|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 973
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2005
Posty: 973 |
Witam Wczoraj tylko Kozly nie zawiodly, ale dzis polegna z troszke pechowymi Jazzmenami <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> kurs na nich atrakcyjny 3,05(handi tez mi sie podoba +5) a sila gry zespolowej jest toche wieksza <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Ostatnie pojedynki obu ekip pokazuja wyraznie ze sa na styku ze wskazaniem na JAZZ <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Nastepny mecz ktory sobie upatrzylem to pojedynek Bobki kontra Tloki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> Historia pojedynkow jest bardzo krotka trzy rozegrane mecze 2-1 dla mlodszych (w tym dogrywka i win tlokow 1 pkt<img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" />) Cos w tym musi byc ze Wallesy nie potrafia grac z rysiami <img src="/ubbthreads/images/graemlins/sonar.gif" alt="" /> Charlotte Bobcats 3,7 +7 1,92 No i trzeci mecz nareszcie + handi na popularne Miami <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> to dozucam do swoich typow i nie bede sie rozpisywal bo juz wszystko wiemy o tym Drem Team <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Pozdro
Ps ; piszac post znikl handi na Miami <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293
Q
|
|
Q
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293 |
2 dzien ==========
2 etap
Phoenix: UUUUU: Memphis - Phoenix /over 187 /1.91 /13j
Golden: dziś ma wolne
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 5
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Dec 2005
Posty: 5 |
Ja dzis puszczam takie typki:
New York Knicks - Indiana Pacers 2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Charlotte Bobcats - Detroit Pistons 2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> San Antonio Spurs - Sacramento Kings 1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727 |
5/6 NBA
Do pełni szczescie zabrakło Heat, ale nic nie szkodzi.
Porazka moze spowodowac, odnowienie progresu na Heat z hc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Co mi dzisiaj zabrali, w najblizszym czasie mi oddadzą.
Utah izzzzzzzzi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,109
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,109 |
do tych ktorzy troszke lepiej niz ja sledza nba: sa to pary na niedziele tak sobie wybralem prosze o wasze zdanie: bryant[la lakers]-mcgrady[houston} 1 1.35 nowitzki-garnett 1 1.37 dallas-minesota bosh-webber 1 1.5 toronto-philadelphia randolph-a.jamisson 1 1.90 portland-washington
1.bryant zawsze wali okolice 30 nieraz nawet ponad wiekszosc pilek jest granych do niego mcgrady jest drugim strzelcem po yao no ale lakers dzis we wlasnej hali beda chcieli wygrac i uwazam ze tych punktow kobe rzuci wiecej
2.nowitzki podobnie jak wyzej grane pilki do dirka on rowniez dobrze rzuca za 3 oprocz tego dobra obrona dallas i pomoze dobrze przypilnuja garnetta
3.bosh-webber bosh zawsze rzuca ponad 20 punktow jest najlepszym strzelcem toronto w phili oczywiscie rzadzi iversson ja uwazam ze mecz bedzie chciala wygrac philadelphia a ciezar gry a zarazem zdobywanie punktow wezmie na siebie iversson a w toronto wiekszosc podan i rzutow nawet wymuszonych przez bosha
4.randolph jest najlepszym strzelcem portland ci graja u siebie pewnie chlopak bedzie rzucal a wwashingtonie maja arenasa od punktow a jamisson zdobedzie to swoje 15/16 pkt. ale randolph rzuci cos okolo 22
|
|
|
Link skopiowany do schowka