Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 11 z 11 1 2 9 10 11
#464896 15/01/2006 09:05
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015
Hej , no to mam problem zagralem wczoraj NBA na washingtom handi -2,5 wygral wash po dogrywce 114-106,specjalnie zanim zagralem przeczytalem zasady:
"Special Rules -Basketball

At basketball games with only two outcomes (1 or 2) the rule is that the bet also includes extra time.
Above rule does also counts in all basketball subbets (Over / Under etc.) "

No a oni rozliczyli jako bledny..mial juz kots taka sytuacje??

Bonus: Unibet
#464897 15/01/2006 09:09
Dołączył: May 2005
Posty: 68
M
journeyman
journeyman
M Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 68
Obstawial z was ktos wczoraj polska lige kosza? bo ja obstawilem i od wczoraj nie rozliczyli mi wygranego zakladu..czy to normalne z e tak dlugo sie czeka?

#464898 15/01/2006 09:15
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015
Hej , no to mam problem zagralem wczoraj NBA na washingtom handi -2,5 wygral wash po dogrywce 114-106,specjalnie zanim zagralem przeczytalem zasady:
"Special Rules -Basketball

At basketball games with only two outcomes (1 or 2) the rule is that the bet also includes extra time.
Above rule does also counts in all basketball subbets (Over / Under etc.) "

No a oni rozliczyli jako bledny..mial juz kots taka sytuacje??
P.S. patrzylem w wynikach a oni maja ten mecz rozliczony jako X czyli remis <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> No jak to mozliwe??Jesli mozna grac dwudrogowo..:)

#464899 15/01/2006 09:28
Dołączył: May 2005
Posty: 4,203
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 4,203
Quote
Obstawial z was ktos wczoraj polska lige kosza? bo ja obstawilem i od wczoraj nie rozliczyli mi wygranego zakladu..czy to normalne z e tak dlugo sie czeka?

No kurcze ja też mam taki sam problem wszytskie mecze rozliczone a mecze z polskiej ligi kosza nie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

#464900 15/01/2006 11:49
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015
No po interwecji zmienili ale mail ich mnie rozbroil napisali ze wynik byl poprawny he he..:)

#464901 15/01/2006 12:55
Dołączył: May 2005
Posty: 68
M
journeyman
journeyman
M Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 68
juz kase rozliczyli <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#464902 15/01/2006 14:04
Dołączył: Mar 2005
Posty: 5
F
Fpr Offline
stranger
stranger
F Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 5
Quote
Panowie próbował ktos wypłacać na konto mi cholera pojawia się błąd po wprowadzeniu wszystkich danych i potwierdzeniu wypłaty mianowicie:

DeductAccount Session Bean I trapped an exception.java.sql.SQLException: ORA-20019: Who is trying to cheat ? ORA-06512: at "PARSPRO.PAY", line 492 ORA-06512: at line 1

miał ktos podobną sytuację ?

Ja miałem. Wynika to najprawdopodobniej z tego, ze buk trzyma pieniadze w EUR, a wyswietla w PLN. W momencie wyplaty przeliczaja na EUR i w niektorych przypadkach moze zaokraglic w gore (zwroc uwage na te wartosci u gory na ekranie wyplaty), a pozniej sprawdza to z tym co probujesz wypalicic vs to co przeliczyli z EUR na PLN i moze okazac sie, ze wyplacasz "wiecej" niz masz na koncie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />.
Tak bylo w moim przypadku, ale jak zmniejszylem wyplate o pare groszy (mysle ze 3 wystarcza), to poszlo bez problemow.

"Who is trying to cheat?" jest chyba nieco obrazliwe <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> w systuacji gdy nie maja kompletnie racji.

Pozdr,
FP

#464903 15/01/2006 19:01
Dołączył: Apr 2005
Posty: 513
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 513
DeductAccount Session Bean I trapped an exception.java.sql.SQLException: ORA-20019: Who is trying to cheat ? ORA-06512: at "PARSPRO.PAY", line 492 ORA-06512: at line 1

przy wypłacie wsykkuje mi cos takiego-zainstalowałem jave ta która podał yaaho i nadal to samo

wie ktos co trzeba zrobic???

#464904 15/01/2006 19:16
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Quote
DeductAccount Session Bean I trapped an exception.java.sql.SQLException: ORA-20019: Who is trying to cheat ? ORA-06512: at "PARSPRO.PAY", line 492 ORA-06512: at line 1

przy wypłacie wsykkuje mi cos takiego-zainstalowałem jave ta która podał yaaho i nadal to samo

wie ktos co trzeba zrobic???

odpowiedz masz nad Twoim postem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#464905 15/01/2006 21:57
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,018
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,018
Quote
Hmm, moze ktoś mi powiedzieć jak znaleść formularz wypłaty na konto bankowe? Gdzie on jest? Nie bede wyplacal na karte ani tym bardziej nettelerka
Hej. Ja mam ten sam problem. Czy moglby mi ktos powiedziec jak wyplacic pieniadze za pomoca przelewu bankowego? Bo u mnie tez jest tylko wyplata za pomoca karty kredyrowej i Neteller'a.

#464906 16/01/2006 09:48
Dołączył: Dec 2005
Posty: 528
L
addict
addict
L Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 528
Ludzie, wpisujecie kwote do wypłaty, klikacie "wypłac" i macie okienko do przelewu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#464907 16/01/2006 13:35
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824
N
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
N Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824
Mam nową ekartę visa,bo starej wazność wygasla.Ma ona ten sam numer co stara,rozni sie tylko data wazności i tym poufnym 3-cyfrowym numerem do niej.Chciałem usunąc dane tej starej karty,ale nijak sie nie da.nie wiecie jak to zrobic?

#464908 16/01/2006 14:36
Dołączył: Apr 2005
Posty: 513
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 513
dzieki yaaho

#464909 16/01/2006 17:55
Dołączył: Mar 2005
Posty: 147
K
member
member
K Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 147
mam pytanie, czy ktos zrobil juz wyplate na mbank?ile czeka sie dni na wplate do mbanku?ja wyplacilem 12.01 i jeszcze nie mam wplaty <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

#464910 16/01/2006 18:14
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
Quote
mam pytanie, czy ktos zrobil juz wyplate na mbank?ile czeka sie dni na wplate do mbanku?ja wyplacilem 12.01 i jeszcze nie mam wplaty <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
To dziś mija dopiero 3 dzień roboczy, więc spokojnie.

#464911 17/01/2006 08:20
Dołączył: Dec 2005
Posty: 528
L
addict
addict
L Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 528
Quote
-bank sort code to kod banku czyli cyfry 3-10 z numeru konta
-tu masz caly adres do inteligo:

PKO BP SA
Al.Armii Ludowej 26
00-609 Warszawa

Skrót: Inteligo
Nazwa: Inteligo
Adres: ul.Wspólna 47/49
00-684 Warszawa
woj. Mazowieckie
Polska

#464912 17/01/2006 13:09
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
Ja mam Inteligo i zawsze pisalem Al.ArmiiLudowej26 - i nie bylo problemow.

#464913 17/01/2006 14:16
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Quote
Ja mam Inteligo i zawsze pisalem Al.ArmiiLudowej26 - i nie bylo problemow.

bo to jest wlasnie poprawny adres, ktory podaje support inteligo, ale ten adres i tak nie ma znaczenia przy przelewach

#464914 17/01/2006 19:48
Dołączył: Apr 2005
Posty: 513
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 513
Quote
Quote
-bank sort code to kod banku czyli cyfry 3-10 z numeru konta
-tu masz caly adres do inteligo:

PKO BP SA
Al.Armii Ludowej 26
00-609 Warszawa

Skrót: Inteligo
Nazwa: Inteligo
Adres: ul.Wspólna 47/49
00-684 Warszawa
woj. Mazowieckie
Polska
nie wiem skad masz ten adres ale jest zły

#464915 17/01/2006 20:10
Dołączył: Dec 2005
Posty: 528
L
addict
addict
L Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 528
Ze strony http://www.bankier.pl/narzedzia/zestawienia/banki/ ktora jest podana w temacie z kodami SWIWT

Strona 11 z 11 1 2 9 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
2 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, forty), 2,503 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,179
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1