|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 2,086
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2002
Posty: 2,086 |
Gratulacje dla wsystkich uczestnikow a przede wszysttkim dla Guciorx i oczywiscie dla prowadzacych ten konkurs-Dobra robota.Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 3,447
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 3,447 |
1 LIGA 7R - WZB Milenium
Troche ciekawostek:
__--==Tabela 1 ligi pod wzgledem liczby trafionych remisów:==--__
1. (6) Pele - 35 / 2,7 / 38,46% 2. (2) Bolec25 - 35 / 2,7 / 38,46% 3. (3) Bronston - 32 / 2,5 / 35,17% 4. (7) Mar1979Gre - 30 / 2,3 / 32,97% 5. (12) Mamir - 29 / 2,2 / 31,87% 6. (8) Jaja - 29 / 2,2 / 31,87% 7. (4) A.S.Romek - 29 / 2,2 / 31,87% 8. (9) Andrei/Irek - 28 / 2,2 / 30,77% 9. (13) Larsson - 27 / 2,1 / 29,67% 10. (5) Tomch0 - 27 / 2,1 / 29,67% 11. (1) Guciorx - 27 / 2,1 / 29,67% 12. (10) Emilio - 26 / 2,0 / 28,57% 13. (11) Hysio - 24 / 1,9 / 26,37% 14. (14) Lord_Viader - 21 / 1,6 / 23,08%
Kolejno w tabeli: - miejsce w tabeli pod wzgledem liczby trafionych remisow, - miejsce w tabeli 1 ligi po zakonczeniu sezonu np.: (1), - nazwa gracza, - ilosc trafionych remisow, - srednia trafianych remisow na kolejke, - procentowa skutecznosc gracza,
* kazdy gracz rozegral 13 kolejek ligowych co daje 91 podanych remisowych meczy
--==Tabela 1 ligi pod wzgledem liczby straconych "bramek":==--
1. (6) Pele - 36 2. (7) Mar1979Gre - 34 3. (14) Lord_Viader - 33 4. (13) Larsson - 32 5. (10) Emilio - 30 6. (11) Hysio - 30 7. (5) Tomch0 - 28 8. (9) Andrei/Irek - 28 9. (3) Bronston - 27 10. (12) Mamir - 27 11. (8) Jaja - 26 12. (1) Guciorx - 22 13. (2) Bolec25 - 22 14. (4) A.S.Romek - 21
Kolejno w tabeli: - miejsce w tabeli pod wzgledem liczby straconych "bramek", - miejsce w tabeli 1 ligi po zakonczeniu sezonu np.: (1), - nazwa gracza, - liczba straconych "bramek"
--==Mecze w ktorych trafiono najwiecej remisow:==--
9 remisow:
3 kolejka: jaja - Pele 4:5
8 remisow:
6 kolejka: Pele - Guciorx 4:4 9 kolejka: Pele - mar1979gre 5:3
--==Procentowa skutecznosc calej 1 ligi:==--
31,32%
remisy trafione: 399 remisy podane: 1274
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 338
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jul 2003
Posty: 338 |
Ja również dziękuje wszystkim za grę i gratuluję laureatom. Organizatorom gratuluję ciekawego i świetnie prowadzonego konkursu. Do zobaczenia w kolejnej edycji. POZDRAWIAM
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213 |
Gratuluje Guciorx zdobycia mistrzostwa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> Chciałbym każdemu użytkownikowi podziękować za walkę i organizatorowi za zdobycie sponsora <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> Spotkamy się w następnym sezonie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/whistleblower.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213 |
Witam, sezon się zakończył i związku z tym mam pytanie co z nagrodami ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,472
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,472 |
Witam, sezon się zakończył i związku z tym mam pytanie co z nagrodami ? hmm... Myslalem, ze Pele zalatwil ta sprawe. Ja nie mam kontaktu ze sponsorem, a Pele'go w tej chwili nie ma, bedzie prawdopodobnie w czerwcu. Jak tylko powroci przycisne go, zeby ta sprawe doprowadzil do konca. Prosze zatem o cierpliwosc...
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213 |
Witam, sezon się zakończył i związku z tym mam pytanie co z nagrodami ? hmm... Myslalem, ze Pele zalatwil ta sprawe. Ja nie mam kontaktu ze sponsorem, a Pele'go w tej chwili nie ma, bedzie prawdopodobnie w czerwcu. Jak tylko powroci przycisne go, zeby ta sprawe doprowadzil do konca. Prosze zatem o cierpliwosc... Nagrodę otrzymałem, dzięki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 697
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2001
Posty: 697 |
Witam
Dzikuje bardzo za nagrode.
Pozdrawiam tomch0
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 338
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jul 2003
Posty: 338 |
U mnie również nagroda pojawiła się na koncie. Dziekuję i pozdrawiam.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 2,086
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2002
Posty: 2,086 |
u mnie tez wszystko w porzadku.Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 599
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2005
Posty: 599 |
Nagrodę również otrzymałem. Dzięki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> Do zobaczenia w następnym sezonie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 3,447
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 3,447 |
witam Panowie i przepraszam ze tyle to trwalo z tymi wyplatami, ale juz wszystko jest uregulowane i kazdy kto powinien miec cos na koncie juz to ma <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
od 9 maja nie bylo mnie w domu,. teraz wrocilem tylko na weekend...mialem rozwniez ograniczony kontakt telefoniczny...tyle tylko moge napisac na swoje usprawiedliwienie.
Wszystko jest uregulowane i z tego sie bardzo ciesze i jeszcze raz przepraszam za ta zwloke...
pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,547
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,547 |
zapisy do nowej edycji będą mniej więcej kiedy ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,472
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,472 |
zapisy do nowej edycji będą mniej więcej kiedy ? mysle, ze od poczatku wrzesnia przez jakies 2 tygodnie bedziemy przyjmowac zapisy, tak by sezon rozpoczac pod koniec wrzesnia, ewentualnie na poczatku pazdziernika...
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213 |
A będzie w tym roku edycja Puchar Letni bo pamiętam jak coś takiego było ??
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,472
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,472 |
A będzie w tym roku edycja Puchar Letni bo pamiętam jak coś takiego było ?? Hmmm... Podczas tych wakacji moze wyjsc tak, ze bede jakies 3 tygodnie poza domem, a napewno nie bedzie mnie w domu przez 2-3 weekendy. Jesli znalazlby sie ktos kto zajalby sie podliczaniem wynikow, ewentualnie wystarczyloby, zeby ten ktos robil to w te weekendy, w ktore ja nie bede mogl - to moznaby zorganizowac tradycyjny Puchar Lata. Zatem jesli zglosi sie ktos do pomocy, to szybko oglaszamy zapisy i rozpoczynamy najpozniej w drugim tygodniu lipca. Cala zabawa powinna sie zakonczyc po ok 10-11 tygodniach (czyli srodek wrzesnia)... Czekam na Wasz odzew i opinie co do Waszej checi udzialu w konkursie. Nagrod nie przewiduje. Pozdrawiam!
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 279
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Mar 2006
Posty: 279 |
Jako nowy uzytkownik zabawy chetnie bym sprobowal. Ale zaznaczam ze dostep do internetu bede mial dopiero od 18 lipca. Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 3,447
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 3,447 |
witam wszystkich.... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
mnie na forum nie bedzie do miesiaca stycznia (na forum bede tylko tak jak teraz...jako gosc, od czasu do czasu). Sprawa Letniego Pucharu i kolejnego sezonu zalezy tylko od Was, od Waszych checi... Jak tylko bede mogl to pomoge tym ktorzy beda zainteresowani aby pomoc i przetrwac ten "trudny" okres dla Ligi 7R - WZB Milenium. Wielka prace od kilku sezonow w rozgrywki wklada Lord_Viader, ale samemu ciezko bedzie mu sobie ze wszystkim poradzic...jesli dobierze sobie kogos do pomocy to bedzie dobrze i wierze ze bedzie tak jak bylo do tej pory czyli nie najgorze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
pozdrawiam i zycze sobie i wam aby kolejny sezon rozpoczal sie we wrzesniu a nie dopiero w styczniu... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 338
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jul 2003
Posty: 338 |
Witam! Sezony pilkarskie powoli sie zaczynają, a w temacie cisza. Ruszamy w tym sezonie, czy czekamy na powrot Pelego?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,122
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,122 |
Pele wyjechał do Brazyli i biega po plaży za piłką <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|