|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 2,195
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2005
Posty: 2,195 |
ugralem pare euro i chce wyplacic mam pare pytan : dowod mam im wyslac na maila ?(jezeli tak to temat nazwac moim loginem czy nie nazywac wcale czy jeszcze inaczej:) ) jak dlugo bedzie szla ta wplacona kasa ? Moze ktos juz wyplacal od nich kase to niech napisze czy byly jakies problemy itp pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 546
addict
|
|
addict
Dołączył: Nov 2004
Posty: 546 |
ugralem pare euro i chce wyplacic mam pare pytan : dowod mam im wyslac na maila ?(jezeli tak to temat nazwac moim loginem czy nie nazywac wcale czy jeszcze inaczej:) ) jak dlugo bedzie szla ta wplacona kasa ? Moze ktos juz wyplacal od nich kase to niech napisze czy byly jakies problemy itp pozdrawiam Wysil się choć troszkę i przeczytaj przynajmniej kilka poprzednich postów a później zadaj pytanie...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,262
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,262 |
czy bezpieczne jest podawanie tego typu informacji o karcie w necie?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 164
member
|
|
member
Dołączył: Jul 2005
Posty: 164 |
Witam ej znacie może strnke ten filmy co dawała 25 E Bestpayway coś takiego po 20 można było coś zrobić z tą kasa prosze o dopowiedz bo chyba zmienili stronke
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
czy bezpieczne jest podawanie tego typu informacji o karcie w necie? w SkyBet.com jest to w 100% bezpieczne jak juz pisalem w temacie SkyBet, zlecilem wyplate w niedziele wieczorem i kasa dzisiaj na koncie, zlecalem na karte Inteligo i o dziwo kasa nie jest zablokowana, nie skladalem wczesniej ZADNYCH depozytow w tym buku, teraz mozna zaczac u nich grac na ostro jak wyplacalnosc bez depozytu jest pewna, ranking B+ mnie w zupelnosci nie dziwi, na maile odpisuja po 10 minutach, wyplaty szybciej zrobic sie nie da tym sposobem, jednym slowem gdyby nie troszke za niskie kursy to to jest jeden z najlepszych bukow
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 379
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2005
Posty: 379 |
Witam ej znacie może strnke ten filmy co dawała 25 E Bestpayway coś takiego po 20 można było coś zrobić z tą kasa prosze o dopowiedz bo chyba zmienili stronke No tam juz od dawna nie mozna sie dostac chyba zrobili wszystkich w balona ale w 100% pewnosci nie mam. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 379
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2005
Posty: 379 |
a i niektorzy napewno znaja ja jako cashpayway tam tez juz sie nie wejdzie
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244 |
Witam.
Coś ostatnio temat zaczyna sie oddalac na dalsze strony. Chyba bukmacherzy daja coraz mniej bonusów bez depozytu. Mniejsza z tym. Mam pytanie do osoby lub osób które maja konto w matchbook.com i wypłacali z tamtąd pieniążki. Prosze mi napisac na jakiej zasadzie to działa. Jak wpłacaliście wymagane 100$ czy rozmawialiści wcześniej na live chacie i ile to wszystko tra no i oczywiście czy jest to bezpieczny bukmacher. Za szybka odpowiedź dziękuje.
Pozdrawiam
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
buk bezpieczny w 100%, wplacasz 100$, obracasz raz kwota 100$ i mozesz wyplacic wszystko, bez zadnych rozmow i maili
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 36
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Nov 2004
Posty: 36 |
buk bezpieczny w 100%, wplacasz 100$, obracasz raz kwota 100$ i mozesz wyplacic wszystko, bez zadnych rozmow i maili Czy dobrze rozumiem, że po obrocie wpłaconymi 100$ mogę wypłacić wszystko wygrane do tej pory ? Również zapytuję czy już komuś udało się wypłacić z Matchbooka kasę? pozadrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 3
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Dec 2005
Posty: 3 |
no ja w bestpayway miałem ponad 200 euro i wszystko poszło.... może znowu zmienili adres
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942 |
ja wplacalem i wyplacalem do matchbooka kilka razy, bez problemow
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 2,199
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2004
Posty: 2,199 |
Trochę piszecie o tym matchbooku, więc wchodzę sobie na stronę w poszukiwaniu jakiegoś bonusu, jakichś procentów od depozytu i... nie znalazłem nic. Jedyna oferta dla nowych użytkowników to brak prowizji przez dwa tygodnie jeśli pierwszy depozyt będzie powyżej bodajże 1000$... Czy matchbook wcześniej miał jakieś ciekawsze promocje?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Na pełnejjj kurrr...
|
|
Na pełnejjj kurrr...
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165 |
unfortunetly [niestety] TAK, aby uzyskać ten free bet należy wpłacić co najmniej 50 funciaków lub ich równowartość w innej walucie !
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 105
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2005
Posty: 105 |
Hej chcialem sie was zapytac czy w tym skybet to nie pobieraja zadnej prowizji jak zrobie zwrot na karte nawet 2 euro. Bo dostalem 8 euro postawilem go i tyle raz tylko sie dalo postawic--tak??
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244 |
Dzięki za odpowiedź w sprawie matchbook-a <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
Hej chcialem sie was zapytac czy w tym skybet to nie pobieraja zadnej prowizji jak zrobie zwrot na karte nawet 2 euro. Bo dostalem 8 euro postawilem go i tyle raz tylko sie dalo postawic--tak?? zadan prowizja nie jest pobierana, mozesz wyplacic te 2 euro, minimalna wyplata u nich to 0,10 euro, mozesz stawiac dalej, nie ma ograniczen co do max wyplaty z tego free beta
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|