|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128 |
spadam na meczyk, ADIOS MADRID 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133
wieczny student
|
|
wieczny student
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133 |
w tym sezonie nie ma pozytywów  oby tylko zajęli jak najniższe miejsce w lidze to może wtedy wyp.ierdolą wszystkich nieudaczników poczynając od działaczy, przez trenera do piłkarzy
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
spadam na meczyk, ADIOS MADRID  Adios  Już ich Stark wyrzucił po pierwszym meczu 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
w ogóle się dziwie ze ktoś tam chodzi, przecież starego stadionu nie ma teraz to płacisz iti kaske ze mozesz postac na ich stadionie  Dziwisz się ? Widocznie nie "czujesz" tego czegoś, czego widocznie nie zrozumiesz. Ja chodzę i płacę już tyle lat. Powiem więcej, będę chodził, do końca swoich dni. Czy jesteś w stanie to zrozumieć ? Czy nie za bardzo ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2009
Posty: 18,179
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2009
Posty: 18,179 |
w której minucie padła bramka ? 28 czy 29 ? mam taki zakład : Lech Poznan - Legia Warszawa Goal before 29:00 min - YES / NO28
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
Jakby interesowała Nas piłka.... i tyle w temacie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2007
Posty: 1,332
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Apr 2007
Posty: 1,332 |
Na boisku i na trybunach LECH góra !! oby tak dalej
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087
BKS Sparta
|
|
BKS Sparta
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087 |
jak Legia przegra albo bedzie przegrywala wyzej to szykuje sie gruby rozpierdol
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876 |
w tym sezonie nie ma pozytywów  oby tylko zajęli jak najniższe miejsce w lidze to może wtedy wyp.ierdolą wszystkich nieudaczników poczynając od działaczy, przez trenera do piłkarzy byle nie za niskie bo trzeba bedzie rok pograc lige nizej  a tak na powaznie wreszcie glos rozsadku z Wa-wy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 543
addict
|
|
addict
Dołączył: Nov 2003
Posty: 543 |
Od kilku lat głównym problemem Legii (a atutem innych klubów :D) jest Jóźwiak. Jego trwanie tam - gdybym nie znał ITI - traktowałbym za sabotaż...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
Inzaghi 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,725 Likes: 5
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,725 Likes: 5 |
Czy jesteś w stanie to zrozumieć ?
Czy nie za bardzo ? rozumiem, ja tez kiedys chodzilem i placilem ale tym wlascicielom nie zaplace a piłkarzom życzę sukcesów, bo za co mam niby placic za ich imprezy po przegranych meczach?
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876 |
jak i tak jestem zaskoczony ze jest tak spokojnie w Legii
jak slysze jak w klubach z nizszymi aspiracjami zawodnicy dostaja po ryju za niesubordynacje bo az dziw bierze ze w druzynie ktora mial isc na majstra tylko niewinny plaskacz poszedl i to jeszcze zrobiono afere jak nie wiem co ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,725 Likes: 5
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,725 Likes: 5 |
to jest skandal co zaprezentowali w pierwszej połowie
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529 |
Od kilku lat głównym problemem Legii (a atutem innych klubów :D) jest Jóźwiak. Jego trwanie tam - gdybym nie znał ITI - traktowałbym za sabotaż... Miklas raczej 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876 |
Inzaghi  co ?? przeciez pochwalilem Twojego ziomala zawsze potrafil krotko i na temat rzucic kilka slow podsumowania
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 543
addict
|
|
addict
Dołączył: Nov 2003
Posty: 543 |
Znając życie jakimś nieprawdopodobnym fartem znów awansują do pucharów i niewiele się tam zmieni
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199 |
BKS  bez overa w Bydgoszczy! ciekawe ktory na trybunach to inwestor zwany grzeh77   siema  
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
Póki grają w PP to było spokojnie, chociaż już na meczu z Widzewem przecież działo się sporo.
A, że nie ma vendetty to też się nie dziw, sam widzisz, że u Nas wszystko piętnowane jest podwójnie, jesteśmy na świeczniku.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 2,701
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 2,701 |
w ogóle się dziwie ze ktoś tam chodzi, przecież starego stadionu nie ma teraz to płacisz iti kaske ze mozesz postac na ich stadionie  Dziwisz się ? Widocznie nie "czujesz" tego czegoś, czego widocznie nie zrozumiesz. Ja chodzę i płacę już tyle lat. Powiem więcej, będę chodził, do końca swoich dni. Czy jesteś w stanie to zrozumieć ? Czy nie za bardzo ? nie zesraj się,czemu Cie nie ma w Bydgoszczy ?
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|