|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 7,813
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 7,813 |
Gabriel - ja się nie upieram przy tym,że systemik jest super.Bardzo dobrze,że masz inne koncepcje,bo może uda się nam wszystkim jeszcze go udoskonalic.Dyskutowałbym jednak nad graniem głównej mozliwości.Typerzy naszego forum grają obstawiając tylko remis.Jak trafi się taki Stoke City,to mozna naprawdę sporo przegrać.W systemiku podanym przeze mnie ,też występują czarne serie,ale w łagodniejszej formie.Tutaj jeden kupon zawsze wygrywa,i coś zwraca.W klasycznej progresji na remis,po czwartym,piętym poziomie wchodzimy w spore kwoty.Ale tak jak powiedziałem wyżej,mogę nie mieć racji,nikogo nie namawiam do grania tym systemem.Podałem go jako ciekawostkę,że takie coś istnieje.Pozdrówka./Jaja/
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 7,813
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 7,813 |
bizon - cieszę się,że wygrałeś,ale po wygranej,raczej zamykaj wszystkie trzy progresje.Unikniesz wchodzenia w duże kwoty,a tym samym stresu.Ponadto,pamietaj,że jemy łyżeczką,a nie chochlą.Akceptuj nawet mały zysk.Małe zyski,a częste,też są dobre./Jaja/
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,553
|
|
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,553 |
Jaja mam prosbe, podaj mi jakis mecz i 4-5 poziomow zasymuluj dla niego, zrob tak najlepiej z dwoma roznymi, chcialbym poczuc ten system bo z PAWim nie moge sie dogadac o to aby raz a porzadnie mi zdefiniowal.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 7,813
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 7,813 |
Gabriel - z ulotki kursowej - najlepiej bookmachera internetowego wybierz sobie mecz gdzie kursy bedą następujące : - na zwycięstwo gospodarzy 2,40 - na remis 3,10 - na zwycięstwo gości 2,40 Zrób sobie analizę takiego meczu i z analizy wychodzi Ci, że wygrają gospodarze.Wysyłasz więc 3 kupony : a/ zwycięstwo gospodarzy 5,00 zł b/ remis 2,00 zł c/ zwycięstwo gości 3,00 zł Stawki dobieraj w zależności od kursu i oczywiście szansy wejścia oczekiwanego przez Ciebie zdarzenia.Największą stawkę skierowałeś na zwycięstwo gospodarzy.Ja podaję stawkowanie podstawowe,jeżeli ktoś uzna ,że jest ono za małe można je odpowiednio zwiększyć np dwu - lub trzykrotnie,a nawet więcej. Jeżeli w Twoim meczu wygrają gospodarze,zarobiłeś,bo 5,00 zł x 2,40 = 12,00 zł.Nie kontynuuj dalej progresji,zamykasz wszystkie trzy progresje i wszystko zaczynasz od nowa. Ale weszło np zwycięstwo gości.Przegrałeś.Robisz sobie bilans dla wszystkich trzech "stron".Wygląda to tak: a/ przegrałem 5,00 zł b/ przegrałem 2,00 zł c/ wygrałem 3,00 zł x 2,40 = 7,20 -3,00 = +4,20 zł Łącznie zainwestowałeś 10,00 zł wygrałeś 7,20 zł,masz więc stratę 2,80 zł.Przystępujesz do II-go etapu. Stawki dobierasz według zasady,że trafienie najlepszego wariantu,zwraca Ci stratę i daje zysk.Jaki,musisz sam zadecydować w zależności od pieniędzy jakimi dysponujesz. W II-gim dniu znowu wybierasz mecz o podanych wyżej kursach i obstawiasz nastepująco : - zwycięstwo gospodarzy 7,00 zł - w "stronie"gdzie przegrałes,zwiększasz stawkę o około 50% / było 5,00 zł/ - remis 3,00 zł - zwiększyłem stawkę o 50% /było 2,00 zł/ - zwycięstwo gości 2,00 zł - w tej "stronie" wygrałem,więc wracam do stawki podstawowej.Ale ja uznaję,że remis jest najmniej prawdopodobny,więc zamieniam "strony" stawkę ze zwycięstwa gości kieruję na remis,a stawkę z remisu kieruję na zwycięstwo gości.Tak postepuję zawsze tzn główne uderzenie kieruję na zwycięstwo gospodarzy,bo dla mnie zaistnienie takiego zdarzenia jest najbardziej prawdopodobne. I teraz wchodzi Ci zwycięstwo gospodarzy.A więc 7,00 zł x 2,40 = 16,80 zł.W II-gim etapie zainwestowałeś 12,00 zł.Wygrałeś więc 4,80 zł - 2,80 /strata z I-wszego etapu/ = + 2,00 zł.Pamietaj,że podaję stawki podstawowe.Jesteś na zysku,zamykasz wszystko i zaczynasz od I-wszego etapu.Jeżeli wszedł Ci remis,znowu robisz sobie bilans: a/ przegrałem 7,00 zł i 5,00 zł z I-wszego etapu.Razem w "stronie"mam -12,00 zł b/ wygrałem 2,00 zł x 3,10 = 6,20 zł mam zysk 4,20 zł - 2,00 zł z I-wszego etapu.Mam więc w tej "stronie" zysk 2,20 zł c/ przegrałem 3,00 zł.Z I-wszego etapu miałem w tej "stronie" zysk 4,20 zł.Mój zysk to 1,20 zł.Łacznie po ii-ch etapach mam stratę 8,60 zł Przystępuję do III-go etapu. Robię analizę i postępuję analogicznie. - zwycięstwo gospodarzy 11,00 zł / w tej stronie zwiększam o 50% licząc od ostatniej stawki - remis 2,00 zł / ta "strona "wygrała więc stawkę pozostawiam bez zmian - zwycięstwo gości 3,00 zł/ tu przegrałem,więc zwiekszam stawkę o 50% Inwestuję więc w III-cim etapie 16,00 zł.Jeżeli wygrają gospodarze to 11,00 zł x 2,40 = 26,40 zł.Odejmuję wkład 16,00 zł zostaje 10,40 zł i odejmuję 8,60 zł / strata z poprzednich dwóch etapów/.Wychodzę na zysk i zamykam progresję. Dobór stawek jest bardzo elastyczny.Można zwiekszać również o 60%, zależy to od stanu kasy.Wiem,że jest to wszystko skomplikowane.Jeżeli kogos ten sposób gry zainteresował zalecam grę na sucho,dla zabawy.Bądzcie ostrozni,a przede wszystkim myślcie,czy jest to system odpowiadający moim predyspozycjom i oczekiwaniom ? Nie dla każdego jest on dobry.Każdy ma przecież inną psychikę i oczekiwania.Pozdrawiam./Jaja/
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,553
|
|
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,553 |
Jaja zobacz na przykladzie Bizona Wczoraj spróbowalem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Stawka wyjściowa 5,3,2 Ipswich - Crystal Palace 2,55 - 3,15 - 2,55 Wynik 0:2 strata -4,9j Zagral 5j @ 2,55 ew. wygrana to ogolnie +2,75j 3j @ 3,15 ew. wygrana to -0,55 2j @ 2,55 a tu -4,9 a teraz postaw tylko na home 3j na remis 1,2j Wchodzi remis to bilans -0,42 Wchodzi away to -4,2 Wchodzi home to +3,45 Wiec jaki sens stawiac na away 2jednostki jak mozna operowac mniejszym budzetem i miec wyniki bardziej efektywne?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2001
Posty: 473
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2001
Posty: 473 |
bizon - cieszę się,że wygrałeś,ale po wygranej,raczej zamykaj wszystkie trzy progresje.Unikniesz wchodzenia w duże kwoty,a tym samym stresu.Ponadto,pamietaj,że jemy łyżeczką,a nie chochlą.Akceptuj nawet mały zysk.Małe zyski,a częste,też są dobre./Jaja/ Oczywiście,że zamykam progresję po wygranej.Naprawde proponuję pograć na sucho każdy zobaczy jakie to proste <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Chociaż ja gram tylko <img src="/ubbthreads/images/graemlins/hockeypuck.gif" alt="" /> i na razie jestem na "+". Pozdrawiam all <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 3,930
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 3,930 |
Jak czytam ten temat w pierwszej chwili skojarzylo mi sie jak prof wprowadzil oferte "na maxa" i w pewnej chwili palnalem...
hmmm wszedzie kursy okolo 3,00, jakby to zagrac systemem 2z3 to zawsze pewny zysk. Kumpel podchwycil, ze faktycznie "costamcostam" i juz chcial stawiac. ale chwilepotem ja wybuchlem smiechem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />:D:D:D to jako taka anegdotka.
Jesli chodzi o system to musze go wyprobowac, ale wydaje mi sie, ze to Gabriel ma wiecej racji...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8 |
No dobrze, ale przy dajmy na to 3 kolejnych zwycięstwach gości to jesteśmy na minusie i nawet zwycięstwo gospodarzy za 4 razem nie zwróci nam całej stawki.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|