|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 3,241
Huachipato
|
|
Huachipato
Dołączył: Nov 2003
Posty: 3,241 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266 |
zamawial ktos ze sklepu Barcelony jakies ciuchy/rzeczy??
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331 |
Poszukuje sprawdzonej osoby do realizacji nowego projektu. Nie jest związany z bukmacherka. Szukam tutaj bo mzoe nzacie kogos godnego polecenia, bo jednak ciezko znlezc w necie dobrych fachmanow.
Wymagane skille: • Tworzenie stron WWW • Bazy danych • Tworzenie aplikacji pod Windows w technologii „rozproszonej” (serwer -> wielu odbiorcow) • Zdolnosci graficzne
Preferowana forma współpracy to udzialy w przedsięwzięciu (25%), ale jestem otwarty na propozycje
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266 |
@kazow, zapytam znajomego ktory zajmuje sie takimi rzeczami, jak uzyskam odpowiedz to dam znac, pzdr
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529 |
Potrzebuje pomocy na szybko (do rana  wtedy pojde do sklepu i jakis szmelc pewni kupie..  ) Skrecilem staw skokowy, stanalem calym ciezarem ciala na zewnetrznej czesci stopy. Lekarz kazal kupic stabilizator, ma ktos moze doswiadczenie ktory jest najlepszy w przystepnej cenie i moze go pokazac chocby na allegro? chce zeby byl niezbyt gruby co by sie do buta zmiescil  i w miare sztywny bo na nodze nie moge jeszcze stanac, moze ktos kupowal sobie i sie podzieli doswiadczeniem, ciezko mi wygooglac takie info 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172 |
pewna znajoma, atrakcyjna licealista prosi o pomoc w matmie:
Narysuj siatke graniastosłupa prawidłowego czworokątnego (podstawa to kwadrat), którego pole powierzchni bocznej jest równe połowie pola powierzchni całkowitej, a krawędź boczna ma długosć 3cm. Trzeba policzyc krawędz podstawy ile ma
Ktos cos?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529 |
Pole calkowite = 2 x pole podstawy + pole powierzchni bocznej
pole podstawy = a*a Pole powierzchni bocznej = 4*a*b
Pole calkowite = 2*a*a + 4*a*b
pole powierzchni bocznej jest równe połowie pola powierzchni całkowitej: 4*a*b = 1/2 * (2*a*a + 4*a*b) 4*a*b = a*a + 2*a*b 4*a*b - 2*a*b = a*a 2*a*b = a*a
a krawędź boczna ma długosć 3cm: b = 3
2*a*3 = a*a 6a = a*a /a
a = 6
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2010
Posty: 235
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jul 2010
Posty: 235 |
pewna znajoma, atrakcyjna licealista prosi o pomoc w matmie:
Narysuj siatke graniastosłupa prawidłowego czworokątnego (podstawa to kwadrat), którego pole powierzchni bocznej jest równe połowie pola powierzchni całkowitej, a krawędź boczna ma długosć 3cm. Trzeba policzyc krawędz podstawy ile ma
Ktos cos? Liceum w Tajlandii?  Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2009
Posty: 1,478
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Sep 2009
Posty: 1,478 |
witam orientuje sie ktoś czy jakieś tanie linie lotnicze obsluguja loty z Polski do Kijowa? jezeli ktos posiada jakies informacje z tym związane lub sam leciał do Kijowa kiedykolwiek z Polski, to prosiłbym o wiadomośc na priv:) pzdr
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 861
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2004
Posty: 861 |
witam orientuje sie ktoś czy jakieś tanie linie lotnicze obsluguja loty z Polski do Kijowa? jezeli ktos posiada jakies informacje z tym związane lub sam leciał do Kijowa kiedykolwiek z Polski, to prosiłbym o wiadomośc na priv:) pzdr www.dohop.pl [ dohop.pl]
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
|
|
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425 |
który polski prepaid ma najtańsze połączenia do UK?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495 |
http://pablik.pl/analizy/roaming/Podobne ceny, drozyzna. Tanio byloby z telefonii internetowej.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997 |
Potrzebuje pomocy na szybko (do rana  wtedy pojde do sklepu i jakis szmelc pewni kupie..  ) Skrecilem staw skokowy, stanalem calym ciezarem ciala na zewnetrznej czesci stopy. Lekarz kazal kupic stabilizator, ma ktos moze doswiadczenie ktory jest najlepszy w przystepnej cenie i moze go pokazac chocby na allegro? chce zeby byl niezbyt gruby co by sie do buta zmiescil  i w miare sztywny bo na nodze nie moge jeszcze stanac, moze ktos kupowal sobie i sie podzieli doswiadczeniem, ciezko mi wygooglac takie info  Coś tego typu szukaj: http://allegro.pl/pro-stabilizator-stawu-skokowego-active-ankle-t2-m-i1646553267.html#galleryTen dosyć solidny jest. Nie kupuj tych takich 'skarpet' usztywniających, niestety mój pierwszy właśnie tak wyglądał, wygodniejszy może, ale niewiele daje.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990 |
ee panowie jest taki problem, musze wybrac jakis temat (wstepnie mam e-government ale jakos nie wroze tutaj rewelacji) na prace magisterska moj promotor wyklada - Handel Elektroniczny, Zarządzanie wiedzą, Technologie informacyjna, Informatyke prawnicza.
zielonego pojecia nie mam o czym mozna tu napisac, wczesniej mialem goscia z prawa konsytucyjnego i bylo swietnie, a teraz takie cos mi zostalo i jestem ze tak powiem troche w czarnej dupie.
Moze ktos przypadkiem sie spotkal z podobnym problemem i moglby podsunac jakis ciekawy temat - a najlepiej taki zeby chociaz ksiazki bylo w miare latwo sobie ogarnac i zeby inofrmacje byly latwo dostepne
pozdr
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2007
Posty: 802
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jun 2007
Posty: 802 |
Witam.Mam takie pytanie. Mam dość sporą kwotę do wypłaty z bet-at-home tylko ze gram na koncie ojca a chcialbym wyplacic na swoje konto bankowe. Jest to mozliwe??
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 10,869
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 10,869 |
Korzysta ktos w miare czesto z tlumacza jezyka angielskiego, obszernych tekstow finansowych, technicznych po prostu bardziej zaawansowanego angielskiego? prosze o kontakt na priv
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374 |
chodzi Ci o jakiegoś translatora na komputer czy tłumacza człowieka? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718 |
Pisałem już o tym w innym temacie, ale jeszcze tutaj. Jeżeli macie konta na demotywatorach to proszę o jak największą liczbą kliknięć MOCNE, chodzi o to aby trafiło na główną i dotarło do większej publiki :-) http://demotywatory.pl/3127093/Potega-internetu#comment_5886523Pomożecie ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311 |
To nie jest najlepszy sposób na markową promocję... Raczej spam...
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|