|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 3,447
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 3,447 |
W tym temacie zapraszam to wszelakich dyskusji zwiazanych z naszymi rozgrywkami <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> regulamin na sezon szosty znajduje sie TU [ mecz.org]
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 3,447
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 3,447 |
Lista osob ktore po potwierdzeniu udzialu maja "pewne" miejsce w danej lidze, "nowe" zgloszone osoby zagraja w najnizszej klasie rozgrywkowej (jesli zainteresowanie ze strony nowych osob bedzie male to najnizsza klasa rozgrywkowa bedzie 3 liga)
[color:"red"] 1 LIGA: [/color]
Tomch0 Mamir Emilio A.S.Romek Larsson Pele Hysio Andrei Bolec25 Lord_Viader jaja Gajwer2 --- Guciorx / mar1979gre Bronston / żyła
[color:"red"] 2 LIGA:[/color]
mar1979gre / Guciorx żyła / Bronston --- Benek rodrigo Podroznik axelek66 marlon rockeman Lorak GREENN katowiczanin wmaki
[color:"red"] 3 LIGA:[/color]
kazik warka25 delfiedor piil czołg adingh kewin
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,612
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,612 |
Witam w Nowym Roku <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
Chciałbym poruszyć odwieczny temat "walkowerowiczów", którzy są utrapieniem nie tylko dla organizatorów konkursów, ale również dla tych którzy chcą grać i walczyć do końca. Wpadłem mysle na idealny pomysł. Polega on na stworzeniu "czarnej listy walkowerowiczów", ale nie tylko jakby dla tego konkursu, ale dla całego forum mecz.pl . Mysle ,ze takie rozwiązanie bardzo pomoże w załatwieniu problemu,o ile nawet nie wyeliminuje go na dobre. Jak jest każdy wie. Na forum mamy całą mase konkursów, i mamy również całe grono osób, które się bez zastanowienia zapisują wszędzie gdzie się da, a później najzwyczajniej na świecie zapominają gdzie grają. Jeszcze inni po przegraniu 2-3 meczy "olewają" konkurs i skupiają uwage na innych konkursach, oczywiście na tych w których im "dobrze idzie". Ale oczywiście jak karta sie odwraca, to i z nich rezygnują. I moge sobie dostać ostrzeżenie ale musze to powiedzieć - WKURWIAJĄ MNIE TACY FRAJERZY!!!!! I sprawa jest prosta jak dla mnie. Tworzymy uniwersalną czarną liste walkowerowiczów dla całego forum. Znalezienie się na niej to np. półroczna, albo roczna dyskwalifikacja. I przykładowo ktoś oleje lige WZB Millenium, to nie będzie mógł wystartować też w Sportingbet Play Off, czy też TT lub PLK. Oczywiście do samo ma działać w drugą strone. "Olanie" np. TT dyskwalifikuje z udziału w pozostałych konkursach. To jest moze drastyczne rozwiązanie, ale mysle, ze jedynie takie postawienie sprawy sprawi, ze ludzie zaczną wreszcie podejmowac odpowiedzialność za zgłoszenie sie do konkursu i bedą zapisywali sie wyłacznie do tych gier, w których naprawde mają ochote i czas wziąć udział.
Pozdrawiam i licze na opinie na ten temat <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 3,447
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 3,447 |
Ciesze sie ze ten temat poruszyles. Ja w naszych rozgrywkach posiadam wspomniana "czarna liste" i nikt z tej listy nie przystapi do rozgrywek, "kara" za znalezienie sie na niej to eliminacja z dwoch kolejnych edycji (tj. rok przerwy w rozgrywkach). Jesli ktos podejmie sie zrobienia owej listy dla calego forum to "moje czarne owce" sa gotowe. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
W naszych rozgrywkach dokonam wszelkich staran aby osoby przypadkowe wyeliminowac. Ostatnia edycja pokazala ze osob przypadkowych nie bylo tylko w 1 lidze...2 i 3 liga pod wzgledem walkowerow to klapa. Sezon szosty mam nadzieje ze bedzie inny. Mam przekonanie ze w nowym sezonie w 1 i 2 lidze frekwencja bedzie niemal 100%. Co do ligi 3 i w razie duzego zainteresowania ze stronych nowych uczesnikow co do ligi 4 to mam pomysl i bedzie on wcielony na walke z takimi osobami (tzn. "walkowerowiczami"). Pomysl jest taki, ze w lidze 3 i nizszych gra bedzie toczyla sie systemem iz w kazdej kolejce graja ze soba sasiedzi z ligowej tabeli po ostatniej kolejce. Troszke jasniej piszac chodzi o to iz: 1 osoba gra z 2 osoba, 3 z 4, 5 z 6 itd Zestaw par bedzie podawany zawsze na podstawie ostatniego zestawienia w tabeli, po ostatnio rozegranej kolejce. Gdy ktos odda trzy mecze walkowerem zostanie usuniety z konkursu i wpisany na "czarna liste"...wyniki tej osoby zostana zachowane i osoba ktora bedzie grala z taka osoba nie bedzie miala odejmowanych pkt i nie bedzie zadnej weryfikacji wynikow jak to mialo miejsce ostatnio. Mam nadzieje ze bedzie to sprawiedliwy system dla tych co gra regularnie...dlaczego ktos ma "cierpiec" za tych co nas olewaja...
Zbierajac to wszystko w jedno 1 i 2 liga gra systemem kazdy z kazdym po jednym meczu, a pozostale ligi graja systemem 1 z 2, 3 z 4 itd na podstawie tabeli po ostatniej kolejce ligowej... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Pozdrawiam i zycze wszystkiego najlepszego w tym nowym roku...niech on jest lepszy niz ten stary <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 24,306
La Pulga
|
|
La Pulga
Dołączył: Jan 2005
Posty: 24,306 |
Witam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> Pele mam pytanko czy awansowałem juz do II LIGI bo w jednym z tematów napisałeś że będę grał w barażu o II LIGE a w innym ze już w niej jestem Pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 3,447
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 3,447 |
mecze barazowe beda rozgrywane tylko pomiedzy 1 i 2 liga. Ty jestes juz w 2 lidze.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 3,447
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 3,447 |
Osoby ktore wystepowaly w poprzednim sezonie w rozgrywkach. Plus przed nickiem zawodnika oznacza, ze dany zawodnik potwierdzil juz udzial w rozgrywkach w 6 sezonie (brak plusa przed nickiem oznacza ze dana osoba jeszcze tego nie uczynila - ternim mija dzis o godzinie 22.00)
[color:"red"] 1 LIGA: [/color]
+ Tomch0 + Mamir + Emilio + A.S.Romek + Larsson + Pele + Hysio + Andrei + Bolec25 + Lord_Viader + jaja Gajwer2 --- + Guciorx / mar1979gre + Bronston / żyła
[color:"green"] 2 LIGA:[/color]
+ mar1979gre / Guciorx żyła / Bronston --- Benek + rodrigo + Podroznik + axelek66 + marlon + rockeman + Lorak + GREENN + katowiczanin + wmaki
[color:"blue"] 3 LIGA:[/color]
+ kazik + warka25 + delfiedor + piil czołg adingh + kewin
* w przypadku gdy ktos uprawniony do wystepowania w danej klasie rozgrywkowej nie potwierdzi udzialu w 6 sezonie w jego miejsce wejdzie osoba z nizszej ligi.
Last edited by Pele; 20/01/2006 17:18.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 693
addict
|
|
addict
Dołączył: May 2005
Posty: 693 |
Pele sprawdź uważnie jeszcze raz czy przypadkiem nie potwierdziłem udziału jakieś 2 tygodnie temu.
Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 3,447
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 3,447 |
racja...jest twoje potwirdzenie, moj bład sorki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> jesli u kogos jeszcze sie pomylilem to prosze o zwracanie uwagi w tym temacie...
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 3,447
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 3,447 |
zapisy na 6-sty zeson zakonczone...teraz juz tylko wszystko przygotowac i zyczyc sobie dobrej zabawy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,737
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,737 |
a może i ja bym był jakby dobrze poszukać
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 2,320
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: May 2003
Posty: 2,320 |
mam takie pytanko,bo widze ze Gajwer2 sie nie zgłosił do 1ligi,tzn.ze tomiejsce bedzie puste czy ktoś na nie wskoczy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 3,447
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 3,447 |
wyjasnienie tego problemu znajduje sie w temacie "baraze"
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,612
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,612 |
Witam! Chciałbym tylko dorzucić swoje "3 grosze" i powtórzyć sugestie z poprzedniego sezonu, aby zorganizować oprócz ligi również puchar. Puchar mógłby sie odbyć pod koniec lub w drugiej cześci sezonu i mogliby wziąść w nim udział wyłacznie Ci zawodnicy, który nie oddali ani jednego meczu walkowerem. Mysle ,ze to byłoby dobre uhonorwanie dla tych którzy "nie zapominają" ze biorą udział w tej zabawie, a jedocześnie szansa dla tych którym sie w rozgrywkach nie wiedzie, aby "coś zdobyć".
Pozdrawiaki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 3,447
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 3,447 |
nic w tej chwili odnosnie pucharu nie moge obiecywac, ale zobaczymy co sie da zrobic <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 2,762
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 2,762 |
Kolejny sezon czas zacząć <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Mam nadzieje że będzie on równie ciekawy tak jak poprzednio. Z tego co widzę to dzięki sponsorowi jest to jeden z atrakcyjniejszych konkursów na tym forum. Dla tego wielkie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> dla Ciebie Pele za to co robisz. Mam nadzieje że konkurs nadal będzie się rozwijał:) Na koniec życze Sobie jak i wszystkim uczestnikom jak najwięcej trafionych 7R <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> oraz jak najmniej walkowerów. Pozdrawiam Emilio <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 3,447
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 3,447 |
Wyniki i tabele 2 i 3 ligi pojawia sie najpozniej do wtorku do godz. 9.30.
1 lige prowadzi Lord_Viader i wyniki rowniez powinny sie do tego czasu pojawic <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,612
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,612 |
Witam! Pojawił sie mały problem, gdyż wynik mojego spotkania z marlonem powinien brzmieć 2-2, a nie 1-2! Spotkanie Monaco z Lyonem zostało odwołane, ale przecież podałem typ zastępczy w razie gdyby właśnie taka sytuacja miała miejsce. Wyraźnie napisałem , ze całą niedziele będę niedostępny, i w razie jakby któryś z moich "podstawowych meczy" został z jakiegoś powodu odwołany, to aby w jego miejsce brać typ rezerwowy.
Pozdrawiam i czekam na rozpatrzenie tej kwestii <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 19,966
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 19,966 |
Co z moim pytankiem (prosba) ? Holera nie miałem jak wytypowac spotkan w pierwszej kolejce <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
Czy jest jakas szansa abym mógł np. za te kolejke podac typy w przyszly weekend? Nie wiem czy jest taka mozliwosc, wiec fajnie jakby organizator dał mi tutaj znac czy jest jakakolwiek szansa
dzieki
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,122
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,122 |
Witam Pele prosze o korekte wyniku mojego meczu z udziałem Loraka było 2:0 nie 0:2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> a Lorak siedzi i zawija w sreberka oj nie ładnie przyznałbyś się że jest błąd <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|