|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 3,767
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 3,767 |
#3 24-Dec-2005 02:05 GOL State Warriors (+7.5) - DET Pistons typ: 2 kurs: 1,909
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948 |
5# MIN Wild v COL Avalanche 24-Dec-2005 02:05 typ: X kurs: 4,15
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031 |
#3 24-Dec-2005 02:05 IND Pacers - CLE Caviliers typ:Indiana kurs:2,80
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 3,767
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 3,767 |
#4 24-Dec-2005 15:00 Gretna v Forfar Athletic typ: 1 kurs: 1,111
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 672
addict
|
|
addict
Dołączył: Nov 2001
Posty: 672 |
#4 Chelsea v Fulham 26-Dec-2005 14:00 Chelsea 2-0 @5,50
#5 Wigan v Manchester City 26-Dec-2005 16:00 Wigan -1 @5.00
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 672
addict
|
|
addict
Dołączył: Nov 2001
Posty: 672 |
#4 Chelsea v Fulham 26-Dec-2005 14:00 Chelsea 2-0 @5,50
#5 Wigan v Manchester City 26-Dec-2005 16:00 Wigan -1 @5.00 cos mi sie porabalo ... te mecze sa 26 w poniedzilek a wiec juz po tej rundize ... wrzuce cos innego
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 5,910
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 5,910 |
#4
24-Dec-2005 19.00
Buffalo - Cincinnati Typ: 1 Kurs: 10,00
#5
24-Dec-2005 19.00
Oakland - Denver Typ: 1 Kurs: 9,00
zw1 dzieki za gre i gratuluje awansu swietny bilans <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 672
addict
|
|
addict
Dołączył: Nov 2001
Posty: 672 |
#4 Crvena Zvezda v Bosna 24-Dec-2005 17:30 X @21,00
#5 Cologne v Bonn 26-Dec-2005 17:00 X @19,00
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
|
|
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145 |
#3 San Francisco - St.Louis (Futbol amerykański) 24-Dec-2005 19:00 typ: 1 kurs: 5.00
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 688
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2004
Posty: 688 |
3# Pittsburgh - Cleveland 24-Dec-2005 19:00 Typ: Pittsburgh (-7) Kurs:1,909
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/santahat.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,771
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,771 |
Witam vodzior!
#1 Crvena Zvezda v Bosna 24-Dec-2005 17:30 typ: 1(handi -10) kurs: 1.909
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 672
addict
|
|
addict
Dołączył: Nov 2001
Posty: 672 |
#5 Cologne v Bonn 26-Dec-2005 17:00 X @19,00 cos swiateczna atmosfera dziwnie na mnie wplywa... jeszcze raz: #5 Vojvodina v Partizan Mobtel 25-Dec-2005 16:30 X @19,00
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,036
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,036 |
#4 Vojvodina v Partizan Mobtel 25-Dec-2005 16:30 typ over 158.5 kurs 1.9 #5 Vojvodina v Partizan Mobtel 25-Dec-2005 16:30 typ 2 kurs 1.75
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 328
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2004
Posty: 328 |
Witam rywala
#1 25-Dec-2005 23:00 Chicago - Green Bay typ: Chicago kurs: 1.303
#2 25-Dec-2005 23:00 Chicago - Green Bay typ: Chicago -7 kurs: 1.909
#3 25-Dec-2005 23:00 Chicago - Green Bay typ: over 31,5 kurs: 1.909
#4 Vojvodina v Partizan Mobtel 25-Dec-2005 16:30 typ over 158.5 kurs 1.9
#5 Vojvodina v Partizan Mobtel 25-Dec-2005 16:30 typ 2 kurs 1.75
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
|
|
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781 |
Chyba przegram <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> #4 25-Dec-2005 18:40 San Antonio v Detroit Typ: Over 182 Kurs: 1.909
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,771
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,771 |
#2 25-Dec-2005 23:00 Chicago - Green Bay typ: Chicago -7 kurs: 1.909
#3 25-Dec-2005 18:40 SA Spurs - DET Pistons typ: under 182.5 kurs: 1.952
#4 25-Dec-2005 23:00 Chicago - Green Bay typ: Chicago kurs: 1.303
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 3,767
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 3,767 |
#5 25-Dec-2005 18:40 SA Spurs (+6) - DET Pistons typ: 1 kurs: 1.909
pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 2,434
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 2,434 |
witam Aveflorek - o ile dobrze czytalem regulamin to typ 1 i 2 sa ze soba sprzeczne - podaj typ zastepczy i okresl ktory tep jest wazny ( pkt7 regulaminu). Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 2,434
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 2,434 |
witam Aveflorek - o ile dobrze czytalem regulamin to typ 1 i 2 sa ze soba sprzeczne - podaj typ zastepczy i okresl ktory tep jest wazny ( pkt7 regulaminu). Pozdrawiam zamieszalem troche - nie mozna podac wiecej niz 2 typy na to samo spotklanie - czyli wybor 2 typow z pierwszych 3 i typ zastepczy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 3,767
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 3,767 |
witam Aveflorek - o ile dobrze czytalem regulamin to typ 1 i 2 sa ze soba sprzeczne - podaj typ zastepczy i okresl ktory tep jest wazny ( pkt7 regulaminu). Pozdrawiam troche dziwny ten pkt 7 regulaminu wiec niech sie wypowie organizator czyli Conrad czy one nie sa czasem sprzeczne jesli tak to mario 88 poprosze o zmiane typu 2 lub 4 pozdro
|
|
|
Link skopiowany do schowka