|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 29,370
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 29,370 |
...Pytanie tylko czy trzeba obracac tez depozytem, czy po przelewie mozna od razu wyplacic ten depozyt ? a znasz jakiegos buka gdzie mozna od razu wyplacic? bo ja nie, a chetnie bym sie u takiego zarejstrowal <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489 |
...Pytanie tylko czy trzeba obracac tez depozytem, czy po przelewie mozna od razu wyplacic ten depozyt ? a znasz jakiegos buka gdzie mozna od razu wyplacic? bo ja nie, a chetnie bym sie u takiego zarejstrowal <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Ja ostatnio ze Sportingbetu wypłaciłem depozyt bez obortu i nie było problemów. Ale to nie temat na tą rozmowę. Zaraz się rejestruję i wpłacam kasę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 876
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2003
Posty: 876 |
Wpłacać trzeba ze swojego konta?? ktoś wie??
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725 |
Co oni z tymi kartami kredytowymi?? Po cholere?? Nie może być tak jak u innych?!
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 528
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2005
Posty: 528 |
Własnie chce sie zarejestrowac w bet24. Ja mam karte Visa Electron z Inteligo i czy moge ta karte zarejestrowac? Bo tam jest Visa i Mastercard a w sumie Visa Electron to nie jest Visa :/
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 861
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2004
Posty: 861 |
Własnie chce sie zarejestrowac w bet24. Ja mam karte Visa Electron z Inteligo i czy moge ta karte zarejestrowac? Bo tam jest Visa i Mastercard a w sumie Visa Electron to nie jest Visa :/ Visa Electron z Inteligo jest akceptowana w Bet 24
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 528
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2005
Posty: 528 |
juz sie zarejestrowalem. chce wpłacic karta kase i wyskakuje blad. wie ktos co jest grane? :/
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
ja VISA electron Inteligo wplacilem bez najmniejszych problemow, jesli bedziesz mial dalej problemy to wyslij kase przelewem
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 528
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2005
Posty: 528 |
sprobuje jutro rano. chyba ze jest cos z moja karta bo nigdy nie uzywalem jej w necie (tylko płacilem w sklepach i wypaty z bankomatow). przelew narazie moge sobie darowac bo w wekend i tak nie dojdzie tylko po.
a w takim przypadku mam takie pytanie: jesli wpłace tam kase karta kredytowa (zalozylbym konto na ojca i on ma taka karte) to czy potem mozna wypłacic na konto?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 528
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2005
Posty: 528 |
co do mojego pytania to chodzi o wypłate na konto przelewem oczywiscie
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
tego raczej na forum nikt nie wiem, bo nikt tego nie testowal, konto w Polsce maja od dzisiaj dopiero, ale mysle, ze nie bedzie sie dalo tak zrobic, ja wplacalem karta i nie mam dostepnej wyplaty na konto, co do konta ojca to przeczytaj regulamin czy czasem nie ma tam punktu, ze tylko jeden bonus na domostwo jest przyznawany
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 513
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2005
Posty: 513 |
juz sie zarejestrowalem. chce wpłacic karta kase i wyskakuje blad. wie ktos co jest grane? :/ no to masy pecha+niektrzm poprostu wzwala bad)mi tez+wiec nic nie zrobisz.zostaje ci tylko przelew
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 528
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2005
Posty: 528 |
pozostaje przelew? no tak a potem ciekawe jak wyplace? lol wole nie ryzykowac i pokabinowac z kontem na ojca lub matke bo oni maja Vise normalna nie electron, moze to pomoze. ale i tak dzieki za info <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 513
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2005
Posty: 513 |
ej to nie wina karty tylko twjego kompa a dokadnie internetu. nic nie poradzisz
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
pozostaje przelew? no tak a potem ciekawe jak wyplace? wyplacisz tez przelewem
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725 |
pozostaje przelew? no tak a potem ciekawe jak wyplace? wyplacisz tez przelewem po cholere im te dane o karce kredytowej przy rejestracji? Jak ktoś nie ma, to są komplikacje przecież..
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 513
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2005
Posty: 513 |
ej ale nie widze w zakładce WYPŁTA przelweu! jest tylko karta i nettaller, wiec jak dokonam wpłaty przelewem to czy bede mogł jakos wypłacic?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
po cholere im te dane o karce kredytowej przy rejestracji? Jak ktoś nie ma, to są komplikacje przecież.. jesli ktos nie ma to musi im maila napisac, masz o tym info na ich stronie
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
ej ale nie widze w zakładce WYPŁTA przelweu! jest tylko karta i nettaller, wiec jak dokonam wpłaty przelewem to czy bede mogł jakos wypłacic? jak dokonasz wplaty przelewem to pojawi Ci sie opcja wyplaty przelewem
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 513
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2005
Posty: 513 |
yahoo to sprawdzona wiadomość?
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|