|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529 |
odkąd pamietam tak chujowej drużyny to jeszcze w Legii nie było w zeszlym sezonie byla, tyle ze Mucha robil roznice  chyba jednak teraz lepsi nie są  a nie napisalem ze sa lepsi, wg mnie druzyna jest rownie chujowa jak w zeszlym sezonie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
trzeba wierzyć, że Kucharczyk wejdzie i zacznie kręcić.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061 |
Skorża out i Probierz do Legii 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,725 Likes: 5
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,725 Likes: 5 |
jeszcze wez chodz na ich mecze i im płac najlepiej za karnety 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719 |
nakladka prosta noga w kolano u zolta kartka. sytuacja duzo bardziej powazniejsza i brutalna i tylko zolta kartka. stark powinien sie uczyc od polskich sedziow
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Na pełnejjj kurrr...
|
|
Na pełnejjj kurrr...
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165 |
Skorża out i Probierz do Legii  wtedy zazdroszcze Legii, jesli Nawalka OUT to poprosze Sw. Mikolaja o Probierza na trenera Górnika
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
jeszcze wez chodz na ich mecze i im płac najlepiej za karnety  a od kiedy to w polskiej piłce na stadion się idzie dla tego co prezentują piłkarze ?  Probierza bym chciał, ale szykuje się o wiele lepsza opcja dla Legii 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087
BKS Sparta
|
|
BKS Sparta
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087 |
brawo sedzia dobrze ze skończyles...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087
BKS Sparta
|
|
BKS Sparta
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087 |
a w fortunie kurs 13 byl bodajze ze ivica i murawski po kartce....ciekawe
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529 |
trzeba wierzyć, że Kucharczyk wejdzie i zacznie kręcić. i Cabrala bym jeszcze chcial, ale zanim ich Macius wpusci to zostanie im tylko kwadrans... 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2010
Posty: 147
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2010
Posty: 147 |
w której minucie padła bramka ? 28 czy 29 ? mam taki zakład : Lech Poznan - Legia Warszawa Goal before 29:00 min - YES / NO
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,725 Likes: 5
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,725 Likes: 5 |
jeszcze wez chodz na ich mecze i im płac najlepiej za karnety  a od kiedy to w polskiej piłce na stadion się idzie dla tego co prezentują piłkarze ?  w ogóle się dziwie ze ktoś tam chodzi, przecież starego stadionu nie ma teraz to płacisz iti kaske ze mozesz postac na ich stadionie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
nakladka prosta noga w kolano u zolta kartka. sytuacja duzo bardziej powazniejsza i brutalna i tylko zolta kartka. stark powinien sie uczyc od polskich sedziow bo to zamiar się liczy, ten chciał w piłkę, ale trafił w nogę. A Pepe chciał w nogę, a trafił w piłkę. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061 |
Probierza bym chciał, ale szykuje się o wiele lepsza opcja dla Legii  kto?
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876 |
Probierza bym chciał, ale szykuje się o wiele lepsza opcja dla Legii  mlody skad ty tyle optymizmu bierzesz ??? podziwiam bez jaj  mam dwoch znajomkow zagorzalych kibicow i tak kur.... i chu... jada po L ze glowa boli a Ty nawet w najgorszym sezonie widzisz pozytywy
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
Probierza bym chciał, ale szykuje się o wiele lepsza opcja dla Legii  kto? Hanczarenka ma dostać królewski kontrakt 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 387
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Mar 2011
Posty: 387 |
trzeba wierzyć, że Kucharczyk wejdzie i zacznie kręcić. i Cabrala bym jeszcze chcial, ale zanim ich Macius wpusci to zostanie im tylko kwadrans...  To może w końcu Kucharczykowi uda się nie paść z głodu... Bramka ładna ale mecz ogólnie słaby zwłaszcza w wykonaniu Legii.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
mam dwoch znajomkow zagorzalych kibicow i tak kur.... i chu... jada po L ze glowa boli a Ty nawet w najgorszym sezonie widzisz pozytywy Jeśli idzie o ten sezon to ja nie widzę żadnych pozytywów. Trener bez pomysłu, piłkarze w 90% do wymiany, prawie żaden nie rokuje na przyszłość. Ale taki trener to jakaś szansa dla Legii 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529 |
w której minucie padła bramka ? 28 czy 29 ? mam taki zakład : Lech Poznan - Legia Warszawa Goal before 29:00 min - YES / NO w 29 minucie czyli przed 29:00
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|