|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 3,336
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 3,336 |
Księgują kasę też bardzo dlugo ostatnio
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,517
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,517 |
u mnie tez Unibet otrzymuje minusa, weekendowe wyplaty jeszcze nie dotarly na moje konto, co sie nigdy do tej pory nie zdarzalo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 3,930
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 3,930 |
Unibet - wielki minus !!!!!!!
moj kumpel zarejestrowal sie z mojego linka promocyjnego i napisali mu ze dupa nie rejestrowal sie z zadnego linka promocyjnego i nie moga dopisac mi i jemu bonusu. :[[[
oczywiscie od razu wyplacil od nich kase:P
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 3,336
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 3,336 |
u mnie tez Unibet otrzymuje minusa, weekendowe wyplaty jeszcze nie dotarly na moje konto, co sie nigdy do tej pory nie zdarzalo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> czy jezeli wyplacilem kase od nich w sobote wieczorem to niedziela wlicza sie do 3 dniowego oczekiwania na wyplate ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 8,098
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 8,098 |
myśle że z wypłatami jest podobnie jak i z wpłatami czyli soboty i niedzieli się nie wlicza, ja wypłacałem (i wpłacałem zresztą też) w piątek, kasy oczywiście nie ma, czas mają do środy, po za tym nie wiem co z wpłatą w związku z ich "przekretem" z zamknieciem konta <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,711
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,711 |
u mnie tez Unibet otrzymuje minusa, weekendowe wyplaty jeszcze nie dotarly na moje konto, co sie nigdy do tej pory nie zdarzalo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> U mnie jedna z wypłat idzie już dokładnie 8 dzień, a jedna z wpłat to samo - 8 dzień od wpłaty i nic. Unibet przesadził marketingowo z tymi promocjami - 200 za 200, poleć przyjaciela i quiz swiąteczny w jednym czasie - tak sie nie robi! Teraz syf i zapierdziel mają.. i ludzi wqurwiają <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,517
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,517 |
u mnie tez Unibet otrzymuje minusa, weekendowe wyplaty jeszcze nie dotarly na moje konto, co sie nigdy do tej pory nie zdarzalo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> czy jezeli wyplacilem kase od nich w sobote wieczorem to niedziela wlicza sie do 3 dniowego oczekiwania na wyplate ? liczą sie dni robocze (czyli sob i nd nie), ale zawsze jak zlecilem wyplate w pt, sob czy nd byla na koncie w poniedzialek, a tym razem nie ma <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,726
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,726 |
Ja wyplacalem do mbanku w czwartek popoludniu... kasy ciagle nie ma...
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 3,336
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 3,336 |
Jakbym wpłacił kasę w czwartek rano w Fortis banku to zaksięgowaliby ją w piątek wieczorem czy może jest szansa , że szybciej ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 117
member
|
|
member
Dołączył: Oct 2005
Posty: 117 |
siemka jest jeszcze promocja bonusowa w unibecie, bo na stronce nic nie pisze???
|
|
|
Link skopiowany do schowka