Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 4 z 9 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Dołączył: Dec 2005
Posty: 808
L
old hand
old hand
L Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 808
Snajper jak wyglada sytuacja we Wloclawku , jaka piatka
wyjdzie dzisiaj Anwil co sie mowi we Wloclawku Anwil
zdeterminowany by wygrac czy raczej podejdzie do tego
meczu bez wiekszych ambicji ?

Bonus: Unibet
Dołączył: May 2003
Posty: 5,461
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 5,461
Chlopaki chca dzisiaj wreszcie wygrac i pokazac ze potrafia grac na europejskiej arenie nowy scott pokazuje dobry basket zobaczymy... ale ja odradzam grania 1,50 na asvel... im tylko brakuje praktycznie do awansu 1 zw. mysle ze ten mecz jednak wygramy... pozdr.

Dołączył: May 2003
Posty: 5,461
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 5,461
Retransmisja Anwilu jak by kogos interesowalo jutro o 15 na eurosporcie 2... tymczasem udaje sie na mecz! zycze wysokich wygranych <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> LET'S GOOO ANWIL! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
O
oli Offline
sottocapo
sottocapo
O Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
na ITVP bedzie mozna ogladac na zywca <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Dec 2005
Posty: 808
L
old hand
old hand
L Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 808
Oli na kogo postawiles w tym meczu ?

Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
O
oli Offline
sottocapo
sottocapo
O Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
Quote
Oli na kogo postawiles w tym meczu ?
a tak lekko na Anwil +5 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />


Pozdrawiam

Dołączył: Mar 2005
Posty: 451
W
addict
addict
W Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 451
Jak się Anwil skończył? Bo Live mi nie działa ;( Jest jakiś alternatywny live poza uleb.com ?

Dołączył: Dec 2005
Posty: 601
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 601
Ahh ta koszykowka spada na psy. Drugi raz z rzedu wkopalem na Anwilu. W lidze dalem under i teraz dalem under a jaki wynik to kazdy widzi lepiej poczekac za tenisem :-)

Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,218
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,218
Quote
Jak się Anwil skończył? Bo Live mi nie działa ;( Jest jakiś alternatywny live poza uleb.com ?
Wygrali 79-78 rzutem za 3 na 5 sekund przed koncem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Mar 2005
Posty: 451
W
addict
addict
W Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 451
A jest jakiś alternatywny live z meczami Uleb ?

Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Quote
w koncu poszedł dubel

# anwil 1x + bree 1

anwil wiadomo pisalem w poprzednim poscie a co do druzyny bree to widzialem ich w akcji i musze stwierdzic ze u siebie w hali graja bardzo przyzwoity basket.
duzo rzucaja z dystansu co jest ich silna bronia a przynajmniej bylo w poprzednich meczach u siebie. wyrowany skład przemawia na korzysc gospodarzy. Nie ukrywam ze licze tez na luzniejsze podejscie do tego meczu ekpipy greckiej na podstawie ich bilansu dotychczasowego.


PS gdzies dzisiaj jest ukryty zonk dnia ale gdzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />


<img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" />

Dołączył: Dec 2005
Posty: 808
L
old hand
old hand
L Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 808
Kardynal ale powiedz co czules jak Igner oddawal rzut za
3 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Quote
Kardynal ale powiedz co czules jak Igner oddawal rzut za
3 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

ze będzie izzzzi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Jun 2005
Posty: 3,114
W
Hard-hitter
Hard-hitter
W Offline
Dołączył: Jun 2005
Posty: 3,114
Quote
po dluzszy namysle sklecilem na dzis dubelek za srednia stawke.

Estudiantes + Alba (+1,5 hp)

pare o nim słow potem.

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

Dołączył: May 2003
Posty: 5,461
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 5,461
No panowie chlopaki juz pija hehe... jest co swietowac piekny rzut i szczecie dzisiaj sprzyjalo lepszym.. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> ppozdrawiam iziiiiiiiii ANWIL ANWIL ANWIL!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,028
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,028
Chris Herren, były gracz Boston ,Denver zastapi Eda Scotta w jutrzejszym meczu Anwil-Demon.
Jak nastroje przed tym meczem we Włocławku,po ostatnich ligowych popisach Anwilu dobrym typem wydaje sie byc Demon lub w BAW +5,5 Demon 1,85.
Nie wiadomo czy u Astronautów zagra Spinks-to byłaby duza strata-wlasnie na nederlandbasket jest info ze z Anwilem ma juz zagrac!(Spinks Wellicht komt 3 januari (Anwil uit) ook nog te vroeg. )
Jak ktos wiem jaka sytuacja przed tym meczem we Włocławku-piszcie.
Pozdrawiam.

Dołączył: Dec 2005
Posty: 808
L
old hand
old hand
L Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 808
Ja w tym meczu stawiam zdecydowanie na Anwil nawet
bez Edda sa w stanie wygrac i mysle ze tak bedzie

Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,028
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,028
W dniu dzisiejszym Anwil Włocławek zakończył współpracę z Chrisem Herrenem (30 lat, 188 cm.). Amerykański rozgrywający nie przeszedł pomyślnie badań medycznych, co spowodowało rozstanie się za porozumieniem stron z drużyną Wicemistrza Polski. Przypomnijmy, że Herren miał przebywać w ekipie prowadzonej przez Andreja Urlepa na 18-dniowych testach, które miały określić przydatność 30-letniego Amerykanina do zespołu.

Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293
K
Q
Q
K Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293
ja dziś biore
Lukoil -8
- jezeli chca wyjsc z grupy musza wygrac mecz .. do tego bezpieczniej byłoby odrobic strate zpierwszego spotkania ... wtopili 13 pkt
- w tym roku Lukoil ma mocniejszy skład a gra ponizej oczekiwań ... do tego dwa ostatnie mecze z Ventspilsem na wyjeździe i Arisem u siebie .... w sumie mecz z Arisem moga miec łatwiejszy kiedy grecy zapewnia sobie awans.. ale jezeli dzis przegraja...w co wątpie... i nieodrobia 13pkt moga miec ciepło .. oraz nieawansowac do kolejnej fazy ... jak dla mnie 7/10

Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
Sprubuję dziś tak /selekcja pod względem koniecznośći wygrania tych meczy przez solidnych gospodarzy/:
Lukoil
Aris
Hemofarm
Besiktas
Taki nietypowy kuponik pójdzie za dość sporą staweczkę.
Powodzenia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
PS. Z ryzykowniejszych dubelek: Spirou + Dynamo M.

Strona 4 z 9 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Moderatorzy  Akhu, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
11 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, Lukasz111, Sensei, rymoholik, forty, latajaca_holenderka, Akhu, JelineK, aker, ElNinho[mmdea], burbon), 929 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,677
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1