Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 11 1 2 3 4 5 10 11
#46693 16/10/2003 13:21
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
koresponodwalem sobie z expektem

MOJE PYTANIA
1.czy moge wyplacic pieniadze ktore mam na koncie a potem wplacic powiedzmy 500 zl i brac udzial w peomocji

jesli nie prosze wyciag z regulaminu z pkt odnosnie takiej sytuacji bo podany na stronie jest dosc lakoniczny

2.jezli pkt 1 jest niezgodny to powiedzmy dokonujac wpalty 500 zl otrzymuje 100 zl jako bonus czy nadwyzke ktora jest na koncie moge wyplacic do stanu 600 zl ?

czy tez bedzie zablokowana ?

ich odpowiedz

Witamy,

Aby wyplacic bonus wraz z kwota depozytu, naley go trykrotnie obrocic inwestujac w zaklady w Expekt.com, np. 3 zaklady po 600 PLN kazdy.

Milego Dnia
Suppoort
expekt.com Ltd

BEZ SENSU

Bonus: Unibet
#46694 16/10/2003 13:24
Dołączył: Jul 2002
Posty: 627
J
addict
addict
J Offline
Dołączył: Jul 2002
Posty: 627
A ja musze pochwalić expekta !! Wczoraj zleciłem przelew na ich konto i zapomniałem wpisac swoje dane i nu klienta. Wieczorem kasa znalazła się na moim koncie bez problemu mimo że przelew mógł być mało czytelny !!
BRAWO EXPEKT !!!
P.S. Conrad każdy gra u takiego buka jaki mu odpowiada. Centerbet jest wyśmienity ale te opłaty za przelew na ich konto brrr troche mnie odpychają <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> .
Gamebookers tez jest super ale bawienie się przez Moneybookers trochę mnie zniechęca a mój angielski pozostawia wiele do życzenia
pozdrawiam

#46695 16/10/2003 13:31
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Chyba zalozymy sobie specjalny temat na korespondencje z expektem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

MOJE PYTANIE

moze prosciej czy jezeli wyplace to co mam na koncie i wplace 500 zl dostane bonus ???

ICH ODPOWIEDZ

Witamy,

TAK, otrzyma Pan bonus, tak jak wszyscy inni klienci nie bedzie z tym problemu (choc pozostaje kwestia etyki, ale to juz dawno zapomniana sprawa, zwlaszcza w naszym kraju <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Milego Dnia
Support
Expekt.com Ltd

Szkoda ze nie pamietaja sprawy Valenci i Schmachera gdy go przepuscili

#46696 16/10/2003 13:46
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Panoiwe kolejyn numer

Sluszne pretensje prosze kierowac do zespolu Ferrari, nie do nas - wyniki zdarzenia sportowego ustalane sa w oparciu o oficjalny komunikat.

Milego Dnia
Support
Expekt.com Ltd

Zaraz dzwonie do FRANKA WILLIAMSA franek pogadaj z ferrari zeby sie troche podlozyli potrzebuje pare groszy na piwo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#46697 16/10/2003 20:52
Dołączył: Oct 2003
Posty: 549
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 549
Czy w tym Expekcie beda kiedys jakies podporki na mecze???? Na puchar uefa nie bylo na weeken jest tylko na lige angielska!!!!! co jest z nimi !!!

#46698 16/10/2003 21:23
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,141
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,141
pewnie nie chcą abyśmy z dużo wygrywali !!!!!!!

#46699 17/10/2003 03:47
Dołączył: Oct 2003
Posty: 549
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 549
czy i was tez nie mozna ogladac ststystyk z poszczegolnych meczow?????

#46700 17/10/2003 04:46
Dołączył: Sep 2003
Posty: 150
O
OH2 Offline
member
member
O Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 150
cze!!!
mam problem dwoch kolesi z Lonndynu wyslalo kase do Expekta przez ich bank (w banku powiedzieli ze jest na koncie tym Expektowskim) a Expekt nie przelal na konto gracza!!! mijaja juz 3 tygodnie!!! kazali wyslac skany wplat! i zostaly wyslane i juz zreszta kilka razy bo jak im wysylam to wtedy nie odpisuja?? czy ktos sie juz z czyms takim spotkal??? co robic dalej!! pomozcie

pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#46701 17/10/2003 06:27
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231
Q
veteran
veteran
Q Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231
Quote
Oryginalnie wysłał OH2:
[qb]cze!!!
mam problem dwoch kolesi z Lonndynu wyslalo kase do Expekta przez ich bank (w banku powiedzieli ze jest na koncie tym Expektowskim) a Expekt nie przelal na konto gracza!!! mijaja juz 3 tygodnie!!! kazali wyslac skany wplat! i zostaly wyslane i juz zreszta kilka razy bo jak im wysylam to wtedy nie odpisuja?? czy ktos sie juz z czyms takim spotkal??? co robic dalej!! pomozcie

pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: [/qb]
A dlaczego ty coś wysyłasz za "kolesi z Lonndynu"?

#46702 17/10/2003 14:03
Dołączył: Nov 2002
Posty: 696
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Nov 2002
Posty: 696
witam,
Wplacilem 500 i moge mieć bonus +100 jak wysle do nich mejla-fajnie, ale
-czy ja muszę zagrać później 3 kupony po 600 zł, czy mogę wysłać np 18 kuponów po 100?

#46703 17/10/2003 14:13
Dołączył: Oct 2001
Posty: 215
A
enthusiast
enthusiast
A Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 215
Quote
Oryginalnie wysłał michalll:
[qb]witam,
Wplacilem 500 i moge mieć bonus +100 jak wysle do nich mejla-fajnie, ale
-czy ja muszę zagrać później 3 kupony po 600 zł, czy mogę wysłać np 18 kuponów po 100?[/qb]
To już zależy wyłącznie od Ciebie, możesz zagrać nawet 3600 razy po 0.50 PLN czy też 1 kupon za 1800 PLN.

#46704 17/10/2003 14:33
Dołączył: Apr 2002
Posty: 317
N
enthusiast
enthusiast
N Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 317
Quote
Oryginalnie wysłał szupes:
[qb]Czy w tym Expekcie beda kiedys jakies podporki na mecze???? Na puchar uefa nie bylo na weeken jest tylko na lige angielska!!!!! co jest z nimi !!![/qb]
Sam wyliczajac odpowiednio mozesz sobie zrobic podporki stawiajac osobno na 1 i X

#46705 17/10/2003 15:37
Dołączył: Sep 2003
Posty: 150
O
OH2 Offline
member
member
O Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 150
Quote
Oryginalnie wysłał OH2:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał qwerty:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał OH2:
[qb]cze!!!
mam problem dwoch kolesi z Lonndynu wyslalo kase do Expekta przez ich bank (w banku powiedzieli ze jest na koncie tym Expektowskim) a Expekt nie przelal na konto gracza!!! mijaja juz 3 tygodnie!!! kazali wyslac skany wplat! i zostaly wyslane i juz zreszta kilka razy bo jak im wysylam to wtedy nie odpisuja?? czy ktos sie juz z czyms takim spotkal??? co robic dalej!! pomozcie

pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: [/qb]
A dlaczego ty coś wysyłasz za "kolesi z Lonndynu"?[/qb]
[/qb]
dlatego wysylam za nich poniewaz jestem ich kumplem i oni nie siedza w Londynie calymi dniami na internecie i mi zlecili zalatwic ta sprawe z ich poczty wysylam a Expekt wali w ch..... i nie wiem co dalej zrobic jak odzyskac te pieniadze!!! kiedy oni wplaca na ich konta!! czy byly juz takie walkio ze kradli hajc i nie mozna bylo odzyskac od nich??
pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#46706 17/10/2003 23:06
Dołączył: Aug 2003
Posty: 24
F
stranger
stranger
F Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 24
Tak mniej więcej od 20 minut:

"application error

Restart your browser and try again.
If this doesn't solve the problem then please contact us.

Kind Regards

Expekt.com Support"

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

#46707 17/10/2003 23:08
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
U mnie to samo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

#46708 17/10/2003 23:10
Dołączył: Aug 2003
Posty: 24
F
stranger
stranger
F Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 24
Oczywiście ponowne uruchomienie przeglądarki nie pomogło.
TO nie zdarza się po raz pierwszy...

Jestem cierpliwy. Ze względu na rzeczywiście wyższe kursy na ATP pewnie jeszcze do końca roku dam im szanse.

#46709 18/10/2003 22:39
Dołączył: Jul 2003
Posty: 44
P
newbie
newbie
P Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 44
Mi Expekt powinien przysłać kase jakieś 10 dni temu, jednak jeszcze jej nie dostałem. Wysłałem maila do supportu o 12.30, jeszcze nie odpisali. Jest to o tyle dziwne, że kiedy pytałem o wpłate depozytu to odpisali w ciągu godziny, a jak o wypłate to się ociągają. Mam nadzieje, że w ogóle odpiszą.

#46710 18/10/2003 23:30
Dołączył: Jul 2003
Posty: 44
P
newbie
newbie
P Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 44
A moze bonusem z programu partnerskiego trzeba obrócić kilka razy tak jak np. jest w tej promocji z depopzytem ???

#46711 19/10/2003 01:09
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
KIEDY ONI WRESZCZIE URUCHOMIA VOUCHERY ?? MOZE KTOS WIE DOKLADNA ALBO CHOCIAZ PRZYBLIZONA DATE UTUCHOMIENIA WYZEJ WYMIENIONEJ FUNKCJI??

I PYTANK- CZY KTOS WIE JAKA BYLA PRZYNJAMNIEJ OTSTATNIO NAJNIZSZA SAMU JAKA MOZNA PRZEKZAC VOUCHEREM DO drugiego uzytkownika ??

#46712 19/10/2003 01:45
Dołączył: Jan 2003
Posty: 971
G
old hand
old hand
G Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 971
Quote
Oryginalnie wysłał _King_:
[qb]KIEDY ONI WRESZCZIE URUCHOMIA VOUCHERY ?? MOZE KTOS WIE DOKLADNA ALBO CHOCIAZ PRZYBLIZONA DATE UTUCHOMIENIA WYZEJ WYMIENIONEJ FUNKCJI??

I PYTANK- CZY KTOS WIE JAKA BYLA PRZYNJAMNIEJ OTSTATNIO NAJNIZSZA SAMU JAKA MOZNA PRZEKZAC VOUCHEREM DO drugiego uzytkownika ??[/qb]
Chyba 0.01 zl :-)
Nie ma (chyba) ustalonej wielkosci vouchera. Ja kiedys wysylalem voucher w wysokosci 50 gr.

Strona 3 z 11 1 2 3 4 5 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
13 zarejestrowanych użytkowników (rymoholik, forty, rafal08, alfa, Lukasz111, latajaca_holenderka, $-man, betowiec, bukma, aker, Sensei, 11kera11, burbon), 2,523 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,833,940
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1