Co prawda nie ma jeszcze oficjalnych..."> Co prawda nie ma jeszcze oficjalnych...">
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 4 z 6 1 2 3 4 5 6
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,534
P
veteran
veteran
P Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,534
Quote
Mamy piatą szóstke tym razem trafił ją rodrigo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
Co prawda nie ma jeszcze oficjalnych wyników ale mamy szóstą szóstke trafił ją rockeman <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Dołączył: Mar 2005
Posty: 460
E
addict
addict
E Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 460
Mamy siódemkę trafił ją [color:"red"]jarkow [/color] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Dołączył: Feb 2003
Posty: 3,447
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Feb 2003
Posty: 3,447
potwierdzam historyczna chwile w naszej lidze...jest pierwsza remisowa "7". Autorem tej historycznej "7" jest jarkow. Ogromne gratulacje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />



------------

jarkow

2-2 FSV Mainz 05 - Hertha Berlin SC
0-0 Albacete - Murcia
0-0 Nancy - Nantes
2-2 Strasbourg - Lille
1-1 Messina - Udinese
2-2 Ascoli - Chievo
0-0 Santander - Zaragoza

Dołączył: Feb 2003
Posty: 3,447
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Feb 2003
Posty: 3,447
podsumowanie i tabele beda podane jutro z rana

Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,961
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,961
Quote
potwierdzam historyczna chwile w naszej lidze...jest pierwsza remisowa "7". Autorem tej historycznej "7" jest jarkow. Ogromne gratulacje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />


Dziękuję Ezop i Tobie Pele za gratulacje.
Sam nie mogę w to uwierzyć, ale jednak się udało.
To jest sukces całego forum i wszystkich uczestników Ligi.
Wszyscy się wzajemnie nakręcamy i w końcu musiało się komuś udać.
Cieszę się ogromnie, że akurat wypadło na mnie. Miło być "tym pierwszym" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />.
Życzę każdemu z Was doświadczenia uczucia satysfakcji z trafienia takiego SZLEMA.
Pozdrawiam wszystkich i jeszcze raz serdecznie dziękuję za gratulacje. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Dołączył: Jun 2003
Posty: 19,966
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 19,966
Ja równiez gratuluję, mi udało sie kiedys trafic 6-stke i do 7-emki niewiele brakowało naprawde, ale Tobie sie w koncu udało i bedziesz na długo zapamietany napewno <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,686
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,686
III LIGA. Uprzejmie prosze o przelozenie mojego najblizszego meczu na pozniejszy termin. za kilka godzin jade i nie bardzo bede mial dostep do netu az do niedzieli wieczorem. Myslalem ze podam typy przed wyjazdem, ale nie wyrobilem sie, a jest juz tak pozno ze oczy mi sie kleja.

Dołączył: Feb 2003
Posty: 3,447
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Feb 2003
Posty: 3,447
Spotkanie przelozone i rozegrane zostanie w terminie 11 kolejki.

Dołączył: Feb 2003
Posty: 3,447
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Feb 2003
Posty: 3,447
lerooo - temat do dyskusji, pytan jest tutaj <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> a na PW nie dostales odpowiedzi poniewaz nie mozna do Ciebie wyslac PW...

Kazdy sezon poprzedzony jest zapisami i wowczas nalezy sie zglosic i grac, w trakcie trwania rozgrywek nie ma mozliwosci dolaczenia do zabawy. Kolejny sezon rozpocznie sie na przelomie sierpnia/wrzesnia, a zapisy rozpoczna sie okolo 2-3 tygodni wczesniej.

Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,686
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,686
III liga

Prosze mnie nie kojarzyc w najblizszej kolejce, wycofuje sie z konkursu. Przeprawszam przeciwnika za v.o. w miniony weekend.

Dołączył: Feb 2003
Posty: 3,447
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Feb 2003
Posty: 3,447
ROZGRYWKI NA SZCZEBLU 2 I 3 LIGI ZAKONCZONE.

Gratulacje dla wszystkich zawodnikow za wytrwalosc do ostatniej kolejki.


BARAZE

Mecze barazowe o utrzymanie sie w 2 lidze/awans do 2 ligi rozgrywane beda systemem do dwoch wygranych meczy na takich samych zasadach jak byly prowadzone rozgrywki ligowe. Powstanie nowy temat na mecze barazowe i tam beda podawane zestawy remisow.

Mecze barazowe o utrzymanie sie w 1 lidze/awans do 1 ligi odbeda sie bezposrednio po zakonczeniu rozgrywek w 1 LIDZE - WZB Milenium.

Dołączył: Feb 2005
Posty: 3,638
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 3,638

14.04.06 18:00 Milan AC - Inter Milan (Wło. Serie A)
15.04.06 15:00 Reggina - Ascoli (Wło. Serie A)
15.04.06 15:00 Empoli AC - Siena (Wło. Serie A)
15.04.06 16:00 Q.P.R. - Derby (Eng. League Championship)
15.04.06 17:15 Lille - Bordeaux (Fra. Ligue 1)
15.04.06 20:00 St. Etienne - Lens (Fra. Ligue 1)
16.04.06 17:30 Hannover 96 - Stuttgart (Niem. 1.Bundesliga)

rezerwa:
16.04.06 18:00 Nice - Rennes (Fra. Ligue 1)


To sa remisy a gdzie jest drugi mecz z II Ligi ?
no nie ma i jest zlamanie regulaminu !!!!!!!

Dołączył: Feb 2003
Posty: 3,447
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Feb 2003
Posty: 3,447
jakie złamanie regulaminu? prosze o precyzyjne wskazanie blędu, poniewaz ja owego nie widze.

Dołączył: Feb 2005
Posty: 3,638
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 3,638
Quote
14.04.06 18:00 Milan AC - Inter Milan (Wło. Serie A)
15.04.06 15:00 Reggina - Ascoli (Wło. Serie A)
15.04.06 15:00 Empoli AC - Siena (Wło. Serie A)
15.04.06 16:00 Q.P.R. - Derby (Eng. League Championship)
15.04.06 17:15 Lille - Bordeaux (Fra. Ligue 1)
15.04.06 20:00 St. Etienne - Lens (Fra. Ligue 1)
16.04.06 17:30 Hannover 96 - Stuttgart (Niem. 1.Bundesliga)

rezerwa:
16.04.06 18:00 Nice - Rennes (Fra. Ligue 1)

to sa typy jarkowa


To sa remisy a gdzie jest drugi mecz z II Ligi ?
no nie ma i jest zlamanie regulaminu !!!!!!!

15.04.06 16:00 Q.P.R. - Derby (Eng. League Championship)

to jest mecz z II ligi angielskiej ,a gdzie drugi mecz z II ligi bo chyba sa potrzebne 2 mecze z drugich lig

Dołączył: Feb 2003
Posty: 3,447
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Feb 2003
Posty: 3,447
od kiedy? hmm maksymalnie mozna podac dwa mecze z II lig...jeden jest rowniez dopuszczalny, tak jak to mialo miejsce w czasie rozgrywek ligowych. Albo ktos nie podaje w ogole meczu z II ligi lub podaje jeden taki mecz, a maksymalnie moze podac dwa takie mecze tyle tylko ze nie moga to byc dwa mecze z drugiej ligi z tego samego kraju.

Zasady sa takie same jak w czasie rozgrywek ligowych. Wzytsko jest O.K.

Dołączył: Feb 2004
Posty: 267
B
enthusiast
enthusiast
B Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 267
Mam prośbę do organizatorów. Nie miałem dostępu do internetu nie obstawiłem ostatniej kolejki. Czy mogł bym obstawić teraz obecną oraz zaległą? Pozdrawiam.

Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,472
L
veteran
veteran
L Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,472
Quote
Mam prośbę do organizatorów. Nie miałem dostępu do internetu nie obstawiłem ostatniej kolejki. Czy mogł bym obstawić teraz obecną oraz zaległą? Pozdrawiam.

W tej sprawie kontaktuj sie z zainteresowanym, jesli on zgodzi sie powtorzyc mecz, to ja nie mam nic przeciwko. Jesli wygrasz ewentualna powtorke, bedziesz mial jeszcze teoretyczna sznase na wygranie ligi.
Znamy tez juz pierwszego spadkowicza - czyli mnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Jakis pech mnie przesladowal od poprzedniego sezonu. Wtedy jeszcze udalo sie utrzymac, tym razem wyraznie bylem juz najgorszy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Przed nami ostatnia kolejka, prosze wszystkich o typowanie, bo nie bedzie mozliwosci powtorzenia meczu.

Pozdrawiam!

Dołączył: Feb 2003
Posty: 3,447
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Feb 2003
Posty: 3,447
2 LIGA 7R - WZB Milenium

Troche ciekawostek:


__--==Tabela 2 ligi pod wzgledem liczby trafionych remisów:==--__

1. (1) rockeman - 31 / 3,1 / 44,29%
2. (7) axelek66 - 27 / 2,7 / 38,57%
3. (3) warka25 - 26 / 2,6 / 37,14%
4. (4) żyła - 23 / 2,3 / 32,86%
5. (10) rodrigo - 22 / 2,2 / 31,43%
6. (2) GREENN - 22 / 2,2 / 31,43%
7. (11) marlon - 21 / 2,2 / 30%
8. (5) Lorak - 21 / 2,2 / 30%
9. (9) kazik - 20 / 2,2 / 28,57%
10. (6) Podroznik - 18 / 2,2 / 25,71%
11. (8) wmaki - 17 / 2,2 / 24,29%


Kolejno w tabeli:
- miejsce w tabeli pod wzgledem liczby trafionych remisow,
- miejsce w tabeli 2 ligi po zakonczeniu sezonu np.: (1),
- nazwa gracza,
- ilosc trafionych remisow,
- srednia trafianych remisow na kolejke,
- procentowa skutecznosc gracza,


* kazdy gracz rozegral 10 kolejek ligowych co daje 70 podanych remisowych meczy





--==Tabela 2 ligi pod wzgledem liczby straconych "bramek":==--

1. (2) GREENN - 14
2. (1) rockeman - 15
3. (3) warka25 - 21
4. (4) żyła - 22
5. (8) wmaki - 22
6. (6) Podroznik - 23
7. (5) Lorak - 24
8. (9) kazik - 24
9. (11) marlon - 24
10. (10) rodrigo - 27
11. (7) axelek66 - 32


Kolejno w tabeli:
- miejsce w tabeli pod wzgledem liczby trafionych remisow,
- miejsce w tabeli 2 ligi po zakonczeniu sezonu np.: (1),
- nazwa gracza,
- liczba straconych "bramek"





--==Mecze w ktorych trafiono najwiecej remisow:==--

10 remisow:

7 kolejka: axelek66 - rodrigo 4:6


9 remisow:

9 kolejka: rockeman - axelek66 6:3
9 kolejka: żyła - rodrigo 5:4






--==Procentowa skutecznosc calej 2 ligi:==--


32,21%


remisy trafione: 248
remisy podane: 770

Dołączył: Feb 2003
Posty: 3,447
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Feb 2003
Posty: 3,447
3 LIGA 7R - WZB Milenium

Troche ciekawostek:


__--==Tabela 3 ligi pod wzgledem liczby trafionych remisów:==--__

1. (1) Robinho - 35 / 3,18 / 45,46%
2. (4) jarkow - 34 / 3,09 / 44,16%
3. (8) ezop - 27 / 2,46 / 35,07%
4. (3) maja81szn - 26 / 2,36 / 33,77%
5. (7) michael89 - 25 / 2,27 / 32,47%
6. (2) fart? - 25 / 2,27 / 32,47%
7. (13) apofis - 24 / 2,18 / 31,17%
8. (12) delfiedor - 23 / 2,09 / 29,87%
9. (11) superbekes - 23 / 2,09 / 29,87%
10. (5) ksu - 23 / 2,09 / 29,87%
11. (6) mich89 - 22 / 2,00 / 28,57%
12. (10) avi7 - 21 / 1,91 / 27,27%
13. (9) sirlukas - 21 / 1,91 / 27,27%
14. (15) miszelek - 19 / 1,73 / 24,68%
15. (19) wchznw - 17 / 1,55 / 22,08%
16. (14) robinho5 - 17 / 1,55 / 22,08%
17. (17) kewin - 16 / 1,46 / 20,78%
18. (16) slavobt - 16 / 1,46 / 20,78%
19. (20) KIDD - 14 / 1,27 / 18,18%
20. (18) luk4sz_ - 12 / 1,09 / 15,58%
21. (21) Bodek - 11 / 1,00 / 14,29%


Kolejno w tabeli:
- miejsce w tabeli pod wzgledem liczby trafionych remisow,
- miejsce w tabeli 3 ligi po zakonczeniu sezonu np.: (1),
- nazwa gracza,
- ilosc trafionych remisow,
- srednia trafianych remisow na kolejke,
- procentowa skutecznosc gracza,


* kazdy gracz rozegral 11 kolejek ligowych co daje 77 podanych remisowych meczy






--==Tabela 3 ligi pod wzgledem liczby straconych "bramek":==--

1. (16) slavobt - 13
2. (2) fart? - 14
3. (6) mich89 - 15
4. (5) ksu - 16
5. (14) robinho5 - 17
6. (3) maja81szn - 18
7. (9) sirlukas - 18
8. (18) luk4sz_ - 18
9. (1) Robinho - 19
10. (8) ezop - 19
11. (10) avi7 - 20
12. (20) KIDD - 20
13. (12) delfiedor - 21
14. (17) kewin - 21
15. (4) jarkow - 22
16. (7) michael89 - 22
17. (21) Bodek - 22
18. (13) apofis - 23
19. (15) miszelek - 23
20. (19) wchznw - 23
21. (11) superbekes - 25


Kolejno w tabeli:
- miejsce w tabeli pod wzgledem liczby trafionych remisow,
- miejsce w tabeli 3 ligi po zakonczeniu sezonu np.: (1),
- nazwa gracza,
- liczba straconych "bramek"






--==Mecze w ktorych trafiono najwiecej remisow:==--

10 remisow:

9 kolejka: jarkow - ezop 7:3






--==Procentowa skutecznosc calej 3 ligi:==--


27,89%


remisy trafione: 451
remisy podane: 1617

Dołączył: Nov 2003
Posty: 2,762
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 2,762
Gratuluje Guciorx zwyciestwa<img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> W tym sezonie emocje były do końca szczególnie w walce o utrzymanie(udało mi się rzutem na taśmę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />. Jeszcze raz gratuluje wszystkim uczestnikom i do zobaczenia w przyszłym sezonie. Pozdrawiam Emilio <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />

Strona 4 z 6 1 2 3 4 5 6

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (burbon, $-man, latajaca_holenderka, aker, Sensei, Lukasz111, rymoholik, alfa), 1,017 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,154
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1