|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
|
|
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438 |
[ Linked Image] Kubot wykopał cygana z turnieju 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082
aka Schranzer
|
|
aka Schranzer
Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082 |
Rafa wygra dziś, w 5 secie to Isner juz takich serwów nie bedzie miał  w 5 secie nie ma TB, to już wystarczy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726 Likes: 5
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726 Likes: 5 |
ciekawe co Almagro teraz sobie myśli..po ch...mi ta Nicea była kiedys bylo takie haslo nice albo smierc ale moglem cos pomylic 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2010
Posty: 2,493
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2010
Posty: 2,493 |
boszsze jakby człowiek wiedział  ,że Kubot wygra,że Isner wugra 2 sety,że Ivanovic przegra,że Querrey wygra, że Vania King wygra z Celubą,że Clement wygra z Volandrim to ja bym tu już z wami nie siedział tylko opalałbym sie na plaży na wyspach Bahama albo wykupiłbym tą rezydencję z tego link co ktoś wrzucił rano 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331 |
almagro tam wiedzial ze kubot wygra 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726 Likes: 5
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726 Likes: 5 |
boszsze jakby człowiek wiedział  ,że Kubot wygra,że Isner wugra 2 sety,że Ivanovic przegra,że Querrey wygra, że Vania King wygra z Celubą,że Clement wygra z Volandrim to ja bym tu już z wami nie siedział tylko opalałbym sie na plaży na wyspach Bahama albo wykupiłbym tą rezydencję z tego link co ktoś wrzucił rano  mnie by ten kubot i isner wystarczyli
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
|
|
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425 |
to naprawdę byłaby komedia, gdyby Rafa miał zaliczyć 2 wtopy na RG z jednymi z największych drewniaków w tourze. Soda + Dżonu. no kurwa 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2010
Posty: 2,493
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2010
Posty: 2,493 |
Mitul bardzo grubo to zagrałeś??
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 18,897
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 18,897 |
boszsze jakby człowiek wiedział  ,że Kubot wygra,że Isner wugra 2 sety,że Ivanovic przegra,że Querrey wygra, że Vania King wygra z Celubą,że Clement wygra z Volandrim to ja bym tu już z wami nie siedział tylko opalałbym sie na plaży na wyspach Bahama albo wykupiłbym tą rezydencję z tego link co ktoś wrzucił rano  mi by wystarczyła pewność kursu 2.00 raz w tygodniu. Pograłbym to za parenaście tysięcy i na tydzień starczy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997 |
boszsze jakby człowiek wiedział  ,że Kubot wygra,że Isner wugra 2 sety,że Ivanovic przegra,że Querrey wygra, że Vania King wygra z Celubą,że Clement wygra z Volandrim to ja bym tu już z wami nie siedział tylko opalałbym sie na plaży na wyspach Bahama albo wykupiłbym tą rezydencję z tego link co ktoś wrzucił rano  Nie ma już, bo ją wykupiłem koło 10.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,624
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,624 |
Rafa wygra dziś, w 5 secie to Isner juz takich serwów nie bedzie miał  Na Wimbledonie też tak myślałem, a w 5 secie momentami ledwo stał na nogach ale asy z drugiego podania sadził 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2010
Posty: 15,932
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2010
Posty: 15,932 |
gratuluje  ja 'tylko' @4.33
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,452
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,452 |
Z Kubotem tak jest że po ograniu dobrego gracza potrafi przegrać w następnej rundzie z dużo słabszym. Oby teraz wygrał.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 19,866
Villain
|
|
Villain
Dołączył: Aug 2004
Posty: 19,866 |
Mitul bardzo grubo to zagrałeś?? jak na mnie całkiem sporo, najgorzej ze nie kontrowałem bo nie było mnie wczesniej przy 2:0 a potem to ciagle głupi cygan prowadził, nawet 3:0 w pierwszym... wiec stwierdziłem ze jednak da rade i sie przejechalem
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2010
Posty: 2,493
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2010
Posty: 2,493 |
Dominix jesteś prze kozak ja pierrr ale urwałeś kursiwo
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
|
|
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425 |
Rafa wygra dziś, w 5 secie to Isner juz takich serwów nie bedzie miał  Na Wimbledonie też tak myślałem, a w 5 secie momentami ledwo stał na nogach ale asy z drugiego podania sadził  ale po plaży ciężej się chodzi, niż po trawniku przed blokiem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 10,162
too much love will kill you 
|
|
too much love will kill you 
Dołączył: Oct 2005
Posty: 10,162 |
no to Isner juz chyba skonczyl grac, Rafa koncz to.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 1,052
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2010
Posty: 1,052 |
Kubot powinien pyknąć Berlocq. W Madrycie z nim wygrał 6-1 (2)6-7 6-2, a tam kort był chyba wolniejszy
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997 |
nie ma czym się podniecać bo będzie jak na wimblu z Pecznerem i zjaranym Haase, postraszyli, a w RG i tak Rafa do 1/2 dojedzie spokojnie, Murray też pewnie nie postraszy i finał jest.. w drugiej połówce nole, fed, delpo, kubot..
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|