|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 3,447
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 3,447 |
sorki...juz poprawione, male przeoczenie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 3,447
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 3,447 |
Szukam odpowiedzialnej osoby, ktora jest w stanie pomoc przy prowadzeniu rozgrywek. Jesli jest osoba chetna do pomocy to prosze o kontakt na PW. Piszac pomoc chodzi o prowadzenie rozgrywek na szczeblu 2 ligi.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 3,447
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 3,447 |
Jesli ktos ma jakies pytanie, watpliwosci to prosze pisac to wszystko tutaj w tym temacie a nie w tematach gdzie podajemy remisowe mecze.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 3,447
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 3,447 |
Osoby ktorych mecze z jakis powodow zostaly odwolane maja mozliwosc podania typu zastepczego w tym tygodniu (nalezy wyraznie zaznaczyc ze jest to typ zastepczy i podac za jaki mecz).
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,108
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,108 |
moze głupie pytanie,ale czy ktoś trafił kiedyś 7 remisów? na tyle edycji myśle,że ktoś taki się znalazł,ale ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 5,709
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 5,709 |
Nie było siódemki. Jeśli dobrze pamiętam były 2 szóstki. Nadal czekamy na kogoś kto ją trafi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,122
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,122 |
Trafienie 7 remisów jest jak trafienie 6 w totka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 3,447
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 3,447 |
siodemki nie bylo...wciaz czekamy az ktos trafi 7 na 7 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,886
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,886 |
moze jakaś nagroda dla osoby któa ją traf??:D
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,108
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,108 |
też o tym pomyślałem na pewno będzie lepsza mobilizacja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 3,447
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 3,447 |
panowie a czy pula nagrod jaka mamy nie jest dobra mobilizacja do trafiania "7"...?
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 3,447
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 3,447 |
wyniki i tabela 3 ligi pojawi sie we wtorkowy poranek <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,122
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,122 |
Pele już raz cie prosiłem o skorygowanie błedu z pierwszej kolejki, owszem poprawiłeś tabele wtedy ale po drugiej kolejce znowu mi zaliczyłes przegraną z pierwszej kolejki. Proszę Cię ileż razy można się prosić <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />.
Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 3,447
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 3,447 |
sorki...poprawile tylko na stronie..a nie zrobilem tego wowczas w swoich "notatkach" juz wszystko bedzie oki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 7,813
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 7,813 |
Szóstkę trafił Larsson i Podróżnik.Larsson był o pół kroku od trafienia siódemki./Jaja/
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 19,966
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 19,966 |
Szóstkę trafił Larsson i Podróżnik.Larsson był o pół kroku od trafienia siódemki./Jaja/ Widze ze nie tylko ja o tym pamietam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Było naprawde blisko....... Chyba zbyt mała analiza o tym zadecydowała <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,108
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,108 |
ja w tej kolejce trafiłem pięc remisów,a dla odmiany w pierwszej zero,więc nie ma reguły,chyba ,że się prowadzi długie analizy,co też może nie dać rezultatu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,534
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,534 |
Szóstkę trafił Larsson i Podróżnik.Larsson był o pół kroku od trafienia siódemki./Jaja/ Tak dla formalności to w tamtym sezonie 6 też trafił Bobek_23 w rozgrywkach 3 ligi oraz Mamir w rozgrywkach 1 ligi tak wiec od poczatku rozgrywke były już 4 szóstki
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 7,813
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 7,813 |
Ciekawy mecz odbywa się w tej chwili w I-wszej lidze pomiędzy Pele i jaja.Pele prowadzi 5:4,ale ja mam jeszcze jeden mecz : Rio Ave - Naval w I-wszej lidze portugalskiej.Jeżeli padnie remis to wynik meczu będzie 5:5...
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 693
addict
|
|
addict
Dołączył: May 2005
Posty: 693 |
Nie umniejszając tego wyniku to w 2 lidze też odbywa się ciekawy pojedynek marlon - axelek66 jest w tej chwili 3-3 i po jednym meczu zostało mnie i mojemu przeciwnikowi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka