Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 8 z 11 1 2 6 7 8 9 10 11
Dołączył: Sep 2004
Posty: 10,698
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 10,698
Zgłoszeni typerzy:
1.koko
2.kleks
.
.

Listę zamknę wyjątkowo w poniedziałek po południu.

Bonus: Unibet
Dołączył: Mar 2004
Posty: 4,989
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 4,989
prezes chyba niezauważyłeś moje postu, no chyba że niezostałem przyjety

Dołączył: Sep 2005
Posty: 915
old hand
old hand
Dołączył: Sep 2005
Posty: 915
witam zgłaszam sie do naboru

Dołączył: Sep 2004
Posty: 10,698
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 10,698
Zgłoszeni typerzy:
1.koko
2.kleks
3.Boomber
4.tyszanin
.

Listę zamknę wyjątkowo w poniedziałek po południu.

Dołączył: Sep 2004
Posty: 10,698
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 10,698
Lista zamknięta.
Zgłosiły się tylko 4 osoby więc obejdzie się bez eliminacji.
Nowe osoby proszę o zapoznanie się z regulaminem, który znajduje się na pierwszej stronie tematu "Siedmiu Wspaniałych Zaplecze".
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/whistleblower.gif" alt="" />Można podawać typy w odpowiednim temacie, powodzenia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />

Dołączył: Jun 2005
Posty: 25,342
Z
Łódzki Klub Sportowy
Łódzki Klub Sportowy
Z Offline
Dołączył: Jun 2005
Posty: 25,342
Chciałbym się zgłosić do naboru mam nadzieję że jeszcze można czy już za późno prosze o odpowiedź?

Dołączył: Sep 2004
Posty: 10,698
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 10,698
Narazie jest 8 typerów na "Zapleczu" więc nie robię naboru. W następnym tygodniu, od 27.03 do 2.04, będę czekał na nowe zgłoszenia i od 3.04 będą nowe eliminacje lub gdy będzie mało chętnych to zostaną od razu dołączeni do "Zaplecza". Pozdrawiam

Dołączył: Jun 2005
Posty: 25,342
Z
Łódzki Klub Sportowy
Łódzki Klub Sportowy
Z Offline
Dołączył: Jun 2005
Posty: 25,342
zgłaszam się do naboru

Dołączył: Jan 2004
Posty: 2,502
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 2,502
a co mi tam - pobawie się z wami (czyt. zgłaszam sie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />)

Dołączył: Nov 2004
Posty: 21
C
stranger
stranger
C Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 21
też chciałbym dołączyć

Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,757
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,757
zgłaszam się do naboru

Dołączył: Sep 2004
Posty: 4,628
a.k.a. "Stewie"
a.k.a. "Stewie"
Dołączył: Sep 2004
Posty: 4,628
mnie tez prosze zapisac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Dec 2005
Posty: 20
S
stranger
stranger
S Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 20
To i ja prosze o dopisanie.

Dołączył: Sep 2004
Posty: 10,698
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 10,698
Zgłoszeni typerzy:
1.Zulus
2.woytass
3.cezi
4.majer
5.dece55
6.simpson

Listę zamykam w niedzielę wieczorem.

Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306
i ja też zagram <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

Dołączył: Apr 2003
Posty: 494
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 494
Zgłaszam sie, oczywiscie jak jeszcze można

Dołączył: Dec 2004
Posty: 83
R
journeyman
journeyman
R Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 83
Jeszcze Ja chcialem sie zglosic.

Dołączył: May 2004
Posty: 267
enthusiast
enthusiast
Dołączył: May 2004
Posty: 267
witam, chciałbym sprubować ponownie, gdyż ostatnio długo mnie nie było i wypadłem z gry <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Sep 2004
Posty: 10,698
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 10,698
Zgłoszeni typerzy:
1.Zulus
2.woytass
3.cezi
4.majer
5.dece55
6.simpson
7.Bursztyk
8.bykovic
9.rachol
10.olo-wsb

Sporo osób tym razem się zgłosiło, dlatego przeprowadzone zostaną eliminacje. Czterech najlepszych typerów awansuje do "Siedmiu Wspaniałych Zaplecze". Nowe osoby proszę o zapoznanie się z regulaminem. Można już podawać typy, powodzenia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/whistleblower.gif" alt="" />

---
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" />REGULAMIN NABORU DO ZAPLECZA SIEDMIU WSPANIAŁYCH <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" />

1. W Naborze do ZAPLECZA może uczestniczyć każdy, kto regularnie typuje i odwiedza forum.

2. TYPUJEMY 7 ZDARZEŃ TYGODNIOWO. Po jednym lub dwa z danego dnia. Czyli np dwa z poniedziałku, dwa z wtorku, dwa z środy i jeden z czwartku i będzie siedem wymaganych typów. Typy można podawać z wyprzedzeniem.
W przypadku gdy spotkanie nieodbędzie się typ traktowany jest, jak gdyby nie został podany. Typujący powinien podać inny typ w wybranym przez siebie dniu, najpóźniej w niedzielę.


3. Kurs minimalny 1.3 (kurs nie musi być najwyższy -> ważne żeby nasz typ wszedł).

4. TYPY PODAJEMY DO, KTÓREJ GODZINY SIĘ CHCE. WAŻNE, ABY 30 minut PRZED ROZPOCZĘCIEM ZDARZENIA!
Typy powinny być możliwe do zagrania w momencie ich podania w temacie - nie można podawać typu z buka naziemnego ewidentnie po jego zamknięciu.
Typy nocne na spotkania z USA i innych rejonów świata (mimo że rozgrywane są nad ranem) są traktowane do dnia jaki jest TAM w momencie rozgrywania spotkania.
Jeżeli ktoś na koniec tygodnia poda mniej niż 7 typów - brakujące typy będą traktowane jako NIETRAFIONE !!!

5. Kurs na dane spotkanie może pochodzić tylko od jednego z siedmiu buków: Profesjonał, STS, Totomix, Betandwin, Expekt, Unibet, Gamebookers.

6. Typujemy tylko single. Podawane typy powinny zawierać następujące elementy:
data spotkania i godzina, zdarzenie, typowany wynik, kurs, bukmacher, typer -> przykład

05.12.2004/17:30/Dortmund - Schalke/2/2,60/betandwin/nazir69

dla zakładów mało popularnych proszę dopisać dyscyplinę.

6a. Typy z handicapem proszę dobrze opisywać.

23.12.05/17:55/Polpharma Starogard(-3,5 pkt) - Polonia Warszawa/1/1.85/Expekt/pawson

lub

23.12.05/17:55/Polpharma Starogard - Polonia Warszawa/1(hc-3,5)/1.85/Expekt/pawson

7.Typy NIE mogą się powtarzać.
Jeżeli na dany mecz został podany typ na handicap, to nie można już drugi raz typować ani odwrotnego handicapu ani innego handicapu na ten mecz. Ta sama zasada dotyczy również zakładów typu under/over i 1X2.
Jeżeli na przykład ktoś zagra under 3,5 gola to nie będzie można podać już ani under 2,5 gola ani overów.
Jeżeli będzie już typ 1X to nie można już dać 2.
Jeżeli typ 1X będzie równoznaczny z handicapem lub zakładem na awans, to również one nie będą dopuszczone.
Nie można zmieniać typu (typ podany w temacie = typ zagrany = kasa u buka). Poprawianie ewidentnych błędów jest oczywiście dopuszczalne.


8. Na koniec każdego dnia aktualizowany będzie ranking typerów. O miejscu w rankingu decyduje najwyższy % skuteczności, przy równym "%" uwzględniany będzie średni kurs trafnie podanych typów. Od typów z buków naziemnych będzie odejmowane 10% podatku.

9. Typy mogą obejmować dowolną dyscyplinę sportową.

10. Po 7-miu dniach (niedziela - wieczór lub poniedziałek rano) - opublikowana zostanie lista przyjętych do "Zaplecza Siedmiu Wspaniałych". Czterech typerów, którzy będą mieli w ciagu tygodnia największą skutecznosć przejdzie na "Zaplecze", przy równym "%" uwzględniany będzie średni kurs trafnie podanych typów. Liczba awansujących może ulec zmianie przy dużym zainteresowaniu Naborem lub małą liczbą osób na Zapleczu.

11. BONUS: JEŻELI TYPER OSIAGNIE W CIAGU TYGODNIA SKUTECZNOSĆ 100 % -> "BANKOWO" zostanie przyjęty do "Siedmiu Wspaniałych" na kolejny tydzień(... a może będzie więcej osób z takim dorobkiem ..., w takim wypadku wszyscy z 100% skutecznością -> mają zagwarantowany bezpośredni awans do "Siedmiu Wspaniałych").

12. Jeżeli typer w ciagu tygodnia poda mniej niż PIĘĆ typów ( z siedmiu wymaganych) automatycznie zostanie wyeliminowany z Naboru.

Dołączył: Apr 2003
Posty: 494
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 494
03.04.06/19:00/Domachowska M. - Camerin M.E./1/1,65/betandwin/bykovic

Strona 8 z 11 1 2 6 7 8 9 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników ($-man, rafal08, latajaca_holenderka, Sensei, rymoholik, aker, kamel, Lukasz111, 11kera11, JelineK), 1,049 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,834,950
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1