|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128 |
eeee moze mi ktos cos wytlumaczyc
gralem na live ten zaklad Timisoara -2.0, -2.5
gdy go wybralem na kuponie zostal 'nazwany' jako -2.25
Timisorawa wygrala 2ma bramkami i nie dostalem zwrotu polowy stawki
o co chodzi?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529 |
pry jakim wyniku grales? i jaki wynik ostateczny?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128 |
gralem przy wyniku 2:0 a ostateczny to 3:1, wszyscy mowili ze przy wygranej 2ma bramkami jest zwrot polowy stawki, pisac do nich?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529 |
gralem przy wyniku 2:0 a ostateczny to 3:1, wszyscy mowili ze przy wygranej 2ma bramkami jest zwrot polowy stawki, pisac do nich? no gdie, hc azjatycki zawsze grany jest jakby bylo 0-0 niezaleznie jaki wynik jest oficjalny
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2009
Posty: 18,179
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2009
Posty: 18,179 |
Viking X2 + Helsingborgs 1  moze taki dubelek
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128 |
no ale nie rozumiem, czym ten zaklad "-2.0, -2.5" sie rozni w takim razie od zwyklego -2.5?? bo chyba czyms sie qrva mac rozni skoro jest inny zapis prawda? bo przy zwyklym -2.5 wiadomo ze przegralbym bo nie wygrali 3ma, ale tu nie ma zwrotu polowy? kiedy w takim razie on jest  ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529 |
grales przy 2-0 hc azjatycki -2.25 tak? - to aby wszedl musialoby byc 5-0
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128 |
cos mi sie to wydaje, moze inaczej, powiedz mi kiedy jest ten "zwrot polowy stawki"? przy jakim zapisie zakladu?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 18,897
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 18,897 |
cos mi sie to wydaje, moze inaczej, powiedz mi kiedy jest ten "zwrot polowy stawki"? przy jakim zapisie zakladu? jeżeli grałeś przy 2-0 handi -2.25 to tak jakbyś grał -4.25. Po prostu liczą się bramki tylko strzelone po puszczeniu zakładu. JJK 1-0, jeszcze jeden.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2009
Posty: 18,179
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2009
Posty: 18,179 |
Helsing juz 1-0  To sie spoznilem ladnie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128 |
zapis '-2.25' pojawia sie dopiero na kuponie, gdy sie wybiera zaklad pokazywany jest jako '-2.0, -2.5' 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 18,897
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 18,897 |
zapis '-2.25' pojawia sie dopiero na kuponie, gdy sie wybiera zaklad pokazywany jest jako '-2.0, -2.5'  nie wiem czy to do mnie było, ale -2.25 i -2.0-2.5 to jedno i to samo tylko inaczej nazwane.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128 |
zapis '-2.25' pojawia sie dopiero na kuponie, gdy sie wybiera zaklad pokazywany jest jako '-2.0, -2.5'  nie wiem czy to do mnie było, ale -2.25 i -2.0-2.5 to jedno i to samo tylko inaczej nazwane. a przy jakim w takim razie zapisie (przy wygranej 2-ma golami) zwracana jest ta slynna polowa stawki? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 18,897
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 18,897 |
zapis '-2.25' pojawia sie dopiero na kuponie, gdy sie wybiera zaklad pokazywany jest jako '-2.0, -2.5'  nie wiem czy to do mnie było, ale -2.25 i -2.0-2.5 to jedno i to samo tylko inaczej nazwane. a przy jakim w takim razie zapisie (przy wygranej 2-ma golami) zwracana jest ta slynna polowa stawki?  przy jednym i drugim. Tyle że musiałoby być 4-0 (5-1 6-2) żebyś miał zwrot. Bo tak jak jeszcze raz powtarzam liczą się bramki strzelone po zakładzie, czyli bez tego 2-0.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128 |
na wieczor chyba over na fulham i z bolem serca Petrova +3.5 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
tkliwy nihilista
|
|
tkliwy nihilista
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492 |
Chińczyków 1.3 mld Hindusów 1.1 mld Poczekaj, poczekaj, już za kilkanaście lat. Chińczycy kontrolują przyrost naturalny, Hindusi próbują coś z tym zrobić, a w Afryce - przyrost naturalny na poziomie 3 Nigeria 1978 - 29 mln ludzi Nigeria 2009 - 156 mln ludzi to Afrykańców trzeba się bać...
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2008
Posty: 8,194
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2008
Posty: 8,194 |
Jak Elfsborg do HT bedzie 0:0 to powinien kurs podskoczyc. Warto dac 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 2,360
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2006
Posty: 2,360 |
Jak Elfsborg do HT bedzie 0:0 to powinien kurs podskoczyc. Warto dac  Też chyba się skuszę  Bez Svenssona ale powinni dać radę. Problemem jest to, że ktoś z dwójki HIF i IFE powinnien sprawić niemiłą niespodziankę. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2008
Posty: 8,194
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2008
Posty: 8,194 |
IF Elfsborg - IFK Norrköping Rodzaj zakładu: 1X2 Twój typ: 1 1.62 Łączny kurs: 1.62 poszłooo 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2008
Posty: 8,194
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2008
Posty: 8,194 |
Jak Elfsborg do HT bedzie 0:0 to powinien kurs podskoczyc. Warto dac  Też chyba się skuszę  Bez Svenssona ale powinni dać radę. Problemem jest to, że ktoś z dwójki HIF i IFE powinnien sprawić niemiłą niespodziankę.  W pełni sie zgadzam  Ogladalem jakies 10 min meczu i ładnie grali  Ciekawe staty do przerwy  55% Posiadanie piłki 45% 8 Sytuacje bramkowe 1 4 Strzały na bramkę 04 Strzały niecelne 1 5 Rzuty wolne 4 10 Rzuty rożne 0 1 Spalone 0 13 Wrzuty z autu 13 0 Interwencje bramkarzy 4 4 Auty bramkowe 11 3 Faule 5 0 Żółte kartki 0
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|