|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,018
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,018 |
A nie lepiej zagrac jakies zdarzenie dwudrogowe np. wygrana Federera czy San Antonio?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 528
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2005
Posty: 528 |
Wiem ze takie cos jest i czasem nawet bardziej sie opłaca tak zrobic niz dac 1X czy tam X2 ALE tak mozesz zagrac tylko singla! A jak chce zagrac 3 mecze czy nawet 2 to dupa zbita. A po 2 własnie, nie wiem czy to zaliczane do obrotu. Co do Federera sie zgodze ale np San Antonie nie, nba jest do kitu na taki obrót, zwlaszcza ze sie nie znam, moja dziedzina to pilka nozna.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438 |
Wiem ze takie cos jest i czasem nawet bardziej sie opłaca tak zrobic niz dac 1X czy tam X2 ALE tak mozesz zagrac tylko singla! A jak chce zagrac 3 mecze czy nawet 2 to dupa zbita. A po 2 własnie, nie wiem czy to zaliczane do obrotu. Co do Federera sie zgodze ale np San Antonie nie, nba jest do kitu na taki obrót, zwlaszcza ze sie nie znam, moja dziedzina to pilka nozna. E tam nie można, jest po prostu więcej roboty. Jak masz np. 1x i x2 to trzeba zrobić rozpis 1x, xx, 12, x2 obstawiasz po prostu cztery zakłady, podobnie przy trzech i więcej kombinacjach. A grać tak do obrotu oczywiście można - zakaz dotyczy tylko gry na zakłady przeciwstawne a to nie to ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 528
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2005
Posty: 528 |
dobra kij z podpórkami, widze duza zalete tego buka: LIVE! Sledze mecz palermo-bari na bet24 i betandlose, przy stanie 1-1 kurs na over 2,5 w baw 1,16 a tym czasem na bet24...1,3 !!! istne cudo do obracania kasy a nawet do zarobku. Ci co graja dluzej w bet24 niech powiedza czy to norma ze sa tak oplacalne kursy, czy to tylko przypadek bo to tylko puchar wloch ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 528
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2005
Posty: 528 |
i do tego zaraz po strzeleniu bramki, rozliczyli mi kupon. Polecam tego buka z reka na sercu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> mam nadzieje ze nie bedzie walków prz wypłacie...
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
dobra kij z podpórkami, widze duza zalete tego buka: LIVE! Sledze mecz palermo-bari na bet24 i betandlose, przy stanie 1-1 kurs na over 2,5 w baw 1,16 a tym czasem na bet24...1,3 !!! istne cudo do obracania kasy a nawet do zarobku. Ci co graja dluzej w bet24 niech powiedza czy to norma ze sa tak oplacalne kursy, czy to tylko przypadek bo to tylko puchar wloch ? w tym buku to norma...
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 513
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2005
Posty: 513 |
yaaho a czey uwazasz ze takie postawienie jak przedstawił tmieszko moze byc uwazanne przez buka za ,,nieobrót"?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 513
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2005
Posty: 513 |
aha i czy uwzazasz ze to o czym pisał tmieszko moze byc niezaliczone przez buka jako obrót?(tzn okreslona kasa na 1 a mniejsza na X)
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
yaaho a czey uwazasz ze takie postawienie jak przedstawił tmieszko moze byc uwazanne przez buka za ,,nieobrót"? tmieszko juz napisal, ze to sie wlicza w obrot, zle myslalem najprawdopodobniej, najlepiej napisz do supportu i sie zapytaj
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 987
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2005
Posty: 987 |
Ja nie napisalem ze to sie wlicza w obrot! Tylko podalem (na poprzedniej stronie) jak sie samemu kombinuje 1 X jak nie ma tego w ofercie...
kiedys to stosowalem w kilku bukach i problemow nie bylo
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 117
member
|
|
member
Dołączył: May 2005
Posty: 117 |
Panowie próbował ktos wypłacać na konto mi cholera pojawia się błąd po wprowadzeniu wszystkich danych i potwierdzeniu wypłaty mianowicie:
DeductAccount Session Bean I trapped an exception.java.sql.SQLException: ORA-20019: Who is trying to cheat ? ORA-06512: at "PARSPRO.PAY", line 492 ORA-06512: at line 1
miał ktos podobną sytuację ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 513
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2005
Posty: 513 |
Panowie próbował ktos wypłacać na konto mi cholera pojawia się błąd po wprowadzeniu wszystkich danych i potwierdzeniu wypłaty mianowicie:
DeductAccount Session Bean I trapped an exception.java.sql.SQLException: ORA-20019: Who is trying to cheat ? ORA-06512: at "PARSPRO.PAY", line 492 ORA-06512: at line 1
miał ktos podobną sytuację ? poczytaj sobie powyzsze posty-niektórzy tak maja i nic nie poradzisz! zrób sobie wpłate przelewem
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 117
member
|
|
member
Dołączył: May 2005
Posty: 117 |
Dziekuję Ci kolego za zainteresowanie moim tematem ale bądz taki bystry jak czytasz mojego posta mi chodzi o wypłate !!!!
i wiem że może to byc problem dla wielu uzytkowników bowiem na karte nie moge zwrócic kasy a u netellera nie mam konta
ktoś ma jakiś pomysł może jest ktoś kto zna się dobrze na tej Jav-ie ??
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 68
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: May 2005
Posty: 68 |
Panowie ile sie czeka na wplate przelewem? Wplacilem w poniedzialek wieczorem i kiedy moge sie spodziewac pieniedzy na swoim koncie gracza?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 147
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2005
Posty: 147 |
hej,chcialem wyplacic kase z bet24.com i jednej rubryki nie czaje:( Bank sort code (Registration number) o co chodzi??
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 513
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2005
Posty: 513 |
Panowie ile sie czeka na wplate przelewem? Wplacilem w poniedzialek wieczorem i kiedy moge sie spodziewac pieniedzy na swoim koncie gracza? mysle ze w piatek lub jutro
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
hej,chcialem wyplacic kase z bet24.com i jednej rubryki nie czaje:( Bank sort code (Registration number) o co chodzi?? to jest kod banku czyli cyfry 3-10 z Twojego numeru konta
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
Dziekuję Ci kolego za zainteresowanie moim tematem ale bądz taki bystry jak czytasz mojego posta mi chodzi o wypłate !!!!
i wiem że może to byc problem dla wielu uzytkowników bowiem na karte nie moge zwrócic kasy a u netellera nie mam konta
ktoś ma jakiś pomysł może jest ktoś kto zna się dobrze na tej Jav-ie ?? nigdy nie spotkalem sie z tym problemem, sprawdzales moze czy pojawia to sie tez po reinstalacji Javy? ewentualnie zainstaluj najnowsza jave, moze masz zbyt stara wersje http://java.com/en/download/index.jspJava Runtime Environment Version 5.0 Update 6
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 125
member
|
|
member
Dołączył: May 2005
Posty: 125 |
mabiel masz juz kase na koncie?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 6
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Jan 2006
Posty: 6 |
Moze mi ktos wytlumaczyc jak dostac tego bonusa z pokera 40zl, wiem ze ma byc 10 rozdan, ale nie wiem gdzie wejsc i jak, nigdy nie gralem w pokera <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|