Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 3 1 2 3
#464666 26/12/2005 15:45
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,278
veteran
veteran
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,278
wklej scan z histroi twojego konta to uwierze

Bonus: Unibet
#464667 26/12/2005 16:32
Dołączył: Nov 2004
Posty: 546
R
addict
addict
R Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 546
no u mnie też stronka nie wchodzi, pisze że albo chwilowo niedostępna albo że została usunięta...

#464668 26/12/2005 19:17
Dołączył: Mar 2004
Posty: 2,312
B
Pooh-Bah
Pooh-Bah
B Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 2,312
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> zamkneli strone <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> ogolocili nas <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#464669 26/12/2005 19:20
Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,461
veteran
veteran
Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,461
strona jak najbardziej dziala,zmienili troche jej wyglad.....

#464670 26/12/2005 20:30
Dołączył: Mar 2004
Posty: 2,312
B
Pooh-Bah
Pooh-Bah
B Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 2,312
Quote
strona jak najbardziej dziala,zmienili troche jej wyglad.....
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />

#464671 28/12/2005 18:34
Dołączył: Dec 2005
Posty: 3
V
stranger
stranger
V Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 3
Tez czekam na swoje 100$ juz 3 tygodnie i rowniez mi nie odpisuja tongue Poczekajmy jeszcze tydzien - dwa bo juz nieraz bylo ze taka darmowa kasa dochodzila po miesiacu od wyplaty...

#464672 29/12/2005 20:09
Dołączył: Dec 2005
Posty: 3
V
stranger
stranger
V Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 3
O dzis dostalem odpowiedz na jedno z 10 maili ktore im wyslalem , i odpowiedzieli na tego sprzed tygodnia zamiast jakiegos nowszego blush

Hi
We sorry for the delay (its Christmas)
Your request has been FW to accounting dep.

happy Christmas
Bombabet team

#464673 29/12/2005 21:51
Dołączył: Nov 2004
Posty: 245
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 245
Wypłacał ktoś z Was kasiorke przez Western Union? Jak to się odbywa? Jakby ktoś mógł przybliżyć byłbym wdzięczny.

Pozdrawiam.

#464674 30/12/2005 10:25
Dołączył: Feb 2005
Posty: 70
O
journeyman
journeyman
O Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 70
Możecie się zalogować na konto, bo mi się strona wywala?

#464675 30/12/2005 22:36
Dołączył: Jul 2004
Posty: 614
R
addict
addict
R Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 614
Aktualnie jaką mamy promocję?
A przy okazji czy można korzystać z MB wobec tego buka?

#464676 03/01/2006 23:09
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,031
N
old hand
old hand
N Offline
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,031
i co robimy z ta sytuacja??????????

#464677 04/01/2006 00:26
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,854
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,854
Ja juz stracilem nadzieje... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

#464678 04/01/2006 16:40
Dołączył: Nov 2005
Posty: 65
journeyman
journeyman
Dołączył: Nov 2005
Posty: 65
Co za cwele wogóle,a co my możemy zrobić???Ja już czekam miesiąc i wysłałem im chyba z 10 maili(oczywiście bez odzewu...).pozdro

#464679 05/01/2006 13:31
Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,461
veteran
veteran
Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,461

przyslali mi maila,to juz po kasie.....


If you receive this mail, it means that we have decided that your account is
suspicious, so according to our terms and conditions ("unacceptable bets")
we cancel all your bets and winnings. This decision is final.
to tylko fragment...tez dostaliscie takie cos??

#464680 05/01/2006 14:06
Dołączył: Dec 2005
Posty: 3
V
stranger
stranger
V Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 3
Tez to dostalem , ale chyba ogolnie chodzi ze jak ktos mial pare kont albo oszukiwal w jakis sposob to bedzie mial usuniete konto...
Ja bynajmniej nic niezgodnego z ich regulaminem nie zrobilem a otrzymalem tego maila

#464681 05/01/2006 14:13
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
tutaj caly mail:


Dear customers,

As you already know, there has been a long delay with your payments. The
reason for this was that many people tried to take advantage of our $10 give
away bonus.



Due to this, our company went through a long process trying to find out who these people are. This process included checking, How many accounts each one of them opened, How many relatives of those users were asked to send us their details, etc.During this process our anti-fraud Dep. has used various techniques (such IP checking, stolen credit card lists etc.) The result of this search was that
we found batches of IP and people where we have good reasons to believe that
tried to cheat us.

For example we detected an 89 year old lady from Russia who sent as a copy
of her ID, asking to withdrawal her 124$ winings. So we phoned her and obviously
she has never heard about Bombabet.com and knows absolutely nothing about sport
betting and of course she was very surprised to hear that we have a copy of
her ID. Another example, is we found 15 deferent people who live in the same apartment in Warsaw.

So with great regret, our company has decided to block some groups of I.P's
and users. This will result that customers who haven't deposited any funds
(for example 10$ give away bonus) from those groups of IP will not receive
any payment.

If you receive this mail, it means that we have decided that your account is
suspicious, so according to our terms and conditions ("unacceptable bets")
we cancel all your bets and winnings. This decision is final.

We regret our decision and we are deeply sorry, but for the good of our
company we can never accept the idea of people taking advantage of us.

Sincerely,
Bombabet.com



czyli wystarczy, ze jestescie w okreslonej grupie, np ludzie z Polski

mi oczywiscie konto tez zamkneli...ale kaske to juz dostalem miesiac temu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

w kazdym badz razie gratulacje dla wszelkich baranow...jak widzicie Warszawa jest na liscie

#464682 05/01/2006 15:05
Dołączył: Nov 2004
Posty: 546
R
addict
addict
R Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 546
Też własnie odebrałem tego maila i szału dostaje, faktem jest że zasługa to "łowców bonusów" co zakładają kombinowane konta ale wqur*** jest traktowanie klientów ogólem, skoro tyle czasu sprawdzali to powinni to rozpatrzeć indywidualnie.
Odpisze im oczywiście co o nich mysle <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ...a i mam pytanko czy jest możliwość "zgłoszenia" takiego buka do Sportsreview jako niewypłacalny i nieprofesjonalny.?

#464683 05/01/2006 15:50
Dołączył: Nov 2005
Posty: 65
journeyman
journeyman
Dołączył: Nov 2005
Posty: 65
Ja już napisałem co nich myśle, teraz to mam w dupie ich zasrane dolary,jak zawsze Polacy musieli wszystko zepsuc-normalnie jestem wk........ Chociaż mój angieleski nie jest najlepszy z checia opisze wszystko ,,sportsbookreview,, moze jakas wspólna akcja?? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

#464684 08/01/2006 00:01
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,031
N
old hand
old hand
N Offline
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,031
no i co robimy z tym sportsbookreview? ja jestem jak najbardziej za tym zeby najlepiej im licencje odebrali. Owszem, frajerom ktorzy zakladaja po pare kont nie powinni wyplacac, ale uczciwym graczom jak najbrdziej!!!! bo po jaka cholere denerwowalem sie np z basel (1-3 z tromso i wyciagneli na 4-3) zeby teraz nic z tego nie miec? katastrofa.......
wiec proponuje , moze Conrad wie czy jest jakas mozliwosc zeby bukmacher stracil mozliwosc swojej dzialalnosci wogole??????

#464685 08/01/2006 00:53
Dołączył: May 2005
Posty: 4,417
hbr Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 4,417
Ja takim co zakładają po kilka kont to łapy bym połamał... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Dzieci, nic więcej.... Żal mi Was frajerzy.

Strona 2 z 3 1 2 3

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (Lukasz111, latajaca_holenderka, rafal08, Sensei, betowiec, kamel, burbon, wHiTe_StAr, forty), 2,814 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,459
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1