|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624 |
a smialiscie sie gdy pytalem czy wloch dzis bedzie walkowal
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 10,040
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2008
Posty: 10,040 |
a smialiscie sie gdy pytalem czy wloch dzis bedzie walkowal tylko jedna osoba się śmiała 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624 |
mocno defensywnie gral volandriu, co pasuje schollerowi
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,433
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,433 |
Grajek wrócił wczoraj z Gdańska gadałem z nim i mówił że we wtorek rozlicza się z osobami którym wisi kasę, nie uciekł, chłopak miał problem , ale ponoć jest już okej. Wiec zaczekajcie do wtorku i wtedy się wszystko wyjaśni.Chciał też numer telefonu do Boubsona i Wojbesta wiec jak mozecie to przekażcie mi na priv a ja mu potem podrzucę do domu. Mam nadzieję, że to się wyjaśni i serio bedzie good. Wyszło na to, że jestem pośrednikiem haha.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2009
Posty: 1,936
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2009
Posty: 1,936 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227 |
nie Ty pierwszy, juz Fanatyk1984 i ANALYSTICS tez pisali ze z nim gadali...
ja tam numeru dawac nie zamierzam, niech wraca i wyjasnia na forum... co do tego ze ma problem - przeciez mozna napisac na priv i nie byloby problemu, najgorsze to sie ukrywac
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
a smialiscie sie gdy pytalem czy wloch dzis bedzie walkowal Ja się nie śmiałem, ale też uważam, ze finałów się nie wałkuje, tym bardziej, u siebie. Nie popadajmy w wałkową paranoję. Trochę sportu, jeszcze zostało na tym świecie, pomimo istnienia bukmacherów. Nie zawsze wygrywa ten lepszy na papierze. Najlepszego z okazji Świąt. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227 |
dobra czas uciekac- Wesolych Swiat 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227 |
Wojtek prosba - podeslij Pippo jak skonczy seta i ewentualnie mecz 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
a smialiscie sie gdy pytalem czy wloch dzis bedzie walkowal Ja się nie śmiałem, ale też uważam, ze finałów się nie wałkuje, tym bardziej, u siebie. Nie popadajmy w wałkową paranoję. Trochę sportu, jeszcze zostało na tym świecie, pomimo istnienia bukmacherów. Nie zawsze wygrywa ten lepszy na papierze. Najlepszego z okazji Świąt.  finał, nie finał, nie ma już żadnych świętości, chociażby Słodki jest tego dowodem. Dziś Legia też przegra, bo też się dużo mówi o oddaniu spotkania. O takich wałkach jak Ruch - Bytom to nawet nie wspominam
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2011
Posty: 9
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Apr 2011
Posty: 9 |
Czy D. Ferrer zdoła wygrać 2:0? Co myślicie
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,433
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,433 |
nie Ty pierwszy, juz Fanatyk1984 i ANALYSTICS tez pisali ze z nim gadali...
ja tam numeru dawac nie zamierzam, niech wraca i wyjasnia na forum... co do tego ze ma problem - przeciez mozna napisac na priv i nie byloby problemu, najgorsze to sie ukrywac toż ja na to nic nie poradzę, odezwie się we wtorek to sobie wyjaśnicie wszystko. pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 15,478
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 15,478 |
bez szans Pipo 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 15,478
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 15,478 |
Robi z nim co chce 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437 |
Grajek wrócił wczoraj z Gdańska gadałem z nim i mówił że we wtorek rozlicza się z osobami którym wisi kasę, nie uciekł, chłopak miał problem , ale ponoć jest już okej. Wiec zaczekajcie do wtorku i wtedy się wszystko wyjaśni.Chciał też numer telefonu do Boubsona i Wojbesta wiec jak mozecie to przekażcie mi na priv a ja mu potem podrzucę do domu. Mam nadzieję, że to się wyjaśni i serio bedzie good. Wyszło na to, że jestem pośrednikiem haha. mój nuemr to on ma już dawno, jakoś na smsy nie odpowiadał, telefonów też nie odbierał ! niby niamial gdzie karty kupić i miał konto puste hmm
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437 |
Wojtek prosba - podeslij Pippo jak skonczy seta i ewentualnie mecz  dobra 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
ATP & WTA Tour
|
|
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339 |
Schoorel jest w bardoz dobrej formie, o czym pisalem caly tydzien. Wygrywa drugi turniej z rzedu, to wielki sukces i spory zastrzyk kasy ktora przeciez potrzebna jest na rozwoj.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
ciekaw jak tam biznes Finanza się kręci
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|