|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 898
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2004
Posty: 898 |
To lecimy z II polowa... Mialem zagrac Shaq over 22 ale nie zagralem, ciekawe czy wejdzie...
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 172
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2005
Posty: 172 |
"Pussy" 5ty faul:) Wade 4ty:) Jest dobrze:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 172
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2005
Posty: 172 |
a jednak cofneli Posey:) szkoda:) robi sie ciekawie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727 |
@3 na Wojewódzkiego z Dodą ....
goood bet <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,518
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,518 |
a ja mysle ze te faule to uza szansa dla LAL <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Go Lakers Go Bryant
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,018
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,018 |
jak na razie w drugiej połowie Miami daje ciała...
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 172
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2005
Posty: 172 |
Lakers jeszcze zadnej "3" nie rzucili...0/10:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 898
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2004
Posty: 898 |
@3 na Wojewódzkiego z Dodą ....
goood bet <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> jedzie po nim jak swego czasu jechali po Bryancie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> a tak na marginesie to 10 lat temu nazwalem psa Shaq wiec mam sentyment do tego gracza. Gdyby ktos pytal to pies jest jamnikiem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Wiec graj Shaq bo ma wejsc handi -6
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 299
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2005
Posty: 299 |
Witam. Do której godziny grają te spotkanie?? To bardzo ważne.Proszę o odpowiedź
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,518
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,518 |
Jak patrze na staty to az dziw mnie bierze ze Lakers wysoko prowadza w zbiorkach...W miami tylko Shaq i nic poza nim, gdzie Haslem Walker Mourning????
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Walker....kontuzji mu nie zyczę,ale może móglby wywołać jakąś drake modo Artest.
Zawiesiliby lolka i moze wtedy Miami zaczęłoby wygrywać:-))
Tyle szmalu w błoto,Pat sie z tego nie rozliczy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
sottocapo
|
|
sottocapo
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765 |
O´Neal (4 PF) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,018
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,018 |
Ale te Miami pudluje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" />
p.s. prezent z okazji swiat dla Walkera <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,518
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,518 |
Shaq 4 PF Wade 4 PF Posey 4 PF robi sie coraz ciekawiej, tylko cos Lakers za 3 zawodza <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Czy ktoś oglada ten mecz???
Ciekawe,ale techniczne lecą tylko przeciw Heat.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 2,434
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 2,434 |
dobrze ze to swieta - bo potrzebny jest cud
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,018
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,018 |
Amkwish jestes kibicem galacticos z Miami, wiec Ciebie zapytam czy jest jeszcze szansa na -6 dla Miami, czy juz kontrowac na live?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
dobrze ze to swieta - bo potrzebny jest cud Tia...w 4 kwarcie Walker przemówi ludzkim głosem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727 |
Ciezko bedzie z tym handi ....
ale wierzymy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Amkwish jestes kibicem galacticos z Miami, wiec Ciebie zapytam czy jest jeszcze szansa na -6 dla Miami, czy juz kontrowac na live? hehehe,najgorszy wybór z mozliwych to pytać kibica <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ja wierzę w to handi ,mimo wszystko <img src="/ubbthreads/images/graemlins/santahat.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka