|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 724
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2003
Posty: 724 |
Pewnie ze mozna dawac Wolfa z ruskiem, to ja sie ciebie za pytam czy ty wogole oglafdasz Biathlon czy tylko wyniki patrzysz? Dzisiaj mamy Sprint i widziales jakies wystepy Wolfa w Sprincie? stary nie rozsmieszjam nie swoimo wypowiedziami Wolf biega na poziomie Bjoerndalena i nawet jak dzis spudluje 2 razy to i tak przescignie Rostovtsev.Wez sprawdz pierw wszystko a dopiero pozniej sie wypowiadaj bo robisz niepotrzebne zamieszanie. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> i co z tego ze biega szybicej od ruska???? niech zacznie strzelac tak jak w sztafecie to ten twoj wolf bedzie powyzej 20 miejsca a Rusek mocna strona strzelanie a biegowo stac go na duzo lepiej! wiec GLUPOTA jest grac po kursie 1,4! a czy ogladam biathlon <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> nie ominalem zadnego biegu od 3 lat a Ty mi ise pytasz cyz ja wogoel biathlon ogladam A kto robi zamieszanie to predzej Ty bo ten twoj post KOMPETNIE nic nie wproawdzil tylko zamieszanie! Spokojnie Panowie..nie ma o co sie spierac...jak skonczy sie bieg to sobie nawrzucacie kto mial racje.. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> P.S HAGI zobacz priva... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/alert.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529 |
aha Randall mozesz podac jakies swoje typy i sugestie co do Twoich propozycji? bo tego co wiidze to Nic od siebie nie napiszesz a komentowac kazdy glupi potrafi Sorry, ze sie tak dopieprzylem ale ten twoj post z ronowagi mnie lekko wyprowadzil
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,512
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,512 |
No niezle...niewiedzialem ze tacy ``fachowcy`` tu sa jeszcze. piszesz ``co z tego ze szybciej biega?`` tym stwierdzeniem sam juz sie osmieszasz.Jakbys niezauwazyl mamy dzis SPRINT i bieganie jest podstawa sukcesu! i jezeli brac pod uwage ze Wolf spudluje 2 razy i MIMO to wyprzedzi ruska na mecie to dla mnie to juz mozna spokojnie grac nawet za 1.4. Piszesz ze stac ruska na o wiele wiecej.to KAZDEGO STAC NA O WIELE WIECEJ!! tylko jakos im to niewychodzi bo sa poprostu ciency Rusek niema sznas z Wolfem biegowo.wspominasz co bylo w sztafecie?? bez sensu wogole dzis mamy sprint nie sztafete.To wlasnie wsrod niemieckich Biathlonistow trwa walka o 4 miejsce do sztafety i WOLF dzisiaj to udowodni ze mu to miejsce sie nalezy bo kto poza nim moze Roesch. TO JEST SPRINT!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,512
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,512 |
suche typy zamieszac sobie mozesz w PP Na drugi raz jedno zdanie wiecej to nie bedzie usuwania postow [color:"red"] [/color]
Last edited by HAGIi; 16/12/2005 09:47.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529 |
chlopie myslisz ze ja nie wiem co dzis jest?? wstan na nogi! Myslisz ze Wolf bedzie mial 2 pudla wiecej to wyprzedzi Ruska? obys sie nie przejechal!! Nie bede juz z Toba dyskutowal bo nadal twierdze, ze o biathlonie to Ty duzo pojecia nie masz aha co do kursu 1,4 wyceniasz Wolfa na 72%?? bo ja stanowco NIE!! dla mnie zadnego valuebeta tutaj nie ma i tak zanizonego kursu nie warto grac. Owszem byloby kolo 1.55-1.6 zastanawialbym sie ale po 1,4 to mam ta propozycje za przeproszeniem gdzies Aha a wsrod ruskich biathlonistow nie trwa walka o nominacje na olimpiade?? bo jakos tego nie wspomniales a tez to ma duze znaczenie
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,512
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,512 |
hehe na 100% w tegorocznych zawodach w kazdym wyscigu WOLF przy 2 pudlach wygrywal z ruskiem i rzeczywiscie duza roznica za 1.4 niegrasz a za 1.5 grasz,dobra koniec tematu zobaczymy za 3 godzinki
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 1,132
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jun 2005
Posty: 1,132 |
Patrze, że dużo wpisow na temat biathlonu, a tu same kłotnie. I to moderator w roli głownej. Bym napisał wiecej, ale jeszcze bana dostane. Najlepszy jest tekst, ze w sprincie najważniejsze jest strzelanie<lol>
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529 |
adrenalina a gdzie masz napisane ze strzelanie jest najwazniejsze? strzleanie najwieksza role odgrywa w biegu indywidualnym, ale w sprincie jak najbardziej tez. Na tak krotkim dystansie ciezko odrobic straty poniesione na okrazeniu karnym. Pisz wiecej bana nie dostaniesz, predzej edycja tekstu nastapi jak cos nierozsadnego napiszesz A twoje posty skomentuje pozniej jak wroce z pracy Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529 |
aha i nie pisze tego po to tylko aby sie wywyzszac tylko po to aby przypadkiem ktos sie nie wpieprzyl w nieprzemyslany typ Pamietajcie grajcie oplacalny biathlon, a nie ponizej pk<1 bo i tak w dluzszym okresie gry bedziecie na minus Czas do pracy pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,512
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,512 |
adrenalina a gdzie masz napisane ze strzelanie jest najwazniejsze? strzleanie najwieksza role odgrywa w biegu indywidualnym, ale w sprincie jak najbardziej tez. Na tak krotkim dystansie ciezko odrobic straty poniesione na okrazeniu karnym. Pisz wiecej bana nie dostaniesz, predzej edycja tekstu nastapi jak cos nierozsadnego napiszesz A twoje posty skomentuje pozniej jak wroce z pracy Pozdrawiam no i znowu musze wtracic swoje 5 gorszy. Dobry biegacz 1 pudlo na strzelnicy moze odrobic w niecale 20sec. to latwo policzyc proponuje ci zmierzenie czasu biegowego ruska i Wolfa i zobaczysz ze przy 2 pudlach jest o wiele lepszy od niego. Rusek musialby dzisiaj strzelac bezblednie a Wolf popelnic 3 pudla (to jest mozliwe) zeby z nim przegral.Mala uwage w sprincie zwraca sie na strzelanie ale chyba powinienes o tym wiedziec a nie wprowadzac ludzi w błąd jako Mod.bez napinki.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,735
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,735 |
Jaka jest tam pogoda pada moze snieg albo wieje silny wiatr ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 1,132
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jun 2005
Posty: 1,132 |
adrenalina a gdzie masz napisane ze strzelanie jest najwazniejsze? strzleanie najwieksza role odgrywa w biegu indywidualnym, ale w sprincie jak najbardziej tez. Na tak krotkim dystansie ciezko odrobic straty poniesione na okrazeniu karnym. Pisz wiecej bana nie dostaniesz, predzej edycja tekstu nastapi jak cos nierozsadnego napiszesz A twoje posty skomentuje pozniej jak wroce z pracy Pozdrawiam " Tomkowi tez za bardzo sie nie wiedzie..a czech przeciwniepowoli co raz lepiej.." - cytujesz tu typowiedź kogos z forum, po czym piszesz: Czemu Tomkowi sie nie powodzi? dlatego ze wczoraj slabo wypadl? a spojrzales na jego wyniki w ostatnich zawodach? np sprinty gdzie byl odpowiednio 9 i 7 i zawsze byl przed Czechem, ktory na strzelnicy nie czuje sie najlepiej a w sprincie strzelanie odgrywa duze znaczenie sprincie strzelanie odgrywa duze znaczenie. I nie zgadzam sie co Może się wyrzekniesz tego, co napisałes:> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416 |
Rozgorzała gorąca dyskusja na temat Alexandra Wolfa to i ja pozwolę wtrącić do niej swoje 3 grosze.
Uważam, że granie przeciwko Wolfowi jest GŁUPOTĄ. Jest to zawodnik przede wszystkim świetnie biegający - ścisła czołówka biathlonistów pod względem biegu. I chociaż na strzelnicy wpadki mu się zdarzają częściej od Fischera, Rozhkova czy Kruglova to wcale nie jest to żadną regułą. Owszem on potrafi zarobić w sprincie i 4 karne rundy ale równie dobrze może strzelić na 0 bo zapewniam, iż potrafi to zrobić. A w sytuacji, gdy jego wynik na strzelnicy będzie identyczny jak przytoczonych przeze mnie wyżej zawodników to obu Rosjan powiezie bez problemu a szanse z Fischerem wynoszą wtedy 50-50.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 1,132
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jun 2005
Posty: 1,132 |
Moze i jest rożnica miedzy duze znaczenie, a najważniejsze, ale jak dla mnie chłopakom chodzi o to, że Wolf nawet przy 2 pudłach wiecej moze spokojnie nadgonić Ruska i wyprzedzic w ogolnej klasyfikacji, a Ty na siłe probujesz obalic tą tezę pisząc, że strzelanie odgrywa duże znaczenie. Takie stwierdzenie można odniesc tylko i wyłącznie do zawodników słabo biegajacych
Koniec tematu
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382 |
Witam,.panowie sorki za "śmieć" gdie moge znalezc wszystkie tegoroczne wyniki bo cosik mi biathlonworld szwankuje ,a na reszcie mi znanych podają tylko czołową 15 albo 30.jesli ktos moze to proszę o linka. Z gory dzieki i jeszcze raz sorki za bałagan(oczywiscie do kasacji za moment)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015 |
Hej.Przejrzalem posty i naprawde nic ciekawego z tej dyskusji nie wynika:) Panowie jakies konkrety...Kto dzis stanie na pudle?? Myslicie ze Poiree ma szanse na 1 miejsce??Jak nie on to kto??Fischer??Dzieki za jakas merytoryczna odpowiedz!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 724
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2003
Posty: 724 |
Hej.Przejrzalem posty i naprawde nic ciekawego z tej dyskusji nie wynika:) Panowie jakies konkrety...Kto dzis stanie na pudle?? Myslicie ze Poiree ma szanse na 1 miejsce??Jak nie on to kto??Fischer??Dzieki za jakas merytoryczna odpowiedz!! Miom zdaniem na pudlo wskoczy Fischer..moze Poiree, moze Wolf nawet... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,512
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,512 |
jak dla mnie faworyci to Fischer,Wolf,Greis
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015 |
A takie lamerskie pytanie..ile jest dzis strzelan i w jakich pozycjach??
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 493
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2005
Posty: 493 |
panowie prosze o szybka odpowiedz co jest najpewniejsze ?
Sikora T. - Dostal R. 1 Gross R. - Ferry B. 1 Greis M. - Tchoudov M. 1
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|