Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 8 1 2 3 4 5 6 7 8
Dołączył: Oct 2003
Posty: 724
D
old hand
old hand
D Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 724
Quote
Quote
Pewnie ze mozna dawac Wolfa z ruskiem, to ja sie ciebie za pytam czy ty wogole oglafdasz Biathlon czy tylko wyniki patrzysz? Dzisiaj mamy Sprint i widziales jakies wystepy Wolfa w Sprincie? stary nie rozsmieszjam nie swoimo wypowiedziami Wolf biega na poziomie Bjoerndalena i nawet jak dzis spudluje 2 razy to i tak przescignie Rostovtsev.Wez sprawdz pierw wszystko a dopiero pozniej sie wypowiadaj bo robisz niepotrzebne zamieszanie.


<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> i co z tego ze biega szybicej od ruska???? niech zacznie strzelac tak jak w sztafecie to ten twoj wolf bedzie powyzej 20 miejsca a Rusek mocna strona strzelanie a biegowo stac go na duzo lepiej! wiec GLUPOTA jest grac po kursie 1,4!
a czy ogladam biathlon <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> nie ominalem zadnego biegu od 3 lat a Ty mi ise pytasz cyz ja wogoel biathlon ogladam
A kto robi zamieszanie to predzej Ty bo ten twoj post KOMPETNIE nic nie wproawdzil tylko zamieszanie!

Spokojnie Panowie..nie ma o co sie spierac...jak skonczy sie bieg to sobie nawrzucacie kto mial racje.. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
P.S HAGI zobacz priva... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/alert.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
aha Randall mozesz podac jakies swoje typy i sugestie co do Twoich propozycji? bo tego co wiidze to Nic od siebie nie napiszesz a komentowac kazdy glupi potrafi
Sorry, ze sie tak dopieprzylem ale ten twoj post z ronowagi mnie lekko wyprowadzil

Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,512
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,512
No niezle...niewiedzialem ze tacy ``fachowcy`` tu sa jeszcze. piszesz ``co z tego ze szybciej biega?`` tym stwierdzeniem sam juz sie osmieszasz.Jakbys niezauwazyl mamy dzis SPRINT i bieganie jest podstawa sukcesu! i jezeli brac pod uwage ze Wolf spudluje 2 razy i MIMO to wyprzedzi ruska na mecie to dla mnie to juz mozna spokojnie grac nawet za 1.4. Piszesz ze stac ruska na o wiele wiecej.to KAZDEGO STAC NA O WIELE WIECEJ!! tylko jakos im to niewychodzi bo sa poprostu ciency Rusek niema sznas z Wolfem biegowo.wspominasz co bylo w sztafecie?? bez sensu wogole dzis mamy sprint nie sztafete.To wlasnie wsrod niemieckich Biathlonistow trwa walka o 4 miejsce do sztafety i WOLF dzisiaj to udowodni ze mu to miejsce sie nalezy bo kto poza nim moze Roesch. TO JEST SPRINT!!

Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,512
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,512
suche typy zamieszac sobie mozesz w PP
Na drugi raz jedno zdanie wiecej to nie bedzie usuwania postow [color:"red"] [/color]

Last edited by HAGIi; 16/12/2005 09:47.
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
chlopie myslisz ze ja nie wiem co dzis jest?? wstan na nogi! Myslisz ze Wolf bedzie mial 2 pudla wiecej to wyprzedzi Ruska? obys sie nie przejechal!! Nie bede juz z Toba dyskutowal bo nadal twierdze, ze o biathlonie to Ty duzo pojecia nie masz
aha co do kursu 1,4 wyceniasz Wolfa na 72%?? bo ja stanowco NIE!! dla mnie zadnego valuebeta tutaj nie ma i tak zanizonego kursu nie warto grac. Owszem byloby kolo 1.55-1.6 zastanawialbym sie ale po 1,4 to mam ta propozycje za przeproszeniem gdzies
Aha a wsrod ruskich biathlonistow nie trwa walka o nominacje na olimpiade?? bo jakos tego nie wspomniales a tez to ma duze znaczenie

Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,512
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,512
hehe na 100% w tegorocznych zawodach w kazdym wyscigu WOLF przy 2 pudlach wygrywal z ruskiem i rzeczywiscie duza roznica za 1.4 niegrasz a za 1.5 grasz,dobra koniec tematu zobaczymy za 3 godzinki

Dołączył: Jun 2005
Posty: 1,132
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Jun 2005
Posty: 1,132
Patrze, że dużo wpisow na temat biathlonu, a tu same kłotnie. I to moderator w roli głownej. Bym napisał wiecej, ale jeszcze bana dostane. Najlepszy jest tekst, ze w sprincie najważniejsze jest strzelanie<lol>

Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
adrenalina a gdzie masz napisane ze strzelanie jest najwazniejsze? strzleanie najwieksza role odgrywa w biegu indywidualnym, ale w sprincie jak najbardziej tez. Na tak krotkim dystansie ciezko odrobic straty poniesione na okrazeniu karnym.
Pisz wiecej bana nie dostaniesz, predzej edycja tekstu nastapi jak cos nierozsadnego napiszesz
A twoje posty skomentuje pozniej jak wroce z pracy
Pozdrawiam

Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
aha i nie pisze tego po to tylko aby sie wywyzszac tylko po to aby przypadkiem ktos sie nie wpieprzyl w nieprzemyslany typ
Pamietajcie grajcie oplacalny biathlon, a nie ponizej pk<1 bo i tak w dluzszym okresie gry bedziecie na minus
Czas do pracy pozdrawiam

Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,512
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,512
Quote
adrenalina a gdzie masz napisane ze strzelanie jest najwazniejsze? strzleanie najwieksza role odgrywa w biegu indywidualnym, ale w sprincie jak najbardziej tez. Na tak krotkim dystansie ciezko odrobic straty poniesione na okrazeniu karnym.
Pisz wiecej bana nie dostaniesz, predzej edycja tekstu nastapi jak cos nierozsadnego napiszesz
A twoje posty skomentuje pozniej jak wroce z pracy
Pozdrawiam

no i znowu musze wtracic swoje 5 gorszy. Dobry biegacz 1 pudlo na strzelnicy moze odrobic w niecale 20sec. to latwo policzyc proponuje ci zmierzenie czasu biegowego ruska i Wolfa i zobaczysz ze przy 2 pudlach jest o wiele lepszy od niego. Rusek musialby dzisiaj strzelac bezblednie a Wolf popelnic 3 pudla (to jest mozliwe) zeby z nim przegral.Mala uwage w sprincie zwraca sie na strzelanie ale chyba powinienes o tym wiedziec a nie wprowadzac ludzi w błąd jako Mod.bez napinki.

Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,735
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,735
Jaka jest tam pogoda pada moze snieg albo wieje silny wiatr ?

Dołączył: Jun 2005
Posty: 1,132
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Jun 2005
Posty: 1,132
Quote
adrenalina a gdzie masz napisane ze strzelanie jest najwazniejsze? strzleanie najwieksza role odgrywa w biegu indywidualnym, ale w sprincie jak najbardziej tez. Na tak krotkim dystansie ciezko odrobic straty poniesione na okrazeniu karnym.
Pisz wiecej bana nie dostaniesz, predzej edycja tekstu nastapi jak cos nierozsadnego napiszesz
A twoje posty skomentuje pozniej jak wroce z pracy
Pozdrawiam
"

Tomkowi tez za bardzo sie nie wiedzie..a czech przeciwniepowoli co raz lepiej.." - cytujesz tu typowiedź kogos z forum, po czym piszesz:
Czemu Tomkowi sie nie powodzi? dlatego ze wczoraj slabo wypadl? a spojrzales na jego wyniki w ostatnich zawodach? np sprinty gdzie byl odpowiednio 9 i 7 i zawsze byl przed Czechem, ktory na strzelnicy nie czuje sie najlepiej a w sprincie strzelanie odgrywa duze znaczenie sprincie strzelanie odgrywa duze znaczenie. I nie zgadzam sie co

Może się wyrzekniesz tego, co napisałes:> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />

Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Rozgorzała gorąca dyskusja na temat Alexandra Wolfa to i ja pozwolę wtrącić do niej swoje 3 grosze.

Uważam, że granie przeciwko Wolfowi jest GŁUPOTĄ. Jest to zawodnik przede wszystkim świetnie biegający - ścisła czołówka biathlonistów pod względem biegu. I chociaż na strzelnicy wpadki mu się zdarzają częściej od Fischera, Rozhkova czy Kruglova to wcale nie jest to żadną regułą. Owszem on potrafi zarobić w sprincie i 4 karne rundy ale równie dobrze może strzelić na 0 bo zapewniam, iż potrafi to zrobić.
A w sytuacji, gdy jego wynik na strzelnicy będzie identyczny jak przytoczonych przeze mnie wyżej zawodników to obu Rosjan powiezie bez problemu a szanse z Fischerem wynoszą wtedy 50-50.

Dołączył: Jun 2005
Posty: 1,132
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Jun 2005
Posty: 1,132
Moze i jest rożnica miedzy duze znaczenie, a najważniejsze, ale jak dla mnie chłopakom chodzi o to, że Wolf nawet przy 2 pudłach wiecej moze spokojnie nadgonić Ruska i wyprzedzic w ogolnej klasyfikacji, a Ty na siłe probujesz obalic tą tezę pisząc, że strzelanie odgrywa duże znaczenie. Takie stwierdzenie można odniesc tylko i wyłącznie do zawodników słabo biegajacych

Koniec tematu

Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Witam,.panowie sorki za "śmieć" gdie moge znalezc wszystkie tegoroczne wyniki bo cosik mi biathlonworld szwankuje ,a na reszcie mi znanych podają tylko czołową 15 albo 30.jesli ktos moze to proszę o linka. Z gory dzieki i jeszcze raz sorki za bałagan(oczywiscie do kasacji za moment)

Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015
Hej.Przejrzalem posty i naprawde nic ciekawego z tej dyskusji nie wynika:)
Panowie jakies konkrety...Kto dzis stanie na pudle??
Myslicie ze Poiree ma szanse na 1 miejsce??Jak nie on to kto??Fischer??Dzieki za jakas merytoryczna odpowiedz!!

Dołączył: Oct 2003
Posty: 724
D
old hand
old hand
D Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 724
Quote
Hej.Przejrzalem posty i naprawde nic ciekawego z tej dyskusji nie wynika:)
Panowie jakies konkrety...Kto dzis stanie na pudle??
Myslicie ze Poiree ma szanse na 1 miejsce??Jak nie on to kto??Fischer??Dzieki za jakas merytoryczna odpowiedz!!

Miom zdaniem na pudlo wskoczy Fischer..moze Poiree, moze Wolf nawet... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,512
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,512
jak dla mnie faworyci to Fischer,Wolf,Greis

Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015
A takie lamerskie pytanie..ile jest dzis strzelan i w jakich pozycjach??

Dołączył: Oct 2005
Posty: 493
A
addict
addict
A Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 493
panowie prosze o szybka odpowiedz co jest najpewniejsze ?

Sikora T. - Dostal R. 1
Gross R. - Ferry B. 1
Greis M. - Tchoudov M. 1

Strona 3 z 8 1 2 3 4 5 6 7 8

Moderatorzy  Ojro 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (forty, burbon, rafal08, Sensei, rymoholik, Lukasz111, alfa), 1,716 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,304
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1