Mało tego... według najnowszych informacji GW kibole Arki trudnią się nielegalnym połowem śledzi na wodach międzynarodowych, Lechia działa pokątnie w branży masarskiej (nie od dziś wiadomo, że uprowadzają krowy), stąd ogromne napięcia na linii Lech-Lechia (odcięli Litara od dostępu do tanich kiełbas), a z kolei Motor Lublin kontroluje przemyt na większości granicy wschodniej na południe od Białej Podlaskiej. W artykule wspomniano także o Polonii Bytom, którego to klubu kibole stworzyli ściśle zhierarchizowane szajki parające się kradzieżą węgla z pociągów, na sokistów padł blady strach. W GW na jaw wyszły również nowe fakty dotyczące mafii pruszkowskiej - okazało się, iż to również byli kibole, aczkolwiek tak zaangażowani w działalność przestępczą, że nawet nie chodzili na mecze. Kolejne doniesienia już jutro.
Jak udało nam się dowiedzieć, Komisja Ligi Ekstraklasy SA podjęła dziś decyzję o ukaraniu Legii kwotą 10 000 zł oraz nałożeniu na kibiców warszawskiego klubu zakazu wyjazdowego za zachowanie stołecznych fanów podczas spotkania z Lechem Poznań. Zakaz obejmuje cztery najbliższe mecze ligowe, czyli wszystkie, które pozostały do końca sezonu.
"Klub Legia Warszawa został ukarany zakazem udziału zorganizowanej grupy kibiców w czterech wyjazdowych meczach Ekstraklasy. Dodatkowo Komisja Ligi nałożyła na klub karę finansową w wysokości dziesięciu tysięcy złotych w związku z szeregiem incydentów i zakłóceniami porządku przez osoby zasiadające w sektorze kibiców gości w trakcie meczu 22. kolejki Ekstraklasy Lech Poznań - Legia Warszawa (wniesienie i odpalenie środków pirotechnicznych, a także rzucanie nimi w kierunku sektorów zajmowanych przez kibiców gospodarzy; spalenie koszulki drużyny gospodarzy i wzniecenie pożaru; wywieszenie transparentów niezwiązanych z zawodami).
W związku z tym samym meczem na klub Lech Poznań nałożono karę finansową w wysokości pięciu tysięcy złotych za niewykonanie poleceń delegata PZPN, wywieszenie transparentów niezwiązanych z zawodami oraz wniesienie i odpalenie środków pirotechnicznych. Dodatkowo Komisja Ligi nałożyła na klub Lech Poznań karę finansową w wysokości pięciu tysięcy złotych za złamanie przepisów w zakresie przyjmowania kibiców gości" - czytamy w oficjalnym komunikacie Ekstraklasy SA.
wywieszanie transparentów nie związanych z zawodai hehe kiedyś to się nazywało wywieszanie transparentów z hasłami antysocjalistycznymi i widzisz Terry ,że zmieniła się tylko frazeologia , a sedno zostało właściwie takie samo.....
20-04-2011 Aż dziesięć klubów ukarała w środę Komisja Ligi działająca przy spółce Ekstraklasa SA. Najsurowiej potraktowane zostały Legia Warszawa i Polonia Bytom. Zobacz tabelę Ekstraklasy » Na Legię nałożony został zakaz udziału zorganizowanej grupy kibiców w czterech wyjazdowych meczach Ekstraklasy. Dodatkowo Komisja Ligi nałożyła na klub karę finansową w wysokości 10 tysięcy złotych w związku z szeregiem incydentów i zakłóceniami porządku przez osoby zasiadające w sektorze kibiców gości w trakcie meczu z Lechem Poznań. Fani gości wnieśli i odpalali środki pirotechniczne, a także rzucali nimi w kierunku sektorów zajmowanych przez kibiców gospodarzy. Spalili także koszulkę drużyny gospodarzy i wzniecili pożar oraz wywiesili transparenty niezwiązane z zawodami.
W związku z tym samym meczem na Lecha Poznań nałożono karę finansową w wysokości 5 tysięcy złotych za niewykonanie poleceń delegata PZPN, wywieszenie transparentów niezwiązanych z zawodami oraz wniesienie i odpalenie środków pirotechnicznych oraz dodatkowe 5 tysięcy złotych za złamanie przepisów w zakresie przyjmowania kibiców gości.
30 tysięcy złotych za nieregulowanie zaległości finansowych wobec Mariusza Ujka zapłacić musi Polonia Bytom. Klub ze Śląska dodatkowo ukarany został grzywną w wysokości 4 tysięcy złotych w związku ze szczególnie wulgarnym prowadzeniem dopingu przez osobę wyposażoną w urządzenie nagłaśniające, a także za rzucanie przez kibiców tego klubu serpentyn w pole gry, co spowodowało między innymi opóźnienie rozpoczęcia zawodów oraz wywieszenie transparentu niezwiązanego z zawodami podczas meczu z Polonią Warszawa.
Karę 5 tysięcy złotych zapłaci z kolei Zagłębie Lubin, które ukarane zostało w związku z szeregiem incydentów podczas spotkania z Jagiellonią Białystok: wniesieniem i odpaleniem środków pirotechnicznych, rzucaniem przez kibiców tego klubu serpentyn w pole gry, co spowodowało między innymi opóźnienie rozpoczęcia drugiej połowy zawodów oraz wywieszenie transparentu niezwiązanego z zawodami.
Górnik Zabrze, Widzew Łódź, Jagiellonia Białystok, Arka Gdynia, Cracovia oraz Śląsk Wrocław za wywieszenie niezwiązanych ze spotkaniami transparentów zapłacą po tysiąc złotych.
wywieszanie transparentów nie związanych z zawodai hehe kiedyś to się nazywało wywieszanie transparentów z hasłami antysocjalistycznymi i widzisz Terry ,że zmieniła się tylko frazeologia , a sedno zostało właściwie takie samo.....
Racja
Ja malo wiem o dziesiejszej PL i chyba troche ja idealizuje co w mojej sytuacji jest o tyle zrozumiale, ze ludzie, ktorzy nie maja szacunku do swojej tozsamosci nie moga oczekiwac szacunku od tubylcow.
W sobote final pucharu ligi OM-MHSC. Montek cos za latwo oddal Marsyli punkty w miniona niedziele, zeby wracac z Paryza z pustymi rekami. Allez La Paillade !!!
Wszyscy , którzy marzyli żeby było u nas jak w Anglii mogą zacierać ręce.
Korona Kielce - Ruch Chorzow Po meczu psiarnia zatrzymuje ludzi za... spiewanie podczas meczu ,,zawsze i wszedzie...''. Dzis mieli byc wszyscy doprowadzeni do prokuratury! Po wczesniejszym meczu w Kielcach, psy wpadaja na mlyn i zawijaja ultrasow, ponadto szukaja resztek rac i sciagaja z nich odciski palcow itp. Po meczu, w dniach nastepnych, ludzie maja odwiedziny w domach i sa kolejne zatrzymania."
Wszyscy , którzy marzyli żeby było u nas jak w Anglii mogą zacierać ręce.
Korona Kielce - Ruch Chorzow Po meczu psiarnia zatrzymuje ludzi za... spiewanie podczas meczu ,,zawsze i wszedzie...''. Dzis mieli byc wszyscy doprowadzeni do prokuratury! Po wczesniejszym meczu w Kielcach, psy wpadaja na mlyn i zawijaja ultrasow, ponadto szukaja resztek rac i sciagaja z nich odciski palcow itp. Po meczu, w dniach nastepnych, ludzie maja odwiedziny w domach i sa kolejne zatrzymania."
Nie wiem co wy z tą Anglią macie ale tam za przekleństwa się nie dostaje zakazu stadionowego i oprócz paru klubów gdzie publikę wymieniono z biednych robotników na bogaczy jest w sumie ok. A że u nas takie cyrki to wina tego że kraj od kilkudziesięciu lat nie jest wolny, ludzi trzyma się za mordę, i długo się jeszcze nie zapowiada żeby był. Może wreszcie po kilku takich pokazówkach ludzie uzmysłowią sobie że nie żyją w wolnej Europie a jedyną formą wolności wywalczonej przez Pseudo Solidarność jest możliwość dobrowolnego opuszczenia kraju w celu likwidacji bezrobocia.
Sobotni final Coupe de la Ligue MHSC-OM. Z Montka przyjchalo 18 000 symaptykow, z Marsyli ze 2-3 razy wiecej. Niestety 0:1 w plecy . Bardzo grzecznie jak na derby Poludnia Super stadion
Zarząd Legii Warszawa wyraża oburzenie wobec haniebnych „zaśpiewek” „kibiców” naszego Klubu skierowanych do Kibiców oraz Klubu Widzew podczas wczorajszego meczu.
Wykrzyczane wczoraj teksty były niedopuszczalne i tak po ludzku niegodne. Dowodzą tego, iż osoby odpowiedzialne wczorajszego zachowania nie tylko nie mają elementarnego poczucia wstydu, kultury i wyczucia, ale także daleki jest im prawdziwy duch kibicowski, a ostatnią rzeczą, która ich interesuje jest doping i emocje związane z piłką nożną w ogóle.
Ponownie pragniemy zapewnić wszystkich prawdziwych Kibiców, iż nie będzie naszej zgody na takie zachowania, a odpowiedzialnych takich chuligańskich demonstracji będziemy, korzystając z zapisów monitoringu identyfikować oraz karać.
A cóż to za haniebne zaśpiewki miały wczoraj miejsce?
Pewnie chodzi o to:
"Waszym klubem Auschwitz jest, cała Polska o tym wie..."
--
Ci, którzy to śpiewali to najzwyklejsze bydło i troglodyci. Tylko tacy mogą sobie wycierać gęby miejscem, w którym byli mordowani nie tylko żydzi, ale także Polacy.