 5x wiekszej z lepszym srodkiem to juz jest wygrana warta polowania  Polowalem w 2 kasynach łacznie ponad 500€ w plecy .Na wyzszych stawkach nic nie siada.Na szczescie Gonzo i Secret Code nie zawodza i oddaly w innym kasynie
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2010
Posty: 214
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2010
Posty: 214 |
dostał ktoś maiala od nowego kasyna " diceland [ ads.mrgreen.com]" z 5 $/e/Ł no deposit??? warto tam się w ogóle rejestrować? czy to jacyś naciągacze? o bonus niby trzeba zagadać na lc
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,410 Likes: 11
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,410 Likes: 11 |
Jak tylko znajdziesz Polske w rejestracji to mozna smialo zakladac konto 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2010
Posty: 214
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2010
Posty: 214 |
hehe, nawet nie próbuję sprawdzać bo pewnie będzie w rejestracji do wyboru The People's Republic of Poland 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195
$
|
|
$
Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195 |
ok co do flowers  freespiny nie chcą mi nigdy spaść to trzeba polować na nie i sprawdzić, na stawce 5x wiekszej z lepszym srodkiem to juz jest wygrana warta polowania  Polowalem w 2 kasynach łacznie ponad 500€ w plecy .Na wyzszych stawkach nic nie siada.Na szczescie Gonzo i Secret Code nie zawodza i oddaly w innym kasynie no tak samo  jebane 3 chmurki albo jak spadnie 1 na 2 bebnie to zawsze nic dalej 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195
$
|
|
$
Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195 |
dostał ktoś maiala od nowego kasyna " diceland [ ads.mrgreen.com]" z 5 $/e/Ł no deposit??? warto tam się w ogóle rejestrować? czy to jacyś naciągacze? o bonus niby trzeba zagadać na lc ja dostałem ale z informacji w necie pisze ze nowe to bylo w 2009 wlasnie czatuje na czacie i maja turniej 100 tyś $ za zbieranie pkt od depozytu i za gre do niedzieli top50 platne gral ktos wogle na tej sieci w sloty ? bo nei wygladaja za fajnie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2010
Posty: 188
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2010
Posty: 188 |
TopGame nas nie lubi 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,410 Likes: 11
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,410 Likes: 11 |
dostał ktoś maiala od nowego kasyna " diceland [ ads.mrgreen.com]" z 5 $/e/Ł no deposit??? warto tam się w ogóle rejestrować? czy to jacyś naciągacze? o bonus niby trzeba zagadać na lc ja dostałem ale z informacji w necie pisze ze nowe to bylo w 2009 wlasnie czatuje na czacie i maja turniej 100 tyś $ za zbieranie pkt od depozytu i za gre do niedzieli top50 platne gral ktos wogle na tej sieci w sloty ? bo nei wygladaja za fajnie  Ja bym pogral .Jedyny problem to ,ze nie ma gdzie  Zeby bylo zabawniej to wiekszosc kasyn TopGame nie ma nic przeciwko Polakom ,ale siec usunela Nasze panstwo z rejestracji . Glownie ze wzgledu na oszustwa przy promocjach
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195
$
|
|
$
Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195 |
no mial mi dac 7500pkt za info na forum ale pisze mu ze Polski nie ma w rejestracji Rafał te sloty nie wygladają apetycznie z lobby  naliczyłem 22 sloty, grałeś w jakiś ? godny polecenia zeby sprobowac szczescia bo serio nigdy tam nie gralem  i moze warto napsiac do menago o odblokowanie PL ?  i zablokowaniem promocji free dla PL tylk od depozytu... albo od specjalnej rejestracji tylko od depozytu a tak to nic moze warto 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,410 Likes: 11
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,410 Likes: 11 |
Znajomy jest managerem w grupie kasyn gdzie maja tez TopGame .Chcial Nam kiedys dac promocje wlasnie w TopGame wiec mu wyjasnilem ,ze nie ma po co bo sie nie zarejestrujemy . Pytal wlasnie o ta sytuacje osob odpowiedzialnych za cala siec i stwierdzili ze gracze z naszego kraju sa im zbedni Co do slotow to juz nie pamietam nazw .Ogolnie nie sa interesujace ,ale 2-3 potrafily ladnie sypnac .
Last edited by rafal08; 15/04/2011 23:46.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195
$
|
|
$
Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195 |
no ale czasy sie zmieniaja i mysle ze bardziej popularne kasyno online sie stalo i duzo osb gra za swoje
bardzo trudno o oszustwo z multi kontem bo po wplacie od razu telefon od supportu potwierdzenia danych i dopiero teraz dopisuej bonus
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,410 Likes: 11
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,410 Likes: 11 |
17 dni temu o tym rozmawialismy  a konkretnie chodzilo o mayflower
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 10,971
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 10,971 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195
$
|
|
$
Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195 |
co to byl za slot na top game ? eh 65 freespinów (5x13 wpadały wrozki  ) 1.30e i wpadlo 19.50e :/ nie podobaja mi sie sloty nie to co xmen 
|
|
|
Link skopiowany do schowka