Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 6 z 8 1 2 3 4 5 6 7 8
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,109
T
Pooh-Bah
Pooh-Bah
T Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,109
Quote
Może mi ktoś doradzić ??
Znalazłem taką pary w bet24:
Zubriłowa - Albina Akhatova -2-1.75
Kati Wilhelm - Uschi Disl -1-1.60

Moim zdaniem warto zagrać, ale słabo sie znam na Biathlonie wiec prosze o pomoc ! Dzieki z góry

jak dla mnie ja bym zagral tak:
wilhelm-disl 1 wilhelm ten sam bieg co disl na strzelnicy strzela znacznie szybciej a jesli bedzie na zero to jest to pewna jedynka disl walnie z dwa pudla

zubrilowa-akhatova 1 peniejsza i bardziej doswiadzczona olena

ale tak wogole to zadnego z tych meczy nie polecam do grania

Bonus: Unibet
Dołączył: Sep 2005
Posty: 10,306
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 10,306
Kati Wilhelm - Uschi Disl 1 1.60
Svetlana Ishmouratova - Olga Pyleva 1 1,45
Olga Zaitseva - Michela Ponza 1 1.3

wilhelm doskonale biega
pyleva narazie bez formy
zaitseva dzisiaj moja faworytka

Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,082
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,082
Quote
zubrilowa-akhatova 1 peniejsza i bardziej doswiadzczona olena

No z tym doświadczeniem to troche przesadziłeś,obydwie zawodniczki niezwykle doświadczone ale Albina jakby w wyższej formie od Zubrilovej która narazie uzyskuje dość przeciętne osiągnięcia jesli chodzi o bieg bo strzelanie zawsze ma na równym wysokim poziomie,zreszta Ashatova również znana jest z bardzo dobrego strzelania.Reasumując strzelanie na równo, bieg mniej więcej też ale ogólna dyspozycja jakby trochę wyzsza po stronie rosjanki.Gdybym musiał grać to zagrałbym na Ashatova,na szczęście nie muszę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />.NO BET.

Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,109
T
Pooh-Bah
Pooh-Bah
T Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,109
Quote
Quote
zubrilowa-akhatova 1 peniejsza i bardziej doswiadzczona olena

No z tym doświadczeniem to troche przesadziłeś,obydwie zawodniczki niezwykle doświadczone ale Albina jakby w wyższej formie od Zubrilovej która narazie uzyskuje dość przeciętne osiągnięcia jesli chodzi o bieg bo strzelanie zawsze ma na równym wysokim poziomie,zreszta Ashatova również znana jest z bardzo dobrego strzelania.Reasumując strzelanie na równo, bieg mniej więcej też ale ogólna dyspozycja jakby trochę wyzsza po stronie rosjanki.Gdybym musiał grać to zagrałbym na Ashatova,na szczęście nie muszę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />.NO BET.

doswiadczeniem chodzi mi oto ze olena zdecydowanie dluzej startuje w zawodach pucharu swiata i gdyby byly takie warunki jak wczoraj snieg po kostki to pewnie ona dalaby saobie rade lepiej niz ruska i uwazam ze dzis albna walnie 2 pudla a olena 1 i to zubrilowa bedzie wyzej

Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Rozgorzała ostatnio dość gorąca dyskusja na temat wagi biegu i strzelania w konkurencjach biathlonowych.

Pozwolę na ten temat napisać coś od siebie. Otóż dla mnie głównym wyznacznikiem formy biathlonisty jest jego bieg. NIGDY nie gram biathlonistów wolniej biegających nawet jak mam świadomość, że strzelecko prezentują się dużo lepiej od swoich rywali. A dlaczego? A no dlatego, że bieg jest elementem powtarzalnym, w każdych kolejnych zawodach będzie on wyglądał bardzo podobnie i raczej się nie zmieni.
Natomiast strzelanie to zawsze jest jednak dla nas grających pewna loteria. Owszem są zawodnicy strzelający lepiej i strzelający gorzej ale w tym przypadku to nie jest reguła, w biegu jest inaczej bo tam mamy niemlże 100% pewności jak dany zawodnik/zawodniczka się spisze.

Toteż ja grając biathlon pierwsze czego szukam to pary szybkobiegacze-wolnobiegacze. I jeżeli widzę, że taki delikwent czy delikwenta mimo 2 pudeł więcej będzie na mecie wyżej od swego rywala to praktycznie ZAWSZE gram taki typ nawet mając świadomość, że na strzelnicy grana przeze mnie osoba spisuje się 'teoretycznie' gorzej.

Stąd wzięły się też oba moje dotychczasowe konkursowe typy:
Szybka Olofsson przeciwko wolnej Zubrilovej - zwycięstwo mimo 2 pudeł więcej.
Solidny Gross przeciwko człapiącemu się Robertowi - sytuacja identyczna jak wyżej.


Ot to taka małą wskazówka z mojej strony. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,082
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,082
Jesli chodzi o dzisiejsza oferte to znów nic specjalnego nie ma do grania(analitycy widocznie wzieli się do roboty <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />).Ja zagrałem jedną parę ze sportingbetu:

[color:"blue"] Simone Denkinger [/color] v Olena Zubrilova [color:"red"] kurs 1.727 było 1.80 [/color]

Sprint to koronna konkurencja niemki,Simone jeśli melduje się w czołówce zawodów to przeważnie jest to właśnie sprint.Ma przewagę nad Zubrilova w biegu to nie podlega dyskusji,należy natomiast zadać sobie pytanie odnośnie dyspozycji na strzelnicy.Twierdzę że jest w stanie przy 10 strzałach wypaść przyzwoicie jedna pomyłka zapewnia jej zwycięstwo w tej parze,przy dwóch może być różnie gdyż bezbłędna Zubriłova na strzelnicy to zjawisko jak najbardziej normalne.Reasumując postanowiłem zagrać tę parę gdyż jest to sprint i tu umiejętności biego są o wiele bardziej przydatne niż strzeleckie(tak,tak Hagi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />).

Powodzenia
arktos

Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,109
T
Pooh-Bah
Pooh-Bah
T Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,109
dobra napisze co wybralem i co gram gram dwa kupony jeden w profie drugi sts :
kupon z profa za 60 zlotych:
ischmuratowa-gwizdon 1 1.28
zajcewa-ponza 1 1.25
pyleva-filipowa 1 1.23
wilhelm-zubrilowa 1 1.37
do tego rosje w reczna awans i na siatke na czestochowe

sts:
kupon za 40 zlotych:
wilhelm-guseva 1 1.40
ischmuratowa-zubrilowa 1 1.35
zajcewa-denkinger 1 1.35 moze zamienie na olofsoon-apel 1 1.40

do tego skoki:hauta-stoch 1 janda-malysz 1 i ahonen-morgi 1

biathlon z prof 3 pierwsxze pozycje nie bede pisal dlaczego gram natomiast wilhelm-zubrilowa o niemka moze sobiepozwolic na 2 pudla wiecej a uwazam ze i tak walnie 1 a moze i nawet olena sie pomyli

sts:
wilhelm-gusewa rosjanka kiepska na strzelnicy w biegu tez troszke ustepuje niemce
ischmuratowa-zubrilowa rosjanka pewna na strzelnicy gora 1 blad a wtedy i tak wygra z olena zubrilowa przy czystym strzelaniu zajmuje kiepskie jak na czyste strzelanie miejsce w okolicahch 15 pozycji

zajcewa-denkinger cos sie obawiam zajcewej ale wydaje mis eie pewnym typem ale pewne typy sa zgubne

olofson-apel jesli szwedka zrobi gora dwa pudla bedzie przed niemka apel tez cos nieb trafi bo jest kiepska snajperka

Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,082
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,082
Quote
doswiadczeniem chodzi mi oto ze olena zdecydowanie dluzej startuje w zawodach pucharu swiata i gdyby byly takie warunki jak wczoraj snieg po kostki to pewnie ona dalaby saobie rade lepiej niz ruska i uwazam ze dzis albna walnie 2 pudla a olena 1 i to zubrilowa bedzie wyzej

O nie znajomości tej dyscypliny przez Ciebie świadczy fakt że piszesz iż zdecydowanie dłużej Zubrilova startuje niz Ashatova co nie jest prawdą gdyż Zubrilova startuje od 1991 roku a Ashatova od 1993,tak więc dwa lata na przestrzeni prawie 15 lat dla mnie nie stanowi żadnej róznicy i nie ma żadnych przesłanek aby pisać iż Zubrilova jest zdecydowanie bardziej doświadczoną biathlonistką od Albiny.Mało tego Ashatova jest jakby nie było wicemistrzynią olimpijską co prawda w sztafecie ale zawsze czego nie mozna powiedzieć o Zubrilovej,jeśli chodzi o Puchar Świata to mają podobne osiągnięcia zarówno jedna jak i druga nigdy go nie wygrały,były za to na drugich miejscach w ogólnej klasyfikacji.

Więc????

Pozdrawiam
arktos

Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Przykładem tego co powyżej napisałem na temat znaczenia biegu i strzelania jest w dniu dzisiejszym para Denkinger - Zubrilova.

Denkinger mając nawet 2 pudła więcej od Oleny powinna być na mecie przed nią.

Dołączył: May 2003
Posty: 3,062
Dołączył: May 2003
Posty: 3,062
Witam,

Heh, nim zdążyłem coś napisać to Arktos mnie uprzedził. Dla mnie świetny kurs na Denkinger i zdecydowanie do grania. Oprócz tego co napisał mój przedpisca, zwrócę uwagę na jeszcze jedną rzecz - to Denkinger ma o co walczyć. Zubrilova ma zapewnione spokojne przygotowania do Olimpiady. Sądzę również, że na tej trudnej trasie to Niemka czuje się lepiej.

Myślę również, że wymieniona wcześniej para, czyli Akhatova - Zubrilova to jednak zdecydowanie Albina. Forma biegowa wyraźnie rośnie, w strzelaniu ona zawsze była mocna.

Poza tym (na razie) widze mocny dubel w (niestety)STS-ie :

Wilhelm - Bogali 1.45
Ishmar. - Zubrilova 1 1.35

pozd

Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,082
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,082
Quote
Poza tym (na razie) widze mocny dubel w (niestety)STS-ie :

Wilhelm - Bogali 1.45
Ishmar. - Zubrilova 1 1.35

pozd

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Dokładnie o takim samym dublu myślałem,powinno wejść spokojnie,szkoda tylko że pogoda nienajlepsza i nie będzie mi się chciało tyłka ruszyć do sts-u.

Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,011
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,011
Trójka z profka:

1.Zajceva - Ponza 1 1.25

2.Ishmouratova - Gwizdoń 1 1.28

3.Disl - Liu 1 1.31

Profek jak zwykle daje prezenty kurs 2.10 za darmo zeby to nie weszło Rosjanki i Niemka musiałyby sie połamac na trasie.

Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,082
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,082
Quote
Trójka z profka:

1.Zajceva - Ponza 1 1.25

2.Ishmouratova - Gwizdoń 1 1.28

3.Disl - Liu 1 1.31

Profek jak zwykle daje prezenty kurs 2.10 za darmo zeby to nie weszło Rosjanki i Niemka musiałyby sie połamac na trasie.

Obyś się nie zdziwił <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Jak myslisz po co analitycy z profa wystawiają takie gówniane kursy?Po to by dziadki pociągowce grali po 5 par z kursem 1.25 a pózniej się okazuje że np.Gwizdoń czy Liu strzela bezbłędnie a w sprincie przy 10 strzałach jest to całkiem realne w biegu zaś zarówno Magda jak i Chinka są conajmniej równorzędnymi rywalkami dla swoich przeciwniczek,a przecież Usi lubi czasem walnąc kilka pudeł.

Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
arktos teraz to Ty zaczynasz się zachowywać jak wczoraj kolega Hagi.

Zalecam powściągliwość i nie myśl, że pozjadałeś wszystkie rozumy.

Dołączył: Sep 2005
Posty: 836
old hand
old hand
Dołączył: Sep 2005
Posty: 836
Mógłby mi ktoś napisać ile jest strzelać w sprincie? I jak się liczy pudła tj. czy karna runda czy dodawany czas.

Dołączył: Jun 2005
Posty: 1,132
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Jun 2005
Posty: 1,132
Quote
Mógłby mi ktoś napisać ile jest strzelać w sprincie? I jak się liczy pudła tj. czy karna runda czy dodawany czas.

2 strzelania - po 1 leżąc i stojąc. Za pudło jest karna runda

Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
2 strzelania, karna runda za każde pudło.

Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,011
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,011
arktos co do ostatniej pary to sie zgodze moze byc niepodzianka ale dwie pierwsze wejda bez problemu.Magda nie ma co szukac z Rosjanka nie wspomne juz o Włoszce z Zającem.No ale jak widac kursy mizerne ale do comba pasuje.

Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,082
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,082
Quote
arktos teraz to Ty zaczynasz się zachowywać jak wczoraj kolega Hagi.

Zalecam powściągliwość i nie myśl, że pozjadałeś wszystkie rozumy.

Chyba nie powiesz mi że to są value bety <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Co do Twojej uwagi to zapewniam Cię że biathlon jako moja ulubiona dyscyplina zimowa zafascynował mnie na długo przed tym zanim pojawił się w ofercie bukmacherów <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" /> Sam osobiście kontaktowałem się z analitykami z sts-u aby wprowadzili tę dyscyplinę do swojej oferty,doskonały nie jestem jak każdy zreszta ale siedzę w tym interesie pare ładnych lat i proszę Cię abyś mi tego typu rad nie udzielał bo nic Cie do tego nie uprawnia.I proszę mnie nie porównywać do Hagiego bo ja nikomu niesłusznie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> nie wytykam niekompetencji wyrażam tylko swoją opinię która być może naprowadzi kogoś na właściwy tok myślenia co w konsekwencji pozwoli mu na właściwe inwestowanie środku.

Pozd

Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,517
Q
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Q Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,517
myslalem ze unibet da jakąś rozsadną parę do Olofsson, no ale oczywiscie dali zaitsevą i no bet
Z pozostalych par zagram dzisiaj tylko:
Ismourathova-Disl 1 2.00

Strona 6 z 8 1 2 3 4 5 6 7 8

Moderatorzy  Ojro 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (alfa, $-man, Sensei, betowiec, rafal08, ANZELMO, latajaca_holenderka, Lukasz111), 919 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,151
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1