|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 883
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2005
Posty: 883 |
21 grudnia 2005 AC Parma - Cagliari Juventus Turyn - Siena AS Roma - Chievo Verona AC Fiorentina - US Palermo Udinese - Sampdoria Genua Inter Mediolan - Empoli Livorno - AC Milan Lecce - SS Lazio Rzym FC Messina - Reggina Ascoli - Treviso
Wszystkie mecze o 20:30, mecz Lecce - Lazio LIVE on Polsat Sport <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 13
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Dec 2005
Posty: 13 |
Chętnie poradziłbym się jakiegoś experta o mecze Fiorentiny, Interu i Juventusu bo wydają się na pierwszy rzut oka czyste jedynki, chociaż największe wątpliwości mam co do Fiore bo graja z dobrze spisującym sie Palermo (chociaż wpadka Palermo u siebie w niedziele). Czekam na odpowiedź w kwestii tych trzech spotkań bo reszta w wydaje mi sie nie do grania a może Milan?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 11,946
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 11,946 |
Chętnie poradziłbym się jakiegoś experta o mecze Fiorentiny, Interu i Juventusu bo wydają się na pierwszy rzut oka czyste jedynki, chociaż największe wątpliwości mam co do Fiore bo graja z dobrze spisującym sie Palermo (chociaż wpadka Palermo u siebie w niedziele). Czekam na odpowiedź w kwestii tych trzech spotkań bo reszta w wydaje mi sie nie do grania a może Milan? Nie uważam się za żadnego eksperta - ale na szybko - Po pierwsze - primo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" /> - kursy na te wszystkie mecze będą mega gówniane . Po drugie - secundo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" /> - bardzo nerwowo z Fiore - podoba mi się ta drużynka ale ilość nie wykorzystanych sytuacji - szczególnie od meczu z Juve - ( pech połączony z kalectwem ) woła o pomstę do nieba - dlatego nie ma takiej możliwości , żeby przy tak niskich kursach czekać na przebudzenie fioletowych - no way . Siena jest drużynką , która moze zawsze numer wywinąć- jasne , że doszkiwanie się sensacji tutaj jest delikatnie mówiąc niestosowne - ale - christmas time`s coming ( sta arrivando il Nataleeeeeeee ) - dlatego najpierw proponuję zakupić prezenty ( jak jeszcze nie dobawione <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" /> ) a potem mocno się zastanowić czy warto mieć smutne święta po wywrotce na mikrusowatym kursie . Zastanawiają mnie AŻ 2 ( słownie dwa ) mecze ale o tem potem pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 22
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Dec 2005
Posty: 22 |
jestem nowy na tym forum ale czytam go od tygodnia: dobre analizy i dyskusje:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 22
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Dec 2005
Posty: 22 |
ASCOLI-TREVISO 1,95 2,90 3,95 FIORENTINA-PALERMO1,65 3,20 5,20 INTER-EMPOLI 1,20 5,30 10,20 JUVENTUS-SIENA 1,17 5,60 11,50 LECCE-LAZIO 2,70 2,80 2,60 LIVORNO-MILAN 3,00 2,85 2,10 MESSINA-REGGINA 2,20 2,80 3,25 PARMA-CAGLIARI 2,00 2,90 3,70 ROMA-CHIEVO 1,95 2,80 4,10 UDINESE-SAMPDORIA 2,30 2,90 2,90
co myslicie o fiorentinie, inter, juve, treviso 02 i sampdorii??
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 22
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Dec 2005
Posty: 22 |
macie jakieś info o kontuzjach??
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 480
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2005
Posty: 480 |
no własnie, co powiecie o meczu Fiorentina - Palermo , czysta jedynka ?? pozdrawiam majlosh
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 883
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2005
Posty: 883 |
Wreszczie ukarano Di Canio. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />
Paolo Di Canio został ukarany przez Komisję Dyscyplinarną za faszystowskie gesty podczas spotkań z Livorno i Juventusem. Napastnik Lazio nie zagra w środowym meczu z Lecce. Ponadto musi zapłacić 7 tyś. funtów grzywny.
W 17 kolejce zawieszeni będą także: Ferri (Palermo), Mauri (Udinese), Felipe (Udinese), Sicignano (Lecce), Conti (Cagliari), Cordoba (Inter), Galeoto (Treviso), Gasbarroni (Sampdoria), Nedved (Juventus), Volpi (Sampdoria), Vergassola (Siena).
zrodlo: Channel4
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 502
addict
|
|
addict
Dołączył: May 2005
Posty: 502 |
Livorno - Milan 2 kurs. 2.1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" />
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/santahat.gif" alt="" /> KURS 2.1 to prezent pod choinke od buków <img src="/ubbthreads/images/graemlins/santahat.gif" alt="" />
Jak dla mnie dość pewny mecz.Otóż Milan po ostanich wpadkach (porażka z Chievo mimo prowadzenia 1:0 i porażka z Interem w ostanich minutach )wygrał dość łatwo u siebie 4:0.Livorno niby bardzo dobrze gra u siebie ale zobaczcie z kim oni grali bilans 6 zwycięstw 2 remisy i 0 porażek.Wygrane z : Ascoli Empoli Lecce Lazio Lecce Parmą czy Regginą oraz remisy z Romą i Chievo wskazują że przy silniejszej drużynie Livorno nie jest już tak dobre.Kolejnym faktem który mnie skusił do zagrania 2 jest strata Milanu do prowadzącego Juventusu która sięga już 9 punktów.Milanowi któremu bardzo zależy na mistrzostwie pozostaje tylko wygrywać kolejne spotkania licząc na potknięcia Juve.Z moich źródeł wynika że Milan przystąpi do tego meczu bez większych osłabień.Szewa i spółka wezmą i w garść i ograją Livorno.Co myślicie o tym meczu? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 509
addict
|
|
addict
Dołączył: Nov 2005
Posty: 509 |
onda zgaduje te dwa mecze: parma i sampdoria ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 11,946
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 11,946 |
onda zgaduje te dwa mecze: parma i sampdoria ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> bardzo ciepło - Parma si ( to nie znaczy ,że decyzja i stawka juz dobawiona..) - Samp rozpatrywana ale na dzień dzisiejszy mimo wszystko raczej niechętnie ....Tym bardziej ,że w Udine w klubie narady i ważne decyzje do podjęcia - nie mam absolutnie zaufania do Samp. na wyjeździe ( zresztą w tym roku już dali pieknie zarobić i chwacit ) . Ale panowie - trza poczekać do jutra ( przecież buki pracują online....24/24 ) - zawsze to jakieś biegacze-kopacze mogą nóżkę skęcic abo co <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" /> pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 11,946
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 11,946 |
no własnie, co powiecie o meczu Fiorentina - Palermo , czysta jedynka ?? pozdrawiam majlosh eh..................... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" /> srynka nie jedynka NO BET
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 77
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Dec 2005
Posty: 77 |
Uwazam, ze Livorno jest bardzo silne a ostatnie wygrane tylko ich pewnosc siebie umocnilo.
Wygrali z Palermo na wyjezdzie a to malo komu sie udaje - bo Palermo jest wyjatkowo mocna druzyna.
Poza tym Milan na wyjezdzie nie blyszczy - 3 przegrane.
Wedlug mnie padnie tutaj remis ze wskazaniem jednak na Livorno. W bezposrednich knfrontacjach h2h Livorno 1 raz wygralo (u siebie z Milanem) a na AWAYu zremisowalo.
Wygrana u siebie Milanu 4:0 raczej nie jest wyznacznikiem z beznadziejnie slaba Messina.
Milan musi - ale Livorno tez musi bo widac golym okiem ze walczy o miejsce zapewniajace im wystep w pucharach.
Ja zagralem 1X i mysle ze wejdzie.
Livorno poza tym u siebie ani razu nie przegralo i nie bede swoich pieniedzy testowal czy uda sie to Milanowi zwlaszcza ze na wyjezdzie im za bardzo ostatnio nie idzie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 5,378
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2004
Posty: 5,378 |
Chętnie poradziłbym się jakiegoś experta o mecze Fiorentiny, Interu i Juventusu bo wydają się na pierwszy rzut oka czyste jedynki, chociaż największe wątpliwości mam co do Fiore bo graja z dobrze spisującym sie Palermo (chociaż wpadka Palermo u siebie w niedziele). Czekam na odpowiedź w kwestii tych trzech spotkań bo reszta w wydaje mi sie nie do grania a może Milan? Nie uważam się za żadnego eksperta - ale na szybko - Po pierwsze - primo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" /> - kursy na te wszystkie mecze będą mega gówniane . Po drugie - secundo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" /> - bardzo nerwowo z Fiore - podoba mi się ta drużynka ale ilość nie wykorzystanych sytuacji - szczególnie od meczu z Juve - ( pech połączony z kalectwem ) woła o pomstę do nieba - dlatego nie ma takiej możliwości , żeby przy tak niskich kursach czekać na przebudzenie fioletowych - no way . Siena jest drużynką , która moze zawsze numer wywinąć- jasne , że doszkiwanie się sensacji tutaj jest delikatnie mówiąc niestosowne - ale - christmas time`s coming ( sta arrivando il Nataleeeeeeee ) - dlatego najpierw proponuję zakupić prezenty ( jak jeszcze nie dobawione <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" /> ) a potem mocno się zastanowić czy warto mieć smutne święta po wywrotce na mikrusowatym kursie . Zastanawiają mnie AŻ 2 ( słownie dwa ) mecze ale o tem potem pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> calkowicie sie zgodze z tym fiora raczej tego moze niewygrac najbardziej prawdopodobny typ to x a co do dwoch faborytoww to czuje ze inter zrobi psikusa w postaci remisu a brame tak zy siak strzela goscie warte w sts za 1.7 pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,397
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,397 |
onda zgaduje te dwa mecze: parma i sampdoria ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> bardzo ciepło - Parma si ( to nie znaczy ,że decyzja i stawka juz dobawiona..) - Samp rozpatrywana ale na dzień dzisiejszy mimo wszystko raczej niechętnie ....Tym bardziej ,że w Udine w klubie narady i ważne decyzje do podjęcia - nie mam absolutnie zaufania do Samp. na wyjeździe ( zresztą w tym roku już dali pieknie zarobić i chwacit ) . Ale panowie - trza poczekać do jutra ( przecież buki pracują online....24/24 ) - zawsze to jakieś biegacze-kopacze mogą nóżkę skęcic abo co <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" /> pozdrawiam Sampdoria 2? Gdyby Udine przegrało, byłaby to już szosta (!) porazka z rzędu, licząc ligę i puchary, jakby nie było uczestnika Ligi Mistrzów.. Oto pogromcy Udinese z fatalnej serii : Chievo Lecce Barcelona Livorno Atalanta Warto dodać, że w tych meczach strzelili zaledwie jedna bramke (z słabiutkim Lecce), chyba juz pora na nastepne. Sampdoria z kolei też z kolei nie w formie, od czterech meczy nie wygrała notując aż trzy remisy i porażkę. Na wyjezdzie tez żadna rewelacja (3-1-4).. Najbardziej pasowałby mi remis ale nie jestem tego tak pewien. 1X za 1,28?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 883
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2005
Posty: 883 |
"calkowicie sie zgodze z tym fiora raczej tego moze niewygrac najbardziej prawdopodobny typ to x"
Zawsze wydawalo mi sie ze granie remisow nie jest oplacalne, z takim pogladem spotkalem sie nawet na tym forum <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
@onda - wydaje mi sie ze zasadne jest granie dalszego progresu przeciwko Udinese, mysle ze kurs odpowiada moim oczekiwaniom. Wydaje mi sie ze Sampdoria ma wiecej niz 35% szans.
Nieobecni w Sampdorii Walter Novellino nie będzie mógł w meczu z Udinese skorzystać z dwóch podstawowych piłkarzy. Już wcześniej wiadomo było, że nie zagrają Andrea Gasbarroni oraz Sergio Volpi, dodatkowo "dołączyli" do nich Giulio Falcone i Angelo Palombo.
Falcone przejdzie operacją kolana, która wykluczy go aż do Nowego Roku. Na uraz kolana narzeka też Palombo, ale u niego obejdzie się bez opearcji.
zrodlo: Sky Sport
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 22
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Dec 2005
Posty: 22 |
FC Messina - Reggina X/under? co sądzicie messina(1-3-3) bez rewelacji u siebie natomiast reggina0-2-5) na wyjazdach nic nie pokazała, i strzeliła tylko 4 bramki a messina u siebie 7
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 844
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2005
Posty: 844 |
Udinese - Sampdoria Genoa
Sporo już powiedziano, teraz ja postaram się już to wszystko podsumować. Po pierwsze straszna passa Udinese to niestety fakt, porażki w ostatnich kolejkach z Chievo, Lecce i Livorno to na pewno nie to, czego spodziewają się działacze, i w jutrzejszym spotkaniu zawodnicy dadzą z siebie wszystko. Co jednak będzie stało na przeszkodzie, to dłuuga lista kontuzjowanych - ciągle brakuje takich graczy jak Zenoni, Natali, Pinzi, Motta, Iaquinta oraz innych. A tych strat po prostu nie da się tak 'na zawołanie' odrobić, tak ważnych zawodników, wręcz kluczowych Udinese nie ma tylu. Do tego fakt, że 3 mecze z rzędu przegrano w dość podłym stylu nie wpłynie dobrze na morale, jestem tego pewny. Z drugiej zaś strony Sampdoria po dwóch remisach z rzędu, odpowiednio z Parmą i Romą szukać będzie jakże cennych trzech punktów. Nikogo w składzie nie brakuje, 'boost of confidence', jeśli tak to mogę nazwać jest spory, czego chcieć więcej? Wygranej, tylko tego <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />. PointBet zrobił coś absolutnie dla mnie niezrozumiałego, wystawił dnb na Genoę z kursem przekraczającym 2.00, co jest jakże cennym zjawiskiem. Wezmę tenże zakład z średnią stawką, ponieważ sądzę, że po prostu się to opłaci.
Sampdoria to eat the ball @ 2.10 5/10
Inter Milan - Empoli AC
Jako drugi z zakładów na jutro wybrałem jeden z 'pewniaków', który jednak podejmuję z odpowiednim handicapem. Spieszę z wyjaśnieniami - obydwie drużyny bez większych problemów z problemów kadrowych. Empoli dość szczęśliwie zremisowało z Fiorą 1-1 po bardzo dobrej grze właśnie gości. Co się odwlecze, to nie uciecze i w jutrzejszej konfrontacji z Interem łatwo nie będzie. Nikt właściwie tego im nie przepowiada, jednakże ja spodziewam się dość pewnej wygranej Mediolańczyków. Ci, po jakże ważnym, wysokim zwycięstwem nad Regginą 4-0 wracają na własne boisko by pokazać swojej publiczności, na co ich stać i udowodnić, że to nie koniec walki o tytuł z Juventusem. Wygrana dwiema bramkami wysoce prawdopodobna, dlatego wybrałem -1 1/2, a nie -1 3/4, by nie mieć tylko połowy wygranej.
Inter to cover -1 1/2 handicap @ 1.725
Obydwa kursy z PointBet
Pozdrawiam
SenD
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 11,946
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 11,946 |
"calkowicie sie zgodze z tym fiora raczej tego moze niewygrac najbardziej prawdopodobny typ to x"
Zawsze wydawalo mi sie ze granie remisow nie jest oplacalne, z takim pogladem spotkalem sie nawet na tym forum <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
@onda - wydaje mi sie ze zasadne jest granie dalszego progresu przeciwko Udinese, mysle ze kurs odpowiada moim oczekiwaniom. Wydaje mi sie ze Sampdoria ma wiecej niz 35% szans.
Nieobecni w Sampdorii Walter Novellino nie będzie mógł w meczu z Udinese skorzystać z dwóch podstawowych piłkarzy. Już wcześniej wiadomo było, że nie zagrają Andrea Gasbarroni oraz Sergio Volpi, dodatkowo "dołączyli" do nich Giulio Falcone i Angelo Palombo.
Falcone przejdzie operacją kolana, która wykluczy go aż do Nowego Roku. Na uraz kolana narzeka też Palombo, ale u niego obejdzie się bez opearcji.
zrodlo: Sky Sport Cholera panowie !!!!!!!!! Leziecie na lep jak pijane muchy !!!!!!!!!! Nie grajcie tego meczu !!!!!!!!! A juz na pewno Sampdorii !!!!!!!!!11 Naprawdę uważam granie jutro Sampdorii za osobliwy ( żeby nie użyć innych przymiotników ) kaprys ???? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" /> ja zastanawiam się nad wybraniem optymalnej opcji na ......jakąś zdobycz punktową Udinese ! No ale swój rozum ludzie mają i grają . O reszcie postaram się napisać coś jutro - chociażbędzie nerwowo - bo impreza w firmie ....... pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 152
member
|
|
member
Dołączył: Nov 2005
Posty: 152 |
Z u wagi na brak Maldiniego w meczu z Livorno gralbym ze Livorno nie przegra. drugi moj typ to granie z podporka na sampdorie. w Kadrze Udinese nie wystapi wp... mnostwo graczy
pozdrawiam
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|