+..."> +...">
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 7 z 7 1 2 3 4 5 6 7
Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495
R
+
+
R Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495
# 5

18-Dec-2005 20:30
Sampdoria Genoa vs AS Roma
Typ: Exact score: 0 : 0
Kurs: 10.00


# 1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> + 190
# 2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> + 74
# 3 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> + 85
# 4 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> + 85




Yaqb: Dzieki za gre, byla naprawde wyrownana i emocjonujaca.. zabraklo Ci szczescia.. (dwa przegrane HC - oba jednym punktem i bramka Lens w 90 minucie :/) - gdyby nie Twoj pech mialbym niezły rebus co zagrac..
Wysoko postawiles poprzeczke - za to Ci dziekuje i jednoczesnie zycze powodzenia w kolejnej edycji.. ja teraz powalcze o poprawienie najlepszsego bilansu tygodnowego ktory zreszta nalezy do Ciebie z 1 rundy :-]


Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Hunter, powtarzamy typ.

#4 18-Dec-2005 21:00
Podwójna szansa
Real Madrid - Osasuna
typ: Real Madrid Wins or Match Drawn (czyli 1X) kurs:1.071

#5 18-Dec-2005 21:15
Podwójna szansa
Boavista v Guimaraes
typ: Boavista Wins or Match Drawn (czyli 1X) kurs:1.142

Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495
R
+
+
R Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495
minuta spoznienia :-/ no to trzeba wybrac jakis typ z meczu Realu..

Quote
# 5

18-Dec-2005 21:00
Real Madryt vs Osasuna
Czas pierwszego gola:
Typ: 71 - 80 min.
Kurs: 17.00

Dołączył: Dec 2001
Posty: 389
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Dec 2001
Posty: 389
#5 18-Dec-2005 21:00
Podwójna szansa
Real Madrid - Osasuna
typ: Real Madrid Wins or Match Drawn (czyli 1X) kurs:1.071

Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
G
Inwestor
Inwestor
G Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
#2
18-Dec-2005 22:05
Cincinnati - Detroit
Typ: Cincinnati -9
Kurs: 1.909

Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
G
Inwestor
Inwestor
G Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
#3
18-Dec-2005 22:05
Cleveland - Oakland
Typ: Cleveland
Kurs: 2.40

Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
G
Inwestor
Inwestor
G Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
#4
19-Dec-2005 00:00
Boca Juniors v UNAM Pumas
Typ: Boca Juniors
Kurs: 1.444

Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,966
T
Pooh-Bah
Pooh-Bah
T Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,966
19-Dec-2005 03:05
WAS Wizards - POR Trail Blazers
typ:POR Trail Blazers
kurs: 3.00

Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,819
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,819
Idę na żywioł....

5# 18-Dec-2005 23:05
COL Avalanche v NY Rangers
TYP COL Avalanche (Z dogrywką i karnymi włącznie...)
Kurs: 2.25@

pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/sonar.gif" alt="" />

Dołączył: Aug 2001
Posty: 268
P
enthusiast
enthusiast
P Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 268
So, let's finish it.

#5
19.12.2005 3:05
Portland Trail Blazers - Washington Wizards 1 3

Thanks for this "battle of giants" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Summary will be done tomorrow. Of course good luck in next round(s) if it's necessary <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Dec 2001
Posty: 402
J
Jac Offline
addict
addict
J Offline
Dołączył: Dec 2001
Posty: 402
#5

19-Dec-2005 00:00
Boca Juniors - UNAM Pumas
Typ 2
Kurs 6.50

Dołączył: May 2003
Posty: 896
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 896
Ale arturo miałeś szczęście 83 minuta SOLDADO strzela bramkę na 1:1 ;(
Więc muszę wabank

#5

ANA Mighty Ducks v SJ Sharks
19-Dec-2005 02:05
Typ: X
Kurs: 4,15


Nigdy nie stawiam remisów ale trudno dziś trzeba <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,490
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,490
Chyba już wygrałem, ale jeszcze kilka strzałów:

#3
Boca Juniors v UNAM Pumas
19-Dec-2005 00:00
typ: 2
kurs: @6.5

#4
19-Dec-2005 01:05
SA Spurs
NO Hornets

typ: Hornets
kurs: @3.4

#5
Monterrey v Toluca
19-Dec-2005 00:00
typ: 2
kurs: @3.8

Dzięki za grę Bigstar. Twój ostatni typ ważył losy pojedynku do samego końca <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
skottie

Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
#5
Koszykówka
19-Dec-2005 03:05
Washington Wizards - Portland Trail Blazers
Typ: Poniżej 191 pkt.
Kurs: 1.909

Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
G
Inwestor
Inwestor
G Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
#5
19-Dec-2005 01:05
SA Spurs-NO Hornets
Typ: SA Spurs
Kurs: 1.333

Dogrywka, jeżeli rozgrywana jest wiążąca.

Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,278
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,278
No nic nie mam co liczyć, że Rangersi pomogą mi w awansie, tymbardziej, że zagrałem Twój typ. Anaheim zawsze kojarzy mi się z underem od czasu bojów o mistrza, więc:

#5
19-Dec-2005 4:05 CET
SJ Sharks at ANA Mighty Ducks
typ: Under 6
kurs: 1.769
pozdrowienia, rano się okaże ..

Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Jest kilka minut po polnocy dopiero wpadlem do domu.. nawet nie znam wynikow naszych meczow Jad... Jesli mi nie uznasz moich typow pogodze sie z tym, mimo wszystko podaje to co mialem zagrac... i naprawde wczesniej sie nie dalo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

#4
19-Dec-2005 02:30
Atlanta
Chicago

Typ: Chicago Bear
Kurs: 1,526

#5
19-Dec-2005 01:05
SA Spurs
NO Hornets

Typ: Spurs
Kurs: 1,333

Dołączył: Sep 2004
Posty: 559
jad Offline
addict
addict
Dołączył: Sep 2004
Posty: 559
jak organizatorzy nie bedą mieli obiekcji to ok ja Ci to g00niek uznaje nie jestem formalistą

jak mozesz podlicz nasz mecz bo ja nie wiem gdzie ten smieszny NFL szukać
pozdro

Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Jad - zgodnie z regulaminem wygrales nasz pojedynek i co do tego nie ma watpliwosci, podalem 2 typy po czasie mimo ze wracalem do domu az za szybko <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> ale nie zdarzylem... Jesli chodzi o wszystkie typy to minimalnie wygralem.... ale awans nalezy sie Tobie.. Pozdrawiam

Dołączył: Sep 2004
Posty: 559
jad Offline
addict
addict
Dołączył: Sep 2004
Posty: 559
zgodnie z regulaminem może i ja wygralem, ale zgodnie z duchem rywalizacji Ty także ja Cie przepuszczam

pozdrawiam

Strona 7 z 7 1 2 3 4 5 6 7

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, forty, JelineK, burbon, 11kera11, Sensei, bukma), 833 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,640
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1