|
|
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437 |
tobet pierdolone żmije
rano widze zaklady na 11 z johanesburga i na 11.15 reister-beck
no to pisze im ze mecze w rpa trwaja a oferte macie, i reister dal walkowera
prosze zeby mi dali bonus za info a te smierdziele takie cos:
"Uprzejmie informujemy, że meczu Izak Van Der Merwe - Andrej Martin nie ma w naszej ofercie a o spotkaniu Reister - Beck nasz dział sportowy wcześniej otrzymał informacje"
ale wczesniej zrobilem screena z godzina wyslania maila i godzina w zakladach i im wyslalem ze mnie w chuja robia
ale odpowiedz dostalem ze bonusa nie bedzie...
no frajerstwo o 5zł taka flustracja 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 10,040
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2008
Posty: 10,040 |
Stebe lam i po 2-0 w setach  4-4 teraz dalsza część planu 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
|
|
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425 |
zrzutę robimy, ja biorę 1 piętro garażu 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
ATP & WTA Tour
|
|
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 3,897
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 3,897 |
mam duzy szacunek dla ciebie JUN. z kilku wzgledu chocby stazu na mecz pl...... ale zjebales tego schoorel mecz trwa nich ci walczy ale uwazam ze polegnie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622 |
o 5zł taka flustracja  [/quote] frustracja 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 25,342
Łódzki Klub Sportowy
|
|
Łódzki Klub Sportowy
Dołączył: Jun 2005
Posty: 25,342 |
tobet pierdolone żmije
rano widze zaklady na 11 z johanesburga i na 11.15 reister-beck
no to pisze im ze mecze w rpa trwaja a oferte macie, i reister dal walkowera
prosze zeby mi dali bonus za info a te smierdziele takie cos:
"Uprzejmie informujemy, że meczu Izak Van Der Merwe - Andrej Martin nie ma w naszej ofercie a o spotkaniu Reister - Beck nasz dział sportowy wcześniej otrzymał informacje"
ale wczesniej zrobilem screena z godzina wyslania maila i godzina w zakladach i im wyslalem ze mnie w chuja robia
ale odpowiedz dostalem ze bonusa nie bedzie...
no frajerstwo o 5zł taka flustracja  4 dyszki dawali kiedyś za takie informacje o ile się nie myle
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622 |
4 dyszki dawali kiedyś za takie informacje o ile się nie myle i tym właśnie sposobem można dojść do wniosku ile mają błędów 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437 |
o 5zł taka flustracja  frustracja  [/quote]oczywiście 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
ATP & WTA Tour
|
|
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
|
|
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733 |
zrzutę robimy, ja biorę 1 piętro garażu  Spoko, jeden z pokoi odstąpie Drogie jak cholera, ale "hol" miażdzy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,022
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,022 |
kurcze. nie mam jakos pomyslu na mecz federera. melzer pod forma, szczegolnie jesli chodzi o jego glowe, bo potrafi 10 minut kompletnie przespac, federer nie wybacza takich przestojow, ale z drugiej strony. no nie wiem, poogladam, moze cos sie wybierze.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2011
Posty: 11,459
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2011
Posty: 11,459 |
I dobrze Ci chcesz bukom pomagać to tak kończysz:-)))))
Chciałem otrzymać bonus za info..Wiesz jak to się nazywa FRAJERSTWO.. i tak mecze trwaly a nie konczyly sie wiec dla was na przyklad info nie bylo by wazne, po za tym chyba nikt tu nie gra na tobet no i napisalem na innym forum o tym przed odezwaniem sie do tobeta, a ze nikt nie byl zainteresowany tym ze maja grac na caly mecz zaklad mimo ze rozegrane zostaly 2 gemy tylko to napisalem do tobetu o jakis bonus od wplaty bo z detoksu chcialbym wrocic
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 10,040
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2008
Posty: 10,040 |
Mirnyi M./Nestor D  Stebe C-M. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437 |
4 dyszki dawali kiedyś za takie informacje o ile się nie myle i tym właśnie sposobem można dojść do wniosku ile mają błędów  nie dawno chyba 5zł, bo napisałem do nich że maja błąd w ofercie bo Skra grała z Czewą a mieli z Zaksą, i potem patrze dali mi bonus 5zł 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2011
Posty: 11,459
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2011
Posty: 11,459 |
[/quote]o 5zł taka flustracja  [/quote] liczylem na chociaz 50% od 150zl depzytu (tak jak maja dla nowych) -.-
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622 |
4 dyszki dawali kiedyś za takie informacje o ile się nie myle i tym właśnie sposobem można dojść do wniosku ile mają błędów  nie dawno chyba 5zł, bo napisałem do nich że maja błąd w ofercie bo Skra grała z Czewą a mieli z Zaksą, i potem patrze dali mi bonus 5zł  jaki buk takie bonusy  tak jak ich 300% na start 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
sottocapo
|
|
sottocapo
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765 |
Roker po 2-0 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
sottocapo
|
|
sottocapo
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
|
|
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425 |
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|