Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 16 z 28 1 2 14 15 16 17 18 27 28
_nowy_ #4625921 27/04/2011 01:16
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133
wieczny student
wieczny student
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133
mój znajomy też dostał jakieś bilety na grupowy do Kijowa mimo, że nie aplikował o nie

Bonus: Unibet
_nowy_ #4625926 27/04/2011 01:18
Dołączył: Dec 2010
Posty: 516
addict
addict
Dołączył: Dec 2010
Posty: 516
legolas baranie ogarnij sie i nie napinaj, to że ciebie nie wylosowali to nie musisz sie wyżywać na innych karpaciarzu

_nowy_ #4625928 27/04/2011 01:19
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Może mniej ludzi tam aplikowało niż miejsc na stadionie. Więc żeby nie było pustek w kasie UEFA wciska na chama. A nuż jelenie nie dojrzą co dostali i zapłacą - a potem niech martwią się sami wink

_nowy_ #4626067 27/04/2011 02:01
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Olimpijczyk
Olimpijczyk
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Mogliby juz poprzesylac te maile..

_nowy_ #4626340 27/04/2011 03:36
Dołączył: Jul 2007
Posty: 2,780
Karpaty 1928 Krosno
Karpaty 1928 Krosno
Dołączył: Jul 2007
Posty: 2,780
Trzeba było sprecyzować, że nie aplikowałeś, to co innego.

A ty bączek baranów poszukaj u siebie w domu cymbale.

_nowy_ #4626361 27/04/2011 03:45
Dołączył: Jan 2007
Posty: 8,985
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2007
Posty: 8,985
wesolo laugh ja juz mam nikle nadzieje ale zobaczymy

_nowy_ #4626364 27/04/2011 03:46
Dołączył: Apr 2006
Posty: 10,869
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 10,869
@legolas madry to Ty chyba nie jestes i do tego jaj nie masz, by przeprosic @Qcz'a, do tego piszesz o szacunku laugh

bella #4626368 27/04/2011 03:50
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
Originally Posted by bella
Jak napisałam do uefy, że nie mogę się od kilku tygodni zalogować to mi coś takiego odpisali:

Obecnie konta wszystkich kibiców są zablokowane, dlatego mogą wyświetlać się różne komunikaty o błędnych daych. Kiedy wszyscy kibice zostaną oficjalnie powiadomieni o wygranej lub jej braku, Państwa konta na portalu UEFA zostaną odblokowane, aby można w nich było wprowadzać zmiany.

dzięki za info. papa

Linc #4626406 27/04/2011 04:11
Dołączył: Jul 2007
Posty: 2,780
Karpaty 1928 Krosno
Karpaty 1928 Krosno
Dołączył: Jul 2007
Posty: 2,780
Originally Posted by Linc
@legolas madry to Ty chyba nie jestes i do tego jaj nie masz, by przeprosic @Qcz'a, do tego piszesz o szacunku laugh

Nie sprecyzował w swojej wypowiedzi o co chodzi stąd nieporozumienie, a ty się w paradę tu wbijać nie musisz, nikt cię nie prosi o to, a osobiste wycieczki o mądrościach zachowaj dla siebie z łaski swojej.

_nowy_ #4626411 27/04/2011 04:22
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
osobiste wycieczki sam zacząłeś. i został golas z legolasa grin mecz.pl nie odpuszcza laugh

_nowy_ #4626412 27/04/2011 04:24
Dołączył: Jul 2007
Posty: 2,780
Karpaty 1928 Krosno
Karpaty 1928 Krosno
Dołączył: Jul 2007
Posty: 2,780
Lama - zacząłem ,bo miałem podstawy ku temu, a posty bączka czy drugiego kolegi typowo napinkowe były wink dla mnie koniec tematu.

Qcz #4626413 27/04/2011 04:27
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Originally Posted by Qcz
Trafiłem niby ćwierćfinał w Kijowie.

Wystarczyło dokładnie przeczytać legolas wink

Natomiast opinia dotycząca "kibiców" co zamawiają bilety, żeby potem drożej sprzedać absolutnie trafna boks

_nowy_ #4626414 27/04/2011 04:30
Dołączył: Jul 2007
Posty: 2,780
Karpaty 1928 Krosno
Karpaty 1928 Krosno
Dołączył: Jul 2007
Posty: 2,780
Goget, w takim razie po co sieje zamęt na forum, jak nie aplikował na mecz w Kijowie to biletu nie dostanie przecież. A on już szuka tu nabywców, no sorry , to też o czymś świadczy.

legolas #4626423 27/04/2011 04:39
Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529
X
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
X Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529
Originally Posted by legolas
Goget, w takim razie po co sieje zamęt na forum, jak nie aplikował na mecz w Kijowie to biletu nie dostanie przecież. A on już szuka tu nabywców, no sorry , to też o czymś świadczy.
no swiadczy o tym ze w Polsce zyjemy i sie kombinuje jak tylko jest okazja, toz to nie nowosc grin


a na powaznie to podstaw do wycieczek osobistych raczej nie masz, myslal ze wylosowal a nie chcial sie wybierac to zaoferowal forumowiczom ze odsprzeda bilet, czemu myslisz odrazu ze chce zarobic? confused

_nowy_ #4628696 28/04/2011 17:44
Dołączył: Aug 2006
Posty: 153
S
spN Offline
member
member
S Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 153
Dostaliście już maila?

_nowy_ #4628709 28/04/2011 17:57
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
Nie, poki co trzymaja w niepewnosci tych ktorzy nie zdarzyli sprawdzic na swoich kontach informacji laugh

_nowy_ #4629459 28/04/2011 23:29
Dołączył: Sep 2004
Posty: 1,859
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2004
Posty: 1,859
Można się zalogować na portal biletowy. Nie miałem szczęścia frown

_nowy_ #4629493 28/04/2011 23:38
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,831
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,831
ja tez nie 0/5kont ech frown raz w zyciu euro w polsce i nie zobacze meczu. ech.

_nowy_ #4629534 28/04/2011 23:52
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
U mnie null frown

_nowy_ #4629550 28/04/2011 23:56
Dołączył: May 2005
Posty: 17,991
Sparta Wrocław
Sparta Wrocław
Dołączył: May 2005
Posty: 17,991
nie przyznano

precz z komuną boks

Strona 16 z 28 1 2 14 15 16 17 18 27 28

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, forty, ElNinho[mmdea], Lukasz111, Sensei, latajaca_holenderka), 1,856 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,826
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1