Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 3 1 2 3
Dołączył: Dec 2005
Posty: 137
M
member
member
M Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 137
Mam nadzieję że nie kierujecie się zbytnio emocjami pisząc o Milanie. Chodzi mi o to że też nie przepadam za tą drużyną, nie podoba mi się ich styl gry, etc. Ale byłem skłonny postawić dziś na Milan bo niezły kursik ale po waszych komentarzach to już mam korbę w głowie...

Bonus: Unibet
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,520
P
veteran
veteran
P Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,520
[color:"red"] swieta tuz tuz, a tu otwiera sie w kieszeni noz...jak sie czyta takie komentarze, pokoj Panowie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/color]

Last edited by Biszop; 22/12/2005 21:53.
Dołączył: Aug 2005
Posty: 883
G
old hand
old hand
G Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 883
Quote
1.Roma - Chievo 1 - 8/10 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> 4-0
2.Parma - Cagliari 1 - 7/10 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> 1-0
===========================

3.Messina - Reggina 1X ( chociaż jeszcze masturbuję opcję jedynkową ) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> 1-1

4.Livorno _ Milan - 1X - 3/10 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/raincloud.gif" alt="" /> 0-3
5.Udinese - Samp. - 1 HT - 3/10 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/raincloud.gif" alt="" /> 2-0 (0-0)

Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Quote
Porażke i to sromotna poniosłes ty cieciu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Twoje livorno chyba jednak mialo cos w gaciach 0:3 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Nie pisz nastepnym razem nic leiej bo tylko zniechecasz ludzi do granai dobrych meczykow po ladnym kursie papa pozdrowki

Pawka,wczoraj Liberec,dziś Milan <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Pomimo hiobowych prognoz pisanych w tym temacie,ośmieliłem sie polecić Milan na jednym z serwisów.

Zasada prosta,jak gra firmowa druzyna z leszczami,a buki dają na Firme 1,80 to trzeba to brać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Dołączył: Dec 2005
Posty: 77
S
journeyman
journeyman
S Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 77
[color:"red"] Naprawde masz cos w sobie co potrafi mnie wyprowadzic z rownowagi, stad wielka prosba, jesli masz do napisania cos ciekawego o konkretnym meczu to zapraszam jesli nie to dziekuje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />[/color]

Last edited by Biszop; 22/12/2005 20:27.
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
I co myslisz,ze mnie tym obrazisz?

Jak czytam twoja pseudoanaliza za typem na Livorno (str.1 tego tematu) to nawet rozumiem,skad ta frustracja.


PS.Real nie jest firmą,Milan - jak najbardziej.

Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/peace.gif" alt="" />

Last edited by Biszop; 22/12/2005 20:26.
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
Quote
I co myslisz,ze mnie tym obrazisz?

Jak czytam twoja pseudoanaliza za typem na Livorno (str.1 tego tematu) to nawet rozumiem,skad ta frustracja.


PS.Real nie jest firmą,Milan - jak najbardziej.

jasne Real nie jest firmą,to taki wiejski klubik pokroju Amicy(bez obrazy dla Wronek <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> ).

Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,071
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,071
Panowie dlaczego prowadzicie miedzy soba wojnę ..ten to ten to....ty taki ty owaki....jedni wygrali drudzy przegrali i basta, jeszcze inni mysleli tak a inni tak ...kurak blaszka dosyć tego ....sam na poczatku tak reagowałem ...teraz odpuszczam kłótnie na forum ...nie od tego ono jest.
Pozdrawiam i ŻYCZĘ ZDROWYCH I POGODNYCH ŚWIĄT

Dołączył: May 2004
Posty: 11,946
O
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
O Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 11,946
Quote
Quote
1.Roma - Chievo 1 - 8/10 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> 4-0
2.Parma - Cagliari 1 - 7/10 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> 1-0
===========================

3.Messina - Reggina 1X ( chociaż jeszcze masturbuję opcję jedynkową ) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> 1-1

4.Livorno _ Milan - 1X - 3/10 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/raincloud.gif" alt="" /> 0-3
5.Udinese - Samp. - 1 HT - 3/10 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/raincloud.gif" alt="" /> 2-0 (0-0)

Czyź Calcio nie jest PIĘKNE ??????????

Szkoda qrewa typu Udineseeeeeeeee

Ale Święta NADBOGATE <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

Po zakończeniu kolejki cały czas i tak twierdzę, że granie Fiory i Sampdorii było debilizmem ..........Ale - Mikołaj sanki odpalił - zobaczymy jakie będzie miał wejście w New Year ( Anno Nuovo) .......

Składam niniejszym życzenia potwornego powodzenia jeszcze w tym roku e naturalmente per l`Anno prossimo .

AUGURONIIIIIIIIIIIII


ps.Onda - felice come un bambino perche in realta` roma+parma sono state giocate 60/10 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />

ciao` belli........

Dołączył: Aug 2005
Posty: 152
M
member
member
M Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 152
onda thx za tą parmę i rome <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />

a dodatkowo na przypał mi wszedł combos: fiora, inter, roma, juve i milan, ako: 8,3 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

chyba już w tym sezonie odpuszczam co by skończyć dobrą passą <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

pozdro dla wszystkich, Wesołych Świąt i w pyte kasy na bukach w następnym roku <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,127
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,127
[color:"red"] bez obelg i wyzwisk Panowie [/color]

Last edited by Biszop; 22/12/2005 20:25.
Dołączył: Feb 2005
Posty: 937
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 937





[color:"red"] Do momentu kiedy mam cokolwiek do powiedzenia w kwestiach tego dzialu kazdy taki post bede kasowal, jesli zamierzasz prowadzic swoje gierki to mam prosbe- nie w tym dziale
prosciej nie potrafie napisac wiec mam nadzieje ze potraktujesz to jako prosbe z mojej strony, pisz co chcesz bylo bylo to w temacie tego konkretnego tematu jesli nie, zawsze pozostaje Ci PM do adwersarza [/color]

Last edited by Biszop; 22/12/2005 20:24.
Dołączył: Feb 2005
Posty: 410
I
addict
addict
I Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 410
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/santahat.gif" alt="" /> Links collection <img src="/ubbthreads/images/graemlins/santahat.gif" alt="" />

Po wielu miesiącach żmudnej pracy oddajemy do Państwa dyspozycji narzędzie, które z pewnością pomoże w typowaniu wydarzeń sportowych. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Przygotowaliśmy kolekcję ponad 1500 tysiąca linków piłkarskich z całego świata, które powinny ułatwić wyszukiwanie informacji dotyczących kontuzji czy nastrojów w danej drużynie. Linki są podzielone w zależności od ligi, dzięki temu łatwo można uzyskać dostęp do strony federacji danej ligi czy stron poszczególnych zespołów.

Wielu ciekawych informacji powinny dostarczyć również linki do gazet sportowych czy portali internetowych, na których czasem można natknąć się na bardzo ciekawe wiadomości.

Każda liga posiada również zakładkę Livescore, dzięki której na bieżąco możemy śledzić zmagania w danej lidze.
Polecamy również zapoznanie się z informacjami dotyczącymi daty założenia poszczególnych klubów, nazwami stadionów oraz ich pojemnością.

Mamy nadzieję, że przygotowana kolekcja linków pomoże w podejmowaniu decyzji przy typowaniu oraz sprawi, że Państwa bogata wiedza o piłce nożnej wzbogaci się o kilka cennych informacji. Pragniemy poinformować, że kolekcja linków będzie stale rozbudowywana, już wkrótce pojawią się informacje dotyczące koszykówki, hokeja i innych sportów. Liczymy na Państwa uwagi, życząc jednocześnie miłej lektury. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Bezpośredni link do zbioru linków: http://www.imeqbets.com/index.php?page=links


<img src="/ubbthreads/images/graemlins/santahat.gif" alt="" /> ImeqBets Team

Strona 3 z 3 1 2 3

Moderatorzy  Akhu, Biszop 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
12 zarejestrowanych użytkowników (burbon, alfa, aker, Sensei, rafal08, rymoholik, Akhu, $-man, forty, 11kera11, latajaca_holenderka, betowiec), 2,538 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,062
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1