Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 3 1 2 3
Dołączył: Aug 2005
Posty: 883
G
old hand
old hand
G Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 883
21 grudnia 2005
AC Parma - Cagliari
Juventus Turyn - Siena
AS Roma - Chievo Verona
AC Fiorentina - US Palermo
Udinese - Sampdoria Genua
Inter Mediolan - Empoli
Livorno - AC Milan
Lecce - SS Lazio Rzym
FC Messina - Reggina
Ascoli - Treviso

Wszystkie mecze o 20:30, mecz Lecce - Lazio LIVE on Polsat Sport <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
Dołączył: Dec 2005
Posty: 13
S
stranger
stranger
S Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 13
Chętnie poradziłbym się jakiegoś experta o mecze Fiorentiny, Interu i Juventusu bo wydają się na pierwszy rzut oka czyste jedynki, chociaż największe wątpliwości mam co do Fiore bo graja z dobrze spisującym sie Palermo (chociaż wpadka Palermo u siebie w niedziele). Czekam na odpowiedź w kwestii tych trzech spotkań bo reszta w wydaje mi sie nie do grania a może Milan?

Dołączył: May 2004
Posty: 11,946
O
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
O Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 11,946
Quote
Chętnie poradziłbym się jakiegoś experta o mecze Fiorentiny, Interu i Juventusu bo wydają się na pierwszy rzut oka czyste jedynki, chociaż największe wątpliwości mam co do Fiore bo graja z dobrze spisującym sie Palermo (chociaż wpadka Palermo u siebie w niedziele). Czekam na odpowiedź w kwestii tych trzech spotkań bo reszta w wydaje mi sie nie do grania a może Milan?

Nie uważam się za żadnego eksperta - ale na szybko -

Po pierwsze - primo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" /> - kursy na te wszystkie mecze będą mega gówniane .
Po drugie - secundo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" /> - bardzo nerwowo z Fiore - podoba mi się ta drużynka ale ilość nie wykorzystanych sytuacji - szczególnie od meczu z Juve - ( pech połączony z kalectwem ) woła o pomstę do nieba - dlatego nie ma takiej możliwości , żeby przy tak niskich kursach czekać na przebudzenie fioletowych - no way .
Siena jest drużynką , która moze zawsze numer wywinąć- jasne , że doszkiwanie się sensacji tutaj jest delikatnie mówiąc niestosowne - ale - christmas time`s coming
( sta arrivando il Nataleeeeeeee ) - dlatego najpierw proponuję zakupić prezenty ( jak jeszcze nie dobawione <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" /> )
a potem mocno się zastanowić czy warto mieć smutne święta po wywrotce na mikrusowatym kursie .

Zastanawiają mnie AŻ 2 ( słownie dwa ) mecze ale o tem potem

pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />

Dołączył: Dec 2005
Posty: 22
W
stranger
stranger
W Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 22
jestem nowy na tym forum ale czytam go od tygodnia:
dobre analizy i dyskusje:)

Dołączył: Dec 2005
Posty: 22
W
stranger
stranger
W Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 22
ASCOLI-TREVISO 1,95 2,90 3,95
FIORENTINA-PALERMO1,65 3,20 5,20
INTER-EMPOLI 1,20 5,30 10,20
JUVENTUS-SIENA 1,17 5,60 11,50
LECCE-LAZIO 2,70 2,80 2,60
LIVORNO-MILAN 3,00 2,85 2,10
MESSINA-REGGINA 2,20 2,80 3,25
PARMA-CAGLIARI 2,00 2,90 3,70
ROMA-CHIEVO 1,95 2,80 4,10
UDINESE-SAMPDORIA 2,30 2,90 2,90

co myslicie o fiorentinie, inter, juve, treviso 02 i sampdorii??

Dołączył: Dec 2005
Posty: 22
W
stranger
stranger
W Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 22
macie jakieś info o kontuzjach??

Dołączył: Oct 2005
Posty: 480
T
addict
addict
T Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 480
no własnie, co powiecie o meczu Fiorentina - Palermo , czysta jedynka ??
pozdrawiam
majlosh

Dołączył: Aug 2005
Posty: 883
G
old hand
old hand
G Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 883
Wreszczie ukarano Di Canio. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />

Paolo Di Canio został ukarany przez Komisję Dyscyplinarną za faszystowskie gesty podczas spotkań z Livorno i Juventusem. Napastnik Lazio nie zagra w środowym meczu z Lecce. Ponadto musi zapłacić 7 tyś. funtów grzywny.

W 17 kolejce zawieszeni będą także:
Ferri (Palermo), Mauri (Udinese), Felipe (Udinese), Sicignano (Lecce), Conti (Cagliari), Cordoba (Inter), Galeoto (Treviso), Gasbarroni (Sampdoria), Nedved (Juventus), Volpi (Sampdoria), Vergassola (Siena).

zrodlo: Channel4

Dołączył: May 2005
Posty: 502
addict
addict
Dołączył: May 2005
Posty: 502
Livorno - Milan 2 kurs. 2.1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" />

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/santahat.gif" alt="" /> KURS 2.1 to prezent pod choinke od buków <img src="/ubbthreads/images/graemlins/santahat.gif" alt="" />

Jak dla mnie dość pewny mecz.Otóż Milan po ostanich wpadkach (porażka z Chievo mimo prowadzenia 1:0 i porażka z Interem w ostanich minutach )wygrał dość łatwo u siebie 4:0.Livorno niby bardzo dobrze gra u siebie ale zobaczcie z kim oni grali bilans 6 zwycięstw 2 remisy i 0 porażek.Wygrane z : Ascoli Empoli Lecce Lazio Lecce Parmą czy Regginą oraz remisy z Romą i Chievo wskazują że przy silniejszej drużynie Livorno nie jest już tak dobre.Kolejnym faktem który mnie skusił do zagrania 2 jest strata Milanu do prowadzącego Juventusu która sięga już 9 punktów.Milanowi któremu bardzo zależy na mistrzostwie pozostaje tylko wygrywać kolejne spotkania licząc na potknięcia Juve.Z moich źródeł wynika że Milan przystąpi do tego meczu bez większych osłabień.Szewa i spółka wezmą i w garść i ograją Livorno.Co myślicie o tym meczu? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Nov 2005
Posty: 509
N
addict
addict
N Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 509
onda zgaduje te dwa mecze: parma i sampdoria ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

Dołączył: May 2004
Posty: 11,946
O
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
O Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 11,946
Quote
onda zgaduje te dwa mecze: parma i sampdoria ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

bardzo ciepło - Parma si ( to nie znaczy ,że decyzja i stawka juz dobawiona..)
- Samp rozpatrywana ale na dzień dzisiejszy mimo wszystko raczej niechętnie ....Tym bardziej ,że w Udine w klubie narady i ważne decyzje do podjęcia - nie mam absolutnie zaufania do Samp. na wyjeździe ( zresztą w tym roku już dali pieknie zarobić i chwacit ) .
Ale panowie - trza poczekać do jutra ( przecież buki pracują online....24/24 ) - zawsze to jakieś biegacze-kopacze mogą nóżkę skęcic abo co <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />

pozdrawiam

Dołączył: May 2004
Posty: 11,946
O
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
O Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 11,946
Quote
no własnie, co powiecie o meczu Fiorentina - Palermo , czysta jedynka ??
pozdrawiam
majlosh

eh..................... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" />

srynka nie jedynka
NO BET

Dołączył: Dec 2005
Posty: 77
S
journeyman
journeyman
S Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 77
Uwazam, ze Livorno jest bardzo silne a ostatnie wygrane tylko ich pewnosc siebie umocnilo.

Wygrali z Palermo na wyjezdzie a to malo komu sie udaje - bo Palermo jest wyjatkowo mocna druzyna.

Poza tym Milan na wyjezdzie nie blyszczy - 3 przegrane.

Wedlug mnie padnie tutaj remis ze wskazaniem jednak na Livorno.
W bezposrednich knfrontacjach h2h Livorno 1 raz wygralo (u siebie z Milanem) a na AWAYu zremisowalo.

Wygrana u siebie Milanu 4:0 raczej nie jest wyznacznikiem z beznadziejnie slaba Messina.

Milan musi - ale Livorno tez musi bo widac golym okiem ze walczy o miejsce zapewniajace im wystep w pucharach.

Ja zagralem 1X i mysle ze wejdzie.

Livorno poza tym u siebie ani razu nie przegralo i nie bede swoich pieniedzy testowal czy uda sie to Milanowi zwlaszcza ze na wyjezdzie im za bardzo ostatnio nie idzie.

Dołączył: Jul 2004
Posty: 5,378
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 5,378
Quote
Quote
Chętnie poradziłbym się jakiegoś experta o mecze Fiorentiny, Interu i Juventusu bo wydają się na pierwszy rzut oka czyste jedynki, chociaż największe wątpliwości mam co do Fiore bo graja z dobrze spisującym sie Palermo (chociaż wpadka Palermo u siebie w niedziele). Czekam na odpowiedź w kwestii tych trzech spotkań bo reszta w wydaje mi sie nie do grania a może Milan?

Nie uważam się za żadnego eksperta - ale na szybko -

Po pierwsze - primo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" /> - kursy na te wszystkie mecze będą mega gówniane .
Po drugie - secundo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" /> - bardzo nerwowo z Fiore - podoba mi się ta drużynka ale ilość nie wykorzystanych sytuacji - szczególnie od meczu z Juve - ( pech połączony z kalectwem ) woła o pomstę do nieba - dlatego nie ma takiej możliwości , żeby przy tak niskich kursach czekać na przebudzenie fioletowych - no way .
Siena jest drużynką , która moze zawsze numer wywinąć- jasne , że doszkiwanie się sensacji tutaj jest delikatnie mówiąc niestosowne - ale - christmas time`s coming
( sta arrivando il Nataleeeeeeee ) - dlatego najpierw proponuję zakupić prezenty ( jak jeszcze nie dobawione <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" /> )
a potem mocno się zastanowić czy warto mieć smutne święta po wywrotce na mikrusowatym kursie .

Zastanawiają mnie AŻ 2 ( słownie dwa ) mecze ale o tem potem

pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />

calkowicie sie zgodze z tym fiora raczej tego moze niewygrac najbardziej prawdopodobny typ to x a co do dwoch faborytoww to czuje ze inter zrobi psikusa w postaci remisu a brame tak zy siak strzela goscie warte w sts za 1.7 pozdrawiam

Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,397
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,397
Quote
Quote
onda zgaduje te dwa mecze: parma i sampdoria ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

bardzo ciepło - Parma si ( to nie znaczy ,że decyzja i stawka juz dobawiona..)
- Samp rozpatrywana ale na dzień dzisiejszy mimo wszystko raczej niechętnie ....Tym bardziej ,że w Udine w klubie narady i ważne decyzje do podjęcia - nie mam absolutnie zaufania do Samp. na wyjeździe ( zresztą w tym roku już dali pieknie zarobić i chwacit ) .
Ale panowie - trza poczekać do jutra ( przecież buki pracują online....24/24 ) - zawsze to jakieś biegacze-kopacze mogą nóżkę skęcic abo co <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />

pozdrawiam

Sampdoria 2? Gdyby Udine przegrało, byłaby to już szosta (!) porazka z rzędu, licząc ligę i puchary, jakby nie było uczestnika Ligi Mistrzów..

Oto pogromcy Udinese z fatalnej serii :

Chievo
Lecce
Barcelona
Livorno
Atalanta

Warto dodać, że w tych meczach strzelili zaledwie jedna bramke (z słabiutkim Lecce), chyba juz pora na nastepne.

Sampdoria z kolei też z kolei nie w formie, od czterech meczy nie wygrała notując aż trzy remisy i porażkę. Na wyjezdzie tez żadna rewelacja (3-1-4)..

Najbardziej pasowałby mi remis ale nie jestem tego tak pewien. 1X za 1,28?

Dołączył: Aug 2005
Posty: 883
G
old hand
old hand
G Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 883
"calkowicie sie zgodze z tym fiora raczej tego moze niewygrac najbardziej prawdopodobny typ to x"

Zawsze wydawalo mi sie ze granie remisow nie jest oplacalne, z takim pogladem spotkalem sie nawet na tym forum <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

@onda - wydaje mi sie ze zasadne jest granie dalszego progresu przeciwko Udinese, mysle ze kurs odpowiada moim oczekiwaniom. Wydaje mi sie ze Sampdoria ma wiecej niz 35% szans.

Nieobecni w Sampdorii

Walter Novellino nie będzie mógł w meczu z Udinese skorzystać z dwóch podstawowych piłkarzy.
Już wcześniej wiadomo było, że nie zagrają Andrea Gasbarroni oraz Sergio Volpi, dodatkowo "dołączyli" do nich Giulio Falcone i Angelo Palombo.

Falcone przejdzie operacją kolana, która wykluczy go aż do Nowego Roku. Na uraz kolana narzeka też Palombo, ale u niego obejdzie się bez opearcji.

zrodlo: Sky Sport

Dołączył: Dec 2005
Posty: 22
W
stranger
stranger
W Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 22
FC Messina - Reggina X/under?
co sądzicie messina(1-3-3) bez rewelacji u siebie natomiast reggina0-2-5) na wyjazdach nic nie pokazała, i strzeliła tylko 4 bramki a messina u siebie 7

Dołączył: Mar 2005
Posty: 844
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 844
Udinese - Sampdoria Genoa

Sporo już powiedziano, teraz ja postaram się już to wszystko podsumować. Po pierwsze straszna passa Udinese to niestety fakt, porażki w ostatnich kolejkach z Chievo, Lecce i Livorno to na pewno nie to, czego spodziewają się działacze, i w jutrzejszym spotkaniu zawodnicy dadzą z siebie wszystko. Co jednak będzie stało na przeszkodzie, to dłuuga lista kontuzjowanych - ciągle brakuje takich graczy jak Zenoni, Natali, Pinzi, Motta, Iaquinta oraz innych. A tych strat po prostu nie da się tak 'na zawołanie' odrobić, tak ważnych zawodników, wręcz kluczowych Udinese nie ma tylu. Do tego fakt, że 3 mecze z rzędu przegrano w dość podłym stylu nie wpłynie dobrze na morale, jestem tego pewny. Z drugiej zaś strony Sampdoria po dwóch remisach z rzędu, odpowiednio z Parmą i Romą szukać będzie jakże cennych trzech punktów. Nikogo w składzie nie brakuje, 'boost of confidence', jeśli tak to mogę nazwać jest spory, czego chcieć więcej? Wygranej, tylko tego <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />. PointBet zrobił coś absolutnie dla mnie niezrozumiałego, wystawił dnb na Genoę z kursem przekraczającym 2.00, co jest jakże cennym zjawiskiem. Wezmę tenże zakład z średnią stawką, ponieważ sądzę, że po prostu się to opłaci.

Sampdoria to eat the ball @ 2.10 5/10


Inter Milan - Empoli AC

Jako drugi z zakładów na jutro wybrałem jeden z 'pewniaków', który jednak podejmuję z odpowiednim handicapem. Spieszę z wyjaśnieniami - obydwie drużyny bez większych problemów z problemów kadrowych. Empoli dość szczęśliwie zremisowało z Fiorą 1-1 po bardzo dobrej grze właśnie gości. Co się odwlecze, to nie uciecze i w jutrzejszej konfrontacji z Interem łatwo nie będzie. Nikt właściwie tego im nie przepowiada, jednakże ja spodziewam się dość pewnej wygranej Mediolańczyków. Ci, po jakże ważnym, wysokim zwycięstwem nad Regginą 4-0 wracają na własne boisko by pokazać swojej publiczności, na co ich stać i udowodnić, że to nie koniec walki o tytuł z Juventusem. Wygrana dwiema bramkami wysoce prawdopodobna, dlatego wybrałem -1 1/2, a nie -1 3/4, by nie mieć tylko połowy wygranej.

Inter to cover -1 1/2 handicap @ 1.725

Obydwa kursy z PointBet

Pozdrawiam

SenD

Dołączył: May 2004
Posty: 11,946
O
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
O Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 11,946
Quote
"calkowicie sie zgodze z tym fiora raczej tego moze niewygrac najbardziej prawdopodobny typ to x"

Zawsze wydawalo mi sie ze granie remisow nie jest oplacalne, z takim pogladem spotkalem sie nawet na tym forum <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

@onda - wydaje mi sie ze zasadne jest granie dalszego progresu przeciwko Udinese, mysle ze kurs odpowiada moim oczekiwaniom. Wydaje mi sie ze Sampdoria ma wiecej niz 35% szans.

Nieobecni w Sampdorii

Walter Novellino nie będzie mógł w meczu z Udinese skorzystać z dwóch podstawowych piłkarzy.
Już wcześniej wiadomo było, że nie zagrają Andrea Gasbarroni oraz Sergio Volpi, dodatkowo "dołączyli" do nich Giulio Falcone i Angelo Palombo.

Falcone przejdzie operacją kolana, która wykluczy go aż do Nowego Roku. Na uraz kolana narzeka też Palombo, ale u niego obejdzie się bez opearcji.

zrodlo: Sky Sport


Cholera panowie !!!!!!!!!

Leziecie na lep jak pijane muchy !!!!!!!!!!

Nie grajcie tego meczu !!!!!!!!!
A juz na pewno Sampdorii !!!!!!!!!11
Naprawdę uważam granie jutro Sampdorii za osobliwy ( żeby nie użyć innych przymiotników ) kaprys ???? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" />
ja zastanawiam się nad wybraniem optymalnej opcji na ......jakąś zdobycz punktową Udinese !

No ale swój rozum ludzie mają i grają .

O reszcie postaram się napisać coś jutro - chociażbędzie nerwowo - bo impreza w firmie .......

pozdrawiam

Dołączył: Nov 2005
Posty: 152
W
member
member
W Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 152
Z u wagi na brak Maldiniego w meczu z Livorno gralbym ze Livorno nie przegra.
drugi moj typ to granie z podporka na sampdorie.
w Kadrze Udinese nie wystapi wp... mnostwo graczy

pozdrawiam

Strona 1 z 3 1 2 3

Moderatorzy  Akhu, Biszop 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (betowiec, rafal08, Lukasz111, burbon), 2,787 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,865
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1