|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
Za duzo przed kompem to fakt, wzrok tez jakby juz nie taki jak kiedys <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> A wracajac do tematu, to nie mieszkam w polsce i nie mam zadnego konta w zlotowkach. Tak czy tak, dziekuje za odzew... Pozdrawiam. no to jak nie mieszkasz w polsce to musze przeprosic, bo nie wiem jak to jest na ich stronce w innych wersjach jezykowych...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 2,325
a.k.a. "croydoncabman"
|
|
a.k.a. "croydoncabman"
Dołączył: Jul 2002
Posty: 2,325 |
Za duzo przed kompem to fakt, wzrok tez jakby juz nie taki jak kiedys <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> A wracajac do tematu, to nie mieszkam w polsce i nie mam zadnego konta w zlotowkach. Tak czy tak, dziekuje za odzew... Pozdrawiam. no to jak nie mieszkasz w polsce to musze przeprosic, bo nie wiem jak to jest na ich stronce w innych wersjach jezykowych... o dziwo jak zmieniam jezyk na angielski na stronce, to wszystkie zestawy meczy sa po angielsku, a ta promocja nadal po polsku (paradoks?), choc mysle, ze to dlatego, ze mam polskiego windowsa, a promocja, no coz, byc moze tylko dla mieszkancow zamieszkujacych na terenie polski. Wyslalem maila do nich, dam znac co i jak...
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306 |
Do kiedy aktualna jest promocja?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 2,835
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 2,835 |
Chyba nie ma określonej daty, a przynajmnije sie z czyms takim nie spotkalem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 2,325
a.k.a. "croydoncabman"
|
|
a.k.a. "croydoncabman"
Dołączył: Jul 2002
Posty: 2,325 |
wplacilem 10 funtow, a na koncie mam 34 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Puki co wszystko ok...
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 3,126
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2002
Posty: 3,126 |
jezeli ma sie w innej walucie konto niz pln bonus obowiazuje?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725 |
czy kartą Visa Electron zaplace bez problemu? z góry dzieki
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 2,325
a.k.a. "croydoncabman"
|
|
a.k.a. "croydoncabman"
Dołączył: Jul 2002
Posty: 2,325 |
jezeli ma sie w innej walucie konto niz pln bonus obowiazuje? tak, zobacz co napisalem pietro wyzej Twojego posta...
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 4,203
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 4,203 |
Panowie Orientije się ktoś kiedy w końcu będą mieli konto w polskim banku??
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
w ostatnim newsletterze wyslylali tylko info "wkrotce konto w polskim banku", napisz do supportu, bo watpie, ze na forum ktos to bedzie wiedzial kiedy jest to"wkrotce"
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 513
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2005
Posty: 513 |
witam mam pytanko:czy jak mam konto w inteligo i wlace karta do nich to czy duzo pobieraja poz atym 150zł i czy przy zwrocie na karte tez cos odciagaja?? aha:czy bonusa dopsiujaą orazu po właceniu 150zł i mam 300? dzieki
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
po rejestracji i wplaceniu wylogowujesz sie i po ponownym zalogowaniu bonus jest dopisany, przy zwrocie zadna prowizja nie jest pobierana, przy wplacie jest pobierana prowizja
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 513
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2005
Posty: 513 |
ok dzieki za info.ale mozesz mi powiedziec ile ta prowizja przy wpłacie jest?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
ok dzieki za info.ale mozesz mi powiedziec ile ta prowizja przy wpłacie jest? chyba 1,5% maksymalnie 2% z tego co pamietam jak tam wplacalem, ale to dosc dawno bylo, niech ktos potwierdzi kto nie dawno wplacal
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 513
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2005
Posty: 513 |
czy wplacał ktos do nich kase z inteligo(visa-electron) bo niechce mi przyjac transakcji wyskakuje BŁAD a niby jest napisane ze wpłaty mozliwe Visa!!! a wiec czy Visa to to samo co Visa-electron?bo w ich regulaminie jest niby napisane ze ackecptuje wszystkie rodzaje Visa
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 3,047
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2002
Posty: 3,047 |
ja robilem 2 takie transakcje karta Visa Electron z Inteligo i przyjmuje bez problemow, cos musiales pomieszac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
mi rowniez karta inteligo przeszlo bez zadnych problemow
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 513
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2005
Posty: 513 |
oki dzieki.niby zrobiłem all ok po juz nie raz wpłacałem kase gdzie indziej wiec wiem o co chodzi.napisze do supportu moze maja jakas awarie
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 861
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2004
Posty: 861 |
oki dzieki.niby zrobiłem all ok po juz nie raz wpłacałem kase gdzie indziej wiec wiem o co chodzi.napisze do supportu moze maja jakas awarie Inteligo miedzy godzina 00:01 a 01:00 , ma zawsze tzw. Przerwę Konserwacyjną , nie możliwosci wpłaty w tych godzinach , system jest wyłaczony !!! Smiało wpłacaj po godzinie 01:00 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 513
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2005
Posty: 513 |
nadal dupa ciagle w ostatnim kroku jak daje zatwierdz-wywala bład
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|