|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227 |
over -  sialalalalala
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245 |
Spoko panie Pier, przecież gram to co sam wybiorę i za to odpowiadam tylko i wyłącznie ja sam;) Sowoją drogą to wtedy wszystko weszło co podwałem, poza deblem ale to for fun akurat było 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
PLAYOFF WINNER
|
|
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583 |
Zastanawiam się nad dość ciekawym rozwiązaniem....myślę o kreczu Woźniackiej. Moja mała teoria spiskowa. 50k euro na dw 2-0 dla Agi to dużo, ale może być to dobra przykrywka pod krecz Caro. W przypadku kreczu jest przecież zwrot. Kursy na bf przy stanie 2-2 trzymały się na poziomie 7-8, a na b365 np 9-10. Widać jakieś slady zmęczenia po Caro? Biorąc pod uwagę to,że Caro stać było na 'gest' podarowania zwycięstwa gospodyni, kiedy to niby była kontuzjowana. Było to bodajże w Luksemburgu przeciwko Kermer, ale nie chce mi się sprawdzać  To czemu nie miałaby zrobić podobnej opcji w meczu z przyjaciółką?  Bo wtedy WTA wzieloby pod lupe Karoline. Nie widac sladow zmeczenia, nic nie widac niepokojacego u Wozniackiej.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245 |
Jednak pobrałem sobie lay 1,02 za całe 4 euro 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227 |
trzeba oddac unibetowi ze 98,5 minuty ustawil idealnie
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
podoba mi się ten komentator 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
PLAYOFF WINNER
|
|
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583 |
podoba mi się ten komentator  Przeciez to Sylwester Sikora. Najnudniejszy komentator z calej ekipy Eurosportu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
ale rzetelny 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227 |
to co obronila 2 mp przy 2-5*
teraz odlamujemy?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 3,354
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 3,354 |
Spoko panie Pier, przecież gram to co sam wybiorę i za to odpowiadam tylko i wyłącznie ja sam;) Sowoją drogą to wtedy wszystko weszło co podwałem, poza deblem ale to for fun akurat było  moim problemem było to że za dużo jej oglądałem (3 mecze), a jak wiadomo kobieta ZMIENNĄ JEST "la donna e mobile"
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 3,354
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 3,354 |
podoba mi się ten komentator  Przeciez to Sylwester Sikora. Najnudniejszy komentator z calej ekipy Eurosportu. a ja gościa bardzo lubię, z humorem facet mówi 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
Ale broni Rafa w spódnicy 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228 |
Ale broni Rafa w spódnicy  To samo mi dzisiaj przyszlo do glowy ze sa podobni
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
kurcze Aga, 3 taki błąd przy deuce
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
PLAYOFF WINNER
|
|
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583 |
podoba mi się ten komentator  Przeciez to Sylwester Sikora. Najnudniejszy komentator z calej ekipy Eurosportu. a ja gościa bardzo lubię, z humorem facet mówi  Ej, no co z wami. Jego niewiedza jezeli chodzi o tenis jest razaca. Przynajmniej dla mnie, a slucham go od dawien dawna juz na ES..
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 3,354
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 3,354 |
Isia na przemian z Woźną raz rewelacja raz padaka
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245 |
Spoko panie Pier, przecież gram to co sam wybiorę i za to odpowiadam tylko i wyłącznie ja sam;) Sowoją drogą to wtedy wszystko weszło co podwałem, poza deblem ale to for fun akurat było  moim problemem było to że za dużo jej oglądałem (3 mecze), a jak wiadomo kobieta ZMIENNĄ JEST "la donna e mobile" Powiedziałbym nawet la "femme fatale" 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
Isia na przemian z Woźną raz rewelacja raz padaka dokładnie, a szkoda bo mogło to jeszcze potrwać
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 3,354
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 3,354 |
podoba mi się ten komentator  Przeciez to Sylwester Sikora. Najnudniejszy komentator z calej ekipy Eurosportu. a ja gościa bardzo lubię, z humorem facet mówi  Ej, no co z wami. Jego niewiedza jezeli chodzi o tenis jest razaca. Przynajmniej dla mnie, a slucham go od dawien dawna juz na ES.. Super ekspertem nie jest ale ma coś za co uwielbiam wręcz go słuchać 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|