|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,278
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,278 |
wklej scan z histroi twojego konta to uwierze
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 546
addict
|
|
addict
Dołączył: Nov 2004
Posty: 546 |
no u mnie też stronka nie wchodzi, pisze że albo chwilowo niedostępna albo że została usunięta...
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 2,312
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2004
Posty: 2,312 |
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> zamkneli strone <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> ogolocili nas <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,461
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,461 |
strona jak najbardziej dziala,zmienili troche jej wyglad.....
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 2,312
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2004
Posty: 2,312 |
strona jak najbardziej dziala,zmienili troche jej wyglad..... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 3
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Dec 2005
Posty: 3 |
Tez czekam na swoje 100$ juz 3 tygodnie i rowniez mi nie odpisuja  Poczekajmy jeszcze tydzien - dwa bo juz nieraz bylo ze taka darmowa kasa dochodzila po miesiacu od wyplaty...
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 3
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Dec 2005
Posty: 3 |
O dzis dostalem odpowiedz na jedno z 10 maili ktore im wyslalem , i odpowiedzieli na tego sprzed tygodnia zamiast jakiegos nowszego Hi We sorry for the delay (its Christmas) Your request has been FW to accounting dep. happy Christmas Bombabet team
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 245
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2004
Posty: 245 |
Wypłacał ktoś z Was kasiorke przez Western Union? Jak to się odbywa? Jakby ktoś mógł przybliżyć byłbym wdzięczny.
Pozdrawiam.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 70
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Feb 2005
Posty: 70 |
Możecie się zalogować na konto, bo mi się strona wywala?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 614
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2004
Posty: 614 |
Aktualnie jaką mamy promocję? A przy okazji czy można korzystać z MB wobec tego buka?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,031
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,031 |
i co robimy z ta sytuacja??????????
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,854
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,854 |
Ja juz stracilem nadzieje... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 65
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Nov 2005
Posty: 65 |
Co za cwele wogóle,a co my możemy zrobić???Ja już czekam miesiąc i wysłałem im chyba z 10 maili(oczywiście bez odzewu...).pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,461
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,461 |
przyslali mi maila,to juz po kasie.....
If you receive this mail, it means that we have decided that your account is suspicious, so according to our terms and conditions ("unacceptable bets") we cancel all your bets and winnings. This decision is final. to tylko fragment...tez dostaliscie takie cos??
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 3
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Dec 2005
Posty: 3 |
Tez to dostalem , ale chyba ogolnie chodzi ze jak ktos mial pare kont albo oszukiwal w jakis sposob to bedzie mial usuniete konto... Ja bynajmniej nic niezgodnego z ich regulaminem nie zrobilem a otrzymalem tego maila
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331 |
tutaj caly mail:
Dear customers,
As you already know, there has been a long delay with your payments. The reason for this was that many people tried to take advantage of our $10 give away bonus.
Due to this, our company went through a long process trying to find out who these people are. This process included checking, How many accounts each one of them opened, How many relatives of those users were asked to send us their details, etc.During this process our anti-fraud Dep. has used various techniques (such IP checking, stolen credit card lists etc.) The result of this search was that we found batches of IP and people where we have good reasons to believe that tried to cheat us.
For example we detected an 89 year old lady from Russia who sent as a copy of her ID, asking to withdrawal her 124$ winings. So we phoned her and obviously she has never heard about Bombabet.com and knows absolutely nothing about sport betting and of course she was very surprised to hear that we have a copy of her ID. Another example, is we found 15 deferent people who live in the same apartment in Warsaw.
So with great regret, our company has decided to block some groups of I.P's and users. This will result that customers who haven't deposited any funds (for example 10$ give away bonus) from those groups of IP will not receive any payment.
If you receive this mail, it means that we have decided that your account is suspicious, so according to our terms and conditions ("unacceptable bets") we cancel all your bets and winnings. This decision is final.
We regret our decision and we are deeply sorry, but for the good of our company we can never accept the idea of people taking advantage of us.
Sincerely, Bombabet.com
czyli wystarczy, ze jestescie w okreslonej grupie, np ludzie z Polski
mi oczywiscie konto tez zamkneli...ale kaske to juz dostalem miesiac temu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
w kazdym badz razie gratulacje dla wszelkich baranow...jak widzicie Warszawa jest na liscie
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 546
addict
|
|
addict
Dołączył: Nov 2004
Posty: 546 |
Też własnie odebrałem tego maila i szału dostaje, faktem jest że zasługa to "łowców bonusów" co zakładają kombinowane konta ale wqur*** jest traktowanie klientów ogólem, skoro tyle czasu sprawdzali to powinni to rozpatrzeć indywidualnie. Odpisze im oczywiście co o nich mysle <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ...a i mam pytanko czy jest możliwość "zgłoszenia" takiego buka do Sportsreview jako niewypłacalny i nieprofesjonalny.?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 65
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Nov 2005
Posty: 65 |
Ja już napisałem co nich myśle, teraz to mam w dupie ich zasrane dolary,jak zawsze Polacy musieli wszystko zepsuc-normalnie jestem wk........ Chociaż mój angieleski nie jest najlepszy z checia opisze wszystko ,,sportsbookreview,, moze jakas wspólna akcja?? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,031
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,031 |
no i co robimy z tym sportsbookreview? ja jestem jak najbardziej za tym zeby najlepiej im licencje odebrali. Owszem, frajerom ktorzy zakladaja po pare kont nie powinni wyplacac, ale uczciwym graczom jak najbrdziej!!!! bo po jaka cholere denerwowalem sie np z basel (1-3 z tromso i wyciagneli na 4-3) zeby teraz nic z tego nie miec? katastrofa....... wiec proponuje , moze Conrad wie czy jest jakas mozliwosc zeby bukmacher stracil mozliwosc swojej dzialalnosci wogole??????
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 4,417
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 4,417 |
Ja takim co zakładają po kilka kont to łapy bym połamał... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Dzieci, nic więcej.... Żal mi Was frajerzy.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|