Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 9 z 39 1 2 7 8 9 10 11 38 39
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Turn your back and jump! [sport.pl]

Niesamowita historia. toast Pewnie na Youtube się to znajdzie w wykonaniu MC. smile

Bonus: Unibet
Piostar #4611081 18/04/2011 22:39
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
na tvn chyba z tydzień temu mówili że kibole z G.Śląska trudnią się włamaniami w Poznaniu narkotykami a w Łodzi produkcją spirytusu laugh

Piostar #4611142 18/04/2011 23:13
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
P
podwórkowy attaché
podwórkowy attaché
P Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
a w Białymstoku zabezpieczają agencje towarzyskie wink ... zabezpieczali właściwie

Piostar #4611818 19/04/2011 04:11
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,297
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,297
Mało tego... według najnowszych informacji GW kibole Arki trudnią się nielegalnym połowem śledzi na wodach międzynarodowych, Lechia działa pokątnie w branży masarskiej (nie od dziś wiadomo, że uprowadzają krowy), stąd ogromne napięcia na linii Lech-Lechia (odcięli Litara od dostępu do tanich kiełbas), a z kolei Motor Lublin kontroluje przemyt na większości granicy wschodniej na południe od Białej Podlaskiej. W artykule wspomniano także o Polonii Bytom, którego to klubu kibole stworzyli ściśle zhierarchizowane szajki parające się kradzieżą węgla z pociągów, na sokistów padł blady strach. W GW na jaw wyszły również nowe fakty dotyczące mafii pruszkowskiej - okazało się, iż to również byli kibole, aczkolwiek tak zaangażowani w działalność przestępczą, że nawet nie chodzili na mecze. Kolejne doniesienia już jutro.

Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824
Jak udało nam się dowiedzieć, Komisja Ligi Ekstraklasy SA podjęła dziś decyzję o ukaraniu Legii kwotą 10 000 zł oraz nałożeniu na kibiców warszawskiego klubu zakazu wyjazdowego za zachowanie stołecznych fanów podczas spotkania z Lechem Poznań. Zakaz obejmuje cztery najbliższe mecze ligowe, czyli wszystkie, które pozostały do końca sezonu.

"Klub Legia Warszawa został ukarany zakazem udziału zorganizowanej grupy kibiców w czterech wyjazdowych meczach Ekstraklasy. Dodatkowo Komisja Ligi nałożyła na klub karę finansową w wysokości dziesięciu tysięcy złotych w związku z szeregiem incydentów i zakłóceniami porządku przez osoby zasiadające w sektorze kibiców gości w trakcie meczu 22. kolejki Ekstraklasy Lech Poznań - Legia Warszawa (wniesienie i odpalenie środków pirotechnicznych, a także rzucanie nimi w kierunku sektorów zajmowanych przez kibiców gospodarzy; spalenie koszulki drużyny gospodarzy i wzniecenie pożaru; wywieszenie transparentów niezwiązanych z zawodami).

W związku z tym samym meczem na klub Lech Poznań nałożono karę finansową w wysokości pięciu tysięcy złotych za niewykonanie poleceń delegata PZPN, wywieszenie transparentów niezwiązanych z zawodami oraz wniesienie i odpalenie środków pirotechnicznych.
Dodatkowo Komisja Ligi nałożyła na klub Lech Poznań karę finansową w wysokości pięciu tysięcy złotych za złamanie przepisów w zakresie przyjmowania kibiców gości" - czytamy w oficjalnym komunikacie Ekstraklasy SA.


kopara

posrało kompletnie.

pewnie Szechter ich tak zabolał..

mat2000 #4615069 21/04/2011 00:12
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Joker
Joker
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
wywieszanie transparentów nie związanych z zawodai hehe kiedyś to się nazywało wywieszanie transparentów z hasłami antysocjalistycznymi i widzisz Terry ,że zmieniła się tylko frazeologia , a sedno zostało właściwie takie samo.....

Piostar #4615571 21/04/2011 02:57
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488
N
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
N Offline
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488
Komisja Liga ukarała 10 klubów

20-04-2011
Aż dziesięć klubów ukarała w środę Komisja Ligi działająca przy spółce Ekstraklasa SA. Najsurowiej potraktowane zostały Legia Warszawa i Polonia Bytom.
Zobacz tabelę Ekstraklasy »
Na Legię nałożony został zakaz udziału zorganizowanej grupy kibiców w czterech wyjazdowych meczach Ekstraklasy. Dodatkowo Komisja Ligi nałożyła na klub karę finansową w wysokości 10 tysięcy złotych w związku z szeregiem incydentów i zakłóceniami porządku przez osoby zasiadające w sektorze kibiców gości w trakcie meczu z Lechem Poznań. Fani gości wnieśli i odpalali środki pirotechniczne, a także rzucali nimi w kierunku sektorów zajmowanych przez kibiców gospodarzy. Spalili także koszulkę drużyny gospodarzy i wzniecili pożar oraz wywiesili transparenty niezwiązane z zawodami.

W związku z tym samym meczem na Lecha Poznań nałożono karę finansową w wysokości 5 tysięcy złotych za niewykonanie poleceń delegata PZPN, wywieszenie transparentów niezwiązanych z zawodami oraz wniesienie i odpalenie środków pirotechnicznych oraz dodatkowe 5 tysięcy złotych za złamanie przepisów w zakresie przyjmowania kibiców gości.

30 tysięcy złotych za nieregulowanie zaległości finansowych wobec Mariusza Ujka zapłacić musi Polonia Bytom. Klub ze Śląska dodatkowo ukarany został grzywną w wysokości 4 tysięcy złotych w związku ze szczególnie wulgarnym prowadzeniem dopingu przez osobę wyposażoną w urządzenie nagłaśniające, a także za rzucanie przez kibiców tego klubu serpentyn w pole gry, co spowodowało między innymi opóźnienie rozpoczęcia zawodów oraz wywieszenie transparentu niezwiązanego z zawodami podczas meczu z Polonią Warszawa.

Karę 5 tysięcy złotych zapłaci z kolei Zagłębie Lubin, które ukarane zostało w związku z szeregiem incydentów podczas spotkania z Jagiellonią Białystok: wniesieniem i odpaleniem środków pirotechnicznych, rzucaniem przez kibiców tego klubu serpentyn w pole gry, co spowodowało między innymi opóźnienie rozpoczęcia drugiej połowy zawodów oraz wywieszenie transparentu niezwiązanego z zawodami.

Górnik Zabrze, Widzew Łódź, Jagiellonia Białystok, Arka Gdynia, Cracovia oraz Śląsk Wrocław za wywieszenie niezwiązanych ze spotkaniami transparentów zapłacą po tysiąc złotych.

ELDORADO #4616118 21/04/2011 05:33
Dołączył: May 2003
Posty: 868
T
old hand
old hand
T Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 868
Originally Posted by ELDORADO
wywieszanie transparentów nie związanych z zawodai hehe kiedyś to się nazywało wywieszanie transparentów z hasłami antysocjalistycznymi i widzisz Terry ,że zmieniła się tylko frazeologia , a sedno zostało właściwie takie samo.....

Racja

Ja malo wiem o dziesiejszej PL i chyba troche ja idealizuje co w mojej sytuacji jest o tyle zrozumiale, ze ludzie, ktorzy nie maja szacunku do swojej tozsamosci nie moga oczekiwac szacunku od tubylcow.

W sobote final pucharu ligi OM-MHSC. Montek cos za latwo oddal Marsyli punkty w miniona niedziele, zeby wracac z Paryza z pustymi rekami. wink
Allez La Paillade !!!



Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Joker
Joker
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
[Linked Image]

zbrojne ramie rządzącej POpartii w akcji

Piostar #4619262 22/04/2011 22:48
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488
N
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
N Offline
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488
z jakiego to meczu zdjecie? shocked

NanekHKS #4624305 26/04/2011 01:14
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
puke

Wszyscy , którzy marzyli żeby było u nas jak w Anglii mogą zacierać ręce.

Korona Kielce - Ruch Chorzow
Po meczu psiarnia zatrzymuje ludzi za... spiewanie podczas meczu ,,zawsze i wszedzie...''. Dzis mieli byc wszyscy doprowadzeni do prokuratury! Po wczesniejszym meczu w Kielcach, psy wpadaja na mlyn i zawijaja ultrasow, ponadto szukaja resztek rac i sciagaja z nich odciski palcow itp. Po meczu, w dniach nastepnych, ludzie maja odwiedziny w domach i sa kolejne zatrzymania."


http://www.2x45.com.pl/aktualnosci/...u-stadionowego-za-przeklinanie-co-dalej/

Piostar #4624325 26/04/2011 01:27
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Odciski palcow z rac heh...w kielcach sie chyba nudzi.

Piostar #4624349 26/04/2011 01:36
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
P
podwórkowy attaché
podwórkowy attaché
P Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
grunt to poprawić sobie wszelkie statystyki wykrywalności i zwalczania potencjalnych zagrożeń aplauz

Piecia #4625129 26/04/2011 19:04
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931

Kura #4628414 28/04/2011 05:46
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,046
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,046
Originally Posted by Kura
puke

Wszyscy , którzy marzyli żeby było u nas jak w Anglii mogą zacierać ręce.

Korona Kielce - Ruch Chorzow
Po meczu psiarnia zatrzymuje ludzi za... spiewanie podczas meczu ,,zawsze i wszedzie...''. Dzis mieli byc wszyscy doprowadzeni do prokuratury! Po wczesniejszym meczu w Kielcach, psy wpadaja na mlyn i zawijaja ultrasow, ponadto szukaja resztek rac i sciagaja z nich odciski palcow itp. Po meczu, w dniach nastepnych, ludzie maja odwiedziny w domach i sa kolejne zatrzymania."


http://www.2x45.com.pl/aktualnosci/...u-stadionowego-za-przeklinanie-co-dalej/
Nie wiem co wy z tą Anglią macie ale tam za przekleństwa się nie dostaje zakazu stadionowego i oprócz paru klubów gdzie publikę wymieniono z biednych robotników na bogaczy jest w sumie ok. A że u nas takie cyrki to wina tego że kraj od kilkudziesięciu lat nie jest wolny, ludzi trzyma się za mordę, i długo się jeszcze nie zapowiada żeby był. Może wreszcie po kilku takich pokazówkach ludzie uzmysłowią sobie że nie żyją w wolnej Europie a jedyną formą wolności wywalczonej przez Pseudo Solidarność jest możliwość dobrowolnego opuszczenia kraju w celu likwidacji bezrobocia.


ultra1978 #4630041 29/04/2011 03:11
Dołączył: May 2003
Posty: 868
T
old hand
old hand
T Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 868





Sobotni final Coupe de la Ligue MHSC-OM. Z Montka przyjchalo 18 000 symaptykow, z Marsyli ze 2-3 razy wiecej. Niestety 0:1 w plecy dol .
Bardzo grzecznie jak na derby Poludnia ooo
Super stadion dobrze


[Linked Image]



Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
M
Krecik
Krecik
M Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Originally Posted by legia.com
Zarząd Legii Warszawa wyraża oburzenie wobec haniebnych „zaśpiewek” „kibiców” naszego Klubu skierowanych do Kibiców oraz Klubu Widzew podczas wczorajszego meczu.

Wykrzyczane wczoraj teksty były niedopuszczalne i tak po ludzku niegodne. Dowodzą tego, iż osoby odpowiedzialne wczorajszego zachowania nie tylko nie mają elementarnego poczucia wstydu, kultury i wyczucia, ale także daleki jest im prawdziwy duch kibicowski, a ostatnią rzeczą, która ich interesuje jest doping i emocje związane z piłką nożną w ogóle.

Ponownie pragniemy zapewnić wszystkich prawdziwych Kibiców, iż nie będzie naszej zgody na takie zachowania, a odpowiedzialnych takich chuligańskich demonstracji będziemy, korzystając z zapisów monitoringu identyfikować oraz karać.

Z poważaniem,
Zarząd Legii Warszawa

Kurwa mać, to jest szczyt wszystkiego.

Czekam na zakaz, ITI Spier****

Piostar #4633727 01/05/2011 02:40
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,801
Z
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Z Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,801
A cóż to za haniebne zaśpiewki miały wczoraj miejsce?

Piostar #4633770 01/05/2011 02:52
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Pewnie standard na widzew, pewnie od zydow tez oberwali wink

Gniazdowy dostanie bana?

Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Originally Posted by zostać modem_MLS
A cóż to za haniebne zaśpiewki miały wczoraj miejsce?


Pewnie chodzi o to:

"Waszym klubem Auschwitz jest, cała Polska o tym wie..."

--

Ci, którzy to śpiewali to najzwyklejsze bydło i troglodyci. Tylko tacy mogą sobie wycierać gęby miejscem, w którym byli mordowani nie tylko żydzi, ale także Polacy.

Strona 9 z 39 1 2 7 8 9 10 11 38 39

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, latajaca_holenderka, Lukasz111, burbon, aker, betowiec, 11kera11, Szuman, alfa, rafal08), 3,102 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,783
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1