Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 5 z 6 1 2 3 4 5 6
Dołączył: Dec 2002
Posty: 2,086
B
Pooh-Bah
Pooh-Bah
B Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 2,086
Gratulacje dla wsystkich uczestnikow a przede wszysttkim dla Guciorx i oczywiscie dla prowadzacych ten konkurs-Dobra robota.Pozdrawiam

Dołączył: Feb 2003
Posty: 3,447
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Feb 2003
Posty: 3,447
1 LIGA 7R - WZB Milenium

Troche ciekawostek:


__--==Tabela 1 ligi pod wzgledem liczby trafionych remisów:==--__

1. (6) Pele - 35 / 2,7 / 38,46%
2. (2) Bolec25 - 35 / 2,7 / 38,46%
3. (3) Bronston - 32 / 2,5 / 35,17%
4. (7) Mar1979Gre - 30 / 2,3 / 32,97%
5. (12) Mamir - 29 / 2,2 / 31,87%
6. (8) Jaja - 29 / 2,2 / 31,87%
7. (4) A.S.Romek - 29 / 2,2 / 31,87%
8. (9) Andrei/Irek - 28 / 2,2 / 30,77%
9. (13) Larsson - 27 / 2,1 / 29,67%
10. (5) Tomch0 - 27 / 2,1 / 29,67%
11. (1) Guciorx - 27 / 2,1 / 29,67%
12. (10) Emilio - 26 / 2,0 / 28,57%
13. (11) Hysio - 24 / 1,9 / 26,37%
14. (14) Lord_Viader - 21 / 1,6 / 23,08%


Kolejno w tabeli:
- miejsce w tabeli pod wzgledem liczby trafionych remisow,
- miejsce w tabeli 1 ligi po zakonczeniu sezonu np.: (1),
- nazwa gracza,
- ilosc trafionych remisow,
- srednia trafianych remisow na kolejke,
- procentowa skutecznosc gracza,


* kazdy gracz rozegral 13 kolejek ligowych co daje 91 podanych remisowych meczy






--==Tabela 1 ligi pod wzgledem liczby straconych "bramek":==--

1. (6) Pele - 36
2. (7) Mar1979Gre - 34
3. (14) Lord_Viader - 33
4. (13) Larsson - 32
5. (10) Emilio - 30
6. (11) Hysio - 30
7. (5) Tomch0 - 28
8. (9) Andrei/Irek - 28
9. (3) Bronston - 27
10. (12) Mamir - 27
11. (8) Jaja - 26
12. (1) Guciorx - 22
13. (2) Bolec25 - 22
14. (4) A.S.Romek - 21


Kolejno w tabeli:
- miejsce w tabeli pod wzgledem liczby straconych "bramek",
- miejsce w tabeli 1 ligi po zakonczeniu sezonu np.: (1),
- nazwa gracza,
- liczba straconych "bramek"






--==Mecze w ktorych trafiono najwiecej remisow:==--

9 remisow:

3 kolejka: jaja - Pele 4:5


8 remisow:

6 kolejka: Pele - Guciorx 4:4
9 kolejka: Pele - mar1979gre 5:3






--==Procentowa skutecznosc calej 1 ligi:==--


31,32%


remisy trafione: 399
remisy podane: 1274

Dołączył: Jul 2003
Posty: 338
G
enthusiast
enthusiast
G Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 338
Ja również dziękuje wszystkim za grę i gratuluję laureatom. Organizatorom gratuluję ciekawego i świetnie prowadzonego konkursu. Do zobaczenia w kolejnej edycji. POZDRAWIAM

Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
Gratuluje Guciorx zdobycia mistrzostwa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> Chciałbym każdemu użytkownikowi podziękować za walkę i organizatorowi za zdobycie sponsora <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> Spotkamy się w następnym sezonie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/whistleblower.gif" alt="" />

Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
Witam, sezon się zakończył i związku z tym mam pytanie co z nagrodami ?

Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,472
L
veteran
veteran
L Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,472
Quote
Witam, sezon się zakończył i związku z tym mam pytanie co z nagrodami ?

hmm... Myslalem, ze Pele zalatwil ta sprawe.
Ja nie mam kontaktu ze sponsorem, a Pele'go w tej chwili nie ma, bedzie prawdopodobnie w czerwcu. Jak tylko powroci przycisne go, zeby ta sprawe doprowadzil do konca. Prosze zatem o cierpliwosc...

Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
Quote
Quote
Witam, sezon się zakończył i związku z tym mam pytanie co z nagrodami ?

hmm... Myslalem, ze Pele zalatwil ta sprawe.
Ja nie mam kontaktu ze sponsorem, a Pele'go w tej chwili nie ma, bedzie prawdopodobnie w czerwcu. Jak tylko powroci przycisne go, zeby ta sprawe doprowadzil do konca. Prosze zatem o cierpliwosc...
Nagrodę otrzymałem, dzięki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Oct 2001
Posty: 697
T
addict
addict
T Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 697
Witam

Dzikuje bardzo za nagrode.

Pozdrawiam
tomch0

Dołączył: Jul 2003
Posty: 338
G
enthusiast
enthusiast
G Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 338
U mnie również nagroda pojawiła się na koncie. Dziekuję i pozdrawiam.

Dołączył: Dec 2002
Posty: 2,086
B
Pooh-Bah
Pooh-Bah
B Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 2,086
u mnie tez wszystko w porzadku.Pozdrawiam

Dołączył: Sep 2005
Posty: 599
G
addict
addict
G Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 599
Nagrodę również otrzymałem.
Dzięki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />
Do zobaczenia w następnym sezonie.

Dołączył: Feb 2003
Posty: 3,447
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Feb 2003
Posty: 3,447
witam Panowie i przepraszam ze tyle to trwalo z tymi wyplatami, ale juz wszystko jest uregulowane i kazdy kto powinien miec cos na koncie juz to ma <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />


od 9 maja nie bylo mnie w domu,. teraz wrocilem tylko na weekend...mialem rozwniez ograniczony kontakt telefoniczny...tyle tylko moge napisac na swoje usprawiedliwienie.

Wszystko jest uregulowane i z tego sie bardzo ciesze i jeszcze raz przepraszam za ta zwloke...

pozdrawiam

Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,547
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,547
zapisy do nowej edycji będą mniej więcej kiedy ?

Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,472
L
veteran
veteran
L Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,472
Quote
zapisy do nowej edycji będą mniej więcej kiedy ?

mysle, ze od poczatku wrzesnia przez jakies 2 tygodnie bedziemy przyjmowac zapisy, tak by sezon rozpoczac pod koniec wrzesnia, ewentualnie na poczatku pazdziernika...

Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
A będzie w tym roku edycja Puchar Letni bo pamiętam jak coś takiego było ??

Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,472
L
veteran
veteran
L Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,472
Quote
A będzie w tym roku edycja Puchar Letni bo pamiętam jak coś takiego było ??

Hmmm...
Podczas tych wakacji moze wyjsc tak, ze bede jakies 3 tygodnie poza domem, a napewno nie bedzie mnie w domu przez 2-3 weekendy. Jesli znalazlby sie ktos kto zajalby sie podliczaniem wynikow, ewentualnie wystarczyloby, zeby ten ktos robil to w te weekendy, w ktore ja nie bede mogl - to moznaby zorganizowac tradycyjny Puchar Lata. Zatem jesli zglosi sie ktos do pomocy, to szybko oglaszamy zapisy i rozpoczynamy najpozniej w drugim tygodniu lipca. Cala zabawa powinna sie zakonczyc po ok 10-11 tygodniach (czyli srodek wrzesnia)...

Czekam na Wasz odzew i opinie co do Waszej checi udzialu w konkursie. Nagrod nie przewiduje.

Pozdrawiam!

Dołączył: Mar 2006
Posty: 279
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Mar 2006
Posty: 279
Jako nowy uzytkownik zabawy chetnie bym sprobowal. Ale zaznaczam ze dostep do internetu bede mial dopiero od 18 lipca. Pozdrawiam

Dołączył: Feb 2003
Posty: 3,447
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Feb 2003
Posty: 3,447
witam wszystkich.... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

mnie na forum nie bedzie do miesiaca stycznia (na forum bede tylko tak jak teraz...jako gosc, od czasu do czasu). Sprawa Letniego Pucharu i kolejnego sezonu zalezy tylko od Was, od Waszych checi... Jak tylko bede mogl to pomoge tym ktorzy beda zainteresowani aby pomoc i przetrwac ten "trudny" okres dla Ligi 7R - WZB Milenium.
Wielka prace od kilku sezonow w rozgrywki wklada Lord_Viader, ale samemu ciezko bedzie mu sobie ze wszystkim poradzic...jesli dobierze sobie kogos do pomocy to bedzie dobrze i wierze ze bedzie tak jak bylo do tej pory czyli nie najgorze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

pozdrawiam i zycze sobie i wam aby kolejny sezon rozpoczal sie we wrzesniu a nie dopiero w styczniu... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Jul 2003
Posty: 338
G
enthusiast
enthusiast
G Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 338
Witam!
Sezony pilkarskie powoli sie zaczynają, a w temacie cisza. Ruszamy w tym sezonie, czy czekamy na powrot Pelego?

Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,122
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,122
Pele wyjechał do Brazyli i biega po plaży za piłką <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Strona 5 z 6 1 2 3 4 5 6

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, forty, rymoholik, burbon, aker, Lukasz111), 1,723 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,276
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1