Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 5 z 11 1 2 3 4 5 6 7 10 11
#464776 05/01/2006 19:30
Dołączył: May 2005
Posty: 29,370
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 29,370
Quote
...Pytanie tylko czy trzeba obracac tez depozytem, czy po przelewie mozna od razu wyplacic ten depozyt ?
a znasz jakiegos buka gdzie mozna od razu wyplacic? bo ja nie, a chetnie bym sie u takiego zarejstrowal <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
#464777 05/01/2006 19:42
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Quote
Quote
...Pytanie tylko czy trzeba obracac tez depozytem, czy po przelewie mozna od razu wyplacic ten depozyt ?
a znasz jakiegos buka gdzie mozna od razu wyplacic? bo ja nie, a chetnie bym sie u takiego zarejstrowal <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Ja ostatnio ze Sportingbetu wypłaciłem depozyt bez obortu i nie było problemów. Ale to nie temat na tą rozmowę. Zaraz się rejestruję i wpłacam kasę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />

#464778 05/01/2006 19:47
Dołączył: Oct 2003
Posty: 876
old hand
old hand
Dołączył: Oct 2003
Posty: 876
Wpłacać trzeba ze swojego konta?? ktoś wie??

#464779 05/01/2006 19:53
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
Co oni z tymi kartami kredytowymi?? Po cholere??
Nie może być tak jak u innych?!

#464780 05/01/2006 19:56
Dołączył: Dec 2005
Posty: 528
L
addict
addict
L Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 528
Własnie chce sie zarejestrowac w bet24. Ja mam karte Visa Electron z Inteligo i czy moge ta karte zarejestrowac? Bo tam jest Visa i Mastercard a w sumie Visa Electron to nie jest Visa :/

#464781 05/01/2006 20:13
Dołączył: Aug 2004
Posty: 861
J
old hand
old hand
J Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 861
Quote
Własnie chce sie zarejestrowac w bet24. Ja mam karte Visa Electron z Inteligo i czy moge ta karte zarejestrowac? Bo tam jest Visa i Mastercard a w sumie Visa Electron to nie jest Visa :/

Visa Electron z Inteligo jest akceptowana w Bet 24

#464782 05/01/2006 20:21
Dołączył: Dec 2005
Posty: 528
L
addict
addict
L Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 528
juz sie zarejestrowalem. chce wpłacic karta kase i wyskakuje blad. wie ktos co jest grane? :/

#464783 05/01/2006 21:08
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
ja VISA electron Inteligo wplacilem bez najmniejszych problemow, jesli bedziesz mial dalej problemy to wyslij kase przelewem

#464784 05/01/2006 21:14
Dołączył: Dec 2005
Posty: 528
L
addict
addict
L Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 528
sprobuje jutro rano. chyba ze jest cos z moja karta bo nigdy nie uzywalem jej w necie (tylko płacilem w sklepach i wypaty z bankomatow). przelew narazie moge sobie darowac bo w wekend i tak nie dojdzie tylko po.

a w takim przypadku mam takie pytanie: jesli wpłace tam kase karta kredytowa (zalozylbym konto na ojca i on ma taka karte) to czy potem mozna wypłacic na konto?

#464785 05/01/2006 21:14
Dołączył: Dec 2005
Posty: 528
L
addict
addict
L Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 528
co do mojego pytania to chodzi o wypłate na konto przelewem oczywiscie

#464786 05/01/2006 21:22
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
tego raczej na forum nikt nie wiem, bo nikt tego nie testowal, konto w Polsce maja od dzisiaj dopiero, ale mysle, ze nie bedzie sie dalo tak zrobic, ja wplacalem karta i nie mam dostepnej wyplaty na konto, co do konta ojca to przeczytaj regulamin czy czasem nie ma tam punktu, ze tylko jeden bonus na domostwo jest przyznawany

#464787 05/01/2006 21:35
Dołączył: Apr 2005
Posty: 513
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 513
Quote
juz sie zarejestrowalem. chce wpłacic karta kase i wyskakuje blad. wie ktos co jest grane? :/
no to masy pecha+niektrzm poprostu wzwala bad)mi tez+wiec nic nie zrobisz.zostaje ci tylko przelew

#464788 05/01/2006 21:36
Dołączył: Dec 2005
Posty: 528
L
addict
addict
L Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 528
pozostaje przelew? no tak a potem ciekawe jak wyplace? lol wole nie ryzykowac i pokabinowac z kontem na ojca lub matke bo oni maja Vise normalna nie electron, moze to pomoze. ale i tak dzieki za info <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#464789 05/01/2006 21:49
Dołączył: Apr 2005
Posty: 513
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 513
ej to nie wina karty tylko twjego kompa a dokadnie internetu. nic nie poradzisz

#464790 05/01/2006 22:01
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Quote
pozostaje przelew? no tak a potem ciekawe jak wyplace?

wyplacisz tez przelewem

#464791 05/01/2006 22:05
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
Quote
Quote
pozostaje przelew? no tak a potem ciekawe jak wyplace?

wyplacisz tez przelewem
po cholere im te dane o karce kredytowej przy rejestracji? Jak ktoś nie ma, to są komplikacje przecież..

#464792 05/01/2006 22:15
Dołączył: Apr 2005
Posty: 513
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 513
ej ale nie widze w zakładce WYPŁTA przelweu! jest tylko karta i nettaller, wiec jak dokonam wpłaty przelewem to czy bede mogł jakos wypłacic?

#464793 05/01/2006 22:16
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Quote
po cholere im te dane o karce kredytowej przy rejestracji? Jak ktoś nie ma, to są komplikacje przecież..

jesli ktos nie ma to musi im maila napisac, masz o tym info na ich stronie

#464794 05/01/2006 22:18
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Quote
ej ale nie widze w zakładce WYPŁTA przelweu! jest tylko karta i nettaller, wiec jak dokonam wpłaty przelewem to czy bede mogł jakos wypłacic?

jak dokonasz wplaty przelewem to pojawi Ci sie opcja wyplaty przelewem

#464795 05/01/2006 22:20
Dołączył: Apr 2005
Posty: 513
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 513
yahoo to sprawdzona wiadomość?

Strona 5 z 11 1 2 3 4 5 6 7 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, betowiec, Lukasz111, 11kera11), 2,663 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,866
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1