Jesli ko..."> Jesli ko...">
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 4 z 5 1 2 3 4 5
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
tylko jak mam podać typ, skoro strona sportingbetu nie działa i nie znam kursu? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Jesli komuś działa, to czy mógłby napisać jakie są kursy na dzisiejsze 2 mecze NBA (jeśli tam mają) lub cokolwiek innego granego dziś?

Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
typ Chicago i Chicago -7 nie sa ani identyczne ani ze soba sprzeczne wiec automatycznie moga wystapic razem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Jun 2001
Posty: 2,434
V
V Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 2,434
sorka za zamieszaniie - te dwa typy nie sa sprzeczne ze soba - chodzilo mi o ilosc typow na jedno spotkanie

Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Spotkania - oferta :
Game Lines Other bets.............................Game Lines

Mecz Side Total Moneyline
25-Dec-2005 18:40
SA Spurs
DET Pistons
+6 1.909
-6 1.909

O 183 1.909
U 183 1.909

3.15
1.377





25-Dec-2005 21:10
LA Lakers
MIA Heat
+6.5 1.909
-6.5 1.909

O 195 1.909
U 195 1.909

3.40
1.333

Dołączył: Jun 2001
Posty: 2,434
V
V Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 2,434
#4
25-Dec-2005 18:40
SA Spurs - DET Pistons
typ : Over 183
kurs :1.909

Dołączył: May 2005
Posty: 693
A
addict
addict
A Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 693
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> a Conrad w najlepsze podaje 3 typy na jedno zdarzenie (gra w 3 ćwiartce) on chyba nie łamie regulaminu więc pewno tak można. No więc w końcu ile można podać typów na jedno zdarzenie 2 jak pisze w regulaminie 3 czy więcej?

Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Dzięki Gooniek <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#4
Miami - LA Lakers
25-Dec-2005 21:10
Typ: 1
Kurs: 1.333

#5
Chicago - Green Bay
25-Dec-2005 22:50
Typ: 1
Kurs: 1.30


Właśnie po 10min wysiłku udało mi się wejść na australijską stronę SportingBetu, a Polska dalej nie działa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Wesołych Świąt życzy Sportingbet <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Jun 2001
Posty: 2,434
V
V Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 2,434
#5
25-Dec-2005 21:10
Lakers @ Miami
typ : Miami ( handicap -6,5)
kurs :1.909

Dołączył: Jun 2001
Posty: 2,434
V
V Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 2,434
Quote
laugh a Conrad w najlepsze podaje 3 typy na jedno zdarzenie (gra w 3 ćwiartce) on chyba nie łamie regulaminu więc pewno tak można. No więc w końcu ile można podać typów na jedno zdarzenie 2 jak pisze w regulaminie 3 czy więcej?
Wedlug mnie regulamin mowi jasnoe - 3 typy na jedno zdarzenie to max - wiec okresl ktore typy sa wazne i podaj zastepczy- a Conrad niech dochodzi sie ze swoim rywalem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,367
Z
veteran
veteran
Z Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,367
#5
25-Dec-2005 18:40
SA Spurs - DET Pistons
typ <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />etroit Pistons
kurs :1.377

Dołączył: Jun 2001
Posty: 2,434
V
V Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 2,434
Quote
Quote
laugh a Conrad w najlepsze podaje 3 typy na jedno zdarzenie (gra w 3 ćwiartce) on chyba nie łamie regulaminu więc pewno tak można. No więc w końcu ile można podać typów na jedno zdarzenie 2 jak pisze w regulaminie 3 czy więcej?
Wedlug mnie regulamin mowi jasnoe - 2!! typy na jedno zdarzenie to max - wiec okresl ktore typy sa wazne i podaj zastepczy- a Conrad niech dochodzi sie ze swoim rywalem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
2 typy - od jedzenia mam tak grube paluchy ze nie trafiam w klawiature <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Sep 2002
Posty: 217
F
enthusiast
enthusiast
F Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 217
#5
25.12.2005 21:00
Miami Heat - LA Lakers 2 3.4

Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781
#5
25.12.2005 21:00
Miami Heat - LA Lakers 2 3.4

Spróbuje rzutem na taśme, a wątpie by rywal nie zapodał typów <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,771
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,771
#5
LA Lakers - MIA Heat
25-Dec-2005 21:00
Typ: 2
Kurs: 1.333

Dołączył: Jun 2005
Posty: 1,808
K
ksu Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
K Offline
Dołączył: Jun 2005
Posty: 1,808
Quote
Quote
Quote
laugh a Conrad w najlepsze podaje 3 typy na jedno zdarzenie (gra w 3 ćwiartce) on chyba nie łamie regulaminu więc pewno tak można. No więc w końcu ile można podać typów na jedno zdarzenie 2 jak pisze w regulaminie 3 czy więcej?
Wedlug mnie regulamin mowi jasnoe - 2!! typy na jedno zdarzenie to max - wiec okresl ktore typy sa wazne i podaj zastepczy- a Conrad niech dochodzi sie ze swoim rywalem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
2 typy - od jedzenia mam tak grube paluchy ze nie trafiam w klawiature <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Mylisz zdarzenie z zakładem.
Na jedno zdarzenie mozna postawic 5 zakładów byle by niebył to 100% pokrywajace sie zakłady lub granie na dwie strony.
Wiec taki np zakład: #1 under miami...#2 miami 1...3# miami 1x
4# ht/ft miami..5# ht under miami...jest poprawny.

Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
wkleiłem typ terminowo,tylko do innej ćwiartki,czy moge go tu wkopiować??

Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
Re: III RUNDA (I ĆWIARTKA TABELI): Playoff 'mecz.pl' Zima 2005 [Re: ezPATRICK]
#2178450 - 25/12/2005 20:52 Edytuj Odpowiedz Cytuj Szybka odpowiedź



#4
25-Dec-2005 21:00
LA Lakers - MIA Heat
typ:under 98,5( 1st Half )
kurs:1,909

Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
poprzedni typ jest nieważny ,więc:

#4
25-Dec-2005 23:00
Chicago - Green Bay
typ:under 33
kurs:1,909

Dołączył: Nov 2004
Posty: 328
A
enthusiast
enthusiast
A Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 328
Quote
Quote
Quote
Quote
laugh a Conrad w najlepsze podaje 3 typy na jedno zdarzenie (gra w 3 ćwiartce) on chyba nie łamie regulaminu więc pewno tak można. No więc w końcu ile można podać typów na jedno zdarzenie 2 jak pisze w regulaminie 3 czy więcej?
Wedlug mnie regulamin mowi jasnoe - 2!! typy na jedno zdarzenie to max - wiec okresl ktore typy sa wazne i podaj zastepczy- a Conrad niech dochodzi sie ze swoim rywalem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
2 typy - od jedzenia mam tak grube paluchy ze nie trafiam w klawiature <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Mylisz zdarzenie z zakładem.
Na jedno zdarzenie mozna postawic 5 zakładów byle by niebył to 100% pokrywajace sie zakłady lub granie na dwie strony.
Wiec taki np zakład: #1 under miami...#2 miami 1...3# miami 1x
4# ht/ft miami..5# ht under miami...jest poprawny.


Hmm w zwiazku z tym iz nie jest do konca jasne jak to jest zrobmy tak:

- jezeli jest tak ze na jeden zaklad mozliwe sa wiecej niz jeden typ wowczas niech pozostanie jak jest, a jak nie jest to podaje zastepczy typek:

#2 26-Dec-2005 02:35
Minnesota - Baltimore
typ: Baltimore kurs: 1.555

Pozdrawiam

Dołączył: Nov 2004
Posty: 328
A
enthusiast
enthusiast
A Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 328
mialem na mysli wiecej niz 3 typt

ach ten edit

Strona 4 z 5 1 2 3 4 5

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
12 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, Akhu, forty, Sensei, rafal08, Lukasz111, Green Arrow, aker, alfa, 11kera11, bukma, rymoholik), 828 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,075
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1