A wracajac do t..."> A wracajac do t...">
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 11 1 2 3 4 10 11
#464716 15/12/2005 20:38
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Quote
Za duzo przed kompem to fakt, wzrok tez jakby juz nie taki jak kiedys <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> A wracajac do tematu, to nie mieszkam w polsce i nie mam zadnego konta w zlotowkach. Tak czy tak, dziekuje za odzew... Pozdrawiam.


no to jak nie mieszkasz w polsce to musze przeprosic, bo nie wiem jak to jest na ich stronce w innych wersjach jezykowych...

Bonus: Unibet
#464717 15/12/2005 20:44
Dołączył: Jul 2002
Posty: 2,325
a.k.a. "croydoncabman"
a.k.a. "croydoncabman"
Dołączył: Jul 2002
Posty: 2,325
Quote
Quote
Za duzo przed kompem to fakt, wzrok tez jakby juz nie taki jak kiedys <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> A wracajac do tematu, to nie mieszkam w polsce i nie mam zadnego konta w zlotowkach. Tak czy tak, dziekuje za odzew... Pozdrawiam.


no to jak nie mieszkasz w polsce to musze przeprosic, bo nie wiem jak to jest na ich stronce w innych wersjach jezykowych...

o dziwo jak zmieniam jezyk na angielski na stronce, to wszystkie zestawy meczy sa po angielsku, a ta promocja nadal po polsku (paradoks?), choc mysle, ze to dlatego, ze mam polskiego windowsa, a promocja, no coz, byc moze tylko dla mieszkancow zamieszkujacych na terenie polski. Wyslalem maila do nich, dam znac co i jak...

#464718 17/12/2005 13:57
Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306
Do kiedy aktualna jest promocja?

#464719 17/12/2005 14:40
Dołączył: May 2002
Posty: 2,835
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 2,835
Chyba nie ma określonej daty, a przynajmnije sie z czyms takim nie spotkalem.

#464720 17/12/2005 16:48
Dołączył: Jul 2002
Posty: 2,325
a.k.a. "croydoncabman"
a.k.a. "croydoncabman"
Dołączył: Jul 2002
Posty: 2,325
wplacilem 10 funtow, a na koncie mam 34 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Puki co wszystko ok...

#464721 18/12/2005 16:28
Dołączył: Dec 2002
Posty: 3,126
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2002
Posty: 3,126
jezeli ma sie w innej walucie konto niz pln bonus obowiazuje?

#464722 18/12/2005 19:16
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
czy kartą Visa Electron zaplace bez problemu? z góry dzieki

#464723 18/12/2005 19:35
Dołączył: Jul 2002
Posty: 2,325
a.k.a. "croydoncabman"
a.k.a. "croydoncabman"
Dołączył: Jul 2002
Posty: 2,325
Quote
jezeli ma sie w innej walucie konto niz pln bonus obowiazuje?

tak, zobacz co napisalem pietro wyzej Twojego posta...

#464724 18/12/2005 19:38
Dołączył: May 2005
Posty: 4,203
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 4,203
Panowie Orientije się ktoś kiedy w końcu będą mieli konto w polskim banku??

#464725 18/12/2005 20:42
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
w ostatnim newsletterze wyslylali tylko info "wkrotce konto w polskim banku", napisz do supportu, bo watpie, ze na forum ktos to bedzie wiedzial kiedy jest to"wkrotce"

#464726 20/12/2005 14:19
Dołączył: Apr 2005
Posty: 513
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 513
witam mam pytanko:czy jak mam konto w inteligo i wlace karta do nich to czy duzo pobieraja poz atym 150zł i czy przy zwrocie na karte tez cos odciagaja??
aha:czy bonusa dopsiujaą orazu po właceniu 150zł i mam 300?
dzieki

#464727 20/12/2005 14:47
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
po rejestracji i wplaceniu wylogowujesz sie i po ponownym zalogowaniu bonus jest dopisany, przy zwrocie zadna prowizja nie jest pobierana, przy wplacie jest pobierana prowizja

#464728 20/12/2005 15:49
Dołączył: Apr 2005
Posty: 513
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 513
ok dzieki za info.ale mozesz mi powiedziec ile ta prowizja przy wpłacie jest?

#464729 20/12/2005 16:42
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Quote
ok dzieki za info.ale mozesz mi powiedziec ile ta prowizja przy wpłacie jest?

chyba 1,5% maksymalnie 2% z tego co pamietam jak tam wplacalem, ale to dosc dawno bylo, niech ktos potwierdzi kto nie dawno wplacal

#464730 20/12/2005 21:50
Dołączył: Apr 2005
Posty: 513
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 513
czy wplacał ktos do nich kase z inteligo(visa-electron) bo niechce mi przyjac transakcji wyskakuje BŁAD a niby jest napisane ze wpłaty mozliwe Visa!!!
a wiec czy Visa to to samo co Visa-electron?bo w ich regulaminie jest niby napisane ze ackecptuje wszystkie rodzaje Visa

#464731 20/12/2005 21:52
Dołączył: Aug 2002
Posty: 3,047
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 3,047
ja robilem 2 takie transakcje karta Visa Electron z Inteligo i przyjmuje bez problemow, cos musiales pomieszac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#464732 20/12/2005 22:25
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
mi rowniez karta inteligo przeszlo bez zadnych problemow

#464733 20/12/2005 23:25
Dołączył: Apr 2005
Posty: 513
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 513
oki dzieki.niby zrobiłem all ok po juz nie raz wpłacałem kase gdzie indziej wiec wiem o co chodzi.napisze do supportu moze maja jakas awarie

#464734 20/12/2005 23:46
Dołączył: Aug 2004
Posty: 861
J
old hand
old hand
J Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 861
Quote
oki dzieki.niby zrobiłem all ok po juz nie raz wpłacałem kase gdzie indziej wiec wiem o co chodzi.napisze do supportu moze maja jakas awarie

Inteligo miedzy godzina 00:01 a 01:00 , ma zawsze tzw. Przerwę Konserwacyjną , nie możliwosci wpłaty w tych godzinach , system jest wyłaczony !!!

Smiało wpłacaj po godzinie 01:00 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />

#464735 21/12/2005 10:37
Dołączył: Apr 2005
Posty: 513
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 513
nadal dupa ciagle w ostatnim kroku jak daje zatwierdz-wywala bład

Strona 2 z 11 1 2 3 4 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, $-man, JelineK, rafal08, ANZELMO, Sensei, aker, forty, alfa), 2,529 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,340
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1