Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 29 1 2 3 4 28 29
Dołączył: Jul 2010
Posty: 1,187
E
e24 Offline
old hand
old hand
E Offline
Dołączył: Jul 2010
Posty: 1,187
Mike Avdi nie ma juz tego:)

Bonus: Unibet
Dołączył: Feb 2009
Posty: 854
old hand
old hand
Dołączył: Feb 2009
Posty: 854
Originally Posted by sh11
Kojarzy ktos taka serie audiobookow do nauki jezykow obcych w wykonaniu jakiegos starszego goscia(nie z Polski)?

Pamietam ze sporo tam bylo gadki szmadki ale fajnie wchodzilo w glowe, chociaz dosc nieszablonowo prowadzone.

wiem, ze byly do hiszpanskiego i niemieckiego, ale pewnie cos jeszcze ...


z gory dzieki wink piwo

podbijam;)

Inne pytanie - jakie doswiadczenia z butami lacoste ? Nigdy nie mialem, do logo mnie specjalnie nie ciagnie;), ale prawie jeden fason mi podpasowal. Jak wylada trwalosc i wygoda na tle nike/ adiddasa ? Chodzi mi o buty na codzien, nie do sportow;)

pzdr.

Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,298
veteran
veteran
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,298
Googlam i googlam i nigdzie nie moge znalesc Ustawy Hazardowej znowelizowanej w tym roku, cos slabo pewnie szukam.

Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,288
-
veteran
veteran
- Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,288
Originally Posted by sh11
Originally Posted by sh11
Kojarzy ktos taka serie audiobookow do nauki jezykow obcych w wykonaniu jakiegos starszego goscia(nie z Polski)?

Pamietam ze sporo tam bylo gadki szmadki ale fajnie wchodzilo w glowe, chociaz dosc nieszablonowo prowadzone.

wiem, ze byly do hiszpanskiego i niemieckiego, ale pewnie cos jeszcze ...


z gory dzieki wink piwo

podbijam;)

Inne pytanie - jakie doswiadczenia z butami lacoste ? Nigdy nie mialem, do logo mnie specjalnie nie ciagnie;), ale prawie jeden fason mi podpasowal. Jak wylada trwalosc i wygoda na tle nike/ adiddasa ? Chodzi mi o buty na codzien, nie do sportow;)

pzdr.

Mogę wypowiedzieć się (wypisać raczej ;)) na temat bucików Lacoste.
Po pierwsze pierońsko drogie, ponad 400 zł kosztowały, no ale po to człowiek pracuje by kupić coś, co mu się podoba. Białe sportowe adidaski, na rzepy. Elegancka skórka. Najwygodniejsze buty jakie miałem w życiu. Od nowości żadnych odcisków i obszorowań. Wcześniej nosiłem głównie Nike'rsy i Pumy.
Trwałość... hmm, przechodziłem w nich 2 sezony, teraz w sumie prawy but do wyrzucenia - porozrywał się między podeszwą a skórą w okolicach palców i pięty, nie sądzę żeby dało się to już naprawić, klejenie nic nie pomoże. Nie napiszę, żebym jakoś super specjalnie o nie dbał, zdarzało się że zimą w nich dreptałem (sól).
Z perspektywy czasu nie żałuję, polecam smile

Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
U mnie Lacosty (kupione w Uk) po 1 sezonie do kosza, poszly na przodzie na zgieciu, poza tym trzymaly sie bardzo dobrze, podeszwa, szpic czy boki jak nowe.
Tak poza tym pierwsze i ostatnie moje biale buty - zeby to doczyscic to sie trzeba umordowac (a wcale nie chodzilem po lasach, polach czy innych takich).

Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781
Proszę o pomoc. Poszukuje materiałów do nauki z Budownictwa szczególnie: Instalacje budowlane i kosztorysowanie.

Dołączył: Nov 2003
Posty: 5,910
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 5,910
witam ,

mam pytanko moze ktos z Was jest w temacie glebiej to mi pomoze...padla moja nawigacja ktora mialem juz kilka lat i jakos w te miejsca co jezdzilem dawala rade i stoje teraz przez zakupem nowej i tu moje pytania.

1.Czy macie jakis sprawdzony model ktory z czystym sumieniem polecicie ?
2.Czy jest duza roznica miedzy zawigacjami za 200-400 zl z mozliwoscia wgrywania kazdej mapy a nawigacja za 700 zl bez mozliwosci zmieniania ale z aktualizacja ?

Przeznaczyc chce mysle max 700 zl nie potrzebuje tam jakis wymyslnych funkcji ma byc glownie dobra nawigacja i do tego sluzyc bedzie glownie chodzi mi o mapy na polske ale dobrze by bylo zeby jak sie wybiore poza Polske to zebym sie nie zgubil tez .

Dzieki z goryza odpowiedz piwo

Dołączył: Jul 2010
Posty: 235
U
uho Offline
enthusiast
enthusiast
U Offline
Dołączył: Jul 2010
Posty: 235
Originally Posted by Ronni
witam ,

mam pytanko moze ktos z Was jest w temacie glebiej to mi pomoze...padla moja nawigacja ktora mialem juz kilka lat i jakos w te miejsca co jezdzilem dawala rade i stoje teraz przez zakupem nowej i tu moje pytania.

1.Czy macie jakis sprawdzony model ktory z czystym sumieniem polecicie ?
2.Czy jest duza roznica miedzy zawigacjami za 200-400 zl z mozliwoscia wgrywania kazdej mapy a nawigacja za 700 zl bez mozliwosci zmieniania ale z aktualizacja ?

Przeznaczyc chce mysle max 700 zl nie potrzebuje tam jakis wymyslnych funkcji ma byc glownie dobra nawigacja i do tego sluzyc bedzie glownie chodzi mi o mapy na polske ale dobrze by bylo zeby jak sie wybiore poza Polske to zebym sie nie zgubil tez .

Dzieki z goryza odpowiedz piwo


Kup sobie jakąś rozsądną Mantę za 250-300 PLN ze złączem kart pamięci, a resztę kasy przeznacz na Automapę, lub za resztę nakupuj dobrej wódeczki znajomemu, który Automapę "ma" o wiele taniej wink

Chyba najlepsza mapa na tą chwilę. Aktualna, z wszystkimi drogami, działająca płynnie i szybko. Zdecydowanie polecam...

Dołączył: Jan 2008
Posty: 2,211
R
Pooh-Bah
Pooh-Bah
R Offline
Dołączył: Jan 2008
Posty: 2,211
Panowie potrzebuję przewieźć paczkę o gabarytach: 2100x730x900, waga tak pewnie ok. 140 kg, z Kołobrzegu do Warszawy.

Jak zrobić to tanio ?

Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,742
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,742
poszukuje zaproszenia do jakiegoś dobrego serwisu torrentowego związanego ze sportem.

Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,839
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,839
Originally Posted by radeke
Panowie potrzebuję przewieźć paczkę o gabarytach: 2100x730x900, waga tak pewnie ok. 140 kg, z Kołobrzegu do Warszawy.

Jak zrobić to tanio ?

w tych wymiarach i wadze to kazdy przewonik przekwalifikuje Twoja "paczke" na palete grin koszt okolo 120 pln brutto

Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
uwaga Ważna sprawa wink

Był z Was ktoś dłuższy czas na Malcie?
Jeśli tak to proszę o kontakt.

Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
co to znaczy "Vis amicitiae transcendit omne"?

Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Coś w stylu: przyjaźń wszystko pokona

Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
dzieki Korver za szybko odpowiedz piwo

Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
szybką wink

Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Olimpijczyk
Olimpijczyk
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Wie ktos jak kupic ukash w Euro?

Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,462
H
Pooh-Bah
Pooh-Bah
H Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,462
Może ktoś polecić jakiś pewny sklep z perfumami w necie? Myślalem o dolce.pl i iperfumy.pl. Może ktoś zamawiał coś u nich i może się wypowiedzieć co do jakości?

Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,203
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,203
Originally Posted by HoMiK155
Może ktoś polecić jakiś pewny sklep z perfumami w necie? Myślalem o dolce.pl i iperfumy.pl. Może ktoś zamawiał coś u nich i może się wypowiedzieć co do jakości?

Bez obaw. poważne firmy smile nie wiem co chcesz konkretnie kupić, więc nie będę polecał poszczególnych sklepów żeby nie robić zbędnej reklamy wink

Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,000
A7
A7
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,000
Jaka sieć ma najkorzystniejszą ofertę jeśli chodzi o dzwonienie do jednej wybranej osoby?
Chodzi o ofertę na kartę.
Ostatnio korzystałem z Ery 1000 minut za 9zł ale niestety promocja została wyłączona. Dzięki.

Strona 2 z 29 1 2 3 4 28 29

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, betowiec, Sensei, forty), 869 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,169
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1