|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015 |
Hej , no to mam problem zagralem wczoraj NBA na washingtom handi -2,5 wygral wash po dogrywce 114-106,specjalnie zanim zagralem przeczytalem zasady: "Special Rules -Basketball
At basketball games with only two outcomes (1 or 2) the rule is that the bet also includes extra time. Above rule does also counts in all basketball subbets (Over / Under etc.) "
No a oni rozliczyli jako bledny..mial juz kots taka sytuacje??
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 68
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: May 2005
Posty: 68 |
Obstawial z was ktos wczoraj polska lige kosza? bo ja obstawilem i od wczoraj nie rozliczyli mi wygranego zakladu..czy to normalne z e tak dlugo sie czeka?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015 |
Hej , no to mam problem zagralem wczoraj NBA na washingtom handi -2,5 wygral wash po dogrywce 114-106,specjalnie zanim zagralem przeczytalem zasady: "Special Rules -Basketball
At basketball games with only two outcomes (1 or 2) the rule is that the bet also includes extra time. Above rule does also counts in all basketball subbets (Over / Under etc.) "
No a oni rozliczyli jako bledny..mial juz kots taka sytuacje?? P.S. patrzylem w wynikach a oni maja ten mecz rozliczony jako X czyli remis <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> No jak to mozliwe??Jesli mozna grac dwudrogowo..:)
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 4,203
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 4,203 |
Obstawial z was ktos wczoraj polska lige kosza? bo ja obstawilem i od wczoraj nie rozliczyli mi wygranego zakladu..czy to normalne z e tak dlugo sie czeka? No kurcze ja też mam taki sam problem wszytskie mecze rozliczone a mecze z polskiej ligi kosza nie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015 |
No po interwecji zmienili ale mail ich mnie rozbroil napisali ze wynik byl poprawny he he..:)
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 68
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: May 2005
Posty: 68 |
juz kase rozliczyli <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 5
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Mar 2005
Posty: 5 |
Panowie próbował ktos wypłacać na konto mi cholera pojawia się błąd po wprowadzeniu wszystkich danych i potwierdzeniu wypłaty mianowicie:
DeductAccount Session Bean I trapped an exception.java.sql.SQLException: ORA-20019: Who is trying to cheat ? ORA-06512: at "PARSPRO.PAY", line 492 ORA-06512: at line 1
miał ktos podobną sytuację ? Ja miałem. Wynika to najprawdopodobniej z tego, ze buk trzyma pieniadze w EUR, a wyswietla w PLN. W momencie wyplaty przeliczaja na EUR i w niektorych przypadkach moze zaokraglic w gore (zwroc uwage na te wartosci u gory na ekranie wyplaty), a pozniej sprawdza to z tym co probujesz wypalicic vs to co przeliczyli z EUR na PLN i moze okazac sie, ze wyplacasz "wiecej" niz masz na koncie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />. Tak bylo w moim przypadku, ale jak zmniejszylem wyplate o pare groszy (mysle ze 3 wystarcza), to poszlo bez problemow. "Who is trying to cheat?" jest chyba nieco obrazliwe <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> w systuacji gdy nie maja kompletnie racji. Pozdr, FP
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 513
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2005
Posty: 513 |
DeductAccount Session Bean I trapped an exception.java.sql.SQLException: ORA-20019: Who is trying to cheat ? ORA-06512: at "PARSPRO.PAY", line 492 ORA-06512: at line 1
przy wypłacie wsykkuje mi cos takiego-zainstalowałem jave ta która podał yaaho i nadal to samo
wie ktos co trzeba zrobic???
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
DeductAccount Session Bean I trapped an exception.java.sql.SQLException: ORA-20019: Who is trying to cheat ? ORA-06512: at "PARSPRO.PAY", line 492 ORA-06512: at line 1
przy wypłacie wsykkuje mi cos takiego-zainstalowałem jave ta która podał yaaho i nadal to samo
wie ktos co trzeba zrobic??? odpowiedz masz nad Twoim postem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,018
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,018 |
Hmm, moze ktoś mi powiedzieć jak znaleść formularz wypłaty na konto bankowe? Gdzie on jest? Nie bede wyplacal na karte ani tym bardziej nettelerka Hej. Ja mam ten sam problem. Czy moglby mi ktos powiedziec jak wyplacic pieniadze za pomoca przelewu bankowego? Bo u mnie tez jest tylko wyplata za pomoca karty kredyrowej i Neteller'a.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 528
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2005
Posty: 528 |
Ludzie, wpisujecie kwote do wypłaty, klikacie "wypłac" i macie okienko do przelewu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824 |
Mam nową ekartę visa,bo starej wazność wygasla.Ma ona ten sam numer co stara,rozni sie tylko data wazności i tym poufnym 3-cyfrowym numerem do niej.Chciałem usunąc dane tej starej karty,ale nijak sie nie da.nie wiecie jak to zrobic?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 513
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2005
Posty: 513 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 147
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2005
Posty: 147 |
mam pytanie, czy ktos zrobil juz wyplate na mbank?ile czeka sie dni na wplate do mbanku?ja wyplacilem 12.01 i jeszcze nie mam wplaty <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725 |
mam pytanie, czy ktos zrobil juz wyplate na mbank?ile czeka sie dni na wplate do mbanku?ja wyplacilem 12.01 i jeszcze nie mam wplaty <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> To dziś mija dopiero 3 dzień roboczy, więc spokojnie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 528
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2005
Posty: 528 |
-bank sort code to kod banku czyli cyfry 3-10 z numeru konta -tu masz caly adres do inteligo:
PKO BP SA Al.Armii Ludowej 26 00-609 Warszawa Skrót: Inteligo Nazwa: Inteligo Adres: ul.Wspólna 47/49 00-684 Warszawa woj. Mazowieckie Polska
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725 |
Ja mam Inteligo i zawsze pisalem Al.ArmiiLudowej26 - i nie bylo problemow.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
Ja mam Inteligo i zawsze pisalem Al.ArmiiLudowej26 - i nie bylo problemow. bo to jest wlasnie poprawny adres, ktory podaje support inteligo, ale ten adres i tak nie ma znaczenia przy przelewach
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 513
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2005
Posty: 513 |
-bank sort code to kod banku czyli cyfry 3-10 z numeru konta -tu masz caly adres do inteligo:
PKO BP SA Al.Armii Ludowej 26 00-609 Warszawa Skrót: Inteligo Nazwa: Inteligo Adres: ul.Wspólna 47/49 00-684 Warszawa woj. Mazowieckie Polska nie wiem skad masz ten adres ale jest zły
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|