|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
|
|
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145 |
tylko jak mam podać typ, skoro strona sportingbetu nie działa i nie znam kursu? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
Jesli komuś działa, to czy mógłby napisać jakie są kursy na dzisiejsze 2 mecze NBA (jeśli tam mają) lub cokolwiek innego granego dziś?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431 |
typ Chicago i Chicago -7 nie sa ani identyczne ani ze soba sprzeczne wiec automatycznie moga wystapic razem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 2,434
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 2,434 |
sorka za zamieszaniie - te dwa typy nie sa sprzeczne ze soba - chodzilo mi o ilosc typow na jedno spotkanie
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431 |
Spotkania - oferta : Game Lines Other bets.............................Game Lines Mecz Side Total Moneyline 25-Dec-2005 18:40 SA Spurs DET Pistons +6 1.909 -6 1.909 O 183 1.909 U 183 1.909 3.15 1.377 25-Dec-2005 21:10 LA Lakers MIA Heat +6.5 1.909 -6.5 1.909 O 195 1.909 U 195 1.909 3.40 1.333
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 2,434
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 2,434 |
#4 25-Dec-2005 18:40 SA Spurs - DET Pistons typ : Over 183 kurs :1.909
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 693
addict
|
|
addict
Dołączył: May 2005
Posty: 693 |
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> a Conrad w najlepsze podaje 3 typy na jedno zdarzenie (gra w 3 ćwiartce) on chyba nie łamie regulaminu więc pewno tak można. No więc w końcu ile można podać typów na jedno zdarzenie 2 jak pisze w regulaminie 3 czy więcej?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
|
|
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145 |
Dzięki Gooniek <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
#4 Miami - LA Lakers 25-Dec-2005 21:10 Typ: 1 Kurs: 1.333
#5 Chicago - Green Bay 25-Dec-2005 22:50 Typ: 1 Kurs: 1.30
Właśnie po 10min wysiłku udało mi się wejść na australijską stronę SportingBetu, a Polska dalej nie działa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Wesołych Świąt życzy Sportingbet <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 2,434
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 2,434 |
#5 25-Dec-2005 21:10 Lakers @ Miami typ : Miami ( handicap -6,5) kurs :1.909
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 2,434
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 2,434 |
 a Conrad w najlepsze podaje 3 typy na jedno zdarzenie (gra w 3 ćwiartce) on chyba nie łamie regulaminu więc pewno tak można. No więc w końcu ile można podać typów na jedno zdarzenie 2 jak pisze w regulaminie 3 czy więcej? Wedlug mnie regulamin mowi jasnoe - 3 typy na jedno zdarzenie to max - wiec okresl ktore typy sa wazne i podaj zastepczy- a Conrad niech dochodzi sie ze swoim rywalem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,367
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,367 |
#5 25-Dec-2005 18:40 SA Spurs - DET Pistons typ <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />etroit Pistons kurs :1.377
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 2,434
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 2,434 |
 a Conrad w najlepsze podaje 3 typy na jedno zdarzenie (gra w 3 ćwiartce) on chyba nie łamie regulaminu więc pewno tak można. No więc w końcu ile można podać typów na jedno zdarzenie 2 jak pisze w regulaminie 3 czy więcej? Wedlug mnie regulamin mowi jasnoe - 2!! typy na jedno zdarzenie to max - wiec okresl ktore typy sa wazne i podaj zastepczy- a Conrad niech dochodzi sie ze swoim rywalem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> 2 typy - od jedzenia mam tak grube paluchy ze nie trafiam w klawiature <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 217
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Sep 2002
Posty: 217 |
#5 25.12.2005 21:00 Miami Heat - LA Lakers 2 3.4
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
|
|
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781 |
#5 25.12.2005 21:00 Miami Heat - LA Lakers 2 3.4
Spróbuje rzutem na taśme, a wątpie by rywal nie zapodał typów <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,771
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,771 |
#5 LA Lakers - MIA Heat 25-Dec-2005 21:00 Typ: 2 Kurs: 1.333
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 1,808
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2005
Posty: 1,808 |
 a Conrad w najlepsze podaje 3 typy na jedno zdarzenie (gra w 3 ćwiartce) on chyba nie łamie regulaminu więc pewno tak można. No więc w końcu ile można podać typów na jedno zdarzenie 2 jak pisze w regulaminie 3 czy więcej? Wedlug mnie regulamin mowi jasnoe - 2!! typy na jedno zdarzenie to max - wiec okresl ktore typy sa wazne i podaj zastepczy- a Conrad niech dochodzi sie ze swoim rywalem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> 2 typy - od jedzenia mam tak grube paluchy ze nie trafiam w klawiature <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Mylisz zdarzenie z zakładem. Na jedno zdarzenie mozna postawic 5 zakładów byle by niebył to 100% pokrywajace sie zakłady lub granie na dwie strony. Wiec taki np zakład: #1 under miami...#2 miami 1...3# miami 1x 4# ht/ft miami..5# ht under miami...jest poprawny.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031 |
wkleiłem typ terminowo,tylko do innej ćwiartki,czy moge go tu wkopiować??
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031 |
Re: III RUNDA (I ĆWIARTKA TABELI): Playoff 'mecz.pl' Zima 2005 [Re: ezPATRICK] #2178450 - 25/12/2005 20:52 Edytuj Odpowiedz Cytuj Szybka odpowiedź
#4 25-Dec-2005 21:00 LA Lakers - MIA Heat typ:under 98,5( 1st Half ) kurs:1,909
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031 |
poprzedni typ jest nieważny ,więc:
#4 25-Dec-2005 23:00 Chicago - Green Bay typ:under 33 kurs:1,909
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 328
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2004
Posty: 328 |
 a Conrad w najlepsze podaje 3 typy na jedno zdarzenie (gra w 3 ćwiartce) on chyba nie łamie regulaminu więc pewno tak można. No więc w końcu ile można podać typów na jedno zdarzenie 2 jak pisze w regulaminie 3 czy więcej? Wedlug mnie regulamin mowi jasnoe - 2!! typy na jedno zdarzenie to max - wiec okresl ktore typy sa wazne i podaj zastepczy- a Conrad niech dochodzi sie ze swoim rywalem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> 2 typy - od jedzenia mam tak grube paluchy ze nie trafiam w klawiature <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Mylisz zdarzenie z zakładem. Na jedno zdarzenie mozna postawic 5 zakładów byle by niebył to 100% pokrywajace sie zakłady lub granie na dwie strony. Wiec taki np zakład: #1 under miami...#2 miami 1...3# miami 1x 4# ht/ft miami..5# ht under miami...jest poprawny. Hmm w zwiazku z tym iz nie jest do konca jasne jak to jest zrobmy tak: - jezeli jest tak ze na jeden zaklad mozliwe sa wiecej niz jeden typ wowczas niech pozostanie jak jest, a jak nie jest to podaje zastepczy typek: #2 26-Dec-2005 02:35 Minnesota - Baltimore typ: Baltimore kurs: 1.555 Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 328
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2004
Posty: 328 |
mialem na mysli wiecej niz 3 typt
ach ten edit
|
|
|
Link skopiowany do schowka