Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 9 z 11 1 2 7 8 9 10 11
#464856 10/01/2006 13:01
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,018
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,018
A nie lepiej zagrac jakies zdarzenie dwudrogowe np. wygrana Federera czy San Antonio?

Bonus: Unibet
#464857 10/01/2006 13:33
Dołączył: Dec 2005
Posty: 528
L
addict
addict
L Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 528
Wiem ze takie cos jest i czasem nawet bardziej sie opłaca tak zrobic niz dac 1X czy tam X2 ALE tak mozesz zagrac tylko singla! A jak chce zagrac 3 mecze czy nawet 2 to dupa zbita. A po 2 własnie, nie wiem czy to zaliczane do obrotu. Co do Federera sie zgodze ale np San Antonie nie, nba jest do kitu na taki obrót, zwlaszcza ze sie nie znam, moja dziedzina to pilka nozna.

#464858 10/01/2006 13:54
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438
Quote
Wiem ze takie cos jest i czasem nawet bardziej sie opłaca tak zrobic niz dac 1X czy tam X2 ALE tak mozesz zagrac tylko singla! A jak chce zagrac 3 mecze czy nawet 2 to dupa zbita. A po 2 własnie, nie wiem czy to zaliczane do obrotu. Co do Federera sie zgodze ale np San Antonie nie, nba jest do kitu na taki obrót, zwlaszcza ze sie nie znam, moja dziedzina to pilka nozna.

E tam nie można, jest po prostu więcej roboty. Jak masz np. 1x i x2 to trzeba zrobić rozpis 1x, xx, 12, x2 obstawiasz po prostu cztery zakłady, podobnie przy trzech i więcej kombinacjach.
A grać tak do obrotu oczywiście można - zakaz dotyczy tylko gry na zakłady przeciwstawne a to nie to ...

#464859 10/01/2006 14:50
Dołączył: Dec 2005
Posty: 528
L
addict
addict
L Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 528
dobra kij z podpórkami, widze duza zalete tego buka: LIVE!
Sledze mecz palermo-bari na bet24 i betandlose, przy stanie 1-1 kurs na over 2,5 w baw 1,16 a tym czasem na bet24...1,3 !!! istne cudo do obracania kasy a nawet do zarobku. Ci co graja dluzej w bet24 niech powiedza czy to norma ze sa tak oplacalne kursy, czy to tylko przypadek bo to tylko puchar wloch ?

#464860 10/01/2006 14:53
Dołączył: Dec 2005
Posty: 528
L
addict
addict
L Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 528
i do tego zaraz po strzeleniu bramki, rozliczyli mi kupon. Polecam tego buka z reka na sercu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> mam nadzieje ze nie bedzie walków prz wypłacie...

#464861 10/01/2006 16:47
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Quote
dobra kij z podpórkami, widze duza zalete tego buka: LIVE!
Sledze mecz palermo-bari na bet24 i betandlose, przy stanie 1-1 kurs na over 2,5 w baw 1,16 a tym czasem na bet24...1,3 !!! istne cudo do obracania kasy a nawet do zarobku. Ci co graja dluzej w bet24 niech powiedza czy to norma ze sa tak oplacalne kursy, czy to tylko przypadek bo to tylko puchar wloch ?

w tym buku to norma...

#464862 10/01/2006 23:15
Dołączył: Apr 2005
Posty: 513
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 513
yaaho a czey uwazasz ze takie postawienie jak przedstawił tmieszko moze byc uwazanne przez buka za ,,nieobrót"?

#464863 10/01/2006 23:19
Dołączył: Apr 2005
Posty: 513
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 513
aha i czy uwzazasz ze to o czym pisał tmieszko moze byc niezaliczone przez buka jako obrót?(tzn okreslona kasa na 1 a mniejsza na X)

#464864 10/01/2006 23:34
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Quote
yaaho a czey uwazasz ze takie postawienie jak przedstawił tmieszko moze byc uwazanne przez buka za ,,nieobrót"?

tmieszko juz napisal, ze to sie wlicza w obrot, zle myslalem najprawdopodobniej, najlepiej napisz do supportu i sie zapytaj

#464865 10/01/2006 23:42
Dołączył: Dec 2005
Posty: 987
T
old hand
old hand
T Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 987
Ja nie napisalem ze to sie wlicza w obrot!
Tylko podalem (na poprzedniej stronie) jak sie samemu kombinuje 1 X jak nie ma tego w ofercie...

kiedys to stosowalem w kilku bukach i problemow nie bylo

#464866 11/01/2006 17:14
Dołączył: May 2005
Posty: 117
M
member
member
M Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 117
Panowie próbował ktos wypłacać na konto mi cholera pojawia się błąd po wprowadzeniu wszystkich danych i potwierdzeniu wypłaty mianowicie:

DeductAccount Session Bean I trapped an exception.java.sql.SQLException: ORA-20019: Who is trying to cheat ? ORA-06512: at "PARSPRO.PAY", line 492 ORA-06512: at line 1

miał ktos podobną sytuację ?

#464867 11/01/2006 18:54
Dołączył: Apr 2005
Posty: 513
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 513
Quote
Panowie próbował ktos wypłacać na konto mi cholera pojawia się błąd po wprowadzeniu wszystkich danych i potwierdzeniu wypłaty mianowicie:

DeductAccount Session Bean I trapped an exception.java.sql.SQLException: ORA-20019: Who is trying to cheat ? ORA-06512: at "PARSPRO.PAY", line 492 ORA-06512: at line 1

miał ktos podobną sytuację ?

poczytaj sobie powyzsze posty-niektórzy tak maja i nic nie poradzisz!
zrób sobie wpłate przelewem

#464868 11/01/2006 19:16
Dołączył: May 2005
Posty: 117
M
member
member
M Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 117
Dziekuję Ci kolego za zainteresowanie moim tematem ale bądz taki bystry jak czytasz mojego posta mi chodzi o wypłate !!!!

i wiem że może to byc problem dla wielu uzytkowników bowiem
na karte nie moge zwrócic kasy a u netellera nie mam konta

ktoś ma jakiś pomysł może jest ktoś kto zna się dobrze na tej Jav-ie ??

#464869 11/01/2006 21:44
Dołączył: May 2005
Posty: 68
M
journeyman
journeyman
M Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 68
Panowie ile sie czeka na wplate przelewem? Wplacilem w poniedzialek wieczorem i kiedy moge sie spodziewac pieniedzy na swoim koncie gracza?

#464870 11/01/2006 22:11
Dołączył: Mar 2005
Posty: 147
K
member
member
K Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 147
hej,chcialem wyplacic kase z bet24.com i jednej rubryki nie czaje:( Bank sort code (Registration number) o co chodzi??

#464871 11/01/2006 23:49
Dołączył: Apr 2005
Posty: 513
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 513
Quote
Panowie ile sie czeka na wplate przelewem? Wplacilem w poniedzialek wieczorem i kiedy moge sie spodziewac pieniedzy na swoim koncie gracza?
mysle ze w piatek lub jutro

#464872 11/01/2006 23:51
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Quote
hej,chcialem wyplacic kase z bet24.com i jednej rubryki nie czaje:( Bank sort code (Registration number) o co chodzi??

to jest kod banku czyli cyfry 3-10 z Twojego numeru konta

#464873 11/01/2006 23:55
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Quote
Dziekuję Ci kolego za zainteresowanie moim tematem ale bądz taki bystry jak czytasz mojego posta mi chodzi o wypłate !!!!

i wiem że może to byc problem dla wielu uzytkowników bowiem
na karte nie moge zwrócic kasy a u netellera nie mam konta

ktoś ma jakiś pomysł może jest ktoś kto zna się dobrze na tej Jav-ie ??

nigdy nie spotkalem sie z tym problemem, sprawdzales moze czy pojawia to sie tez po reinstalacji Javy?
ewentualnie zainstaluj najnowsza jave, moze masz zbyt stara wersje

http://java.com/en/download/index.jsp

Java Runtime Environment Version 5.0 Update 6

#464874 12/01/2006 11:04
Dołączył: May 2005
Posty: 125
B
member
member
B Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 125
mabiel masz juz kase na koncie?

#464875 12/01/2006 15:57
Dołączył: Jan 2006
Posty: 6
C
stranger
stranger
C Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 6
Moze mi ktos wytlumaczyc jak dostac tego bonusa z pokera 40zl, wiem ze ma byc 10 rozdan, ale nie wiem gdzie wejsc i jak, nigdy nie gralem w pokera <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Strona 9 z 11 1 2 7 8 9 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
2 zarejestrowanych użytkowników (forty, latajaca_holenderka), 1,967 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,809
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1