"> ">
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 7 z 11 1 2 5 6 7 8 9 10 11
Dołączył: Mar 2004
Posty: 2,312
B
Pooh-Bah
Pooh-Bah
B Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 2,312
09.01.2006 19:00 Modo - Brynäs 1 1.60 Expekt Bradek <img src="/ubbthreads/images/graemlins/hockeypuck.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
Dołączył: Sep 2004
Posty: 10,698
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 10,698
Widzę Bradek że chcesz się odegrać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
W tym tygodniu na "Zapleczu" jest 8 typerów dlatego nie będzie od razu nowych eliminacji. Natomiast już od następnego poniedziałku (16.01.05) ruszą kolejne, tak aby 4 nowych typerów z Naboru doszło na Zaplecze gdy zostanie tam 6 typerów.


<img src="/ubbthreads/images/graemlins/whistleblower.gif" alt="" />W tygodniu od 16.01 do 22.01 poprzez eliminacje zostanie wyłonionych 4 najlepszych typerów, którzy będą mogli podawać typy w temacie "Siedmiu Wspaniałych Zaplecze".
Zainteresowanych proszę o zapoznanie się z regulaminem na pierwszej stronie. Do niedzieli 15.01 włącznie można się zapisywać.

Dołączył: Apr 2005
Posty: 968
D
old hand
old hand
D Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 968
Zapisuje sie

Dołączył: Mar 2004
Posty: 2,312
B
Pooh-Bah
Pooh-Bah
B Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 2,312
Prezes_1 nie wiem co sie ze mna stalo ale jak bym dalej tak awansowal i spadal to zaklep mi miejsce !! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/whistleblower.gif" alt="" /> wiec jak bym tu trafil to miejsce murowane ze gram dalej wiec do poniedzialku <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,499
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,499
zgłaszam się

Dołączył: Sep 2004
Posty: 10,698
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 10,698
Do typowania na "Zapleczu Siedmiu Wspaniałych" miałem wyłonić 4 typerów. Przez cały tydzień zgłosiły się tylko 3 osoby, dlatego wszystkie (Bradek, darekdarecki, dAnTeCh)mogą zacząć podawać typy na Zapleczu. Powodzenia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />

Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,876
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,876
jezeli jeszcżnato ja sie ponownie zgłaszam

Dołączył: Apr 2005
Posty: 968
D
old hand
old hand
D Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 968
#1/16.01.2006/noc/<b>Hass</b> - Gasget/typ hass/darekdarecki/1,41/profek

Dołączył: Jan 2005
Posty: 922
old hand
old hand
Dołączył: Jan 2005
Posty: 922
jak cos to ja sie pisze

Dołączył: Sep 2004
Posty: 10,698
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 10,698
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/whistleblower.gif" alt="" />Do niedzieli (12.02.06) włącznie czekam na zgłoszenia osób, które chcą dołączyć do "Siedmiu Wspaniałych Zaplecze". Jeżeli będzie więcej niż 4 chętnych to w następnym tygodniu (od 13 lutego) zostaną przeprowadzone eliminacje. Jeżeli zgłosi się mniej osób, to zostaną automatycznie dołączeni do grupy typerów na "Zapleczu".
Pozdrawiam

Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,699
K
Pooh-Bah
Pooh-Bah
K Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,699
Spróbuję ponownie

Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,487
N
veteran
veteran
N Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,487
ME TOO <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />

Dołączył: Sep 2005
Posty: 10,306
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 10,306
zglaszam sie

Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,876
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,876
Zgłaszam się! Dzieki Prezes!pzdr

Dołączył: Jul 2005
Posty: 8,998
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 8,998
również się zgłaszam !!

Dołączył: Jan 2005
Posty: 922
old hand
old hand
Dołączył: Jan 2005
Posty: 922
Quote
jak cos to ja sie pisze

Dołączył: Sep 2004
Posty: 10,698
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 10,698
Zgłoszeni typerzy:
1.Pierniczek
2.darekdarecki
3.wojkrk
4.kleks
5.Nostradamus
6.michael89
7.Szczypior

Do typowania na Zapleczu chciałem wyłonić najlepszych typerów. Eliminacji jednak nie będzie bo na Zapleczu zostały tylko 4 osoby i dla lepszej rywalizacji postanowiłem przyjąć całą 7. Nowe osoby proszę o zapoznanie się z regulaminem, który znajduje się na pierwszej stronie tematu "Siedmiu Wspaniałych Zaplecze".
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/whistleblower.gif" alt="" />Można podawać typy w odpowiednim temacie, powodzenia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />

Dołączył: Sep 2004
Posty: 10,698
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 10,698
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/whistleblower.gif" alt="" />Do niedzieli (5.03.06) włącznie czekam na zgłoszenia osób, które chcą dołączyć do "Siedmiu Wspaniałych Zaplecze". Jeżeli będzie więcej niż 4 chętnych to w następnym tygodniu (od 6 marca) zostaną przeprowadzone eliminacje. Jeżeli zgłosi się mniej osób, to zostaną automatycznie dołączeni do grupy typerów na "Zapleczu".
Zapraszam

Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,699
K
Pooh-Bah
Pooh-Bah
K Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,699
Prezesie spadam z hukiem z zaplecza
weż mnie pod uwagę w naborze

pozdrawiam

Dołączył: Mar 2004
Posty: 4,989
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 4,989
też spróbuje swoich sił, zgłaszam sie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Strona 7 z 11 1 2 5 6 7 8 9 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, Sensei, rafal08, burbon, aker, 11kera11, ElNinho[mmdea]), 2,758 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,256
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1