Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 7 z 8 1 2 3 4 5 6 7 8
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,109
T
Pooh-Bah
Pooh-Bah
T Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,109
Quote
Quote
Może mi ktoś doradzić ??
Znalazłem taką pary w bet24:
Zubriłowa - Albina Akhatova -2-1.75
Kati Wilhelm - Uschi Disl -1-1.60

Moim zdaniem warto zagrać, ale słabo sie znam na Biathlonie wiec prosze o pomoc ! Dzieki z góry

jak dla mnie ja bym zagral tak:
wilhelm-disl 1 wilhelm ten sam bieg co disl na strzelnicy strzela znacznie szybciej a jesli bedzie na zero to jest to pewna jedynka disl walnie z dwa pudla

zubrilowa-akhatova 1 peniejsza i bardziej doswiadzczona olena

ale tak wogole to zadnego z tych meczy nie polecam do grania

no i dobrze doradziolem ciekawe czy kolega skorzystal

Bonus: Unibet
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,011
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,011
Quote
Quote
Trójka z profka:

1.Zajceva - Ponza 1 1.25

2.Ishmouratova - Gwizdoń 1 1.28

3.Disl - Liu 1 1.31

Profek jak zwykle daje prezenty kurs 2.10 za darmo zeby to nie weszło Rosjanki i Niemka musiałyby sie połamac na trasie.

Obyś się nie zdziwił <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Jak myslisz po co analitycy z profa wystawiają takie gówniane kursy?Po to by dziadki pociągowce grali po 5 par z kursem 1.25 a pózniej się okazuje że np.Gwizdoń czy Liu strzela bezbłędnie a w sprincie przy 10 strzałach jest to całkiem realne w biegu zaś zarówno Magda jak i Chinka są conajmniej równorzędnymi rywalkami dla swoich przeciwniczek,a przecież Usi lubi czasem walnąc kilka pudeł.

no i Rosjanki i Disl mnie nie zawiodły aby tak dalej dziewczyny <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
I
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
I Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
Tegoroczny sezon biatlonowy ze wzgledu na sezon olimpijski jest cokolwiek bardzo dziwny!!!
Jak dla mnie przynajmniej od wielu lat milosnika biatlonu a nawet mozna powiedziec fascynata niesamowity!!!
Dzisiaj birac udzial w konkursie podalem dwa typy na sprint kobiet i zero skutecznosci <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
Nie pamietam kiedy tak slabo typowalem biatlon ktory zawsze byl moim glownym zrodlem utrzymania:)))))))
Ale jezeli taka Albina Ashatova ktora nigdy moze biegiem nie imponowala ma 4 pudla w 2 strzelaniach to nic nie rozumiem
Jezeli Denkinger w samym biegu przegrywa prawie minute do Pylevej to robi sie coraz bardziej ciekawie
Dobrze ze chociaz expekt dal promocje

Zaitseva-Ponza 1,3 (zagrane za cale konto:)))))))
Co prawda Zaitseva wypadla beznadziejnie ale i tak to wystarczylo na Ponze ktora jedynie przy bezblednym strzelaniu moze szukac swoich szans w biegach indywidualnych:))
Jeszcze jedna refleksja:
To co Olofson wyczynia w biegu wprawia mnie w zachwyt
Czyzby Bjordalen w spodnicy:))))

Dołączył: Sep 2005
Posty: 10,306
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 10,306
olofson jeszce 3 lata temu uprawiala bieganie, dopiero od niedawna biathlon stad jej wspanialy bieg

Dołączył: May 2003
Posty: 3,062
Dołączył: May 2003
Posty: 3,062
Inzaghi, konkursem to Ty się za bardzo nie przejmuj <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Traktuj to jak zabawę i graj do końca - nawet jak będziesz przedostatni, to i tak będziesz lepszy ode mnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

A Olofsson się dziw - jakby nie było to ona do biathlonu przeszła z biegagania na nartach, teraz doszło strzelanie i mamy to co mamy.

A poza tym wszedł dubel w stsie i to wystarczy na bułki i na <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> .

Pozd

Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
[color:"red"] Wiesz za co ?? I czy Ci się podoba czy nie, TUTAJ będzie porządek. [/color]

Last edited by pixies; 17/12/2005 14:49.
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
I
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
I Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
[quote]Inzaghi, konkursem to Ty się za bardzo nie przejmuj <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Traktuj to jak zabawę i graj do końca - nawet jak będziesz przedostatni, to i tak będziesz lepszy ode mnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Jezeli chodzi o konkurs to nie ma takiej mozliwosci zebym nie gral do konca, nawet jesli bede ostatni:)))
Jesli sie zglosilem i postanowilem wziaz udzial to jestem na tyle powazny zeby konsekwentnie w nim uczestniczyc bez wzgledu na wyniki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
no to jutro jedna z najciekawszych konkurencji biathlonowych
Jak narazie wpadly mi 2 propozycje z Expekta

Poiree - Kruglov 1 1.65

Widac, ze Poiree z biegu na bieg biega coraz szybciej i ze na igrzyska bedzie przygotowany na 100% swoich mozliwosci. Niestety troszke gorzej u niego ze skutecznoscia ostatnio i czasem nie trafi w tarcze. Ale Kruglov tez nie blyszczy, bieg slabszy a poczatek sezonu kompletnie co innego pokazywal. Strzelecko tez nie tak jak sobie to wyobrazal i slabsza skutecznosc niz w ubieglym sezonie.
Jutro wybiegnie przed Francuzem o 9 sek ale to zadna przewaga bo na strzelnice powinni wbiec juz obok siebie. Licze na dobrra skutecznosc ze strony Raphaela, on lubi ten dystans i nie raz pokazywal ze z dalszej pozycji mozna wskoczyc na pudlo i po cichu licze ze wlasnie tak bedzie.
Rusek xzapewne bedzie trzymal sie i moze pod koniec nie wytrzymac tego kondycyjnie i tutaj lekki plus po stronie Poiree
Podsumowujac kurs dla mnie warty gry, szanse wyceniam na 62% i raczej sie skusze na Raphaela

I jeszcze jedna para:
Sikora - Robert
Moze i Tomek ostatnio w sprincie i biegu indywidualnym nie wypadl dobrze jesli chodzi o strzelanie, ale wciaz licze na 0 na lezaco, a wtedy o dobre miejsce bede spokojny. Wiadomo RObert strzelec bardzo dobry, ale biegacz z niego zaden dobry nie jest i jutro na tym dystansie moze troche stracic .Na dodatek przed nim staruje Poiree i kto wie czy nie bedzie na poczatek chcial z nim sie "wziasc". Oby tak bylo to bede spokojny o ten typ. Male wahania mam, ale wziasc wezme raczej bo kurs kusi i przy kursie 1,8 (57%-43%) warto
Zobaczymy jak bedzie, pogoda ma byc lepsza wiec jakiekolwiek duze niespodzianki raczej Nas omina
narazie tyle ode mnie, jak znajde jeszcze cos oplacalnego, napisze
Pozdrawiam

Dołączył: Sep 2005
Posty: 10,306
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 10,306
w biegu poscigowym sa 4 strzelania, a jaki jest dystans i czy 1 blad to runda karna czy 1 minuta. Sorry za zasmiecanie tematu

Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
[color:"red"]Pozwoliłem sobie skasować, żeby sprawdzić poziom inteligencji kolegi. mam nadzieję, że żaden z was się na mnie nie obrazi. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> [/color]

Last edited by tomo; 17/12/2005 22:43.
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Quote
w biegu poscigowym sa 4 strzelania, a jaki jest dystans i czy 1 blad to runda karna czy 1 minuta. Sorry za zasmiecanie tematu
Panie biegną na 10 km a panowie na 12.5 km.

A na drugie pytanie nie odpowiem Ci w sposób bezpośredni, a zmusze do odrobiny myślenia.

Bieg pościgowy to taka konkurencja, gdzie zawodnicy nie biegną w konkretnych odstępach czasowych walcząc tylko i wyłącznie z czasem.
Tutaj biegną wszyscy razem, walczą narta w nartę, a zwycięzcą jest ten, który pierwszy przybiegnie na metę.

No więc jak myślisz...? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
hehe dobre

Dołączył: Sep 2005
Posty: 10,306
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 10,306
Moje typy na jutro to:

Carl-Johan Bergman - Maxim Tchoudov 1 1,6
szwed ma 16 sekund przewaki biega dobrze,a strzelanie takie same (70%-30%)

Wolfgang Rottmann - Bjørn Ferry 1 1,75
trotman ma az 22 sekundy przewagi i to przy rownym strzelaniu powinno wystarczyc

Kati Wilhelm - Svetlana Ishmouratova 1 1,6
moj TYP DNIA wilhelm ma az 22 sekund handicapum, a przeciez biega swietnie

Olga Pyleva - Olena Zubrilova 1 1,5
13 sekund przewagi pylewej widac ze w coraz wyzszej formie choc szczyt bedzie w turynie, bieg juz dobry trzeba dopracowaxc jeszcze strzelanie, natomiast zubrilowa lepiej strzela ale slabo biega

Co o tym sadzicie?

Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
czesc michael
kilka uwag do twoich typow jesli mozna
Rottman zgoda przewage ma, ale 22 sek to nie az tak duzo jak myslisz. Rowne strzelanie hmm Austryjak ostatnio w dosc slabej formie i strzelanie tez co potwierdzil w biegu indywidualnym gdzie na jednym ze strzelan nie trafil az 4 pociski, a jesli bedzie sie spieszyl dzis to moze podobnie sie skonczyc. Ferry widac, ze strzelanie poprawil i dosc dobrze mu to wychodzi, biegowo podobnie jak Bergman dobrze i moze byc jutro przed nieobliczalnym Austryjakiem wiec raczej odradzalbym granie
O babkach sie nie wypowiem bo poprostu nie lubie typowac ich
Pozdrawiam

Dołączył: May 2003
Posty: 3,062
Dołączył: May 2003
Posty: 3,062
Bez żadnych analiz i takich tam zwracam uwagę na kurs w Interwetten :

Olofsson - Wilhelm 1 1.75

Tylko one dwie powinny się liczyć ( no może przy szczęściu Ishmur., może jeszcze Disl, a ta z tym swoim strzelaniem ...). Generalnie buki na zwycięstwo Szwedki daja 1.25 do max 1.40. Kurs na pewno mocno przeszacowany.

pozd

to michael : domyślam się, ze jesteś młodym człowiekiem i biathlonem interesujesz się od niedawna. Otóz 20-pare sekund to w dochodzeniu tyle co nic. Nie patrz na taką przewagę, to za mało. POZD

Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,109
T
Pooh-Bah
Pooh-Bah
T Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,109
Quote
Moje typy na jutro to:

Carl-Johan Bergman - Maxim Tchoudov 1 1,6
szwed ma 16 sekund przewaki biega dobrze,a strzelanie takie same (70%-30%)

Wolfgang Rottmann - Bjørn Ferry 1 1,75
trotman ma az 22 sekundy przewagi i to przy rownym strzelaniu powinno wystarczyc

Kati Wilhelm - Svetlana Ishmouratova 1 1,6
moj TYP DNIA wilhelm ma az 22 sekund handicapum, a przeciez biega swietnie

Olga Pyleva - Olena Zubrilova 1 1,5
13 sekund przewagi pylewej widac ze w coraz wyzszej formie choc szczyt bedzie w turynie, bieg juz dobry trzeba dopracowaxc jeszcze strzelanie, natomiast zubrilowa lepiej strzela ale slabo biega

Co o tym sadzicie?

babki oki gdzie jest taki kurs na wilhelm swietna para dla nas grajacych pylewa raczej tez powinna wejsc moze sobie pozwolic na 2 karne rundy wiecej niz zubrilowa .z facetow wedlug mnie akurat te dwie pary no bet ale jesli ialbym typowac na na szwedow czyli bergman 1 i ferry 2

Dołączył: Sep 2005
Posty: 10,306
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 10,306
to sa pary z expa a ty co grasz?

Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
A ja sie skusze delikatnie na to ze Olofsson nie wygra za 3.05 w expie.Moze i samobujstwo ale zdazalo jej sie strzelać fatalnie ( jak kazdej) to dlaczego nie teraz. a kursik 3 troszke kusi.A moze Wilhelm albo Ishmouratowa strzela na 0 szwedka zrobi 2-3 pudla na 1 strzelaniu i bedzie ciekawie.a moze to tylko moje zyczenia......

Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,109
T
Pooh-Bah
Pooh-Bah
T Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,109
ja ichael gram jutro w toto mixie zebym mogl od razu jak cos wyplacic i zagrac pozniej na facetow napewno zagram na wilhelm i ischmuratowa chyba ze dadze je w jakiejs ciezkiej parze i jako 3 dorzuce zaitsewa i moze disl ale zalezy z kim beda jestem ciekaw z kim bedzie gwizdon moze z grzywa napisze jutro rano jaks ie pojawi oferta mixa co gram

Dołączył: Sep 2005
Posty: 10,306
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 10,306
Quote
Bez żadnych analiz i takich tam zwracam uwagę na kurs w Interwetten :

Olofsson - Wilhelm 1 1.75

Tylko one dwie powinny się liczyć ( no może przy szczęściu Ishmur., może jeszcze Disl, a ta z tym swoim strzelaniem ...). Generalnie buki na zwycięstwo Szwedki daja 1.25 do max 1.40. Kurs na pewno mocno przeszacowany.

pozd

to michael : domyślam się, ze jesteś młodym człowiekiem i biathlonem interesujesz się od niedawna. Otóz 20-pare sekund to w dochodzeniu tyle co nic. Nie patrz na taką przewagę, to za mało. POZD
22 sekundy to ok 1 karna runda, wiec nie tak malo a kursy nie takie zle wiec gram

Strona 7 z 8 1 2 3 4 5 6 7 8

Moderatorzy  Ojro 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, forty, Sensei, burbon, JelineK, kamel, latajaca_holenderka), 1,417 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,834,874
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1