|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293
Q
|
|
Q
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293 |
[color:"blue"]25.12[/color]
18:35 -> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> Detroit v San Antonio 21:00 -> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> Miami v LA Lakers
- pomocne linki w temacie "LINKI NBA NFL MLB" - czas polski , gospodarze na pierwszym miejscu
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/santahat.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 3,221
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 3,221 |
WITAM:
Detroit-San Antonio 2 tu niewątpliwie bardzo trudny mecz;obie drużyny w tym sezonie spisują się bardzo dobrze,co nikogo oczywiście nie dziwi.Detroit ostatnio seria 5 zwycięstw z rzędu!Sądze że dzis Pistons nieuporają sie z San Antonio i poniosą porażkę, ale po dość wyrownanym spotkaniu! Czekam na wasze opinie!11
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202 |
Miami v LA Lakers
Kurs na Lakersow 3,60 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> . Szanse typu oceniam 50 na 50. Lakersi dobrze graja na wyjazdach. Miami potrafi robic "zonki" czego juz doswiadczylismy nie raz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Po takim kursie trzeba sprobowac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />. Miejmy nadzieje ze Kobe bedzie mial swoj dzien i poprowadzi Lakersow do zwyciestwa.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 124
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2005
Posty: 124 |
Witam
Oto moja analiza dzisiejszych meczyków pod kątem Under/Over (linie bet-at-home) Detroit - San Antonio 182,5 Średnia pkt. w meczu (cały sezon) 191/187 Średnia pkt. w meczu (gospodarze dom) 202 Średnia pkt. w meczu (goście wyjazd) 190 Średnia pkt. zdobytych (gospodarze dom) 108 Średnia pkt. zdobytych (goście wyjazd) 97 Średnia pkt. w meczach między sobą (obecny sezon) Nie grali Średnia pkt. w meczach między sobą (poprzedni sezon) 174 Średnia pkt. w meczu (ostatnie 10 meczy) 191/186 Under/over 182,5 w ostatnich 10 meczach 5/5 6/4
Miami - Los Angeles Lakers 193,5 Średnia pkt. w meczu (cały sezon) 193/190 Średnia pkt. w meczu (gospodarze dom) 195 Średnia pkt. w meczu (goście wyjazd) 185 Średnia pkt. zdobytych (gospodarze dom) 100 Średnia pkt. zdobytych (goście wyjazd) 94 Średnia pkt. w meczach między sobą (obecny sezon) Nie grali Średnia pkt. w meczach między sobą (poprzedni sezon) 199 Średnia pkt. w meczu (ostatnie 10 meczy) 197/187 Under/over 193,5 w ostatnich 10 meczach 5/5 7/3
moje typy: DET-SAS under MIA-LAL over <img src="/ubbthreads/images/graemlins/santahat.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 3,221
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 3,221 |
Kylo_Masters ja uważam podobnie jak ty!!Lakers świetnie sobie radza na wyjazdach o wiele lepiej niz u siebie.Miami ostatnio przegralo u siebie dość niespodziewanie z NEW YERSEY 88-95!!!!!A Lakers bez problemu rozprawilo sie z drużyną ORLANDO na wyjeździe 104-881Dlatego w tym spotkaniu sądzę że formą blysnie Kobe i Jeziorowcy zainkasują kolejne zwycięstwo! Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Zaprawdę powiadam Wam,że Wasze nadzieje na zwycięstwo LALusiuff w Miami sa płonne.
Heat dzis wygrywają,a w głownej roli wystapi Wade:-)
Wesołych Świąt!
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,490 Likes: 11
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,490 Likes: 11 |
Witam
Oto moja analiza dzisiejszych meczyków pod kątem Under/Over (linie bet-at-home) Detroit - San Antonio 182,5 Średnia pkt. w meczu (cały sezon) 191/187 Średnia pkt. w meczu (gospodarze dom) 202 Średnia pkt. w meczu (goście wyjazd) 190 Średnia pkt. zdobytych (gospodarze dom) 108 Średnia pkt. zdobytych (goście wyjazd) 97 Średnia pkt. w meczach między sobą (obecny sezon) Nie grali Średnia pkt. w meczach między sobą (poprzedni sezon) 174 Średnia pkt. w meczu (ostatnie 10 meczy) 191/186 Under/over 182,5 w ostatnich 10 meczach 5/5 6/4
Miami - Los Angeles Lakers 193,5 Średnia pkt. w meczu (cały sezon) 193/190 Średnia pkt. w meczu (gospodarze dom) 195 Średnia pkt. w meczu (goście wyjazd) 185 Średnia pkt. zdobytych (gospodarze dom) 100 Średnia pkt. zdobytych (goście wyjazd) 94 Średnia pkt. w meczach między sobą (obecny sezon) Nie grali Średnia pkt. w meczach między sobą (poprzedni sezon) 199 Średnia pkt. w meczu (ostatnie 10 meczy) 197/187 Under/over 193,5 w ostatnich 10 meczach 5/5 7/3
moje typy: DET-SAS under MIA-LAL over <img src="/ubbthreads/images/graemlins/santahat.gif" alt="" /> Raczej sie tu nie wypowiadam bo NBA gram tylko na live w BF.A tam niekoniecznie wygrana musi byc poparta jakas analiza danego meczu.Ale z typow i podpowiedzi tu podawanych czesto korzystam. Patrzac na dane,ktore tu podales ciezko sie zgodzic z tym iz w meczu DET-SAS padnie under.Chyba,ze poza cyframi sa jeszcze jakies inne przeslanki ku temu.Przy linii 182,5 jest bardzo duze prawdopodobienstwo over.Dopiero gdyby linia wynosila 192,5 mozna by upatrywac dobrego typu w underze.Sledzilem ich ostatnie mecze i w zaden sposob nie moge sie zgodzic z twoim typem na ten mecz. Pozdrawiam osoby udzielajace sie w tym temacie
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 137
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2005
Posty: 137 |
Ja też uważam że szanse LA nie sa zbyt duże. Bardziej bym się skłaniał do postawienia na SA, bo mecz będzie na pewno wyrównany i wszystko w nim się może zdarzyć a kurs powyżej 3 na SA kusi. A jeśli nie, to na pewno postawię dziś na handi +6 w tym meczu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202 |
Zaprawdę powiadam Wam,że Wasze nadzieje na zwycięstwo LALusiuff w Miami sa płonne.
Heat dzis wygrywają,a w głownej roli wystapi Wade:-)
Wesołych Świąt! Pożyjemy, zobaczymy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,480
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,480 |
Faktycznie handi na Miami bardzo sympatyczne i z cala pewnoscia do przeskoczenia. Ja jednak chyba odpuszcze bo Miami ma w skladzie dwoch zawodnikow, ktorzy w pojedynke moga mecz...przegrac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />. oczywiscie mowa tu o dwoch panach W czyli Williamsie i Walkerze. A szczegolnie niekiedy te trojki drugiego pana. Dla mnie no bet bo jesli Payton tego nie pouklada to moze byc roznie. Moze wiec under. Jeszcze bedziemy myslec <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727 |
Dzisiaj mecze z typu.... nie szuka sie tam sensacji gdzie jej nie bedzie.
2 pewne zwyciestwa gospodarzy.
O ile kurs na HEAT w odpowiednim stopniu odzwierciedla szanse obu zespolów, o tyle kurs na Pistons zanizony zdecydowanie.
Miami podraznione wtopą z Netsami..dzisiaj dwucyfrowe zwyciestwo.
Miami -6.5 4/10 @1.92 Unibet
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> WESOŁYCH
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 928
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2004
Posty: 928 |
ktos wie czy ginobili dzisiaj zagra?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 606
addict
|
|
addict
Dołączył: May 2003
Posty: 606 |
Manu na pewno dziś nie wystąpi, co daje jeszcze większą przewagę Detroit na obwodzie...
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 606
addict
|
|
addict
Dołączył: May 2003
Posty: 606 |
a co do Miami to nie jestem przekonany co do ich tak pewnego zwycięstwa, Lakers ostatnio bardzo mocni 8-2 w ostatnich 10 meczach i 7-1 w ostatnich meczach na wyjeździe. Widać,że po słabym początku sezonu Phil porządkuje zespół i spisuje się on co raz lepiej. W ostatnich meczach świetnie gra Kobe i Odom, a powoli dołączają do nich Mihm i K.Brown. Do tego Kobe będzie dodatkowo zmotywowany, ze względu na grę przeciwko Shaquowi... To moje argumenty za Lakers:) Reasumując, Lakers (+6.5) 6/10 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,480
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,480 |
Faktycznie na Detroit kurs nieprzyzowicie ( a juz napewno nieswiatecznie) zanizony. Jednak odnosnie tego meczu przykulo moja uwage pare reczy. Pierwsza z nich to ze w zaszlym sezonie na 9 ostatnich meczy az 7 zakonczylo sie ponizej lini 181. Fakt faktem linia troche nisko i wg mnie powinna ostylowac okolo 186, ale jest to chyba zacheta bukow do grania overa. Mozna by pomyslec ze obie druzyny bardziej ofensywne niz rok temu i taka linia powinna zostac przekroczona. Ja jednak uwazam ze niekoniecznie. Po pierwsze sam fakt, ze dotychczasoew mecz czesto konczyly sie tym, ze ktoras z druzyn nie zdobyla nawet 80 pkt. po drugie wiadomo, ze glowna sila ofensywna Detroit jest na obwodzie. I niechodzi tu tylko o hamiltona czy trojki Billupsa a takze o princa oraz R.Wallacea. Zobaczmy, ze wszytskie mecze w ktorych Det zobylo pponad 100 pkt to sa przeciwko bardzo slabo broniacym obwod druzynom: Phila, denver, toronto, boston, washyngton, Sacramento, gs i ostatnio wyjatek potwierdzajacy regule mamphis - choc warto dodac ze po dogrywce. W kazdym z tych meczow majac minimalnie 7-8 trojek. No a nie od dzis, nie od wczoraj wiadomo, ze SA to najlepiej broniaca druzyna linie za 3. czesto zdarza sie ze przeiwnicy koncza na 1-2och rzutach zza lini. Szczegolnie sie to tyczy I piatek. A lawki Det nie ma sie co obawiac. Co wiecej zywie gleboka nadzieje, ze Arroyo poprowadzi Det do kilkuminutowej pzrerwy w zdobywaniu pkt. A co do Sa to nie blszcza chlopcy, rzucaja malo, przede wszsytkim ierowno falami. moementy dobrej gry przeplataja momentami wrecz beznadziejnej gry. Coz jesli znowu tak zagraja a wszsytko na to wskazuje, odbrona Det dolozy swoje to zdobycz pkt sa moze byc rownie marna. Dlatego biorac pod uwage te wszystkie fakty mozan dojsc do wniosku ze zadna z druzyn nie zdobedzie wiecej niz jakies 95 pkt, a wtedy niemal napewno w sumie 180 pkt nie zostanie zdobytych. Wesolych <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,480
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,480 |
acha i zapomnialem dodac jeszcze jedna ocywista rzecz. Sa cechuje to, ze zdobywja najwiecej pkt w lidze z tzw "pomalowanego". Co wiecej w niedawno opublkiowanym rankingu zdobywanych pkt z tego miejsca prowadza dwaj gracze spurs: parker (tez na poczatku myslalem ze to zart) z 328 pkt i Tim z 322. Dopiero pozniej plasuja sie Wade, LeBron i Alan. A wiadom gdzie lezy najwieksza sila defensywa Detroit <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />Ktotko mowiac o0bie defensywy maja znakomita odpowiedz na atak rywali.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 693
addict
|
|
addict
Dołączył: May 2005
Posty: 693 |
W Detroit pod znakiem zapytania występ R.Wallace`a, z powodu śmierci kuzyna zabitego przez policje podczas obławy na handlarzy narkotyków. Pytanie tylko co ważniejsze jest dla takiego Wallace`a rodzina (jak daleki był to kuzyn bo z tym to w USA często róznie bywa) czy rewanż za ubiegłe finały.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,480
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,480 |
A to nawet niech zjezdza na jego pogzreb. W jego miejsce McDyess, defensor wcale nie gorszy, za to juz nie grozny tak na trojce. A na lawce w Det nie zostanie juz nikt <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />Ten under podoba mi sie z kazda mineta coraz bardziej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 116
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2004
Posty: 116 |
przekonales mnie bombardujemy underek na expekcie kurs do gory
[color:"red"] Generujesz nic nie wnoszące posty z szybkością kałasznikowa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" /> Jestes nowy na forum i dlatego na razie tylko zwrócenie uwagi - nie zasmiecaj tematów !!! [/color]
Last edited by amkwish; 25/12/2005 14:08.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Ile razy w ciągu sezonu buki daja na wygrana aktualnych Mistrzów Ligi kurs ponad 3 ???
Odpowiedź - raz :-)
I tak sie w tym sezonie składa,że ten raz wypada na Święta.
Gram więc wygrana Spurs z Tłukami po kursie 3,17 w Pinnacle za świąteczną stawkę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/santahat.gif" alt="" />
Last edited by amkwish; 25/12/2005 14:15.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|