|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 808
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2005
Posty: 808 |
Snajper jak wyglada sytuacja we Wloclawku , jaka piatka wyjdzie dzisiaj Anwil co sie mowi we Wloclawku Anwil zdeterminowany by wygrac czy raczej podejdzie do tego meczu bez wiekszych ambicji ?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 5,461
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 5,461 |
Chlopaki chca dzisiaj wreszcie wygrac i pokazac ze potrafia grac na europejskiej arenie nowy scott pokazuje dobry basket zobaczymy... ale ja odradzam grania 1,50 na asvel... im tylko brakuje praktycznie do awansu 1 zw. mysle ze ten mecz jednak wygramy... pozdr.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 5,461
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 5,461 |
Retransmisja Anwilu jak by kogos interesowalo jutro o 15 na eurosporcie 2... tymczasem udaje sie na mecz! zycze wysokich wygranych <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> LET'S GOOO ANWIL! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
sottocapo
|
|
sottocapo
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765 |
na ITVP bedzie mozna ogladac na zywca <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 808
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2005
Posty: 808 |
Oli na kogo postawiles w tym meczu ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
sottocapo
|
|
sottocapo
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765 |
Oli na kogo postawiles w tym meczu ? a tak lekko na Anwil +5 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 451
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2005
Posty: 451 |
Jak się Anwil skończył? Bo Live mi nie działa ;( Jest jakiś alternatywny live poza uleb.com ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 601
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2005
Posty: 601 |
Ahh ta koszykowka spada na psy. Drugi raz z rzedu wkopalem na Anwilu. W lidze dalem under i teraz dalem under a jaki wynik to kazdy widzi lepiej poczekac za tenisem :-)
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,218
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,218 |
Jak się Anwil skończył? Bo Live mi nie działa ;( Jest jakiś alternatywny live poza uleb.com ? Wygrali 79-78 rzutem za 3 na 5 sekund przed koncem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 451
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2005
Posty: 451 |
A jest jakiś alternatywny live z meczami Uleb ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868 |
w koncu poszedł dubel
# anwil 1x + bree 1
anwil wiadomo pisalem w poprzednim poscie a co do druzyny bree to widzialem ich w akcji i musze stwierdzic ze u siebie w hali graja bardzo przyzwoity basket. duzo rzucaja z dystansu co jest ich silna bronia a przynajmniej bylo w poprzednich meczach u siebie. wyrowany skład przemawia na korzysc gospodarzy. Nie ukrywam ze licze tez na luzniejsze podejscie do tego meczu ekpipy greckiej na podstawie ich bilansu dotychczasowego.
PS gdzies dzisiaj jest ukryty zonk dnia ale gdzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 808
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2005
Posty: 808 |
Kardynal ale powiedz co czules jak Igner oddawal rzut za 3 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868 |
Kardynal ale powiedz co czules jak Igner oddawal rzut za 3 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> ze będzie izzzzi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 3,114
Hard-hitter
|
|
Hard-hitter
Dołączył: Jun 2005
Posty: 3,114 |
po dluzszy namysle sklecilem na dzis dubelek za srednia stawke.
Estudiantes + Alba (+1,5 hp) pare o nim słow potem. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 5,461
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 5,461 |
No panowie chlopaki juz pija hehe... jest co swietowac piekny rzut i szczecie dzisiaj sprzyjalo lepszym.. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> ppozdrawiam iziiiiiiiii ANWIL ANWIL ANWIL!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,028
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,028 |
Chris Herren, były gracz Boston ,Denver zastapi Eda Scotta w jutrzejszym meczu Anwil-Demon. Jak nastroje przed tym meczem we Włocławku,po ostatnich ligowych popisach Anwilu dobrym typem wydaje sie byc Demon lub w BAW +5,5 Demon 1,85. Nie wiadomo czy u Astronautów zagra Spinks-to byłaby duza strata-wlasnie na nederlandbasket jest info ze z Anwilem ma juz zagrac!(Spinks Wellicht komt 3 januari (Anwil uit) ook nog te vroeg. ) Jak ktos wiem jaka sytuacja przed tym meczem we Włocławku-piszcie. Pozdrawiam.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 808
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2005
Posty: 808 |
Ja w tym meczu stawiam zdecydowanie na Anwil nawet bez Edda sa w stanie wygrac i mysle ze tak bedzie
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,028
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,028 |
W dniu dzisiejszym Anwil Włocławek zakończył współpracę z Chrisem Herrenem (30 lat, 188 cm.). Amerykański rozgrywający nie przeszedł pomyślnie badań medycznych, co spowodowało rozstanie się za porozumieniem stron z drużyną Wicemistrza Polski. Przypomnijmy, że Herren miał przebywać w ekipie prowadzonej przez Andreja Urlepa na 18-dniowych testach, które miały określić przydatność 30-letniego Amerykanina do zespołu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293
Q
|
|
Q
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293 |
ja dziś biore Lukoil -8 - jezeli chca wyjsc z grupy musza wygrac mecz .. do tego bezpieczniej byłoby odrobic strate zpierwszego spotkania ... wtopili 13 pkt - w tym roku Lukoil ma mocniejszy skład a gra ponizej oczekiwań ... do tego dwa ostatnie mecze z Ventspilsem na wyjeździe i Arisem u siebie .... w sumie mecz z Arisem moga miec łatwiejszy kiedy grecy zapewnia sobie awans.. ale jezeli dzis przegraja...w co wątpie... i nieodrobia 13pkt moga miec ciepło .. oraz nieawansowac do kolejnej fazy ... jak dla mnie 7/10
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731 |
Sprubuję dziś tak /selekcja pod względem koniecznośći wygrania tych meczy przez solidnych gospodarzy/: Lukoil Aris Hemofarm Besiktas Taki nietypowy kuponik pójdzie za dość sporą staweczkę. Powodzenia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> PS. Z ryzykowniejszych dubelek: Spirou + Dynamo M.
|
|
|
Link skopiowany do schowka