|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
http://www.tvn24.pl/12694,1703232,0,1,zatrzymani-za-koszulki-smierc-cracovii,wiadomosc.html za tydzień szykują się masowe zatrzymania na Cracovii  nie bedzie ani jednego 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,801
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,801 |
Jeszcze w poniedziałek zostaną im postawione zarzuty z art. 256 czyli publiczne propagowanie faszystowskiego lub innego totalitarnego ustroju państwa, za które grozi do dwóch lat pozbawienia wolności. Ciekawe kiedy wezmą się za tych gamoni z mordą Che na całej powierzchni ich zapadłych jak grobowiec klatek piersiowych...
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249 |
[ Linked Image] http://www.cracovia.krakow.pl/read.php?11,1832628,page=1 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,679
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,679 |
Ciekawe kiedy wezmą się za tych gamoni z mordą Che na całej powierzchni ich zapadłych jak grobowiec klatek piersiowych... Święte słowa, dać Ci wódki... Dla przykładu we Wrocławiu w rynku jest knajpa PRL - na ścianach wiszą portrety Lenina, Stalina itp.. I kurwa nikomu to nie przeszkadza, a jakbym chciał otworzyć knajpę III Rzesza z portretami Hitlera, Göringa to zaraz dostałbym wyrok za propagowanie treści faszystowskich... to jest kurwa tragiczne..
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,297
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,297 |
Chwała Wam Dzielni Policjanci - tak wypada to podsumować. Co będzie dalej? Będą gimnazjalistów zatrzymywać za bazgranie "Jebać Wisłę" w zeszytach? Conrad, mam jedno pytanie, a mianowicie jak odniesiesz się do tego, że na ostatnim meczu Śląska Wrocław policja miała za zadanie wyłapywanie kibiców [byli poza obiektem sportowym!] którzy wznosiliby okrzyki antyrządowe oraz transparenty.
Rozumiem, że popierasz i tym rząd? Podbijam, bo również czekam na odpowiedź Conrada. Pewnie jak zwykle zaneguje rzeczywistość i udowodni, że to jedynie propaganda PISdzielców
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Oni sądzą, że obowiązkiem kibiców jest:
a) podziwiać ekspertów b) podziwiać piłkarzy c) drzeć mordę na zawołanie
Otóż nie, panie Mielcarski, otóż nie...  U nas poszukiwania "idoli" nawet sięgają samych komentatorów. Nie możemy po prostu mieć tam dobrych ludzi robiących świetnie swoją robotę... muszą to być jakieś kurwa "gwiazdy", i tak też się zachowują. Nie będę jednego takiego wymieniał z nazwiska, ale pierdolony idiota uważa na wizji że wszyscy najbardziej chcą słuchać jego zdania i że jest ono najważniejsze bo on jest "komentatorską gwiazdą". A na Sky profesjonalna obsada, w studiu kilka cenionych osób z najwyższej półki, i prowadzący tylko moderuje dyskusją, kieruje nią, odpowiednio dzieli pytania i ogólnie świetnie to prowadzi. Sam od siebie nie pierdoli więcej niż kilka(naście) sekund na raz bo nie od tego jest. Od tego są zaproszeni ludzie ze świata piłki i widzowie chcą usłyszeć co np. Gullit, Shearer i Redknapp mają do powiedzenia.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489 |
Tego rodzaju incydenty się zdarzały, będą zdarzać nie tylko w Polsce, ale w innych krajach. Pewnie tak. Oby natomiast tak jak w Anglii kibole wiedzieli, że u siebie nie warto popełniać przestępstwa. A na wyjazdach np. w Danii, gdzie można sobie poskakać jak małpa i nawet po złapaniu przez policję następnego ranka wyjść (po dobrym śniadaniu)... to tak też się dzieje.  Jak to jest dokładnie z wbieganiem na murawę w UK ? Dostają za to tylko grzywnę, czy zakaz stadionowy też ? No i czy traktowane to jest jako przestępstwo ? Jeżeli tak, to w ostatnim miesiącu popełniło je kilka tys. Brytoli. I to u siebie, a nie na wyjeździe kontynentalnym  A policja jeszcze się wstawiała za nim żeby mógł kupić bilet na mecz. Pojedyncza osoba się za nim wstawiła i zostały już wobec niej wyciągnięte konsekwencje. A sprawa rzeczywiście dziwna, trzeba przyznać... To ja się pytam dlaczego zastosowano odpowiedzialność zbiorową wobec kibiców, skoro w incydentach brała udział tylko garstka ? A co najśmieszniejsze nie ograniczono się tylko do bezpośrednio zainteresowanych fanów Lecha i Legii, ale rozciągnięto zakazy na kilka innych stadionów, o zakazie wyjazdów nie wspominając. Bo idąc tym tokiem myślenia, za wyczyny policjanta próbującego załatwić bilet Staruchowi (swoją drogą nie było w tym nic niezgodnego z prawem, co najwyżej wątpliwości natury moralnej) powinna zostać zwolniona i zamknięta cała komenda Wniosek generalnie jest jeden, Tusk się błaźni, nie po raz pierwszy zresztą, i co do tego nie ma wątpliwości.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Chwała Wam Dzielni Policjanci - tak wypada to podsumować. Co będzie dalej? Będą gimnazjalistów zatrzymywać za bazgranie "Jebać Wisłę" w zeszytach? Conrad, mam jedno pytanie, a mianowicie jak odniesiesz się do tego, że na ostatnim meczu Śląska Wrocław policja miała za zadanie wyłapywanie kibiców [byli poza obiektem sportowym!] którzy wznosiliby okrzyki antyrządowe oraz transparenty.
Rozumiem, że popierasz i tym rząd? Podbijam, bo również czekam na odpowiedź Conrada. Pewnie jak zwykle zaneguje rzeczywistość i udowodni, że to jedynie propaganda PISdzielców Beksa lale od kiedy płaczą, ze są prześladowani w Polsce? Kiedy te śmieszne ulotki wciskali zagranicznym dziennikarzom? Rok temu, dwa? Interesujący trend stawiania się w roli ofiary zaczął się już znacznie wcześniej i jak widać cały czas trwa. Dzisiaj dalej w podobnym tonie, prześladowani politycznie, Tusk to Łukaszenka, zomo ma za zadanie wypatrzeć kto trzyma przygłupiasty transparent i podjąć próbę naprawienia łba policyjną pałką. Ktoś tu nawet pisał, że zwykli ochroniarze stadionowi się na niego rzucili za tego typu transparent, tak więc już nie tylko państwowe ale i prywatne zomo zostało zwerbowane. No i nie zapomnijmy, że to wszystko tajne instrukcje od Tuska, które jak na filmie hollywoodzkim są przekazywane na specjalnym papierze który ulega samodestrukcji 10 sekund po przeczytaniu ich. Może czas zaprosić Jana Marię "Niemcy mnie biją" Rokitę by swoją osobą objął patronat nad całą akcją? Chociaż to on raczej by się mógł dużo nauczyć od wiecznych płaczek udających prześladowanych niż odwrotnie... A tak na serio to zastanawiam się jak kibice się zgodzili na wprowadzenie jakiegoś politycznego gówna na trybuny. Nie pamiętam aby kiedyś na Legii czy Koronie ktoś obniżał poziom kibicowania czy treść transparentów do jakichś tandetnych politycznych akcji i hasełek, nikt by się takimi pierdami nie zajmował...
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
[ Linked Image] http://www.cracovia.krakow.pl/read.php?11,1832628,page=1  ciekawe jaka kare dostanie ten cwiercmozg
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Jak to jest dokładnie z wbieganiem na murawę w UK ? Dostają za to tylko grzywnę, czy zakaz stadionowy też ? No i czy traktowane to jest jako przestępstwo ? Jeżeli tak, to w ostatnim miesiącu popełniło je kilka tys. Brytoli. I to u siebie, a nie na wyjeździe kontynentalnym  Pojedź, wbiegnij, zobaczymy.  Tylko nie zapomnij owinąć się w polityczny transparent...  Na wyjeździe w Danii chodziło o zadymy. Pohasali sobie, złapano wielu, a rano chyba wszystkich puścili aby sobie wrócili do domu (w Anglii policja wtedy wściekała się na rząd Danii za puszczenie tego płazem). To ja się pytam dlaczego zastosowano odpowiedzialność zbiorową wobec kibiców, skoro w incydentach brała udział tylko garstka ? Też nie jestem fanem zamykania stadionów, sam pisałem że to metody UEFA/FIFA tak robić. A na Euro 2000 po kilku miejskich rozróbach zagrożono oficjalnie, że wypierdolą Anglię z całej imprezy... dopiero byłaby kara dla całego 50-milionowego narodu. Lecha i Legię zamknięto na jedną kolejkę, do odwołania?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061 |
Nie pamiętam aby kiedyś na Legii czy Koronie ktoś obniżał poziom kibicowania czy treść transparentów do jakichś tandetnych politycznych akcji i hasełek, nikt by się takimi pierdami nie zajmował... Może nie było takiej potrzeby, nie pamiętam , żeby kiedykolwiek stadiony były zamykane z tak błahych powodów jak teraz , o reszcie już nawet nie wspominam. Bojówki PIS-owskie dotarły do Serbii [ Linked Image] transparent OFK Belgrad na wyjeździe w Jagodinie
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489 |
Jak to jest dokładnie z wbieganiem na murawę w UK ? Dostają za to tylko grzywnę, czy zakaz stadionowy też ? No i czy traktowane to jest jako przestępstwo ? Jeżeli tak, to w ostatnim miesiącu popełniło je kilka tys. Brytoli. I to u siebie, a nie na wyjeździe kontynentalnym  Pojedź, wbiegnij, zobaczymy.  Tylko nie zapomnij owinąć się w polityczny transparent...  Na wyjeździe w Danii chodziło o zadymy. Pohasali sobie, złapano wielu, a rano chyba wszystkich puścili aby sobie wrócili do domu (w Anglii policja wtedy wściekała się na rząd Danii za puszczenie tego płazem). Poważnie pytam. Orientuje się ktoś jak to tam wygląda ? Bo ostatnio całe hordy Brytyjczyków wbiegały na murawę i chciałem wiedzieć, czy wyciągnięto wobec nich i klubów jakieś konsekwencje. W Wybiórczej i na Tefałenie jakoś cicho o tym. W przeciwieństwie do tego, jakoby suknia ślubna Kejt była repliką 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Jeszcze w poniedziałek zostaną im postawione zarzuty z art. 256 czyli publiczne propagowanie faszystowskiego lub innego totalitarnego ustroju państwa, za które grozi do dwóch lat pozbawienia wolności. Ciekawe kiedy wezmą się za tych gamoni z mordą Che na całej powierzchni ich zapadłych jak grobowiec klatek piersiowych... Poniewaz w swiadomosci tzw. poprawnej czesci spoleczenstwa ten zwyrodnialec uchodzi za bojownika o wolnosc  Obecnie rzadzacy nie beda tepic koszulek z Guevara, portretow Stalina i innych przejawow czerwonego faszyzmu, bowiem w wiekszosci wywodza sie z czerwonej swoloczy podlanej sosem czosnkowym. Jakby kibice mieli pejsy nie byloby problemu 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,801
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,801 |
Że też nie zdążyłem tego wcześniej przeczytać, właśnie parę minut temu się ogoliłem, a wiele mi nie brakowało. Może z tydzień i miałbym już pejsy  No nic, trzeba od nowa zapuszczać, ale przed końcem sezonu nie zdążę już, chyba że sobie takie jak Kiler dokleję 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725 |
- Zwykły kibic z rodziną przychodzi na stadion i zostaje opluty i powalony za sprawą niby jakiegoś lidera, z którym współpracuje klub Spity baran, a nie zwykły kibic. PS. Tak w ogóle na jakiej podstawie wiesz, że to był "zwykły kibic"? Na podstawie fragmentu z monitoringu? Byłeś tam? W mediach tak przedstawili?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 315
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: May 2005
Posty: 315 |
- Zwykły kibic z rodziną przychodzi na stadion i zostaje opluty i powalony za sprawą niby jakiegoś lidera, z którym współpracuje klub Spity baran, a nie zwykły kibic. PS. Tak w ogóle na jakiej podstawie wiesz, że to był "zwykły kibic"? Na podstawie fragmentu z monitoringu? Byłeś tam? W mediach tak przedstawili? Od swojego idola Tuska się dowiedział 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Żytnicki opisał w GW. [ Linked Image]
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,046
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,046 |
Poniewaz w swiadomosci tzw. poprawnej czesci spoleczenstwa ten zwyrodnialec uchodzi za bojownika o wolnosc  Obecnie rzadzacy nie beda tepic koszulek z Guevara, portretow Stalina i innych przejawow czerwonego faszyzmu, bowiem w wiekszosci wywodza sie z czerwonej swoloczy podlanej sosem czosnkowym. Jakby kibice mieli pejsy nie byloby problemu  No dziwne żeby komuś przeszkadzał jakiś latynos który ani jednego Polaka nie zamordował jak urodził się w szpitalu na ul. Świerczewskiego wychował w bloku na ul. Zawadzkiego i chodził do szkoły im. Dzierżyńskiego. Swoich Che mamy aż za nadto zresztą niektórzy żyją do dziś lepiej niż za czasów komuny bo wtedy chociaż się partii i sojuszników bali a także tego że w trumnie mogą wrócić jak Bierut a teraz nie boją się niczego. Polska to naprawdę dziki kraj. Komunizm to takie samo ścierwo jak narodowy socjalizm i powinno być tak samo karane szkoda tylko że tak nie jest bo dotąd ani nie karano za sierp i młot ani za symbole ss. Jakim trzeba być idiotą żeby wyznawać lewacką bądź nazistowską ideologię w kraju gdzie wymordowali kilkanaście mln ludzi ich twórcy. Niestety na stadionach w Polsce zawsze pojawiały się w przeciwieństwie do komunistycznych te nazistowskie gówna z tego co pamiętam to kiedyś nawet niemieckie flagi narodowe wisiały na meczach zespołów grających w 1.lidze polskiej a pół sektora debilów "hail hitler" robiło. Jeszcze w Gdańsku mogę zrozumieć uwielbienie Hessa bo przed wojną tam mieszkało 90% Niemców ale w Warszawie już nie bardzo bo im Niemcy 2/3 miasta wymordowali o tych co za 10tys. do filmu tego angola hailują to już nawet nie ma co gadać. Swoją drogą śmiesznie jak do tv jeden pedał się ubrał w koszulkę Che bo chyba pojęcia nie miał że jego idol za takie skłonności posyłał prosto do obozu koncentracyjnego razem z przeciwnikami idei komunizmu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382 |
Jeszcze w Gdańsku mogę zrozumieć uwielbienie Hessa bo przed wojną tam mieszkało 90% Niemców ale w Warszawie już nie bardzo bo im Niemcy 2/3 miasta wymordowali o tych co za 10tys. do filmu tego angola hailują to już nawet nie ma co gadać. 1) o co biega z tym uwielbieniem dla nazizmu w Warszawie ? - jestem z Wawy chodzilem na mecze pare lat temu i nie wiem o czym piszesz /sie nie zgadzam ;-) ) 2) - nie wiem totalnie o co biega z tym filmem, jak mozesz to przybliz temat / tutaj po prostu ciekawość ;-)
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252 |
wiadomo już, kiedy szeryf tusku zamierza zamknąć youtube?
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|