Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 79 1 2 3 4 5 78 79
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Quote
Natomiast w czwartek po udzieleniu odpowiedzi na pytania polskich dziennikarzy na konferencji, na korytarzu centrum prasowego zaczepiła go Barbara Schett. Była austriacka tenisistka prowadzi programy w Eurosporcie przedstawiające uczestników Roland Garros poza kortem. Przez kilka minut rozmawiała z 29-latkiem z Lubina proponując zrobienie minireportażu o nim.

Klapki będą w Gem Set Mats shocked

Bonus: Unibet
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Originally Posted by Monfils
Conga tylko przeplata uderzenia na aut z tymi w siatkę blush


Pobiorę 1,83 , zobaczymy jak się sytuacja rozwinie... wink

Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
M
Krecik
Krecik
M Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
chyba dziś nikt nie rzygał na Denkę, widać mimo totalnego leszcza po drugiej stronie siatki jakim dla mnie bez wątpienia, zwłaszcza na cegle jest Veic chyba mało kto go dokładał na pewniaka tongue

Kubot na clayu grać potrafi, Falla też swego czasu coś tam grywał, chociaż zniknął jakiś czas temu z cyklu ATP. Mayer to samo, nawet Darcis grać potrafi i chociaż to 3 runda to wielkiego halo nie ma, zwłaszcza, że albo grali bajecznie albo mieli rywali do przejścia.

Ale Veic ? Zaczął od Horacio, potem Cuevas, a teraz jeszcze Denko laugh

Dołączył: Jul 2010
Posty: 1,551
K
veteran
veteran
K Offline
Dołączył: Jul 2010
Posty: 1,551
SS 2-0 + Fabio boks
Tsonga + Monfils boks

Dołączył: Jan 2009
Posty: 8,366
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 8,366
końcówka dnia pozwoliła trochę uwierzyć w siebie, także 3 słowa o jutrzejszych i sobotnich meczach

na intercity nie gram już żadnych overów/underów , na wielowagonów tak, tak jakby ktoś się czepiał, że niby mówiłem, że ich nie gram, od tego są towarówki laugh

byłem zdziwiony i niezadowolony z gry Rafy, ale jak zobaczyłem co grał dziś Andujar, to i tak jestem pełen podziwu, że Rafa wygrał 3-0 ... jednak w meczu z Veicem, nie może sobie pozwolić na tak długą batalię, myślę, że tam się szybko skończy, ale zobaczymy jaką wystawią linię

Ljubicic dzisiaj bardzo mnie zaskoczył ograniem 3-0 Querreya, natomiast Verdasco się trochę pomęczył ... bardzo nie doceniam Ivana, często myślę, że przegra, a on gładko wygrywa, tak więc tutaj no bet, aczkolwiek over 3,5 seta w tym meczu do jakiegoś wielkiego ako chyba wrzucę, na pewno na intercity nic z tego meczu nie dam laugh

nie przekonuje mnie Simon, Fish dzisiaj gładko, tak więc handi na Fisha albo over 3,5 seta do towarówki smile

Mayer sobie gładko poczyna, Soderling gra dobrze, ale pewnie na 3-0 będzie mizerny kurs, tak więc z daleka jak dla mnie, dla szalonych Mayer ugra seta

Murray gra nierówno, może zmiażdżyć Berrera , a może seta stracić po jakimś szalonym tiebreaku, z daleka laugh

Dolgopolova gram, widziałem kurs 1.85, aczkolwiek tu mecz na styku ... Troickiego jednak też nie doceniam ? tongue

Kubota to pociągu jak najbardziej, bo jeśli będzie miał siły to z Fallą wygrać powinien ... Mayer podobno grał dziś totalny piach, mówię, bo wujek w Austrii oglądał i mówił, że Florian grał beznadziejnie, Falla trochę lepiej i dlatego wygrał

na Chelę za słaby kurs, aczkolwiek z Rosola nie powinno nic zostać tongue już mu dzisiaj nie w pełni sił Melzer dał wystarczająco dużo radości

Ferrer w megagazie, powinien wygrać gładko, ale na 3-0 płacą mało i nie wiem czego się po Ukraińcu spodziewać

Monfils jeśli przegrywa sety z Phau i Rufinem, to i także Darcis jest w stanie to zrobić, tak więc +2,5 seta Steve

grałbym Wawrinkę, ale za dużo ludzi gra Tsongę, co mnie dziwi ... widziałem go w meczu z Andreevem i nie grał najlepiej, chyba chciał pokazać, że umie grać jak Hiszpan i bezsensownie wdawał się w długie wymiany, a po za tym Andreev w ważnych momentach dawał megaprezenty ... Stasia nie widziałem w tym turnieju i tu problem

Fognini na pewno będzie grany, aczkolwiek nie będzie to łatwe spotkanie ... liczę na zmęczenie Garcii i świeżość Włocha

Youzhny ale nie do intercity, bo jeszcze nie miał tutaj testu, niby broni pkt, ale Berdych też bronił laugh Montanesowi wypominają brak formy, ale do 3 rundy przeszedł

Djokovica jak grać to tylko 3-0 do rozpisu, uważam, że forma jest maksymalna, a Del Potro w każdym secie był łamany przez Kavcica ... owszem może przyjść słabszy dzień, ale na podstawie takiej obawy, w ogóle by nie było sensu obstawiać tenisa smile




Dołączył: Jun 2007
Posty: 3,859
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2007
Posty: 3,859
przciez jutro peffka to Ferrer under 30,5 gema, widzialem jak gral z Benkiem, no poprostu kosmos, walczak jakich malo, Stah ugra max 9 gemow

Dołączył: Jan 2011
Posty: 11,459
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Jan 2011
Posty: 11,459
sorka za ot ale wazne i nie wiem gdzie spytac, jest ktos z sopotu? szukam taniego noclegu na weekend.

Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
M
Krecik
Krecik
M Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Originally Posted by Rusedski
Mayer sobie gładko poczyna, Soderling gra dobrze, ale pewnie na 3-0 będzie mizerny kurs, tak więc z daleka jak dla mnie, dla szalonych Mayer ugra seta

dla szalonych +2,5 na Mayera ? To chyba raczej obowiązkowa pozycja, zobacz co gra jeden, a co drugi.

Ja to pewnie czystą dwójkę zagram, mów mi crazy boy ooo

Co do drugiego Mayera to mogę potwierdzić, że grał miernie, dlatego nie przeceniałbym wygranej Falli, aczkolwiek fajnie, że udało się sporej ilości z Nas na tym meczu zarobić smile

Dołączył: Jan 2009
Posty: 8,366
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 8,366
Goerges, ale też nie intercity, bo Bartoli jest u siebie i tego się obawiam

Stosur 2-0 inne rozwiązanie bardzo mnie zdziwi

jak będzie sensowny to do pociągu jakiś handicap na Rodionovą, bo Zvonareva nie gra tutaj najlepiej, aczkolwiek może być podbudowana po wyciągnięciu przegranego meczu z Lisicki

Na Li 2-0 ale jeśli kurs będzie nie niżej niż 1,5

zdecydowanie Wickmayer w rozpis, Mirza dzisiaj masakrycznie dużo psuła, ale krwi napsuła naszej Agnieszce smile

Petkovic, bo myślę, że ma więcej atutów niż Gajdosova ... obie podobny styl, ale Petkovic potrafi coś zmienić jak nie idzie, Gajdosova niezbyt tongue


Dołączył: Jan 2009
Posty: 8,366
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 8,366
Originally Posted by spirolek
przciez jutro peffka to Ferrer under 30,5 gema, widzialem jak gral z Benkiem, no poprostu kosmos, walczak jakich malo, Stah ugra max 9 gemow

taki under zdecydowanie do rozważenia ... Ferrer świetny mecz z Benkiem smile

Dołączył: Jun 2007
Posty: 3,859
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2007
Posty: 3,859
jeszcze dziwi mnie to ze sporo osob gra Wawrinke

szkoda kasy, buki sie tylko uciesza smile

h2h 3:0 dla Tsongi chociaz bardziej sugeruje sie obecna forma

Dołączył: Jan 2009
Posty: 8,366
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 8,366
Originally Posted by spirolek
jeszcze dziwi mnie to ze sporo osob gra Wawrinke

szkoda kasy, buki sie tylko uciesza smile

h2h 3:0 dla Tsongi chociaz bardziej sugeruje sie obecna forma

a mnie dziwi, że dużo osób gra Tsongę laugh

Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
tkliwy nihilista
tkliwy nihilista
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
powróciłem - widzę, pierwsze buczki się okazują z Dołgopołowem
po 1.85 biorę od 7/10 w górę smile

Dołączył: Jan 2009
Posty: 8,366
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 8,366
Originally Posted by Danielsan
powróciłem - widzę, pierwsze buczki się okazują z Dołgopołowem
po 1.85 biorę od 7/10 w górę smile

bardzo mi się podoba kurs i trzeba to od dziś inwestować zanim spadnie smile

Dołączył: Jun 2007
Posty: 3,859
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2007
Posty: 3,859
Originally Posted by Rusedski
Originally Posted by spirolek
jeszcze dziwi mnie to ze sporo osob gra Wawrinke

szkoda kasy, buki sie tylko uciesza smile

h2h 3:0 dla Tsongi chociaz bardziej sugeruje sie obecna forma

a mnie dziwi, że dużo osób gra Tsongę laugh


bo to jutro jeden z pewnieszych meczy wiec nic w tym dziwnego laugh

Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
tkliwy nihilista
tkliwy nihilista
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
Ferrer under 30,5 + Dołgopołow
8/10

Dołączył: Jan 2009
Posty: 8,366
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 8,366
Originally Posted by spirolek
Originally Posted by Rusedski
Originally Posted by spirolek
jeszcze dziwi mnie to ze sporo osob gra Wawrinke

szkoda kasy, buki sie tylko uciesza smile

h2h 3:0 dla Tsongi chociaz bardziej sugeruje sie obecna forma

a mnie dziwi, że dużo osób gra Tsongę laugh


bo to jutro jeden z pewnieszych meczy wiec nic w tym dziwnego laugh

mnie tylko ciekawi czy to typ na Tsongę czy przeciwko Wawrince ...

Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Przekonaliście mnie do under 30,5 u Ferrera smile

Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Denko odpadl ? ho ho ho

a tak to bardzo zaaaacne wyniki piwo jeszcze raz dzieki dla Jimmiego i Magika za utwierdzenie w typie na Falle smile

Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
tkliwy nihilista
tkliwy nihilista
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
może jednak ten Tsonga...
3:2 albo 3:1...

Strona 3 z 79 1 2 3 4 5 78 79

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, rafal08, Sensei, betowiec, rymoholik, alfa, ANZELMO, aker), 2,021 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,405
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1