Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 4 z 8 1 2 3 4 5 6 7 8
Dołączył: Apr 2004
Posty: 698
D
addict
addict
D Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 698
Quote
A takie lamerskie pytanie..ile jest dzis strzelan i w jakich pozycjach??
2 strzelania po jednym w pozycji leżącej i stojącej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Ja myśle że dziś wygra uwaga: Chengye Chang (CHN) 51.00 Betandwin albo jakas inna bedzie niespodziewanka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
To lamerskich pytań ciąg dalszy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> Czym wytłumaczyć fatalny bieg Poiree w ostatnim sprincie a potem w indywidualnym taka metamorfoza ?

Dołączył: Apr 2004
Posty: 698
D
addict
addict
D Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 698
Quote
panowie prosze o szybka odpowiedz co jest najpewniejsze ?

Sikora T. - Dostal R. 1
Gross R. - Ferry B. 1
Greis M. - Tchoudov M. 1
Najpewniejsze z tego napewno Greis który dobrze biega szkoda tylko ża na strzelnicy moze strzelać na 0 a może klka pudeł strzelić jednak biegowo zdecydowanie lepszy ( w biedu indywidualnym około 45 sekund lepszy ) Tchoudov wyskoczył jak Filip z konopi i myśle że dziś zakonczy rywalizacje około 30 miejsca. Pewnie popił opijając 2 miejsce indywidualnie i dziś niebędzie się liczył. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />
Pozostałe pary NO BET jak dla mnie oczywiście szczególnie przy 1.40 na Tomka któremy bardzo kibicuje.

Dołączył: Oct 2005
Posty: 493
A
addict
addict
A Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 493
Quote
Quote
panowie prosze o szybka odpowiedz co jest najpewniejsze ?

Sikora T. - Dostal R. 1
Gross R. - Ferry B. 1
Greis M. - Tchoudov M. 1
Najpewniejsze z tego napewno Greis który dobrze biega szkoda tylko ża na strzelnicy moze strzelać na 0 a może klka pudeł strzelić jednak biegowo zdecydowanie lepszy ( w biedu indywidualnym około 45 sekund lepszy ) Tchoudov wyskoczył jak Filip z konopi i myśle że dziś zakonczy rywalizacje około 30 miejsca. Pewnie popił opijając 2 miejsce indywidualnie i dziś niebędzie się liczył. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />
Pozostałe pary NO BET jak dla mnie oczywiście szczególnie przy 1.40 na Tomka któremy bardzo kibicuje.

ok wielkie dzieki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Oct 2005
Posty: 493
A
addict
addict
A Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 493
Wolf A. - Rostovtsev P. 1 a czy w tej rywalizacji oplaca sie zagrac na Wolfa bo czytalem wasza rozmowe i dosc duzo o nim bylo ale wolal bym sie upewnic u jakiegos specjalisty <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> ??

Dołączył: Oct 2003
Posty: 724
D
old hand
old hand
D Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 724
Quote
Wolf A. - Rostovtsev P. 1 a czy w tej rywalizacji oplaca sie zagrac na Wolfa bo czytalem wasza rozmowe i dosc duzo o nim bylo ale wolal bym sie upewnic u jakiegos specjalisty <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> ??

Nie wiem czy jestem specjalista,ale jako,że ja podalem ten typ na forum to chyba wszystko jasne..JA TO BIORE <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Dołączył: Oct 2005
Posty: 493
A
addict
addict
A Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 493
Quote
Quote
Wolf A. - Rostovtsev P. 1 a czy w tej rywalizacji oplaca sie zagrac na Wolfa bo czytalem wasza rozmowe i dosc duzo o nim bylo ale wolal bym sie upewnic u jakiegos specjalisty <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> ??

Nie wiem czy jestem specjalista,ale jako,że ja podalem ten typ na forum to chyba wszystko jasne..JA TO BIORE <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

wiecie siedzicie w tym napewno bardziej niz ja ... heh <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> ja tam wole hokej ... ale dla odmiany czeba zagrac cos innego tez czasami wiec dzis zaufam wam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> dzieki i powodzenia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Apr 2004
Posty: 698
D
addict
addict
D Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 698
AX87HKS gdzie dorwałeś pare Greis-Tchoudov?

Dołączył: Aug 2005
Posty: 509
addict
addict
Dołączył: Aug 2005
Posty: 509
Nikolai Krouglov - Michael Greis
Sergei Rozhkov - Bjørn Ferry
Chengye Zhang - Wolfgang Rottmann
Alexander Wolf - Sven Fischer
Michael Rösch - Carl-Johan Bergman
Tomasz Sikora - Sergei Tchepikov
Ricco Gross - Ivan Tcherezov
Raphael Poiree - Pavel Rostovtsev

To są pary z Expekta. Moim zdaniem po wczorajszym przeciętnym występie Sikory, dzisiaj również możemy spodziewac się jego kiepskiego występu. Jak sądzicie?
Poza tym
Poiree - Rostovtsev 1, mimo że Pavel Rostovtsev ładnie wczoraj się rozkręcił w biegu. Poiree jest zdecydowanym faworytem.
Co jeszcze byście wyciągnęli z tych par?
THX <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Oct 2005
Posty: 493
A
addict
addict
A Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 493
Quote
AX87HKS gdzie dorwałeś pare Greis-Tchoudov?

w sts .... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015
Hmm.obserwuje ruchy na betfair i minaowice pan Tchepikov kurs polecial z 20 na 9...wczoraj poczatek biegu super..i dopiero strzelanie peirwsze zawalil ale potem systematycznie odrabial,a jak wiemy dzis tylko dwa strzelania..moze ktos sie ustosunkowac co do tego beigacza??

Dołączył: Nov 2004
Posty: 215
K
enthusiast
enthusiast
K Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 215
Niezłym vb będzie Wolf z Poiree w totku za 2,30.

Dołączył: Jan 2005
Posty: 239
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 239
a para fischer rosch w profie Kim wogole jest rosch i czy on startowal wczesniej ??

Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,512
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,512
Quote
a para fischer rosch w profie Kim wogole jest rosch i czy on startowal wczesniej ??

Michael Roesch(Niemiec) - wczoraj bardzo dobry wystep w biegu indywidulanym na 20km zajal 3 miejsce z 1 pudlem na strzelnicy na 20strzalow! do fischera brakowalo mu +1,43min. W ostatnim sproncie byl 43 ale fatalnie strzelal az 5 pudel na 10 strzalow , astrata czasowa tylko 2min do Andresena(zwyciezcy).Wydaje mi sie ze dzis powinien byc o wiele wyzej,mial jakis slaby dzien 5 pudel rzadko mu sie zdarza. Typuje ze bedzie w pierwszej 15 nawet 10

Dołączył: Apr 2001
Posty: 810
D
old hand
old hand
D Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 810
Quote
Hmm.obserwuje ruchy na betfair i minaowice pan Tchepikov kurs polecial z 20 na 9...wczoraj poczatek biegu super..i dopiero strzelanie peirwsze zawalil ale potem systematycznie odrabial,a jak wiemy dzis tylko dwa strzelania..moze ktos sie ustosunkowac co do tego beigacza??


Ja mysle ze marnujesz czas i pieniadze na te zabawe.

Moim zdaniem Tchepikov wczoraj nie startowal. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Dzisiaj bardzo trudne pary...

Nie nzalazłem w ofertach kompletnie nic, co byłoby naprawdę dobre do zagrania, a typów z kursami 1.2-1.4 to ja w biathlonie nie ruszam - frajerem nie jestem.

Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,082
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,082
Quote
Quote
Hmm.obserwuje ruchy na betfair i minaowice pan Tchepikov kurs polecial z 20 na 9...wczoraj poczatek biegu super..i dopiero strzelanie peirwsze zawalil ale potem systematycznie odrabial,a jak wiemy dzis tylko dwa strzelania..moze ktos sie ustosunkowac co do tego beigacza??


Ja mysle ze marnujesz czas i pieniadze na te zabawe.

Moim zdaniem Tchepikov wczoraj nie startowal. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Może biegł po Złotego Bażanta <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,512
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,512
Juz za chwile zaczyna sie Biathlon wiec podam szybko swoje typy na dzis,tych o niskich kursach nie daje bo niechce mi sie tyle pisac dlatego podam tylko te powyzej 2.0 ktore wydaje mi sie pewne a wiec:

Poiree R. - Greis M. 2 2.1 - Pioree osttanio nie zachwyca forma biegowa bardzo slaba mam nadzieje ze dzis tez tak pobiegnie jak ostatnio,natomiast Greis...boje sie tylko o jego strzelannie o bieganie jestem spokojny.

Rozhkov S. - Bergman C.J. 2.3 - hmm tu jak dla mnie promocja Bergman za 2.3,Szwed w obecnej formie bije o glowe Rozkova zdecydowanie lepiej biega przy 2 pudlach Rozkova tez powinien wygrac.

Sikora T. - Dostal R 2.4 krotko: lepiej biega od polaka i forma rosnie.

Dołączył: Sep 2005
Posty: 10,306
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 10,306
Raphael Poiree - Pavel Rostovtsev 2 3,2
Nikolai Krouglov - Michael Greis 2 1,55
Alexander Wolf - Sven Fischer 2 1,5

W sprincie bardzo wazna role odgrywa bieg(chyba najwazniejszą)
Wg mnie jezeli wolf zrobi 1 blad wiecej od fishera to przegra poniewaz wolf nie bieg aaz o tyle lepiej od fishera a 1 runda to okola 25 sekund

Poiree slabiutko biega i ostatnio jeszcze slabiej strzela a kurs na rostovstseva przyjemny

Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,082
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,082
Quote
a para fischer rosch w profie Kim wogole jest rosch i czy on startowal wczesniej ??

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> hehehe dobre to było <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dzis jak juz napisał Tomo oferta buków wredna nie ma co grać ale znalazłem jedną parę z Toto-Mixa

Rosch - Birnbacher typ Rosch kurs 1.60

W końcu Rosch to niebywały talent mistrz świata juniorów z Kościeliska z 2003 roku w sprincie i vice-mistrz z 2004 równiwż w sprincie.Myslę że nadchodzi pora na zaistnienie w dorosłym biathlonie czego dowodem ostatni występ z biegu indywidualnego.Birnbacher niczym się specjalnie nie wyróżnia no może poza katastrofalnymi wpadkami na strzelnicy jakie mu sie dość często przytrafiają.Biegają w dość podobnym tempie choć ostatnio Rosch trochę lepsze czasy uzyskuje,dlatego sądzę że warto go zagrać w tej parze.

Powodzenia
arktos

Strona 4 z 8 1 2 3 4 5 6 7 8

Moderatorzy  Ojro 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, forty, ElNinho[mmdea], burbon), 1,368 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,248
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1