|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 8,366
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 8,366 |
co jest z Robertem, że tak męczy podania 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245 |
@Danielsan - czy peffka to nie wiem, pierwszy raz go gram w tych kwalach, wydaje mi się że mu zależy, a potencjał ma większy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,179
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,179 |
Czy ktoś miał przyjemność oglądać ostatnio mecze Kubota? On w ogóle wykorzystuje swoje deblowe walory w singlach? z djokiem słaby serwis lipa przy siatce  no ale to z djokiem.. cieszyl sie jak glupi jak ugral gema 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 17,816
Lucio Fulci Forever
|
|
Lucio Fulci Forever
Dołączył: Aug 2006
Posty: 17,816 |
Czy ktoś miał przyjemność oglądać ostatnio mecze Kubota? On w ogóle wykorzystuje swoje deblowe walory w singlach? jak z Djokiem w drugim secie zaczął ganiać do siatki, to wyglądało to nienajgorzej
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228 |
Guez Robert Lisicki 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
moze byc calkiem fajnie, bedzie pewnie kontrola napisow na koszulkach i wszystko co najgorsze, taka komune zapachnie  "Łowców zna cały świat... michnikowszczyzna trwa od lat" Trzeba sie owinąc jakims pasem materiału na koszulce  jakby chcieli zrobic akcje jak na Reymonta za koszulki, to brakloby pewnie radiowozow i notesow do spisywania, bedzie WYPAS W SOBOTE
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 36
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Aug 2005
Posty: 36 |
zna ktoś wynik Sela-Mecir?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 334
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: May 2011
Posty: 334 |
Czy ktoś miał przyjemność oglądać ostatnio mecze Kubota? On w ogóle wykorzystuje swoje deblowe walory w singlach? jego głównym, walorem jest DF w każdym gemie, a w dzisiejszym meczu jeszcze pewnie poprawianie włosów co dwa punkty ;/
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 8,263
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 8,263 |
Sabinka weź kończ tą zabawę i graj poważnie:D ze yyyyy co? przeciez wyszla z 0-3 na 3-3 i zaraz skonczy na 4-3*  oczywiscie *4-3 kropka nie w tym miejscu co cza ;) sorki ale nie rozumiem
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
tkliwy nihilista
|
|
tkliwy nihilista
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492 |
@Danielsan - czy peffka to nie wiem, pierwszy raz go gram w tych kwalach, wydaje mi się że mu zależy, a potencjał ma większy  mnie też się tak wydaje, i gdyby nie wczorajsze wyczyny to chyba kursik mielibysmy jednak niższy, a po takim żal nie spróbować, w dublu z Leonarda  pozdro 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625 |
Bez koszulki przezyje,ale Kubot na tyle uszczupli moj budżete ze kilka dobrych giętych mniej będe mógł zjesc 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
ATP & WTA Tour
|
|
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339 |
ta oferta kwali w bet365 to zart ?????
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
nareszcie, Robert *3-4
Magik szukam, czytam, patrze i konkretnego niczego z Hvidovre nie moge znalezc, liczysz na odpust ? Żadnego wałka nie szukam. Hvidovre ostatnio dobre wyniki, rywale bezpieczni o nic nie grają. Dla gości to ostatnia szansa na utrzymanie, w ostatniej kolejce mają Viborg u siebie, więc dzisiejsza wygrana da realne szanse na utrzymanie imo. Po prostu Value ja szanse oceniam 50-50. Ale Viborg ma Kolding u siebie ( które po sezonie łączy się z Vejle) i do tego dużo lepszy stosunek bramek. tak, że trudno będzie ich przeskoczyć. Ale próbować zawsze można.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 3,897
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 3,897 |
Sabinka weź kończ tą zabawę i graj poważnie:D ze yyyyy co? przeciez wyszla z 0-3 na 3-3 i zaraz skonczy na 4-3*  oczywiscie *4-3 kropka nie w tym miejscu co cza ;) sorki ale nie rozumiem ja tez wklejalem tekst do kogo innego przeciez (dave84) 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228 |
Kubot juz ma w myslach losowanie LL
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 334
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: May 2011
Posty: 334 |
Dobra, zacznę to co każdy stawiający na Kubota chce:
Kubot, wstydu oszczędź, kreczuj!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 3,897
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 3,897 |
ta oferta kwali w bet365 to zart ????? wczoraj fortuna ich lała z oferta na kwale tzn. fortuna miala okolo 50meczy a bet 15 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625 |
Dobra, zacznę to co każdy stawiający na Kubota chce:
Kubot, wstydu oszczędź, kreczuj!!! Czyta w myslach. Kreczuj,nie rob z siebie boCHatera 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|