|
|
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437 |
ej to grajus ponapozyczal pieniedzy od userow i zniknal?  yeap
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,587 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,587 Likes: 10 |
ej to grajus ponapozyczal pieniedzy od userow i zniknal?  robi obrót x25;)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 10,040
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2008
Posty: 10,040 |
Volandri w końcu ładne rozegranie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227 |
ej to grajus ponapozyczal pieniedzy od userow i zniknal?  tak, i to od wielu z nas... co chwila pojawia sie jakis jego znakomy ktory to rozmawial z nim, grajus od miesiaca jest w tygodniowej delegacji... ida swieta, ciekawe jaka firma nie puszcza swoich do domu przez miesiac, w tym na swieta...  trzeba by bylo zalozyc odpowiedni temat bo wydaje mi sie ze kazdy macha reka na te grosze (od wiekszosci pozyczyl nie wiecej niz 100 zł) ... ale tu nie chodzi o pieniadze - chodzi o zasady
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
AGA  Obie w turnieju grały do tej pory znakomicie. Szanse na zwycięstwo oceniam 50 na 50 - prognozuje Wojciech Fibak. Pelikany klekoczą, a Ty też temu stadu się przyglądasz ? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227 |
akagi - kocham czytac Twoje posty  Filozof (w pozytywnym tego slowa znaczeniu) naszego forum - 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437 |
ej to grajus ponapozyczal pieniedzy od userow i zniknal?  tak, i to od wielu z nas... co chwila pojawia sie jakis jego znakomy ktory to rozmawial z nim, grajus od miesiaca jest w tygodniowej delegacji... ida swieta, ciekawe jaka firma nie puszcza swoich do domu przez miesiac, w tym na swieta...  trzeba by bylo zalozyc odpowiedni temat bo wydaje mi sie ze kazdy macha reka na te grosze (od wiekszosci pozyczyl nie wiecej niz 100 zł) ... ale tu nie chodzi o pieniadze - chodzi o zasady co jak co, ale sprytnie to wymyślił  nie brał dużo od jednego tylko od kilkunastu po trochę, spryciarz, trochę żal 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437 |
ja tematu w TiO nie założę, bo mi Conrad dał na to bana 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624 |
no to zakladajcie topic w to i owo, a my sie juz uzbroimy w popcorn
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
mam pytanie nie zwiazene z tenisem, a na wiekszosc dzialow mam bana to musze tu spytac
PW nie dziala globalnie czy na to tez mam bana?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
Wodzirej
|
|
Wodzirej
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395 |
to bym sie nie spodziewal  a do mnie nie napisal o pozyczke 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624 |
mam pytanie nie zwiazene z tenisem, a na wiekszosc dzialow mam bana to musze tu spytac
PW nie dziala globalnie czy na to tez mam bana? pw dziala pewnie masz bana to za krytyke Płatfołmy?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
Wodzirej
|
|
Wodzirej
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395 |
mam pytanie nie zwiazene z tenisem, a na wiekszosc dzialow mam bana to musze tu spytac
PW nie dziala globalnie czy na to tez mam bana? masz bana 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 244
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Aug 2006
Posty: 244 |
Pytanie o Ferrera - widać było po nim, że brał medicala? Bo widzę tutaj 2-0 po niezłym kursie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437 |
mam pytanie nie zwiazene z tenisem, a na wiekszosc dzialow mam bana to musze tu spytac
PW nie dziala globalnie czy na to tez mam bana? pw dziala pewnie masz bana to za krytyke Płatfołmy? a za co by  ja dostałem bana za to że w śmiesznych wkleiłem o Komorze z jego błędem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 10,040
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2008
Posty: 10,040 |
to bym sie nie spodziewal  a do mnie nie napisal o pozyczke  nie udzielałeś się jeszcze w tym temacie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227 |
ja mialbym inna prosbe do modow niz Wojtek - niech sprawdza czy nikt z jego IP sie nie logowal...
bo Verbatim tez kiedys logowal sie jako Instruktor - pozniej przycisniety oddal kase, wyjasnil i wyszedl z tego koniec koncow z twarza...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 10,040
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2008
Posty: 10,040 |
 Pippo
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227 |
i tak wymiotla okladka Angori - jak Komorowski mowi do zony ze napisalby po japonsku ale boi sie ze strzeli byka  jak mnie nie bedzie na quasi - to znaczy ze nie wszyscy dowcip zrozumieli 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|