|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 2,312
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2004
Posty: 2,312 |
09.01.2006 19:00 Modo - Brynäs 1 1.60 Expekt Bradek <img src="/ubbthreads/images/graemlins/hockeypuck.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 10,698
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 10,698 |
Widzę Bradek że chcesz się odegrać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> W tym tygodniu na "Zapleczu" jest 8 typerów dlatego nie będzie od razu nowych eliminacji. Natomiast już od następnego poniedziałku (16.01.05) ruszą kolejne, tak aby 4 nowych typerów z Naboru doszło na Zaplecze gdy zostanie tam 6 typerów.
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/whistleblower.gif" alt="" />W tygodniu od 16.01 do 22.01 poprzez eliminacje zostanie wyłonionych 4 najlepszych typerów, którzy będą mogli podawać typy w temacie "Siedmiu Wspaniałych Zaplecze". Zainteresowanych proszę o zapoznanie się z regulaminem na pierwszej stronie. Do niedzieli 15.01 włącznie można się zapisywać.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 968
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2005
Posty: 968 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 2,312
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2004
Posty: 2,312 |
Prezes_1 nie wiem co sie ze mna stalo ale jak bym dalej tak awansowal i spadal to zaklep mi miejsce !! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/whistleblower.gif" alt="" /> wiec jak bym tu trafil to miejsce murowane ze gram dalej wiec do poniedzialku <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,499
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,499 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 10,698
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 10,698 |
Do typowania na "Zapleczu Siedmiu Wspaniałych" miałem wyłonić 4 typerów. Przez cały tydzień zgłosiły się tylko 3 osoby, dlatego wszystkie (Bradek, darekdarecki, dAnTeCh)mogą zacząć podawać typy na Zapleczu. Powodzenia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,876
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,876 |
jezeli jeszcżnato ja sie ponownie zgłaszam
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 968
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2005
Posty: 968 |
#1/16.01.2006/noc/<b>Hass</b> - Gasget/typ hass/darekdarecki/1,41/profek
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 922
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2005
Posty: 922 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 10,698
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 10,698 |
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/whistleblower.gif" alt="" />Do niedzieli (12.02.06) włącznie czekam na zgłoszenia osób, które chcą dołączyć do "Siedmiu Wspaniałych Zaplecze". Jeżeli będzie więcej niż 4 chętnych to w następnym tygodniu (od 13 lutego) zostaną przeprowadzone eliminacje. Jeżeli zgłosi się mniej osób, to zostaną automatycznie dołączeni do grupy typerów na "Zapleczu". Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,699
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,699 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,487
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,487 |
ME TOO <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 10,306
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 10,306 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,876
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,876 |
Zgłaszam się! Dzieki Prezes!pzdr
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 8,998
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 8,998 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 922
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2005
Posty: 922 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 10,698
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 10,698 |
Zgłoszeni typerzy: 1.Pierniczek 2.darekdarecki 3.wojkrk 4.kleks 5.Nostradamus 6.michael89 7.Szczypior
Do typowania na Zapleczu chciałem wyłonić najlepszych typerów. Eliminacji jednak nie będzie bo na Zapleczu zostały tylko 4 osoby i dla lepszej rywalizacji postanowiłem przyjąć całą 7. Nowe osoby proszę o zapoznanie się z regulaminem, który znajduje się na pierwszej stronie tematu "Siedmiu Wspaniałych Zaplecze". <img src="/ubbthreads/images/graemlins/whistleblower.gif" alt="" />Można podawać typy w odpowiednim temacie, powodzenia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 10,698
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 10,698 |
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/whistleblower.gif" alt="" />Do niedzieli (5.03.06) włącznie czekam na zgłoszenia osób, które chcą dołączyć do "Siedmiu Wspaniałych Zaplecze". Jeżeli będzie więcej niż 4 chętnych to w następnym tygodniu (od 6 marca) zostaną przeprowadzone eliminacje. Jeżeli zgłosi się mniej osób, to zostaną automatycznie dołączeni do grupy typerów na "Zapleczu". Zapraszam
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,699
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,699 |
Prezesie spadam z hukiem z zaplecza weż mnie pod uwagę w naborze
pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 4,989
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 4,989 |
też spróbuje swoich sił, zgłaszam sie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka