Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 4 z 29 1 2 3 4 5 6 28 29
Dołączył: Nov 2003
Posty: 3,241
Huachipato
Huachipato
Dołączył: Nov 2003
Posty: 3,241
ok dzieki

Bonus: Unibet
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
zamawial ktos ze sklepu Barcelony jakies ciuchy/rzeczy??

Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Poszukuje sprawdzonej osoby do realizacji nowego projektu. Nie jest związany z bukmacherka. Szukam tutaj bo mzoe nzacie kogos godnego polecenia, bo jednak ciezko znlezc w necie dobrych fachmanow.

Wymagane skille:
• Tworzenie stron WWW
• Bazy danych
• Tworzenie aplikacji pod Windows w technologii „rozproszonej” (serwer -> wielu odbiorcow)
• Zdolnosci graficzne

Preferowana forma współpracy to udzialy w przedsięwzięciu (25%), ale jestem otwarty na propozycje

Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
@kazow, zapytam znajomego ktory zajmuje sie takimi rzeczami, jak uzyskam odpowiedz to dam znac, pzdr

Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529
X
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
X Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529
Potrzebuje pomocy na szybko (do rana wink wtedy pojde do sklepu i jakis szmelc pewni kupie.. grin )

Skrecilem staw skokowy, stanalem calym ciezarem ciala na zewnetrznej czesci stopy.

Lekarz kazal kupic stabilizator, ma ktos moze doswiadczenie ktory jest najlepszy w przystepnej cenie i moze go pokazac chocby na allegro? tongue

chce zeby byl niezbyt gruby co by sie do buta zmiescil wink i w miare sztywny bo na nodze nie moge jeszcze stanac, moze ktos kupowal sobie i sie podzieli doswiadczeniem, ciezko mi wygooglac takie info frown

Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
pewna znajoma, atrakcyjna licealista prosi o pomoc w matmie:

Narysuj siatke graniastosłupa prawidłowego czworokątnego (podstawa to kwadrat), którego pole powierzchni bocznej jest równe połowie pola powierzchni całkowitej, a krawędź boczna ma długosć 3cm.
Trzeba policzyc krawędz podstawy ile ma

Ktos cos?

Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529
X
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
X Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529
Pole calkowite = 2 x pole podstawy + pole powierzchni bocznej

pole podstawy = a*a
Pole powierzchni bocznej = 4*a*b

Pole calkowite = 2*a*a + 4*a*b

pole powierzchni bocznej jest równe połowie pola powierzchni całkowitej:
4*a*b = 1/2 * (2*a*a + 4*a*b)
4*a*b = a*a + 2*a*b
4*a*b - 2*a*b = a*a
2*a*b = a*a

a krawędź boczna ma długosć 3cm:
b = 3

2*a*3 = a*a
6a = a*a /a

a = 6

Dołączył: Jul 2010
Posty: 235
U
uho Offline
enthusiast
enthusiast
U Offline
Dołączył: Jul 2010
Posty: 235
Originally Posted by shane
pewna znajoma, atrakcyjna licealista prosi o pomoc w matmie:

Narysuj siatke graniastosłupa prawidłowego czworokątnego (podstawa to kwadrat), którego pole powierzchni bocznej jest równe połowie pola powierzchni całkowitej, a krawędź boczna ma długosć 3cm.
Trzeba policzyc krawędz podstawy ile ma

Ktos cos?

Liceum w Tajlandii? wink

Pozdrawiam

Dołączył: Sep 2009
Posty: 1,478
L
veteran
veteran
L Offline
Dołączył: Sep 2009
Posty: 1,478
witam orientuje sie ktoś czy jakieś tanie linie lotnicze obsluguja loty z Polski do Kijowa? jezeli ktos posiada jakies informacje z tym związane lub sam leciał do Kijowa kiedykolwiek z Polski, to prosiłbym o wiadomośc na priv:) pzdr

Dołączył: Feb 2004
Posty: 861
P
old hand
old hand
P Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 861
Originally Posted by lavolpe
witam orientuje sie ktoś czy jakieś tanie linie lotnicze obsluguja loty z Polski do Kijowa? jezeli ktos posiada jakies informacje z tym związane lub sam leciał do Kijowa kiedykolwiek z Polski, to prosiłbym o wiadomośc na priv:) pzdr

www.dohop.pl [dohop.pl]

Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382
W
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
W Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382
Panowie, kto sie dobrze czuje w grafice?

Potrzebuję mega szybko i tanio (piwko..) zrobić z logo 128x128 takie na 800x600 w bardzo dobrej jakości..

http://c2.wrzuta.pl/wm4488/a6d95de9002c45e3484a52d0/ks_piast_leszczyny

Pomoże ktoś??? smile

Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
który polski prepaid ma najtańsze połączenia do UK?

Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
http://pablik.pl/analizy/roaming/

Podobne ceny, drozyzna.
Tanio byloby z telefonii internetowej.

Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
Originally Posted by xqwzts
Potrzebuje pomocy na szybko (do rana wink wtedy pojde do sklepu i jakis szmelc pewni kupie.. grin )

Skrecilem staw skokowy, stanalem calym ciezarem ciala na zewnetrznej czesci stopy.

Lekarz kazal kupic stabilizator, ma ktos moze doswiadczenie ktory jest najlepszy w przystepnej cenie i moze go pokazac chocby na allegro? tongue

chce zeby byl niezbyt gruby co by sie do buta zmiescil wink i w miare sztywny bo na nodze nie moge jeszcze stanac, moze ktos kupowal sobie i sie podzieli doswiadczeniem, ciezko mi wygooglac takie info frown

Coś tego typu szukaj:

http://allegro.pl/pro-stabilizator-stawu-skokowego-active-ankle-t2-m-i1646553267.html#gallery

Ten dosyć solidny jest.

Nie kupuj tych takich 'skarpet' usztywniających, niestety mój pierwszy właśnie tak wyglądał, wygodniejszy może, ale niewiele daje.



Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
ee panowie jest taki problem, musze wybrac jakis temat (wstepnie mam e-government ale jakos nie wroze tutaj rewelacji) na prace magisterska
moj promotor wyklada - Handel Elektroniczny, Zarządzanie wiedzą, Technologie informacyjna, Informatyke prawnicza.

zielonego pojecia nie mam o czym mozna tu napisac, wczesniej mialem goscia z prawa konsytucyjnego i bylo swietnie, a teraz takie cos mi zostalo i jestem ze tak powiem troche w czarnej dupie.

Moze ktos przypadkiem sie spotkal z podobnym problemem i moglby podsunac jakis ciekawy temat - a najlepiej taki zeby chociaz ksiazki bylo w miare latwo sobie ogarnac i zeby inofrmacje byly latwo dostepne

pozdr

Dołączył: Jun 2007
Posty: 802
G
old hand
old hand
G Offline
Dołączył: Jun 2007
Posty: 802
Witam.Mam takie pytanie. Mam dość sporą kwotę do wypłaty z bet-at-home tylko ze gram na koncie ojca a chcialbym wyplacic na swoje konto bankowe. Jest to mozliwe??

Dołączył: Apr 2006
Posty: 10,869
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 10,869
Korzysta ktos w miare czesto z tlumacza jezyka angielskiego, obszernych tekstow finansowych, technicznych po prostu bardziej zaawansowanego angielskiego? prosze o kontakt na priv

Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374
chodzi Ci o jakiegoś translatora na komputer czy tłumacza człowieka? tongue

Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Pisałem już o tym w innym temacie, ale jeszcze tutaj. Jeżeli macie konta na demotywatorach to proszę o jak największą liczbą kliknięć MOCNE, chodzi o to aby trafiło na główną i dotarło do większej publiki :-)

http://demotywatory.pl/3127093/Potega-internetu#comment_5886523

Pomożecie ?

Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
To nie jest najlepszy sposób na markową promocję... Raczej spam...

Strona 4 z 29 1 2 3 4 5 6 28 29

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (burbon, $-man, latajaca_holenderka, aker, Sensei, Lukasz111, rymoholik, alfa), 1,017 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,154
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1