|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,480
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,480 |
[/quote]Dostanie czape od Haslema i po Weberze. Nie lubie tego slowa ale dzis Miami to pewniaczek, bo jeszcze w Phi nie ma kto powalczyc na tablicach. Do Shaqa, dochodzi Haslem, Mourning i Walker i pod tablicami Phi zostanie zmieciona. Ja,fan Mimi,powinienem witac takie teksty jak Twój z otwartym sercem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />,ale....nie przekonaleś mnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Póki co to Haslem moze za Weberem nosić buty i piłki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" /> [/quote]Ale pisalem naprawde powaznie. Weber za Haslemem. Bez zartow. Chyba za duzo osob zyje Weberem sprzed 1,5 - 2 sezonow kiedy byl za Timem chyba najlepszym zawodnikiem na tej pzoycji. Niestety aktualnie to cien tego zawodnika i naprwde jedeny mecz na wysokim poziomie w tym sezonie zagral przeciwko Minesocie. W kazdym badz razie napewno dzialcze 76ers liczyli na wieej sprowadzajac tego zawodnika, bo zdecydowanie czesciej zawodzi niz zachwyca. Ba grajac w Phi nie zagral chyab ani jednego takiego naprawde wysmienitego meczu. Bynajmnie nie pamietam. Przede wszsystkim gra bardzo nieskutecznie. I juz nie chodzi tylko o mecz z SA gdzie mial skutecznosc ponizej 30% i dal sie czapna 5 czy 6 razy. W obecnym sezzonie gra na skutecznosci ledwo 40to procentowej. A wracajac juz do meczu, to skoro Miami w tym sezonie ograli ich 10 pkt grajac w 7 to teraz po powrocie Shaqa powinno byc jeszcze lepiej.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 626
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2005
Posty: 626 |
ok zrozumialem:) postaram sie poprawic..
stawiam over w Indianie i dubelek Dietroit z LA, aleoczywiscie nie za majatek..
takie cos nie zostanie skasowane?
pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
ok zrozumialem:) postaram sie poprawic..
stawiam over w Indianie i dubelek Dietroit z LA, aleoczywiscie nie za majatek..
takie cos nie zostanie skasowane?
pozdrawiam Spox <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Ideałem byłbytaki post,w którym(choćby w jednym zdaniu) uzasadniłbyś swoje predykcje. Powodzenia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Panowie,wybaczcie,ale troche mnie dziwi ten owczy ped na wygrana Heat.
3 dni temu napisałem tu ,ze teraz jest czas zarobic na wygranej Miami i.....2 razy wygrali. Progres na handi również wszedł,więc.....dosyć;-))) Ale...to było 3 dni temu !
Stawiacie ten typ jako nr 1 dzisiejszej nocy,a ja twierdzę,że łatwych pieniedzy w NBA nie ma.
Jestem fanem Miami,wiec siła rzeczy tej druzynie poświecam najwiecej uwagi. Wrócił Gruby,ale zespołu nadal nie ma. Pat się musi troche naszarpać na ławce,zanim posprzata stajnie Augiasza po van Gundym.
w porównaniu z ubiegłym sezonem to moi ulubieńcy sa na dzisiaj po prostu za słabi,by robic ich numerem jeden w typowaniu całej nocy.
Sam Iverson na nich wystarczy,a jak Mama z trybun go zmotywuje ,to rzuci i 50 pts <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Dla mnie głównym typem w tym meczu jest over, choc wygrana Miami przywitam z radością.
Pozdrawiam
amk
PS.Salvador.....nie zartowałem,Udonis to jest dopiero materiał na grajka,ale jeszcze nie grajek dużego formatu:-)
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,518
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,518 |
Panowie,wybaczcie,ale troche mnie dziwi ten owczy ped na wygrana Heat.
Stawiacie ten typ jako nr 1 dzisiejszej nocy,a ja twierdzę,że łatwych pieniedzy w NBA nie ma. o przepraszam nie wszyscy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> ja gram na over, podobnie jak ty amkwish, no i jak napisalem zaryzykuje na phile, choc bedzie ciezko. Moze troche z przekory postawie dzis na slabszych, a oza tym nie gram tego co graja wszyscy bo chyba wiemy jak to sie czesto konczy. Nie zdziwie sie jak wygra Miami, no ale jak wygra phila i bedzie overek to jutro pije dobra whiskey <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> dobrze ze jest po 22 prynajmniej dzieci tego nie sluchaja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,518
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,518 |
...a i jeszcze jeden typ ktory mi sie przed chcila urodzil w glowie...Atlanta z New Yorkiem. Gram dzis na Atlante kurs 2,0...uzasadnienie, jedno a wlasciwie dwa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
dzis atlanta ma mi oddac to co zabrala w meczu z cleveland <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> no i sami przyznacie ze graja ostatnio coraz lepiej wygrali z san antonio, cleveland, no i dlugo sie z nimi meczyla Philadelphia. Jak bedzie zobaczymy o 4 nad ranem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />.No to juz na dzis wszystko.Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165 |
Witam,
dziś drugi krok progresji dla:
Seattle SuperSonics : under191,5 Golden State Warriors : under204 Chicago Bulls : under194,5 New York Knicks : under193,5 na serię Utah : Indiana Pacers-6,5
reszta w obróbce (najpierw trzeba się zapoznać min. z Waszymi opiniami i typami)
Pzdr
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,480
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,480 |
No to ja dzis oprocz Miami daje tak:
Atlanta Hawka - New York Knicks/1/2,-
Hym, po raz kolejny spytam sie (fakt sam siebie) co Atlanta jeszcze musi zrobic by zaczac byc traktoana powaznie? Niewiem. naprawde niewem. Fakty poczatek slaby, ale pozniej juz nie bylo tak zle. Mysle, ze to by ta druzyna grala naprawde dobra koszykowke wymaga czasu, ale NYK sa niewatpliwie sa w ich zasiegu. Ich forma zwyzkuje, coraz mniej slabych punktopw bo ostatnio dobzre nawet zagral Lue. Chyba jedynie ten Ivey na rozegraniu to slaby pkt. Smith ostatnio solidnie w defensywie, ten pachulica niby wszedzie niechciany ale jakos poki co dupy nie daje. Z kolei Harringtona moze pozazdroscic niemal kazda druzyna, dobry na obwodzie, dobry w walce pod koszem. No i na koniec Joe. Swietny defensor, niezykle pena reka. Pod jego nieobecnosc na pczatku zaeszlorocznych playoff przegrywalo nawet Suns. No i dobra lawka, zaryzykuje nawet ze jedna z lepszych w lidze. A NYK to druzyna chimeryczna, nierowna. Moze wygrac jakas kwartre wysoko, by potem cala przewage roztwonic. Niemal wsstko zalezy od Marburego. A ja wypadnien naprzeciwko Joe to zobaczymy.
Los Angeles Lakers - Washington Wizards/1/1,45
Czarodzieje bronia fatalnie, a w ofensywie wszsytko alezy od Arenasa, ktory rozgrytwa, podaje i rzuca w tym seoznie najczesciej niecelni. Niedawno w jakims meczu mial 1/11 za 3. Juz nie pamietam jakim ale widac wyraznie ze Wash nie tworza zgranego teamu. Lakers za to zupelnie odwrotnie, wreszcie sa druzyna a nie Kobym + reszta. Biorac pod uwage ostatnie mecze obu druzyn to faworyt i zwyciezca moze byc tylko jeden.
Toronto Raptors - Golden State Warriors/2/1,46
Pierwszy mez tych druzyn iedzy soba chyba cos mowi i wskazuje zdecydowanego faworyta. Dodajac do tego glod wygranej po ostatnich wcale nie wyraznych porazkach przeciwko faworytom ligi mysle ze dzis GS odniesie przekonywujace zwyciestwo.
Portland Trail Blazers - Seattle SuperSonics/2/1,53
Bardzo sympatyczny kurs. Portland wyraznie odstaje od calej stawki. Wprawdzie jeszcze nie sa, ale jestem przekonany ze juz niedlugo beda czerwona latarnia ligi bo sklad, szczegolnie pod nieobecnsoc Milesa maja bardoz slaby. A Settle takie eczy musi wygrywac jesli mysli o pierwszej osemce dywizji.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165 |
Wszystko OK tylko martwi mnie jedno otwarcie na Atlantę było -1 a potem linia błyskawicznie (pomiędzy 17:00 a 17:30) skoczyła na +1 i tak się utrzymuje do teraz (hm, czyżby to Europa...? ale raczej nie sądzę...)
pzdr
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Wszystko OK tylko martwi mnie jedno otwarcie na Atlantę było -1 a potem linia błyskawicznie (pomiędzy 17:00 a 17:30) skoczyła na +1 i tak się utrzymuje do teraz (hm, czyżby to Europa...? ale raczej nie sądzę...)
pzdr Rafał,zwroć uwagę,ze trendy na Hawks tak chodzą. Po prostu racjonalne apele Salvadora (tu sie z Nim zgadzam w 100%)pozostaja głosem mniejszości. Moim zdaniem,na dzień dzisiejszy,NYK to (obok Raptors) najsłabsza ekipa Najlepszej Ligi Świata <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />,ale.....też cos wygrac musi,wiec dla mnie ten mecz no bet. Gdybym jednak musiał grać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />,to grałbym Hawks.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 337
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2002
Posty: 337 |
Nie ma takiego ryzyka, że Iverson nie wytrzyma spotkania kondycyjnie. Poza tym Iverson raczej nie będzie krył Wade, jak już to Paytona. Wadem zajmie się chyba Iguodala, który jest dobrym obrońcą. Oczywiście Wade swoje rzuci, ale mam nadzieję że Iguodala będzie mu to utrudniał. Poza tym Miami grają jak nie drużyna. Każdy gra sam. Więc stawiam na Philly.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 26,096
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2003
Posty: 26,096 |
Ja dzis gram NJ - under oraz minusowy spread. Powiedzmy, ze Netsi maja patent na Denver, ktore dzis najprawdopodobniej bez Marcusa - nie musze pisac jaka on ma wartosc dla zespolu. Dodatkowo Denver troche cieniuje na wyjazdach, nie graja zle, ale najlepsza koszykowke oni graja na wlasych deskach. Nie sadze, zeby wynik byl bardzo wysoki, dlatego UNDER 191.5 wydaje sie byc odpowiedni <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Lekko rowniez dzis rusze minusowy hcp na Seattle i Golden State, Ci pierwsi to bardzo ofensywna koszykowka, a graja oni dzis z Portland, ktore ani rewelacyjnie nie broni, potencjalu w ataku tez u nich nie widze... minusowy spread jak najbardziej do przeskoczenia, moze nie skonczy sie tak jak w meczu z Phonix, ale -4 dzis spokojnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Warriors tez raczej dzis powinno dac rade, tu troszke lzej zagramy, Toronto nie jest az takie slabe, widze u nich przeblyski, fakt - sam Bosh nic nie zdziala, ale kiedy koledzy mu pomagaja, druzyna potrafi dosc dobrze punktowac, ale to na grajkow z Golden State nie wystarczy, Ci graja fajna, skuteczna koszykowke, po ostatnich niefartach druzna Warriors dzis znow odniesie zwyciestwo.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165 |
Dla mnie raczej też no bet, ...chyba że zajdą jakieś niespodziewane okoliczności (np. linia wróci na Atlantę)
wygrzebałem i zaczynam jeszcze jeden progres Phoenix over196,5 i tu dobrze się składa gdyż jeśli nie wejdzie to jutro spotkają mi się w Memphis dwa typki w raz.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 2,802
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 2,802 |
Panowie,wybaczcie,ale troche mnie dziwi ten owczy ped na wygrana Heat.
3 dni temu napisałem tu ,ze teraz jest czas zarobic na wygranej Miami i.....2 razy wygrali. Progres na handi również wszedł,więc.....dosyć;-))) Ale...to było 3 dni temu !
Stawiacie ten typ jako nr 1 dzisiejszej nocy,a ja twierdzę,że łatwych pieniedzy w NBA nie ma.
Jestem fanem Miami,wiec siła rzeczy tej druzynie poświecam najwiecej uwagi. Wrócił Gruby,ale zespołu nadal nie ma. Pat się musi troche naszarpać na ławce,zanim posprzata stajnie Augiasza po van Gundym.
w porównaniu z ubiegłym sezonem to moi ulubieńcy sa na dzisiaj po prostu za słabi,by robic ich numerem jeden w typowaniu całej nocy.
Sam Iverson na nich wystarczy,a jak Mama z trybun go zmotywuje ,to rzuci i 50 pts <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Dla mnie głównym typem w tym meczu jest over, choc wygrana Miami przywitam z radością.
Pozdrawiam
amk
PS.Salvador.....nie zartowałem,Udonis to jest dopiero materiał na grajka,ale jeszcze nie grajek dużego formatu:-) i to mi sie podoba <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> Kapitalny post w wykonaniu amkwish <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> nie ruszałem tego meczu , ciekawe jaki bedzie jego rezultat <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165 |
A ja muszę coś zagrać w meczu miami co by się lepiej na syfrze oglądało i jak na razie wychodzi mi Miami, ale mecz dopiero za 2 godz. z okładem więc jeszcze jest czas
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 973
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2005
Posty: 973 |
Witam
Widze ze wszyscy uparli sie na Miami ( CANAL + i typerzy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />) Dzis tyle ciekawych meczy i jest z czego wybarac Toronto Raptors 2.75 +4,5 1,92 Tylko jeden mecz wygrany na wlasnym parkiecie to zdecydowanie za malo jak na druzyne z przyszloscia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> Utah Jazz 3.56 + 6,5 1,92 i over 171 1,90 Juz w tym sezonie ( preesezon) graly obie ekipy z soba i Jazzmani dwukrotnie przegraly tyle tylko ze w obu tych neczach gral wielki defensor pt; Ron A. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> ps. ciekawe w jakiej druzynie go zobaczymy ponownie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> Milwaukee Bucks 2,24 + 2,5 1,92 Niewiem ile jest prawdy w tym ze P.PIRCE jest lekko niedysponowany ale to i tak nie zmienia faktu ze w koszykowce Bostonu jest wiecej chaosu niz poukladanej gry <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
Pozdro i powodzenia
PS. co do meczu PHI-MIA to na dzis postawilem ze WADE bedzie lepszy od IVERSONA <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546 |
Toronto Raptors - Golden State Warriors 2 1,50
Bilans Toronto na własnym parkiecie 1-10, bilans Golden na wyjeździe 5-3. Nie przypominam sobie abym przez ostatnie 2 lata chociaż raz zagrał na zwycięstwo Golden. Jednak dziś zagram. Toronto w tym sezonie, jak już wszyscy doskonale wiedzą, prezentuje się fatalnie. Mnie najbardziej zawodzi J.Rose (obawiam się tylko aby dzisiejszej nocy się nie przebudził). Drużyna ma 1 wybijającego się zawodnika - Ch.Bosh. Jest kilku młodych zdolnych zawodników (Villanueva, Calderon) jednak trzeba przyznać, że sa to zawodnicy gorsi od swoich odpowiedników w zespole rywali. Liczę na dobry mecz w wykonaniu B.Davisa, który dzięki swoim asystom i celnym rzutom poprowadzi swój zespół do zwycięstwa.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293
Q
|
|
Q
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293 |
zaczynam grać progresje .. już ekipy dawno po 15 meczach tak wiec do dzieła. 1j=1pln
1 etap
Golden: OOO OOO: -> Toronto-Golden under 204 /1.95 /5j
New York: UU OO: -> Atlanta-NewYork over 193.5 /1.95 /5j
Phoenix: UUUU: -> Oklahoma-Phoenix over 106.5 /1.91 /5j
Orlando: UO: -> Dallas-Orlando over 187 /1.91 /5j
---------- Bilans: 0:0
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165 |
W Atlancie rzucaja jak wściekli dopiero 1 kwarta a tu już 70 pkt. Coś czuję under ale w 2-iej połowie (no chyba że buki ustawią niską linię, jak będzie w okolicach 100 to biorę)
A i jednak Miami za drobne dla lepszej oglądalności
pzdr
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,518
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,518 |
chlopaki w atlancie sobie trening strzelecki urzadzili...tam wogole ktos broni w tym meczu...:D
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|