|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 10,315
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 10,315 |
@Riva - Raonic kreczował z powodu problemów z plecami. Nie oglądałem tego meczu, więc konkretnie nie wiem o co chodziło, ale przy jego stylu gry i warunkach plecy mogą być szczególnie uciążliwe. Dodając do tego formę Lopeza, który mocno powalczył nawet z Djokiem i teren na którym grają może i warto w te 1.8 wejść tam gdzie krecz=zwrot @Danielsan - streama do GGLa nie było, więc nie wypowie się raczej nikt. Prawda jest taka, że Stasiu zupełnie bez formy i zwycięstwo z nim niewiele znaczy. Tym niemniej nawierzchnia w Madrycie może bardzo pasować GGLowi a de Bakker ma za sobą dwa wyrównane i intensywne spotkania, w tym jedno z Kubotem co może dawać do myślenia 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2008
Posty: 767
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2008
Posty: 767 |
Raonic 4 dni temu kreczowal z Verdasco z Estoril po zakonczeniu 1 seta, wie ktos cos wiecej na ten temat? co mu dolegalo i jak grozna to byla kontuzja? Na moje oko nic mu nie było  Nie brał medicala ani nic, został złamany na 4-6 podszedł do sedziego i powiedział ze nie gra, zabrał rzeczy i poszedl 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495
+
|
|
+
Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 15,704
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 15,704 |
Raonic 4 dni temu kreczowal z Verdasco z Estoril po zakonczeniu 1 seta, wie ktos cos wiecej na ten temat? co mu dolegalo i jak grozna to byla kontuzja? Na moje oko nic mu nie było  Nie brał medicala ani nic, został złamany na 4-6 podszedł do sedziego i powiedział ze nie gra, zabrał rzeczy i poszedl  korty w Madrycie szybkie, Raonic wie ze moze powalczyc tutaj ze swoim serwisem, aby to zrobic musi byc w 100% wypoczety. A z drugiej strony gra Lopeza mogla sie podobac w Belgradzie
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495
+
|
|
+
Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495 |
gdzies krecz zalicza na nasza korzysc?? bwin, expekt co jeszcze bo tak mocno nie siedze w tenisie ;]
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 884
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2011
Posty: 884 |
gdyby coś poważniejszego mu dolegało to zwyczajnie by sobie ten turniej odpuścił. Zaryzykuje za 4zł przeciwko Lopezowi bo u niego nigdy nic nie wiadomo
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,830
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,830 |
gdzies krecz zalicza na nasza korzysc?? bwin, expekt co jeszcze bo tak mocno nie siedze w tenisie ;] tu masz wszystko http://tennisbios.com/view/tennis-bookmakers
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,425
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,425 |
gdyby coś poważniejszego mu dolegało to zwyczajnie by sobie ten turniej odpuścił. Zaryzykuje za 4zł przeciwko Lopezowi bo u niego nigdy nic nie wiadomo  to jakies jaja i prowokacje chyba 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
gdyby coś poważniejszego mu dolegało to zwyczajnie by sobie ten turniej odpuścił. Zaryzykuje za 4zł przeciwko Lopezowi bo u niego nigdy nic nie wiadomo moim zdaniem przy takiej stawce lepiej poczekać na jakąś lepszą peffkę i dopiero wtedy grać grubo.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 1,606
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: May 2003
Posty: 1,606 |
Ten Tsonga jak rozpędzony bawól zamiata
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495
+
|
|
+
Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2011
Posty: 11,459
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2011
Posty: 11,459 |
gdyby coś poważniejszego mu dolegało to zwyczajnie by sobie ten turniej odpuścił. Zaryzykuje za 4zł przeciwko Lopezowi bo u niego nigdy nic nie wiadomo  to jakies jaja i prowokacje chyba  raczej nie ;p spojrz na nick
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 10,315
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 10,315 |
gdyby coś poważniejszego mu dolegało to zwyczajnie by sobie ten turniej odpuścił. Zaryzykuje za 4zł przeciwko Lopezowi bo u niego nigdy nic nie wiadomo  to jakies jaja i prowokacje chyba  raczej nie ;p spojrz na nick 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2009
Posty: 18,179
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2009
Posty: 18,179 |
Ten Tsonga jak rozpędzony bawól zamiata i bardzo dobrze Szybkie 2-0 i bedzie git 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 8,076
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 8,076 |
boleli, belucci 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 7,662
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 7,662 |
witam, jak dzis jest otwarty sts? dziek
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,641
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,641 |
dobrze Jovanovski zaczeła ciekawe czy utrzyma tempo i precyzje
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 8,076
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 8,076 |
bolelli ogorze miales lamac i sie sam polamiesz
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2009
Posty: 18,179
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2009
Posty: 18,179 |
Potro 2 bp, łam 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|