Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 8 z 8 1 2 3 4 5 6 7 8
Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495
R
+
+
R Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495
Jezeli zakladasz ze Szwedka dzis jednak nie wygra.. to moze lepiej zagrac w baw takie oto zaklad:


Anna Carin Olofsson (SWE) vs Wszyscy inni uczestnicy (2) 2.75

albo na zwyciestwo Kati po kurs 6.00..

Bonus: Unibet
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
a dzieki Rivaldinho , to sobie tez delikatnie zapodam .Z tym zakladaniem to chyba jest tak <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> raczej jestem troszke ciety na Olofsson(jakis mam niefart do niej).Szkoda ze sie zgolasiłem na Interwetten bo ten pojedynek co zapodał Pixies brał bym w ciemno.

Dołączył: Dec 2004
Posty: 243
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Dec 2004
Posty: 243
E. Svendsen-E. Gjelland 1 1.7 BaW

Pierwszy start młodziana Svendsena w pucharze świata.
Obaj w biegu na 10 km. strzelali bez pudła ,w bigu Svendsen lepszy o 46 sec.
Jeżeli Svendsen(dwukrotny mistrz świata juniorów z tego roku)nie spali się na strzelnicy to powinien być lepszy od Gjellanda.

Dołączył: Dec 2004
Posty: 243
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Dec 2004
Posty: 243
lepszy o 36 sek.

Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,109
T
Pooh-Bah
Pooh-Bah
T Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,109
Quote
lepszy o 36 sek.

dokladnie tak gjelland juz coraz wolniej biega svendson mlodzian zeby tylko sie nie spalil psychiczniei nie walnol na pierwszym strzelaniu 3 karnych jesli bedzie walil na kazdym po 1 bledzie to uwazam ze wygra z gjellandem czyli ja obstawiam przy 4 pudlach zwyciestwo nad gjellandem

ja czekam na kursu w mixie to zaraz cos zapodam i pojde wyslac a pozniej jak cos pojde odebrac i zagram na panow.Narazie prof wystawil kursy ale pary sa beznadziejne i kursy to samo 1.18/1.21/1.14 dziekuje nie gram tylko dwie atrakcujnie wygladajace pay znalazlem:

ischmuratowa-apel 1 1.45 przewaga po sprincie 20 sekund a apel na strzelnicy slabiutko szczegolnie w pozycji stojacej w lezacej bedzie na zero w stojacej z 3 pudla a ruska walnie gora jedno pudlo i pewnie wyprzedzi niemke a i w biegu lepsza jest rosjanka
kruglo-aidarov 1 1.33 8 sekund przewagi kuglow pewny strzelec najlepszy z biathlonistow tak bylo w tamtym sezonie w tym jest na drugim miejscu aidarow juz nie ma sil aby biegac 12.5 km w dobrym tempie wiec w biegu rusek bedzie mial przewagi z 35 sekun na 4 strzelaniach chodzi o szybkosc oddawanych strzalow dorzuci z 15 sekund to jzu mamy 50 sekund co mu daje przewage 2 karnych rund ale on gora walnie dwa pudla a aidarow na zero nie mozliwe

Dołączył: Oct 2003
Posty: 4,113
ryf Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 4,113
Olofsson A.C.-Nazarova O. 1.25 3.20 (9/10)
Olofsson z Nazarovą przy półtorej minuty przewagi to naprawdę nawet przy takim kursie dośćpromocyjne zdarzenie. Olofsson w biegu dużo szybsza, strzelczynią tragiczną nie jest i jeśli będzie miałą 4 karne rundy więcej od Nazarovej w pościgu to i tak z nią wygra, 3 karne rundy ma przewagi na starcie a w biegu pewnie jeszcze to nadrobi...

Zaitseva O.-Liu X. 1.65 2.00 (7/10)
Zaitseva przy jednym pudle więcej straciłą tylko 4 sek do Liu we wczorajszym biegu. Biegaczką jest lepszą od Chinki a dodatkowo uważam jąza lepszą snajperkę więc kurs

Gwizdon M.-Akhatova A. 1.75 1.85 (5/10)

Nie najlepszy sezon jak narazie najszej zawodniczki, sporo błędów na strzelnicy, Rosjanka zupełnie odwrotnie, stały wysoki poziom na strzelnicy i w stosunku do Gwizdoń dość wyrównany bieg (zależy od zawodów raz jedna w biegu troche lepsza raz druga...) Zadecyduje strzelnica i myślę że niestety ale Akhatowa będzie triumfować w tej parze.

Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,109
T
Pooh-Bah
Pooh-Bah
T Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,109
ja daje 7 pozucji z stsu za 100 do wyjecia 620 zlotych :
fischer-poire 1 przewaga w biegu a i na strzelnicy niemiec coraz lepiej

greis-svendson 1 mlody norweg powalczy ale z gjellandem sikora robertem ale niz z greisem trema i psychika go zniszczy

rosch-aidarov 1 przewaga 44 sekud plus w biegu zyska z 30 czyli moze sobie niemiec pozwolic na strate 3 pudel do aidarova mysle ze wiecej bledow nie popelni a i aidarov nie bedzie bezbledny

wolf-dostal 1 przewaga niemca to 32 sekundy i ta przewaga bedzie rosla

wilhelm-hou 1 nawet wydaje sie ze niemka troche wolniejsza ale chinka chyba dzis troszke pobieha karnuch rundek

ischmuratowa-apel 1 juz o tej parze pisalem wyzej apel stzelanie w pozycji stojacej lipa a ruska w miare pewna a napewno na trasie biegowo szybsza od niemki

olofsson-reszta 1 myslze szwedka bedzie spokonie strzelala mierzyla bo i po co ma sie spieszyc na strzelnicy a w biegu jest b.dobra

co o tym sadzicie prosze o szybka odpowiedz

Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,082
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,082
Jedna uwaga z mojej strony granie na zwycięstwo danego zawodnika z wszystkimi innymi w biegu pościgowym to nie jest dobry pomysł.Nie ma takiej możliwości aby wszyscy z pierwszej 15 (zakładam że raczej tylko Ci mają szansę na zwycięstwo)pudłowali ,zawsze kilku strzeli na czysto i sytuacja się na trasie wyrówna a wtedy dochodzą nerwy tego prowadzącego i zazwyczaj się rozsypuje psychicznie.A juz napewno nie po kursie 1.4!!!No chyba że ten prowadzący będzie bezbłędny ale to ciężko przewidzieć.

Dołączył: Sep 2005
Posty: 10,306
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 10,306
Quote
Jedna uwaga z mojej strony granie na zwycięstwo danego zawodnika z wszystkimi innymi w biegu pościgowym to nie jest dobry pomysł.Nie ma takiej możliwości aby wszyscy z pierwszej 15 (zakładam że raczej tylko Ci mają szansę na zwycięstwo)pudłowali ,zawsze kilku strzeli na czysto i sytuacja się na trasie wyrówna a wtedy dochodzą nerwy tego prowadzącego i zazwyczaj się rozsypuje psychicznie.A juz napewno nie po kursie 1.4!!!No chyba że ten prowadzący będzie bezbłędny ale to ciężko przewidzieć.
Dobrze mowisz najlepszym przykladem byl dzisiejszy bieg panow

Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,109
T
Pooh-Bah
Pooh-Bah
T Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,109
Quote
Quote
Jedna uwaga z mojej strony granie na zwycięstwo danego zawodnika z wszystkimi innymi w biegu pościgowym to nie jest dobry pomysł.Nie ma takiej możliwości aby wszyscy z pierwszej 15 (zakładam że raczej tylko Ci mają szansę na zwycięstwo)pudłowali ,zawsze kilku strzeli na czysto i sytuacja się na trasie wyrówna a wtedy dochodzą nerwy tego prowadzącego i zazwyczaj się rozsypuje psychicznie.A juz napewno nie po kursie 1.4!!!No chyba że ten prowadzący będzie bezbłędny ale to ciężko przewidzieć.
Dobrze mowisz najlepszym przykladem byl dzisiejszy bieg panow

moze i dobrze arktos mowi ale ze dzisiejszy bieg jest dobrym przykladem nie zgodze sie poniewaz u panoe rznica nad 1 a 2 to 5 sekund 1 a 3 to 17 sek. 1 a 4 to 18 sek.1 a 12 to 55 sek. czyli tyle ile dzis u kobiet miedzu 1 a 2 czyli olofsson-wilhelm 54 sekund roznicy

Dołączył: Dec 2005
Posty: 4
F
stranger
stranger
F Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 4
Quote
Quote
Jedna uwaga z mojej strony granie na zwycięstwo danego zawodnika z wszystkimi innymi w biegu pościgowym to nie jest dobry pomysł.Nie ma takiej możliwości aby wszyscy z pierwszej 15 (zakładam że raczej tylko Ci mają szansę na zwycięstwo)pudłowali ,zawsze kilku strzeli na czysto i sytuacja się na trasie wyrówna a wtedy dochodzą nerwy tego prowadzącego i zazwyczaj się rozsypuje psychicznie.A juz napewno nie po kursie 1.4!!!No chyba że ten prowadzący będzie bezbłędny ale to ciężko przewidzieć.
Dobrze mowisz najlepszym przykladem byl dzisiejszy bieg panow


ja jednak uważam że na dzień dzisiejszy nikt nie jest wstanie zagrożić ANNIE w zwyciestwie bo rewlacyjni ebiega a strzelanie ostatnio tez poprwaiła. I na sammy m starcie ma juz przewage ( 53,5 sekundy ) co pozwala na wiele zawodnice o tak rewelayjnym biegu.

Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,109
T
Pooh-Bah
Pooh-Bah
T Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,109
Quote
ja daje 7 pozucji z stsu za 100 do wyjecia 620 zlotych :
fischer-poire 1 przewaga w biegu a i na strzelnicy niemiec coraz lepiej

greis-svendson 1 mlody norweg powalczy ale z gjellandem sikora robertem ale niz z greisem trema i psychika go zniszczy

rosch-aidarov 1 przewaga 44 sekud plus w biegu zyska z 30 czyli moze sobie niemiec pozwolic na strate 3 pudel do aidarova mysle ze wiecej bledow nie popelni a i aidarov nie bedzie bezbledny

wolf-dostal 1 przewaga niemca to 32 sekundy i ta przewaga bedzie rosla

wilhelm-hou 1 nawet wydaje sie ze niemka troche wolniejsza ale chinka chyba dzis troszke pobieha karnuch rundek

ischmuratowa-apel 1 juz o tej parze pisalem wyzej apel stzelanie w pozycji stojacej lipa a ruska w miare pewna a napewno na trasie biegowo szybsza od niemki

olofsson-reszta 1 myslze szwedka bedzie spokonie strzelala mierzyla bo i po co ma sie spieszyc na strzelnicy a w biegu jest b.dobra

co o tym sadzicie prosze o szybka odpowiedz


No i dalem i wygralem uff udalo sie i koledze michaelowi tez dobrze radzilem grac dwojke na ferrgo w parze z rotmanem

Strona 8 z 8 1 2 3 4 5 6 7 8

Moderatorzy  Ojro 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (rymoholik, latajaca_holenderka, rafal08, Sensei, $-man, Lukasz111, forty, 11kera11, aker, kamel), 874 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,834,985
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1