Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 12 1 2 3 4 11 12
Dołączył: Sep 2005
Posty: 2,195
L
Pooh-Bah
Pooh-Bah
L Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 2,195
ugralem pare euro i chce wyplacic mam pare pytan :
dowod mam im wyslac na maila ?(jezeli tak to temat nazwac moim loginem czy nie nazywac wcale czy jeszcze inaczej:) )
jak dlugo bedzie szla ta wplacona kasa ?
Moze ktos juz wyplacal od nich kase to niech napisze czy byly jakies problemy itp
pozdrawiam

Bonus: Unibet
Dołączył: Nov 2004
Posty: 546
R
addict
addict
R Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 546
Quote
ugralem pare euro i chce wyplacic mam pare pytan :
dowod mam im wyslac na maila ?(jezeli tak to temat nazwac moim loginem czy nie nazywac wcale czy jeszcze inaczej:) )
jak dlugo bedzie szla ta wplacona kasa ?
Moze ktos juz wyplacal od nich kase to niech napisze czy byly jakies problemy itp
pozdrawiam
Wysil się choć troszkę i przeczytaj przynajmniej kilka poprzednich postów a później zadaj pytanie...

Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,262
veteran
veteran
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,262
czy bezpieczne jest podawanie tego typu informacji o karcie w necie?

Dołączył: Jul 2005
Posty: 164
T
member
member
T Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 164
Witam ej znacie może strnke ten filmy co dawała 25 E Bestpayway coś takiego po 20 można było coś zrobić z tą kasa prosze o dopowiedz bo chyba zmienili stronke

Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Quote
czy bezpieczne jest podawanie tego typu informacji o karcie w necie?

w SkyBet.com jest to w 100% bezpieczne

jak juz pisalem w temacie SkyBet, zlecilem wyplate w niedziele wieczorem i kasa dzisiaj na koncie, zlecalem na karte Inteligo i o dziwo kasa nie jest zablokowana, nie skladalem wczesniej ZADNYCH depozytow w tym buku, teraz mozna zaczac u nich grac na ostro jak wyplacalnosc bez depozytu jest pewna, ranking B+ mnie w zupelnosci nie dziwi, na maile odpisuja po 10 minutach, wyplaty szybciej zrobic sie nie da tym sposobem, jednym slowem gdyby nie troszke za niskie kursy to to jest jeden z najlepszych bukow

Dołączył: Nov 2005
Posty: 379
B
enthusiast
enthusiast
B Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 379
Quote
Witam ej znacie może strnke ten filmy co dawała 25 E Bestpayway coś takiego po 20 można było coś zrobić z tą kasa prosze o dopowiedz bo chyba zmienili stronke
No tam juz od dawna nie mozna sie dostac chyba zrobili wszystkich w balona ale w 100% pewnosci nie mam. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" />

Dołączył: Nov 2005
Posty: 379
B
enthusiast
enthusiast
B Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 379
a i niektorzy napewno znaja ja jako cashpayway tam tez juz sie nie wejdzie

Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
Witam.

Coś ostatnio temat zaczyna sie oddalac na dalsze strony. Chyba bukmacherzy daja coraz mniej bonusów bez depozytu. Mniejsza z tym. Mam pytanie do osoby lub osób które maja konto w matchbook.com i wypłacali z tamtąd pieniążki. Prosze mi napisac na jakiej zasadzie to działa. Jak wpłacaliście wymagane 100$ czy rozmawialiści wcześniej na live chacie i ile to wszystko tra no i oczywiście czy jest to bezpieczny bukmacher. Za szybka odpowiedź dziękuje.

Pozdrawiam

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
buk bezpieczny w 100%, wplacasz 100$, obracasz raz kwota 100$ i mozesz wyplacic wszystko, bez zadnych rozmow i maili

Dołączył: Nov 2004
Posty: 36
W
newbie
newbie
W Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 36
Quote
buk bezpieczny w 100%, wplacasz 100$, obracasz raz kwota 100$ i mozesz wyplacic wszystko, bez zadnych rozmow i maili
Czy dobrze rozumiem, że po obrocie wpłaconymi 100$ mogę wypłacić wszystko wygrane do tej pory ?
Również zapytuję czy już komuś udało się wypłacić z Matchbooka kasę?
pozadrawiam

Dołączył: Dec 2005
Posty: 3
T
stranger
stranger
T Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 3
no ja w bestpayway miałem ponad 200 euro i wszystko poszło.... może znowu zmienili adres

Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
ja wplacalem i wyplacalem do matchbooka kilka razy, bez problemow

Dołączył: Feb 2004
Posty: 2,199
G
Pooh-Bah
Pooh-Bah
G Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 2,199
Trochę piszecie o tym matchbooku, więc wchodzę sobie na stronę w poszukiwaniu jakiegoś bonusu, jakichś procentów od depozytu i... nie znalazłem nic. Jedyna oferta dla nowych użytkowników to brak prowizji przez dwa tygodnie jeśli pierwszy depozyt będzie powyżej bodajże 1000$... Czy matchbook wcześniej miał jakieś ciekawsze promocje?

Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
50$ bez depozytu dawal

Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
http://freebets.football-data.co.uk/paradisebet.php mam coś takiego sprawdzcie czy trzeba wpłacać .... żeby wypłacić ??

Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
O
Na pełnejjj kurrr...
Na pełnejjj kurrr...
O Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Quote
http://freebets.football-data.co.uk/paradisebet.php mam coś takiego sprawdzcie czy trzeba wpłacać .... żeby wypłacić ??
unfortunetly [niestety] TAK, aby uzyskać ten free bet należy wpłacić co najmniej 50 funciaków lub ich równowartość w innej walucie !

Dołączył: Dec 2005
Posty: 105
P
member
member
P Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 105
Hej chcialem sie was zapytac czy w tym skybet to nie pobieraja zadnej prowizji jak zrobie zwrot na karte nawet 2 euro. Bo dostalem 8 euro postawilem go i tyle raz tylko sie dalo postawic--tak??

Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
Dzięki za odpowiedź w sprawie matchbook-a <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Quote
Hej chcialem sie was zapytac czy w tym skybet to nie pobieraja zadnej prowizji jak zrobie zwrot na karte nawet 2 euro. Bo dostalem 8 euro postawilem go i tyle raz tylko sie dalo postawic--tak??

zadan prowizja nie jest pobierana, mozesz wyplacic te 2 euro, minimalna wyplata u nich to 0,10 euro, mozesz stawiac dalej, nie ma ograniczen co do max wyplaty z tego free beta

Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
http://www.vcbet.com/shell_homepage.jsp?....com&lang=1 [vcbet.com]
FREE BET 10&pound; <<< SPRAWDZCIE CZY TRZEBA COŚ WPLACIĆ ŻEBY WYPŁACIĆ

Strona 2 z 12 1 2 3 4 11 12

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, aker, rafal08, poozon, burbon), 2,415 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,212
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1